Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איביץ׳: ״נצרף עוד שניים - שלושה שחקנים בימים הקרובים״.

:wubyellow3:

לקראת ההתמודדות, ולדימיר איביץ' דיבר על הסגל שנבנה בקרית שלום: "אני מאמין שאנחנו בדרך לבנות סגל שיהיה מתאים להתחרות בשתי החזיתות - האירופית והמקומית. נצרף 2-3 שחקנים בימים הקרובים, חלק מהשחקנים לא יישארו".

מספורט5

9 דקות לפני, liron981s said:

לקראת ההתמודדות, ולדימיר איביץ' דיבר על הסגל שנבנה בקרית שלום: "אני מאמין שאנחנו בדרך לבנות סגל שיהיה מתאים להתחרות בשתי החזיתות - האירופית והמקומית. נצרף 2-3 שחקנים בימים הקרובים, חלק מהשחקנים לא יישארו".

מספורט5

וואו, אמירה מחייבת

הייתי שמח לראות 4 שחקנים חדשים.

הייתי משחרר את ג'ראלדש, דן ביטון, קובאס, חוזז - שזה לא ריאלי לצערי כי קיבל חוזה חדש,  אלמוג, ופריצה אם יש הצעה בכסף, אם לא, שישאר בשמחה, מת עליו.

1 hour ago, liron981s said:

מספורט5

מוזר מאוד בהתחשב בעובדה שהסיכויים מול ניס לא לטובתנו

Just now, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

מוזר מאוד בהתחשב בעובדה שהסיכויים מול ניס לא לטובתנו

אתם צריכים להבין שאין שום קשר בין זה שצריך שתהייה פה קבוצה טובה (עם שחקנים שמשחקים בעמדות הטבעיות שלהם) לבין אירופה,

כמו שאמר גם ישוחררו חלק מהשחקנים(מאמין שאם מודבר בדסה לדוגמא אז גראלדש בחוץ,או אם ינדו בר על יוני אז אולי קוובאס בחוץ)

וזה צריך שיהיה גם אם מכבי משחקת רק בליגה 

2 דקות לפני, Double said:

מה מוזר בכוונה לצרף בלם ודסה?

שמנסים לבנות סגל עמוק לאירופה שמי אמר שיש לך אירופה עם ניס על הראש

זה מוזר

מציע לכם להרגיע עם הציפיות, גם בקדנציה הקודמת זכור לי שאיביץ' אמר שהוא מצפה שמכבי תצרף חלוץ בקרוב או משהו כזה, ואנחנו זוכרים איך זה נגמר.

אני ממש לא בטוח שזה קרוב כמו שזה נשמע, ואולי אפילו אצלו ימים קרובים גם יכול להיות עוד שבועיים.

29 דקות לפני, וזה ברשת said:

מציע לכם להרגיע עם הציפיות, גם בקדנציה הקודמת זכור לי שאיביץ' אמר שהוא מצפה שמכבי תצרף חלוץ בקרוב או משהו כזה, ואנחנו זוכרים איך זה נגמר.

אני ממש לא בטוח שזה קרוב כמו שזה נשמע, ואולי אפילו אצלו ימים קרובים גם יכול להיות עוד שבועיים.

זה הסתבך בגלל שדסה לא הסכים להאריך חוזה והיינו חייבים להביא מגן ימני זר. בסוף בלקמן היה החלוץ.

בכל מקרה אם יגיע רכש עכשיו או עוד שבועיים זה לא כל כך משנה. הוא גם ככה לא יהיה רלוונטי עד לאחרי הפגרה.

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה הסתבך בגלל שדסה לא הסכים להאריך חוזה והיינו חייבים להביא מגן ימני זר. בסוף בלקמן היה החלוץ.

בכל מקרה אם יגיע רכש עכשיו או עוד שבועיים זה לא כל כך משנה. הוא גם ככה לא יהיה רלוונטי עד לאחרי הפגרה.

לא חושב, זה הקיץ שניסינו להביא בו את דלמאו וזה היה קרוב.

ועדיין אם הוא אומר משהו כזה וזה לא קרה, גם אם בגלל מה שאמרת, זה מחזק את מה שאמרתי שהדברים לא כמעט סגורים כמו שזה נשמע.