Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

Just now, PLASTOMAN said:

לא מעולה ולא נעליים. אחלה אישיות ובן אדם אבל מגן בינוני מאוד. לא שחקן פותח של קבוצת צמרת.

סבבה, מבריק במיוחד הוא לא, אבל בוא נעשה את מצעד המגנים השמאליים הישראלים שיותר טובים ממנו בליגה, ספרו לי.

לא זוכר מתי בישל גול

גם לא ז׳ראלדש

לא מתאימים וחייבים להתחזק בעמדות האלה  אם דסה יגיע ניר ביטון וסבוריט בלמים ומגן זר לשמאל 

זה הכי אידיאלי 

עכשיו ליישם את זה זה משהו אחר 

אחרי שפורסם שחיפה רוצים את בלטקסה עכשיו הם גם רוצים את דוידזאדה. הבאנו שאתם מנסים לחקות אותנו, אבל לא ילך לכם. בהצלחה עם סאן מנחם.

אני אוהב את הפרסי, לא הכי מוכשר, אבל מוסר עבודה גבוהה, תמיד נותן הכל.

שחקן בלי אגו שתמיד נמצא שם כשצריך אותו, מחליף סביר לסבוריט במקרה הצורך, צריך להמשיך לדעתי.

46 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אחרי שפורסם שחיפה רוצים את בלטקסה עכשיו הם גם רוצים את דוידזאדה. הבאנו שאתם מנסים לחקות אותנו, אבל לא ילך לכם. בהצלחה עם סאן מנחם.

כל שחקן שרוצה להעלות חוזה או לדרבן את המועדון שלו להאריך לו חוזה אצלינו, אומר חיפה רוצה אותי. אל תאמינו לכל ספין של סוכן.

1 hour ago, PLASTOMAN said:

לא מעולה ולא נעליים. אחלה אישיות ובן אדם אבל מגן בינוני מאוד. לא שחקן פותח של קבוצת צמרת.

שחקן סגל חובה 

גם כשעל הספסל לא עושה פרצופים

שחרור שלו זה אסון

סתם יש כאן לחץ לגבי חידושי אופציות, אפילו גולסה אמר אתמול בפודקאסט של פרימו שמי שבמכבי יודע כבר שנים שככה עובדים מודיעים רק לקראת סיום התקופה 

Just now, אליהו_הנביא said:

סתם יש כאן לחץ לגבי חידושי אופציות, אפילו גולסה אמר אתמול בפודקאסט של פרימו שמי שבמכבי יודע כבר שנים שככה עובדים מודיעים רק לקראת סיום התקופה  תקופת ההעברות

תיקנתי לך

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אלחמיד שרצו אותו פה לפני שנה וחצי רוצה לעזוב את ב״ש. לדעתי בכר יקח אותו, אבל סתם בשביל הספורט, מביאים?

כן 

ודעה לא פופולרית 

מביא גם את ראמזי

2 דקות לפני, EranZeAvi said:

ודעה לא פופולארית

מביא גם את ראמזי

הזיה

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אלחמיד שרצו אותו פה לפני שנה וחצי רוצה לעזוב את ב״ש. לדעתי בכר יקח אותו, אבל סתם בשביל הספורט, מביאים?

כן, כמגן ימני. 

5 דקות לפני, אקיטה said:

הזיה

כן, כמגן ימני. 

אני גם חשבתי על זה שהוא יכול להיות פתרון טוב כמגן ברוטציה עם מזרחי במקום מגן ימני זר. 

הבעיה שלא עברו עשר דקות מאז שרשמתי את זה וכבר פרסום שחיפה תנסה לצרף את אלחמיד וכל שחקן שחיפה רוצה היא משיגה לפנינו (כמו שקרה עם דוד ומוחמד).

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני גם חשבתי על זה שהוא יכול להיות פתרון טוב כמגן ברוטציה עם מזרחי במקום מגן ימני זר. 

הבעיה שלא עברו עשר דקות מאז שרשמתי את זה וכבר פרסום שחיפה תנסה לצרף את אלחמיד וכל שחקן שחיפה רוצה היא משיגה לפנינו (כמו שקרה עם דוד ומוחמד).

אבל איך גנבנו להם את חלאילה...

12 דקות לפני, EranZeAvi said:

אין לנו שחקן נורמלי בעמדה שלו 

גבי ודן ביטון ביחד בקושי הבקיעו חצי ממה שנתן העונה

קישור התקפי זה הדבר האחרון שיחסר לנו שנה הבאה

לפני5 שעות , car.garsia said:

סבבה, מבריק במיוחד הוא לא, אבל בוא נעשה את מצעד המגנים השמאליים הישראלים שיותר טובים ממנו בליגה, ספרו לי.

שחקן מחליף לא רע