Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

זאת כתבה שמגיעה בעקבות הדברים שאמר נמני בתוכנית טרנספרמרקט. הוא טען שיש עוד פערים בין מכבי לדור ושיש הצעות מעוד שתי קבוצות מחו״ל שדור בוחן אותם.

לדעתי זה עוד משחקי מו״מ של נמני (הוא הסוכן של דור). הוא אמר גם שיש פערים מאוד גדולים עם גויאגון וחוזז, שהוא לא רואה אותם נשארים ובסוף שניהם כאן. 

הוא גם פלט שהוא מקווה שהדברים עם מכבי יסגרו בימים הקרובים ככה שנראה שזה הולך לשם. 

Just now, מכביסט לעד said:

זאת כתבה שמגיעה בעקבות הדברים שאמר נמני בבתוכנית טרנספרמרקט. הוא טען שיש עוד פערים בין מכבי לדור ושיש הצעות מעוד שתי קבוצות מחו״ל שדור בוחן אותם.

לדעתי זה עוד משחקי מו״מ של נמני. הוא אמר גם שיש פערים מאוד גדולים עם גויאגון וחוזז, שהוא לא רואה אותם נשארים ובסוף שניהם כאן. 

הוא גם פלט שהוא מקווה שהדברים עם מכבי יסגרו בימים הקרובים ככה שנראה שזה הולך לשם. 

יש קישור לתוכנית ? 

1 דקה לפני, EranZeAvi said:

יש קישור לתוכנית ? 

שלחו לי וידיאו של החלק הזה בווטסאפ, לא יודע איך להעלות לכאן.

לדעתי התוכנית המלאה אמורה לעלות בהמשך לוואן. 

6 דקות לפני, erantheking21 said:

לא אוהב שנמני מדליף פרטים מהמו"מ עם מכבי ת"א על שחקן

זה רמה נמוכה מאוד 

ככה עושים משא ומתן... לחץ של האוהדים על המועדון 

הרי ידוע שאין בעיה של כסף במכבי אז בדיוק הזמן לסחוט אותה 

נמני היום סוכן שחקנים שעובד על עמלות, לא שחקן עבר שחושב על המועדון 

לפני2 שעות , Rodrigoal_Goaldberg said:

הכתבה של טוכמן רק מחזקת לי שהדברים סגורים ויהיו רשמיים אחרי המשחק. אבל נחיה ונראה

אבל אחרי המשחק זה שישי, ופרץ כידוע התחזק ושומר גם שישי בשביל הברכה

23 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

ככה עושים משא ומתן... לחץ של האוהדים על המועדון 

הרי ידוע שאין בעיה של כסף במכבי אז בדיוק הזמן לסחוט אותה 

נמני היום סוכן שחקנים שעובד על עמלות, לא שחקן עבר שחושב על המועדון 

גם במומ צריך קלאס, יכול לעשות את זה דרך כתב חצר כזה או אחר. בדקה התשעים להגיד כאלה דברים זה באמת רמה נמוכה.

35 דקות לפני, המכבייה said:

זה הכי טבעי בעולם לא לעסוק ברכש בפומבי! רגע לפני משחק חשוב. הניוז הזה לא נועד לקהל, זה לצרכים פנימיים. זאת במילא הרוטינה המתבקשת והרצויה גם בלי שיכתבו עליה. 

בגדול כן לגבי הפומביות(למרות שלי אישית אין בעיה שדברים יצאו, כולה כדורגל) אבל אם באמת משהים פעילות בגלל משחק כזה או אחר זה די בדיחה. נוח להגיד על כל דבר שלא מתאים לנו שהתקשורת לא יודעת כלום וסתם ממציאה, אבל וואלה הם לא יודעים לא מעט בתקופה האחרונה.

מכבי קבוצה ישראלית וכיוצא מזה משחקת משחקים חשובים כבר בקיץ באמצע חלון ההעברות. אי אפשר להשהות עסקאות ביום לפני משחק, ביום של משחק, בשישי ובשבת, ואז ב 3 ימים שנשארו לקוות שאין צום/תשעה באב/ מבצע צבאי או לא יודע מה. זה חרטא. יש קבוצה שמשחקת ויש הנהלה שצריכה לבנות קבוצה. לא צריך לעשות מזה דרמה עם כל הרגישות הזאת לא להפריע לשחקנים ביום של משחק כאילו הם בני 4.

לפני4 שעות , מכביסט לעד said:

אבל אם אנחנו מודחים מאירופה החלון האירופי לא רלוונטי לנו. החלון נסגר רק בסוף ספטמבר ועד אז אנחנו יכולים לשחרר/להקפיא כל שחקן. 

לא קשור ליכולת שלנו לקלוט שחקן. אני מסביר, שלשחרר שחקן *אחרי* 31.8 לא אפשרי (אלא לקבוצה בליגה וזה לא רלוונטי ברמית השכר האלו) כי אם תשחרר אותו אחרי, הוא לא יכל לחתום באף קבוצה מהליגות בהן נסגר החלון, עד ינואר! (בגלל ששחקן צריך להיות חופשי לפני החלון כדי שיהיה אפשר להחתים אותו אחרי). מכבי אף פעם לא עשתה את זה לשחקן וגם לא תעשה את זה. ואני לא זוכר קבוצה שעשתה את זה.  זה בני אדם עם קריירות, אני בספק אם בכלל זה חוקי כי אתה דופק לו חצי שנה.

אפשר לשחרר ולהגיע להסדר לפני 31.8 כדי שימצא קבוצה. אבל נראה לי שלא ישחררו את קוואס/ג'ראלדש לפני שיש מחליף ולא ימכרו את פריצה עד אחרי ניס, לכן ישאר לנו חלון צר לשחרר/למכור ולמצוא מחליף. כל הז'יטונים שלנו נמצאים על דסה.

1 דקה לפני, snufkin said:

לא קשור ליכולת שלנו למכור שחקן! אני מסביר, שלשחרר שחקן *אחרי* 31.8 לא אפשרי (אלא לקבוצה בליגה וזה לא רלוונטי ברמית השכר האלו) כמ אם תשחרר אותו אחרי, הוא לא יכל לחתום באף קבוצה מהליגות בהן נסגר החלון, עד ינואר! (בגלל ששחקן צריך להיות חופשי לפני החלון כדי שיהיה אפשר להחתים אותו אחרי). מכבי אף פעם לא עשתה את זה לשחקן וגם לא תעשה את זה. ואני לא זוכר קבוצה שעשתה את זה.  זה בני אדם עם קריירות, אני בספק אם בכלל זה חוקי כי אתה דופק לו חצי שנה.

אפשר לשחרר ולהגיע להסדר לפני 31.8 כדי שימצא קבוצה. אבל נראה לי שלא ישחררו את קוואס/ג'ראלדש לפני שיש מחליף ולא ימכרו את פריצה עד אחרי ניס, לכן ישאר לנו חלון צר לשחרר/למכור ולמצוא מחליף. כל הז'יטונים שלנו נמצאים על דסה.

בטוח? נשמע לי מוזר.

לדעתי כל עוד סוגרים על פיצויים עם השחקן או משלמים לו את כל החוזה אפשר לעשות את זה בכל שלב. בדיוק כמו שמפטרים מאמן.

אפשר גם לא לרשום את אותו זר שלא הצליחו להיפטר ממנו כמו שקרה עם ניקוליץ׳ בקורונה. 

בכל מקרה אנחנו מדברים על ג׳ראדלש וקוואס שיש להם עוד שנה בחוזה (לדעתי קוואס ימשיך, אבל לפי רז אמיר מחפשים לו מחליף) ועל פריצה שלא תהיה בעיה גם למכור אותו כי יש לו ביקוש. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

בטוח? נשמע לי מוזר.

לדעתי כל עוד סוגרים על פיצויים עם השחקן או משלמים לו את כל החוזה אפשר לעשות את זה בכל שלב. בדיוק כמו שמפטרים מאמן.

אפשר גם לא לרשום את אותו זר שלא הצליחו להיפטר ממנו כמו שקרה עם ניקוליץ׳ בקורונה. 

בכל מקרה אנחנו מדברים על ג׳ראדלש וקוואס שיש להם עוד שנה בחוזה (לדעתי קוואס ימשיך, אבל לפי רז אמיר מחפשים לו מחליף) ועל פריצה שלא תהיה בעיה גם למכור אותו כי יש לו ביקוש. 

הוא צודק

שחקן שמשוחרר אחרי סגירת החלון (1.9 לדוגמא באירופה) יכול לחתום בקבוצה אחרת, אבל להירשם רק מינואר. אלא אם חתם במדינה שהחלון שלה עדיין פתוח.

40 דקות לפני, zion8 said:

בגדול כן לגבי הפומביות(למרות שלי אישית אין בעיה שדברים יצאו, כולה כדורגל) אבל אם באמת משהים פעילות בגלל משחק כזה או אחר זה די בדיחה. נוח להגיד על כל דבר שלא מתאים לנו שהתקשורת לא יודעת כלום וסתם ממציאה, אבל וואלה הם לא יודעים לא מעט בתקופה האחרונה.

מכבי קבוצה ישראלית וכיוצא מזה משחקת משחקים חשובים כבר בקיץ באמצע חלון ההעברות. אי אפשר להשהות עסקאות ביום לפני משחק, ביום של משחק, בשישי ובשבת, ואז ב 3 ימים שנשארו לקוות שאין צום/תשעה באב/ מבצע צבאי או לא יודע מה. זה חרטא. יש קבוצה שמשחקת ויש הנהלה שצריכה לבנות קבוצה. לא צריך לעשות מזה דרמה עם כל הרגישות הזאת לא להפריע לשחקנים ביום של משחק כאילו הם בני 4.

לא נראה לי שמשעים פעילות כי זה לא דבר ריאלי בכל מקרה. אם יהיו עידכונים מצד שלהם, הפון של ברק לא על השתק אני משער. רק משדרים השעיית פעילות. הגעת שני שחקנים ברמה הזאת זה אישיו עבור כמה שחקנים שאת חלקם נצטרך מחר בריכוז מלא. פשוט מורידים את זה מסדר היום הציבורי. הניוז באמת מיותר כי זה כן מעלה את זה לדיון ציבורי באופן מלאכותי.

18 דקות לפני, Liran Antebi said:

זה לא נכון עונת העברות השנה עד 28.09.2022

בארץ

מה שסנופקין טוען, וזה נכון. שצריך לפעול לגבי שחרור הזרים לפני ה-1.9 (החלון באירופה), כדי שהם יחשבו שחקנים חופשיים.

לפני3 שעות , Dalembert said:

נכון גם לדעתי

שומרים את ג' ראלדש הטיפש בערפל מסלול ואחרי המשחק ינעלו לו את הלוקר

הטיסו את המשפחות לחו"ל נטו בשביל ההזדמנות להיפטר ממשפחת ג'ראלדש, שלא יהיה חלילה מה שהיה עם משפחת גלבאן.

20 דקות לפני, Elirandani said:

הוא צודק

שחקן שמשוחרר אחרי סגירת החלון (1.9 לדוגמא באירופה) יכול לחתום בקבוצה אחרת, אבל להירשם רק מינואר. אלא אם חתם במדינה שהחלון שלה עדיין פתוח.

זה ברור לי, אבל אם מכבי מחליטה לשחרר או לא לרשום את אותו שחקן היא לא יכולה? (ולהמשיך לשלם לו את החוזה) 

יש עוד ליגות בכירות החלון נסגר בשלב אחרי ה1.9? 

33 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בטוח? נשמע לי מוזר.

כן, אבל הוא לא ישחק עד ינואר. עזוב, מכבי לא תעשה לו את זה.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

זה ברור לי, אבל אם מכבי מחליטה לשחרר או לא לרשום את אותו שחקן היא לא יכולה? (ולהמשיך לשלם לו את החוזה) 

מניח שיש כמה שפתוחים, לא בדקתי.

תמיד אפשר להקפיא (במקרה קיצון) אבל עדיין יושב על התקציב.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

לא עושים דבר כזה, זה למנוע משחקן חצי שנה לשחק ולהתאמן במקצוע שלו, יכל לדפוק קריירות. אפילו הקסקט לא עשה דבר כזה, אז מכבי בטוח שלא תעשה.

לא מכיר ליגות עם חלון פתוח אחרי ה 1.9,בטוח שיש אבל לא חושב שליגות ברמה נורמלית

16 דקות לפני, snufkin said:

לא עושים דבר כזה, זה למנוע משחקן חצי שנה לשחק ולהתאמן במקצוע שלו, יכל לדפוק קריירות. אפילו הקסקט לא עשה דבר כזה, אז מכבי בטוח שלא תעשה.

לא מכיר ליגות עם חלון פתוח אחרי ה 1.9,בטוח שיש אבל לא חושב שליגות ברמה נורמלית

אף קבוצה לא שחררה זר אחרי אוגוסט? 

הנשיא עשה את זה למגן הימני שהם הביאו בקיץ שעבר (לא רשם אותו בינואר והביא במקומו מגן ימני אחר).

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אף קבוצה לא שחררה זר אחרי אוגוסט? 

הנשיא עשה את זה למגן הימני שהם הביאו בקיץ שעבר (לא רשם אותו בינואר והביא במקומו מגן ימני אחר).

לא זכור לי משהו כזה, בכל אופן מכבי בטח לא תעשה את זה. שיתכבד יצחקי וימצא פיתרון

סליחה שאני מפריע להתפלפלויות... אבל לפי מה שאני מבין דור עקרונית סגור במכבי? זה משוגע...

כאילו אם זה קורה ודסה חותם זה הסגל הכי חזק שאני זוכר אי פעם בליגה... ברמה של מכבי חיפה בימיה הבאמת גדולים אם לא יותר