Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

27 דקות לפני, snufkin said:

ומחליפים? חוזז ואלמוג? יובאנוביץ בספסל? ועדין תישאר עם פקק עמוס בקישור. הסגל שלנו עם דסה בנוי ל 3-5-2

אם דסה באמת מגיע אתה יכול להביא זר נוסף לאגף במקום פריצה או להביא את יוני בנוסף לזר במקום קוואס.

לכמה התקפות מסודרות הגענו במערך הזה? כל כמעט ההתקפות הגיעו ממתפרצות ומשטחים שהיריבה השאירה. בליגה זה ממש לא הולך להיות ככה. חוץ מזה שאני לא שקט עם דוידזאדה כמגן שמאלי פותח. זה ללכת אחורה.

לגבי הספסל, יש 5 חילופים ככה שגם זהבי וגם יובא ישחקו הרבה. הגנה שצריכה לשמור על אחד מהם 60-70 דקות ואז מקבל את השני על הראש תסתבך.

הפקק בקישור ישתחרר מעט כי גויאגון וקניקובסקי (ואולי גם ביטון) יוכלו לשחק באגפים. אם נשחק ללא שחקני אגף נקבל קישור של גלזר, ואן אובריים, גולסה, פרץ, ביטון, גלוך, פארפה, ריקן וגבי. 9 שחקנים על 3 עמדות זה לא נורמאלי.

30 דקות לפני, DanMTA said:

איפה פארפה לעזאזל.

ההרכב שצריך לרוץ:

פרץ

סבוריט ביטון ייני/בלם זר דסה

גלזר

פארפה     גלוך        יוני

זהבי

יובא

אפשר במקום גלוך פרץ, גולסה על גלזר, קובאס וחוזז על פארפה ויוני ופריצה על יובא.

אפשר לשלב גלוך ופרץ כשרוצים לתת לזהבי מנוחה.

בקיצור דסה פרץ ויוני זה Must.

זה קצת הרכב קרסטאיץ׳. נראה לך שבאותו הרכב נראה את יוני, פארפה, גלוך, זהבי ויובא?

צריך לוותר על אחד החלוצים בשביל קשר 8. 

בהנחה שדסה חותם, ג'ראלדש משוחרר וצריך לבחור בלם זר או שחקן כנף ימין/שמאל זר

על מה הייתם הולכים?

אני הייתי הולך על כנף, בעיקר כי אני מאמין שיכולות האימות של איביץ' יפצו על פערי ההגנה

5 דקות לפני, silentyogi said:

בהנחה שדסה חותם, ג'ראלדש משוחרר וצריך לבחור בלם זר או שחקן כנף ימין/שמאל זר

על מה הייתם הולכים?

אני הייתי הולך על כנף, בעיקר כי אני מאמין שיכולות האימות של איביץ' יפצו על פערי ההגנה

תביא בלם ותחליף את קובאס.

למה להתפשר באחת העמדות?

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אם דסה באמת מגיע אתה יכול להביא זר נוסף לאגף במקום פריצה או להביא את יוני בנוסף לזר במקום קוואס.

לכמה התקפות מסודרות הגענו במערך הזה? כל כמעט ההתקפות הגיעו ממתפרצות ומשטחים שהיריבה השאירה. בליגה זה ממש לא הולך להיות ככה. חוץ מזה שאני לא שקט עם דוידזאדה כמגן שמאלי פותח. זה ללכת אחורה.

לגבי הספסל, יש 5 חילופים ככה שגם זהבי וגם יובא ישחקו הרבה. הגנה שצריכה לשמור על אחד מהם 60-70 דקות ואז מקבל את השני על הראש תסתבך.

הפקק בקישור ישתחרר מעט כי גויאגון וקניקובסקי (ואולי גם ביטון) יוכלו לשחק באגפים. אם נשחק ללא שחקני אגף נקבל קישור של גלזר, ואן אובריים, גולסה, פרץ, ביטון, גלוך, פארפה, ריקן וגבי. 9 שחקנים על 3 עמדות זה לא נורמאלי.

חיפה לקחו אליפות עם סאן מנחם ורז מאיר, אנחנו עם יואב זיו ושרן מחלטר בימין, דוידזאדה זה בסדר גמור.

11 דקות לפני, שי123 said:

תביא בלם ותחליף את קובאס.

למה להתפשר באחת העמדות?

קודם כל כי שאלתי על מצב היפותטי וסביר מאוד לדעתי.

לשחרר את קוואס יהיה לא פשוט בכלל, חוזה כבד ושחקן בלי מספרים, אנחנו לא שמים שחקן ביציע או מקפיאים אף פעם עובדתית.

גם עם ג'ראלדש זה יכול להיות לא פשוט.

ואין מה לעשות, תמיד יהיו פשרות בבניית סגל וכבר עשינו הרבה בחלון הזה ככה שכנראה הפשרות לפנינו.

8 דקות לפני, silentyogi said:

קודם כל כי שאלתי על מצב היפותטי וסביר מאוד לדעתי.

לשחרר את קוואס יהיה לא פשוט בכלל, חוזה כבד ושחקן בלי מספרים, אנחנו לא שמים שחקן ביציע או מקפיאים אף פעם עובדתית.

גם עם ג'ראלדש זה יכול להיות לא פשוט.

ואין מה לעשות, תמיד יהיו פשרות בבניית סגל וכבר עשינו הרבה בחלון הזה ככה שכנראה הפשרות לפנינו.

כאילו אנחנו הקבוצה הראשונה שמשחררת שחקנים עם חוזה.

לפי הסכומים שמיטש מוכן להשקיע השנה, לא נראה לי שזה מה שימנע החתמה של שחקנים.

16 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

חיפה לקחו אליפות עם סאן מנחם ורז מאיר, אנחנו עם יואב זיו ושרן מחלטר בימין, דוידזאדה זה בסדר גמור.

אבל הקבוצות שאתה מדבר עליהם שיחקו 4-3-3. ב5-3-2 המגנים מאוד חשובים כי הם צריכים גם להיות מעולים התקפית וגם טובים הגנתית. 

דסה יכול לעשות את זה. דוידזאדה לא מספיק יציב בשביל זה.

3 דקות לפני, BMTA said:

דווקא בגלל שאתה מפרסם את זה נותן לי סיבה להאמין 

אח יקר 100% חירטוט שלי או יותר נכון תפילה שזה יקרה. אבל עדיף הודעה אופטימית מאשר לרשום עוד נאצה בנושא של ברק יצחקי. 

לפני5 שעות , מכביסט לעד said:

זה קצת הרכב קרסטאיץ׳. נראה לך שבאותו הרכב נראה את יוני, פארפה, גלוך, זהבי ויובא?

צריך לוותר על אחד החלוצים בשביל קשר 8. 

עם בוס נגד ב''ש בטרנר בפלייאוף שיחקנו עם ההרכב הזה ושלטנו הם בכלל, להוציא כמה דקות במחצית ראשונה, לא הצליחו לגעת בכדור

ראייקו

ריקן טיבי קרלוס דסה

אלברמן מדוניאנין

עדן בן בסט       מיכה

זהבי 

אורלנדו סה

2 דקות לפני, Dr. Caligari said:

עם בוס נגד ב''ש בטרנר בפלייאוף שיחקנו עם ההרכב הזה ושלטנו הם בכלל, להוציא כמה דקות במחצית ראשונה, לא הצליחו לגעת בכדור

ראייקו

ריקן טיבי קרלוס דסה

אלברמן מדוניאנין

עדן בן בסט       מיכה

זהבי 

אורלנדו סה

ולא ניצחנו… (גם את הגול כבשנו מקרן)

Just now, מכביסט לעד said:

ולא ניצחנו… (גם את הגול כבשנו מקרן)

טענת שזה הרכב מפחיד 

אבל אם יש עבודת אימון טובה אז ניתן אפילו בהרכב כזה של מגינים שהם יותר שחקני התקפה ו5 שחקני התקפה מקדימה עם גלזר או פרץ מאחור ללחוץ את היריבה 

הוצאנו תיקו אבל אם תיזכר במשחק הם לא נגעו בכלל בכדור לא הרגשתי לרגע אחד במהלך המשחק שזה הרכב מפחיד מבחינה הגנתית

לפני2 שעות , Armagedon said:

איזה עונה ופרק אנחנו בסדרה "דור ואלי חותמים"?

השבוע הם חותמים ביחד עם בלם זר.