Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איביץ׳ מדבר כאילו יש רכש סגור ורק ״הבעלים צריך לאשר״. מעניין.

סביר להניח שזה דסה שאמרו שהכל סגור ותקוע כי הוא רוצה חוזה ל4 שנים ומכבי מוכנה 3 שנים ושמחכים להחלטה של מיץ'.

3 דקות לפני, EranZeAvi said:

כי הוא אמר את זה. 

ברק מחכה לOwner

וואלה.

כי בתרגום של הראיון לא נשמע שהוא אמר משהו יוצא דופן.

בכל אופן, מיטש פה פיזית, אז לחלוטין נגמרו התירוצים.

לפני23 שעות , snufkin said:

מה לא פופולרי בלהגיד שהיינו רוצים את השחקן של היריבה הגדולה שנמצא בכושר הכי טוב שלו ובכושר הכי טוב בליגה, נותן מספרים יפים ומשפיע מצויין על המשחק הקבוצתי?

ליונתן יש תכונות חזקות אחרות אבל זה לא שהוא נגר בתכונות החזקות של חזיזה וזה לא שלחזיזה אין חסרונות. חזיזה נמצא כרגע במומנטום בקריירה ויונתן אחרי עונה שבוקשי שיחק אז ברור שבשאלה ההיפוטית עדיף חזיזה.

אבל צריך להתרכז במה שריאלי, אם ריאלי להביא את יונתן צריך להביא אותו, אין ישראלי טוב ממנו לכנף.  אם יש זר מעניין שאפשר לשים עליו את היד ולהשתחרר מקובאס, אני מאמין שיעשו את זה. שני הדברים לא סותרים 

לא יודע אם זה פופולרי או לא, אבל לא. לא רוצה את חזיזה. באמת. שיהיה גם בכושר של רונאלדו. לא רוצה. לא רוצה שחקן מגעיל כזה. שכל שניה מתבכיין בפני השופטים ועושה פרצופים כאילו הוא איזה ערס בשכונה, שלא מכבד באופן קבוע את היריבים שלו ולועג להם, שעושה הצגות כאילו הוא בהבימה. לא מסוגל לתאר אותו לובש חולצה צהובה ועושה את כל זה תחת הסמל של מכבי. זה יהיה פשוט עיוות של הטבע, כמו ורמוט. 

הוא מתאים לקבוצות כמו חיפה והפועל כמו כפפה ליד. שיישאר שם. 

לפני11 שעות , מכביסט לעד said:

אם דסה לא חותם אחרי משחק כזה הוא דביל. האווירה, הניצחון, הוא לא ישיג יותר מזה.

אני חושב שדסה חיכה למשחק כדי לראות אם נפסיד והסיכויים יהיו אפסיים כדי לחשב מסלול מחדש, עכשיו נראה לי שימשוך זמן עד הגומלין, איזה טיפוס גרידי מאוס.

16 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אני חושב שדסה חיכה למשחק כדי לראות אם נפסיד והסיכויים יהיו אפסיים כדי לחשב מסלול מחדש, עכשיו נראה לי שימשוך זמן עד הגומלין, איזה טיפוס גרידי מאוס.

זה ממש לא נכון. אתה בונה ספקולציות בראש ומאשים אותו על בסיסן. הדברים תלויים בשני הצדדים, בעיקר במיץ'

22 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

חחחחח מה ?

בנית פה תסריט שאפילו שפכצקי לא היה מוכן להמציא.

30 דקות לפני, snufkin said:

זה ממש לא נכון. אתה בונה ספקולציות בראש ומאשים אותו על בסיסן. הדברים תלויים בשני הצדדים, בעיקר במיץ'

תפסיקו להגן עליו, גם בסיבוב הקודם ניסה לסחוט את המועדון, אופי מגעיל.

10 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

שמע אחי, אתה מזיין את השכל.

אין מילה אחרת.

בסיבוב הקודם הוא יצא לאירופה בחוזה משמעותית נמוך ממה שקיבל.

אין לך גרם של מושג מי הבנאדם בכלל שאתה ככה מעליל עליו חארטות כאלה.

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

שמע אחי, אתה מזיין את השכל.

אין מילה אחרת.

בסיבוב הקודם הוא יצא לאירופה בחוזה משמעותית נמוך ממה שקיבל.

אין לך גרם של מושג מי הבנאדם בכלל שאתה ככה מעליל עליו חארטות כאלה.

כנראה שאתה לוקה בזכרונך, שכחת שמיץ' נתן הוראה להראות לו את הדלת החוצה אחרי שסוכם על 420 אלף דולר ודסה החליט למנות

סוכן בילאומי חדש ופתח שוב את המשא ומתן, אתה רוצה להתעלם מזה? זכותך.

אחרי שנסגרה לו הדלת במכבי לקח הצעה נמוכה ממה שקיבל ממכבי, כי זה מה שהצליח להשיג.

39 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

מה הקשר להגן עליו? אין לך מושג מה קורה באמת ואתה ממציא ומקיא שטויות מהמקלדת על שחקן שנתן למכבי המון ויש מצב שעוד כמה ימים שוב יהיה שחקן מכבי.

המצאת תסריט הזוי, ועל בסיס ההמצאה שלך אתה קורא לו גרידי עם אופי מגעיל. רמת כתיבה ומחשבה צנציפירית

32 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

כנראה שאתה לוקה בזכרונך, שכחת שמיץ' נתן הוראה להראות לו את הדלת החוצה אחרי שסוכם על 420 אלף דולר ודסה החליט למנות

סוכן בילאומי חדש ופתח שוב את המשא ומתן, אתה רוצה להתעלם מזה? זכותך.

אחרי שנסגרה לו הדלת במכבי לקח הצעה נמוכה ממה שקיבל ממכבי, כי זה מה שהצליח להשיג.

מתי זה קרה?

ולמה לעזאזל אתם מאמינים לכל מה שאתם קוראים?

ברמת העיקרון הייתי אומר שתאמינו רק לטוכמן, רז אמיר ורענן ברנובסקי. כל השאר ממציאנים.

צנציפר וערוץ הספורט לא אמינים.

36 דקות לפני, snufkin said:

מה הקשר להגן עליו? אין לך מושג מה קורה באמת ואתה ממציא ומקיא שטויות מהמקלדת על שחקן שנתן למכבי המון ויש מצב שעוד כמה ימים שוב יהיה שחקן מכבי.

המצאת תסריט הזוי, ועל בסיס ההמצאה שלך אתה קורא לו גרידי עם אופי מגעיל. רמת כתיבה ומחשבה צנציפירית

תבדוק את העובדות לפני שאתה ממהר לכתוב, לא המצאתי כלום, זה היה גלוי לכל בתקשורת.

2 דקות לפני, thunderbolt said:

לא הבנתי למה כותבים שרוצים להפרד מדן ביטון, חשבתי שאיביץ' ממש אוהב אותו

איפה יש לו לשחק ? תראה כמה קשרים יש, יונתן בדרך גם, בשביל 20 דקות שיקבל מול אשדוד ? אין לי שום בעיה עם השחרור שלו, הוא לא מספיק טוב לנו. 

4 דקות לפני, מנש שער 11 said:

איפה יש לו לשחק ? תראה כמה קשרים יש, יונתן בדרך גם, בשביל 20 דקות שיקבל מול אשדוד ? אין לי שום בעיה עם השחרור שלו, הוא לא מספיק טוב לנו. 

שחקן חלש עם הבלחות, לשחרר