Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

האשם, לצערי הרב מאוד, הוא מיצ'. זה לא נאמר בשלילה, מיצ' הוא פרס שנפל עלינו משמיים, אלא מתוך תקווה להתעוררות והתפכחות שלו.

מכבי צריכה לחזור לסורה תחת מיצ' ולהציב סטנדרט ניהולי ברמה אחרת מזה שמכירים בישראל. כרגע אנחנו מפגרים מאחור, וזה בא לידי ביטוי.

לפני18 שעות , hen34 said:

הארכת חוזה של חוזז וגראלדש זקוקה לחקירה רצינית ביותר..לא זכורה לי תעלומה כזאת בחיים.

לדעתי חוזז זה הדרך של יצחקי להטריל אותנו.

אין סיבה אחרת, 100 אחוז מהאוהדים כאן היו בעד להיפרד ממנו, אבל יצחקי? בוא קח חוזה ל-3 שנים בשכר שאף קבוצה לא היתה נותנת לך.

איך יכול להיות שיצחקי נכשל למרות כל מי שהגיע? כי מי שהביא אותנו למצב בו צריך להחליף חצי סגל בקיץ אחד במקום לפרוס את התהליך על פני כמה שנים הוא, ניחשתם נכון, יצחקי.

1 hour ago, הילד משער 8 said:

האשם, לצערי הרב מאוד, הוא מיצ'. זה לא נאמר בשלילה, מיצ' הוא פרס שנפל עלינו משמיים, אלא מתוך תקווה להתעוררות והתפכחות שלו.

מכבי צריכה לחזור לסורה תחת מיצ' ולהציב סטנדרט ניהולי ברמה אחרת מזה שמכירים בישראל. כרגע אנחנו מפגרים מאחור, וזה בא לידי ביטוי.

אני יכול להבין את ההגיון בלתת לישראלי את התפקיד הזה. יכולים להיות לזה יתרונות כמו היכרות מוקדמת עם השוק המקומי, קשרים ובנייה לטווח ארוך (ישראלי לא יחפש להתקדם לקבוצה אחרת).

אבל יצחקי הוא לא האיש המתאים לתפקיד. הוא נכשל שוב ושוב והיה צריך לעוף בסוף העונה שעברה. 

למזלו מיטש נותן הזדמנות שנייה. הוא שם את האשמה של העונה שעברה על ואן לוון ונותן ליצחקי את לעונה נוספת. 

כולנו מבינים שזה לא ילך, אבל זה מיטש לטוב ולרע. מאמין שהקרדיט יגמר אם נראה עוד עונה רעה.

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

כן, אנגלידיס שאפילו אין לו תפקיד רשמי ולא מקבל שכר אשם כמו המנהל המקצועי של הקבוצה. ברור.

כל חתימה של שחקן פה היא אחרי משא ומתן עם אנגלידיס. 

אולי די לבוא בטענות ליצחקי על חוזז.

כאילו הוא מכריח את איביץ' להכניס את חוזז לשחק.

מה גם שאיביץ' כבר היה מאמן מכבי כשחוזז האריך חוזה, וברור שאיביץ' היה שותף להחלטה הזאת.

9 דקות לפני, שי123 said:

מה גם שאיביץ' כבר היה מאמן מכבי כשחוזז האריך חוזה, וברור שאיביץ' היה שותף להחלטה הזאת.

אז הוא היה יכול להגיד לו, אני לא מתאבד עליו, שנה חוזה ואולי שנה באופציה, זה מה שהוא שווה כרגע. 

4 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אז הוא היה יכול להגיד לו, אני לא מתאבד עליו, שנה חוזה ואולי שנה באופציה, זה מה שהוא שווה כרגע. 

לא מבין מה זה משנה בכלל.

סה"כ שחקן לסגל הרחב.

החתמה חסרת משמעות לטובה או לרעה, לא משנה אורך החוזה. 

יצחקי כן פישל בגדול בזה שאין לנו שחקני כנף להרכב, וגם היה צריך להחליף את ג'ראלדש.

יצחקי הוא האחראי

אבל אין ספק שיש פה עוד נוגעים בדבר..

בלא מעט קבוצות המאמן הוא המנהל המקצועי ואין לי ספק שבדיוק כמו שקראסטיץ' הביא את יובא, גם איביץ' יכול להציע שחקנים ולהיעזר בקשרים שלו ככה שהאחריות גם עליו.

זה המצב כרגע, אני חושב שכנראה נצטרך מהלך של יותר מחלון אחד כדי לפתור את הבעיות שנותרו, פשוט כי אנחנו לא מספיק מהירים כדי לסגור את את 2 עמדות הבלם ואת עמדות הקישור החסרות וגם לפתור את בעיית המגינים ושחקני הכנף.

מקווה שאיביץ' יוציא את המקסימום מהסגל הנוכחי ויש לנו סגל מצוין גם עכשיו.

32 דקות לפני, שי123 said:

בפעם האלף- לא מאשימים על ההחתמה של חוזז, אלא על העובדה שחוזז הוא הכנף היחיד (!!!) בקבוצה. תאמין לי שאם היה זר נורמלי, מתן חוזז לא היה מקבל דקה. זה כמו שתגיד שאסור להאשים את יצחקי שלא נפרד מזראלדש, בפועל הוא משחק 90 דקות כל משחק.

וברצינות, לא מעייף להגן על ברק יצחקי כל שני וחמישי? הבן אדם הוא האוטוריטה המקצועית בקבוצה, ומקצועית הקבוצה חרבנה. לא מאוזנת בשיט ותלויה מרחק פציעה או ירידה בכושר של זהבי-יואנוביץ-גלוך מקריסה. זה כל כך פשוט.

15 דקות לפני, silentyogi said:

יצחקי הוא האחראי

אבל אין ספק שיש פה עוד נוגעים בדבר..

בלא מעט קבוצות המאמן הוא המנהל המקצועי ואין לי ספק שבדיוק כמו שקראסטיץ' הביא את יובא, גם איביץ' יכול להציע שחקנים ולהיעזר בקשרים שלו ככה שהאחריות גם עליו.

זה המצב כרגע, אני חושב שכנראה נצטרך מהלך של יותר מחלון אחד כדי לפתור את הבעיות שנותרו, פשוט כי אנחנו לא מספיק מהירים כדי לסגור את את 2 עמדות הבלם ואת עמדות הקישור החסרות וגם לפתור את בעיית המגינים ושחקני הכנף.

מקווה שאיביץ' יוציא את המקסימום מהסגל הנוכחי ויש לנו סגל מצוין גם עכשיו.

זה שקרסטאיץ׳ הביא את יובא לא אומר שאיביץ׳ צריך להביא שחקנים. זה תפקיד של המנהל המקצועי. 

אם המאמן מוצא משהו מעניין אז אחלה, אבל זה לא התפקיד שלו.

השיתוף פעולה בין יובאנוביץ לפריצה היה מצוין

אם מתכוונים לשחק 3-5-2 היו צריכים להאריך לו חוזה ולהסביר לו שהוא ישחק הרבה

אנחנו לקראת סוף החלון והעמדות שהיו חייבות חיזוק לא הגיעו זה כשלון גדול 

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

אני יכול להבין את ההגיון בלתת לישראלי את התפקיד הזה. יכולים להיות לזה יתרונות כמו היכרות מוקדמת עם השוק המקומי, קשרים ובנייה לטווח ארוך (ישראלי לא יחפש להתקדם לקבוצה אחרת).

אבל יצחקי הוא לא האיש המתאים לתפקיד. הוא נכשל שוב ושוב והיה צריך לעוף בסוף העונה שעברה. 

למזלו מיטש נותן הזדמנות שנייה. הוא שם את האשמה של העונה שעברה על ואן לוון ונותן ליצחקי את לעונה נוספת. 

כולנו מבינים שזה לא ילך, אבל זה מיטש לטוב ולרע. מאמין שהקרדיט יגמר אם נראה עוד עונה רעה.

זה עמוק בהרבה וכתבתי על זה כבר המון פעמים. זה מציאת גורמים מקצועיים נכונים, יציבים (!), לאורך זמן (!), בתפקידים ניהוליים בכירים, שיידעו להתוות דרך, לצבור ידע, לשמר אותו, לחדד מקצוענות, וליצור ארגון שלם ומשומן. אני מרגיש שמיטש מפספס. אני, אישית, הייתי מציב כרגע במקום ראשון שפיכת כספים על צוות ניהולי טופ שיבוא למכבי.

29 דקות לפני, snufkin said:

לוקח בכל יום את המנהל המקצועי של נתניה או חיפה במקום זה שלנו. היינו דוגמא לניהול מקצועי ולמה הפכנו להיות... 

מסכים בהחלט.

1 hour ago, Wade said:

בפעם האלף- לא מאשימים על ההחתמה של חוזז, אלא על העובדה שחוזז הוא הכנף היחיד (!!!) בקבוצה. תאמין לי שאם היה זר נורמלי, מתן חוזז לא היה מקבל דקה. זה כמו שתגיד שאסור להאשים את יצחקי שלא נפרד מזראלדש, בפועל הוא משחק 90 דקות כל משחק.

וברצינות, לא מעייף להגן על ברק יצחקי כל שני וחמישי? הבן אדם הוא האוטוריטה המקצועית בקבוצה, ומקצועית הקבוצה חרבנה. לא מאוזנת בשיט ותלויה מרחק פציעה או ירידה בכושר של זהבי-יואנוביץ-גלוך מקריסה. זה כל כך פשוט.

דפדף קצת אחורה ותראה על מה הגבתי.

לא מגן על יצחקי, פשוט לא מבין למה צריך לרשום פה הודעות עליו בקשר לחוזז כשיש כל כך הרבה דברים שכן אפשר לבוא אליו בטענות.

21 דקות לפני, שי123 said:

דפדף קצת אחורה ותראה על מה הגבתי.

לא מגן על יצחקי, פשוט לא מבין למה צריך לרשום פה הודעות עליו בקשר לחוזז כשיש כל כך הרבה דברים שכן אפשר לבוא אליו בטענות.

אתה מבין שגם העובדה שמתן חוזז הוא חילוף ראשון היא אשמתו של ברק יצחקי, או שזה אשמת איביץ׳ ולטענתך הוא ביקש שיהיה רק שחקן כנף אחד והוא מתן חוזז?

1 hour ago, Wade said:

אתה מבין שגם העובדה שמתן חוזז הוא חילוף ראשון היא אשמתו של ברק יצחקי, או שזה אשמת איביץ׳ ולטענתך הוא ביקש שיהיה רק שחקן כנף אחד והוא מתן חוזז?

ברור, אבל אין קשר בין זה לבין הבכי הבלתי פוסק על ההחתמה של חוזז.

דעה לא פופולרית:

יונתן כהן זה רכש כל כך לא מרגש, מעולם לא התחברתי אליו.

שחקן של מספרים, אבל...

מאז ומתמיד עצבן אותי, אם זה שהוא לא חוגג מול בני יהודה, לעובדה שהוא עזב אותנו לקבוצת תחת הזאת מהליגה השנייה באיטליה.