Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

Just now, erantheking21 said:

למה לקנות אם אולי אפשר להחתים בחינם? למה הוא שווה 500 אלף? יש סיכוי גדול שהבלגים ישחררו אותו בחינם

מקווה שזה באמת המצב ולא מוותרים עליו לגמרי

2 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא יודע מאיפה הבאתם את המיליון שח, כתוב דמי השבחה של 150 אלף שח

זה מה שרשמו פה

עריכה: 

צטט

עירוני קרית שמונה הודיעה היום (ראשון) כי סיכמה עם המגן נועם כהן על חוזה לשלוש שנים. לפני כן הגיעה הקבוצה מהצפון לסיכום עם מכבי תל אביב בנוגע להעברתו של השחקן בן ה-23, ששיחק בעונה האחרונה בהפועל חיפה. לטענת גורמים במועדון, דמי ההעברה קרובים למיליון שקלים והעסקה כוללת גם אחוזים ממכירה עתידית שנשארים אצל מכבי תל אביב. 

רק בבקשה שכולם יזכרו מה רשמו פה בנושא על ריקן. כי אחרי כמה בעיטות לשמיים חצי פה ירצו להעיף אותו. 

הוא נכס ואני מקווה שנזכור את זה גם אם לא ילך לו.

15 דקות לפני, thunderbolt said:

מקווה שזה באמת המצב ולא מוותרים עליו לגמרי

זה יהיה המצב לגבי השחרור שלו, הקבוצה שלו בחובות והם לא ישאירו אותו מן הסתם, את הכסף הם יודעים שלא יקבלו, אני לא יודע אם מכבי תציע עליו.

מי שתציע עליו תביא אותו בחינם

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני לא מבין איך הוא מעז להציע לבן חיים חוזה חדש כוסעמק

ובן חיים עוד משחק אותה במשא ומתן? שכר מינימום שעתי אני לא מציע לו

יש לנו כרגע6  זרים (בהנחה שלא מימשנו את האופציה על סה) 

קוואס חוזה, ז'ראלדש ופריצה חוזים מומשו, גויאגון חוזה מומש וסבוריט ויובה זה השישי סה"כ

אנחנו מבינים שאנחנו בפלומבה כן? רצינו מהפך רצינו

לא יודע, משהו נשמע לי מוזר הרי גם לג'רלדש ולפריצה יש אופציה, אז למה שלא יודיעו עליהם? יכול להיות שעם חלק מהשחקנים עדיין לא סיכמו  ורז אמיר מחרטט, או שההתנהלות של מכבי באמת מוזרה ברמות.

3 דקות לפני, R24 said:

לא יודע, משהו נשמע לי מוזר הרי גם לג'רלדש ולפריצה יש אופציה, אז למה שלא יודיעו עליהם? יכול להיות שעם חלק מהשחקנים עדיין לא סיכמו  ורז אמיר מחרטט, או שההתנהלות של מכבי באמת מוזרה ברמות.

החוזה של פריצה התחדש אוטומטית במשחק נגד חיפה בסמי עופר אין צורך בהודעה

6 דקות לפני, קמאנן said:

חברים. זאת הקומבינה.

נתן לו כבר חוזה מתנה בעונה שעברה, אבל להמשיך את הביזיון הזה גם עכשיו? אני מחכה שזה יהיה רשמי כדי לקלל אותו, אבל באמת שאין לי כוח לשטויות האלה. כל טמבל יודע שאסור לבן חיים להמשיך. 

4 דקות לפני, R24 said:

מה אתה מסתבך? 

מכבי לא מימשה לפריצה ולג׳ראדלש את האופציה מיוזמתה. החוזה שלהם חודש אוטומטית ככה שהוא הפך מחוזה עד לסיום העונה הנוכחית לחוזה עד לסיום העונה הבאה. מכבי לא מודיעה על זה כי לא נעשתה פה פעולה מהצד שלה. אותו דבר קרה עם הרננדס בעונה שעברה. 

מסכים שהיה נחמד אם היו משתפים, אבל ככה זה פה…

7 דקות לפני, הנדון said:

החוזה של פריצה התחדש אוטומטית במשחק נגד חיפה בסמי עופר אין צורך בהודעה

למה לא צריך הודעה? הודיעו על זה באתר או שזה "ידיעה" של כתב?

Just now, R24 said:

למה לא צריך הודעה? מאיפה המידע הזה?

חתם על חוזה שאם הוא משחק 70 אחוז המהמשחקים החוזה שלו מתחדש, כנ"ל ג'ראלדש

גם גולסה ובן חיים היו עם חוזים דומים, לגולסה לא היה את המספר משחקים אבל היה עליו אופציה בכל מקרה.

3 דקות לפני, erantheking21 said:

חתם על חוזה שאם הוא משחק 70 אחוז המהמשחקים החוזה שלו מתחדש, כנ"ל ג'ראלדש

גם גולסה ובן חיים היו עם חוזים דומים, לגולסה לא היה את המספר משחקים אבל היה עליו אופציה בכל מקרה.

לא אומר שזה לא נכון, פשוט בהודעות הרשמיות על גרלדש ופריצה אין שום הזכרה לזה, פשוט כתוב שחתמו עם אופציה. 

לכן אם זה המקרה זה פשוט מוזר לי שמכבי מסתמכים על כתבים שיודיעו על זה ולא מודיעים בעצמם שהאופציה מומשה.

1 דקה לפני, R24 said:

לא אומר שזה לא נכון, פשוט בהודעות הרשמיות על גרלדש ופריצה אין שום הזכרה לזה, פשוט כתוב שחתמו עם אופציה. 

לכן אם זה המקרה זה פשוט מוזר לי שמכבי מסתמכים על כתבים שיודיעו על זה ולא מודיעים בעצמם שהאופציה מומשה.

רוצה לדעת למה?

כי למרות המימוש

לא בטוח שהם ישארו(לגבי פריצה מאוד חבל אם זה יקרה) מכבי מוציאים הודעות על שחקנים שבטוח נשארים עונה הבאה.

16 דקות לפני, erantheking21 said:

רוצה לדעת למה?

כי למרות המימוש

לא בטוח שהם ישארו(לגבי פריצה מאוד חבל אם זה יקרה) מכבי מוציאים הודעות על שחקנים שבטוח נשארים עונה הבאה.

לכן אני אומר, יכול להיות שריקן, ייני ו(מקווה מאוד שלא:)בן חיים ישארו ויכול להיות שלא, כמו שיכול להיות שג'רלדש ופריצה ישארו, ויכול להיות שלא, פשוט מעלים פה ציוצים של רז אמיר שרומזים שפריצה וג'רלדש בטוח נשארים וזה לא בהכרח נכון, בציוץ היה כתוב שיש להם חוזה לעונה הבאה, אבל לא שהוא חודש אוטומטית, לכן הבלבול.

Just now, R24 said:

לכן אני אומר, יכול להיות שריקן, ייני ו(מקווה מאוד שלא:)בן חיים ישארו ויכול להיות שלא, כמו שיכול להיות שג'רלדש ופריצה ישארו, ויכול להיות שלא, פשוט מעלים פה ציוצים של רז אמיר שרומזים שפריצה וג'רלדש בטוח נשארים וזה לא בהכרח נכון, בציוץ היה כתוב שיש להם חוזה לעונה הבאה, אבל לא שהוא חודש אוטומטית, לכן הבלבול.

הוא לא רשם שהם בטוח ישארו. הוא רשם שיש להם חוזה וזה נכון.

48 דקות לפני, erantheking21 said:

יש לנו כרגע6  זרים (בהנחה שלא מימשנו את האופציה על סה) 

קוואס חוזה, ז'ראלדש ופריצה חוזים מומשו, גויאגון חוזה מומש וסבוריט ויובה זה השישי סה"כ

אנחנו מבינים שאנחנו בפלומבה כן? רצינו מהפך רצינו

בתאכלס גם גררו, אז 7 :)

מאמין שימצאו פיתרון לקוואס ויביאו בלם, לגבי ג'ראלדש זו החלטה של המאמן הבא