Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

11 דקות לפני, הצבר said:

קובאס צריך שחקנים לעבוד איתם. 

אם יהיה לנו בימין שחקנים באותה רמה של שמאל תראה ממנו הרבה יותר לדעתי

לא נראה לי

הוא לא שחקן קו כבר 

תזכיר לי מתי ראית ממנו פעולה של קיצוני?

14 דקות לפני, R24 said:

ממש לא פייר לשפוט אותו על חצי שנה עם קבוצת אנטי כדורגל כמו הפועל ירושלים.

אני מצטרף וגם אגיד שבתור זר שישי אעדיף את גררו על קוואס, לשניהם יש יכולות דומות מבחינת להחזיק כדור בפיזיות וקצת דריבל (קוואס עדיף בזה על גררו) שניהם לא יודעים לשחרר כדור בזמן אבל גררו רק בן 22 ולדעתי אצל איביץ' הוא יכול להתפתח למפלצת, קוואס הוכיח שאי אפשר לסמוך עליו, לגררו הרבה יותר פוטנציאל להשתפר ואף להימכר בעתיד ויש לו מספרים יותר טובים מקוואס במכבי:

גררו: 10 שערים ו 8 בישולים ב2500 דק'

קוואס: 4 שערים ו7 בישולים ב2300 דק'.

אם הוא לא הצליח להשתלב בקבוצת פלייאוף תחתון שכמעט ירדה ליגה אין לו מקום במכבי.

קוואס לא רואה את גררו מבחינת פיזיות (אפילו השחקנים של פ.ס.וו לא הצליחו לקחת לו את הכדור), קוואס מוסר הרבה יותר טוב וגם חכם יותר (יחסית, כן?)

בגררו יש רק מהירות וסיומת נחמדה. לא יותר. זר קלאסי שק״ש/סכנין וכו׳ מביאות כל עונה.

לגבי המספרים, גררו שיחק במכבי הרבה יותר טובה ממכבי שקוואס שיחק בה. בחלק לא קטן מהדקות הוא היה החלוץ, עמדה שיותר קל להביא מספרים ממנה. 

בכל מקרה מקווה שאף אחד מהם לא יהיה חלק מהסגל.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם הוא לא הצליח להשתלב בקבוצת פלייאוף תחתון שכמעט ירדה ליגה אין לו מקום במכבי.

קוואס לא רואה את גררו מבחינת פיזיות (אפילו השחקנים של פ.ס.וו לא הצליחו לקחת לו את הכדור), קוואס מוסר הרבה יותר טוב וגם חכם יותר (יחסית, כן?)

בגררו יש רק מהירות וסיומת נחמדה. לא יותר. זר קלאסי שק״ש/סכנין וכו׳ מביאות כל עונה.

לגבי המספרים, גררו שיחק במכבי הרבה יותר טובה ממכבי שקוואס שיחק בה. בחלק לא קטן מהדקות הוא היה החלוץ, עמדה שיותר קל להביא מספרים ממנה. 

בכל מקרה מקווה שאף אחד מהם לא יהיה חלק מהסגל.

יש לו סיומת יותר טובה מקוואס זה בטוח, לדעתי יש לו חוש טוב לשערים בטח לגיל הזה והוא גם שיחק בקבוצה חלשה מאוד, הוא מהבודדים שבלט לטובה בפלייאוף הגרוע של ואן לוואן.

אני פשוט לא חושב שהוא צריך לשחק בכנף בכלל, עדיף לו להיות חלוץ, במיוחד במערכים של שני חלוצים כמו שראינו נגד אריס וכמו שכנראה נראה בהמשך העונה, הוא גם עושה לא מעט תנועה לעומק מה שקוואס אף פעם לא עושה. 

הוא שיחק חלוץ בחלק קטן מאוד של משחקים, כמעט תמיד היה באגף, מה שפחות מתאים לו.

בקיצור הם שני שחקנים שיש בינם לא מעט דמיון אבל גם לא מעט תכונות שונות אז לא בטוח שנכון להשוות בינם. ואני גם הייתי מעדיף ששניהם לא יהיו במכבי השנה, אבל אני מקווה שישאילו ויאריכו לו חוזה כי יש שם שחקן בפוטנציאל.

23 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

טוב, חברים, אנחנו בבעיה.

בקצב הזה, יונייטד פונה לאיביץ'.

איביץ' לא יעזור להם במצבם, הם צריכים קודם את ג'ורדי כדי לבנות הכל מחדש.

31 דקות לפני, R24 said:

יש לו סיומת יותר טובה מקוואס זה בטוח, לדעתי יש לו חוש טוב לשערים בטח לגיל הזה והוא גם שיחק בקבוצה חלשה מאוד, הוא מהבודדים שבלט לטובה בפלייאוף הגרוע של ואן לוואן.

אני פשוט לא חושב שהוא צריך לשחק בכנף בכלל, עדיף לו להיות חלוץ, במיוחד במערכים של שני חלוצים כמו שראינו נגד אריס וכמו שכנראה נראה בהמשך העונה, הוא גם עושה לא מעט תנועה לעומק מה שקוואס אף פעם לא עושה. 

הוא שיחק חלוץ בחלק קטן מאוד של משחקים, כמעט תמיד היה באגף, מה שפחות מתאים לו.

בקיצור הם שני שחקנים שיש בינם לא מעט דמיון אבל גם לא מעט תכונות שונות אז לא בטוח שנכון להשוות בינם. ואני גם הייתי מעדיף ששניהם לא יהיו במכבי השנה, אבל אני מקווה שישאילו ויאריכו לו חוזה כי יש שם שחקן בפוטנציאל.

עוד חלוץ בנוסף לזהבי, יובא, פריצה ותורג׳מן? אין טעם…

12 דקות לפני, wddani said:

גיא מזרחי הושאל להפועל חיפה. סימן שדסה מתקרב?

לא בהכרח. איביץ' לא בנה על מזרחי ויש לנו כרגע 2 מגנים ימניים בסגל: ג'ראלדש וקנדיל

נשארו לנו עוד שחקנים להשאיל? אולי נשאיל גם את פיבן? 

לגבי גררו, הוא טייפ הרבה יותר מתאים לאיביץ׳ מאשר קוואס, בדמיוני הפרוע כבר דמיינתי אותו רץ אחרי מגנים ואז מסיים בהתקפת נגד עם סיומת נקייה

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

לגבי גררו, הוא טייפ הרבה יותר מתאים לאיביץ׳ מאשר קוואס, בדמיוני הפרוע כבר דמיינתי אותו רץ אחרי מגנים ואז מסיים בהתקפת נגד עם סיומת נקייה

גררו הוא שחקן ברדקיסט שמעדיף את חיי הלילה על להצליח בכדורגל. אין לו סיכוי עם איביץ בקצב הזה. צריך להגיד את זה. 

8 דקות לפני, פנחס שוף said:

יש בשפע

אלמוג, גררו, חלאילה, רביבו ותורגמן אם לא מתכוונים לתת להם דקות.

2 דקות לפני, אלמוג מלול said:

שוב חזרנו לדיון על ווינגרים. משחקים 352. אין לנו צורך בווינגרים בסגל הקיים ואני בספק אם מכבי בכלל חיפשה אחד כזה.

עדיין חושב שזו טעות להיות עם סגל ללא ווינגרים, ימים יגידו.

לפני2 שעות , אלמוג מלול said:

שוב חזרנו לדיון על ווינגרים. משחקים 352. אין לנו צורך בווינגרים בסגל הקיים ואני בספק אם מכבי בכלל חיפשה אחד כזה.

עוד לא היה משחק ליגה אחד, וכבר החלטת מה תהיה השיטה.
אל תהיה בטוח שמה שמתאים במשחקי טרום עונה באירופה יהיה גם בליגה

לפני2 שעות , אלמוג מלול said:

לפי מה שאומרים הסוכנים מכבי עדיין מחפשת ווינגר

5 דקות לפני, BMTA said:

נו איפה הכתבה היומית על התקרבות של פרץ ודסה למכבי

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=412181

בבקשה. לפי פשכצקי-תוך יממה אחד מהם אמור להיות מוכרז רשמית.

58 דקות לפני, Arthur Read said:

עוד לא היה משחק ליגה אחד, וכבר החלטת מה תהיה השיטה.
אל תהיה בטוח שמה שמתאים במשחקי טרום עונה באירופה יהיה גם בליגה

אפשר לשחק גם 442.

אבל בלי אגפים, כל הקבוצה לא בנויה לאגפים ולא הולכים להנחית פה 2 וואקמה בשבועיים.