Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

6 דקות לפני, yellow&blue said:

לא אמרו שיצחקי ואינגלדיס מכינים את העונה הבאה כבר לפני חודשיים?

אינגלידיס היה פה לתקופה ארוכה והם גם נסעו יחד ללונדון.

שיתכונן גם חצי שנה לפני.

ברגע שיכולות המשא ומתן שלך והדיפלומטיות שלך וההבנה הבסיסית בבניית קבוצה כל כך חלשים דברים טובים פשוט לא יקרו.

כתבו פה שאני מקורב או משפחה של יצחקי אז הנה, עד שהוא לא ישב בבית שלו ויהיה רחוק ממכבי אנחנו לא באמת נחזור לטופ, אולי נגנוב אליפות אבל לא נהיה קבוצת טופ עם קלאסה אירופית.

כן רואים שמכבי עובדת מוקדם על העונה.

מה יהיה עם השטות הזאת של הארכת חוזים רק לאחר סיום העונה? כאילו אי אפשר להאריך חוזה במהלך העונה?

יש לנו אליפות על מגש, רק להרים אותה מהרצפה

6 דקות לפני, פנחס שוף said:

כן רואים שמכבי עובדת מוקדם על העונה.

מה יהיה עם השטות הזאת של הארכת חוזים רק לאחר סיום העונה? כאילו אי אפשר להאריך חוזה במהלך העונה?

יש לנו אליפות על מגש, רק להרים אותה מהרצפה

הקיר גם הנפיץ שההולנדי סגור מינואר, עוד קיר שלו לאוסף. פשוט קחו שבוע-שבוע וחצי מנוחה ונקווה שיהיה טוב.

28 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

שמעתי בדרך הביתה חלק מהפודיום עם ניר ביטון,מרגיש שחוץ מלהגיד ליצחקי תחתים אותי הוא אומר הכל

hqdefault.jpg

8 דקות לפני, yellow&blue said:

שלא ידפקו גם את זה והוא יסגור בחיפה

לי נראה שידפקו.

הקופים פועלם מהר, אם הם ירצו אותו הם יחתימו אותו מהר ומיידית.

ברגע שקבל הצעה מהם הוא לא ימתין לראות אם ניתן לו גם.

לא חושב שמכבי עדיפות ראשונה או אפשרות יחידה עבור זהבי וגם עבור איביץ. זה לא תלוי רק בה. ובשני המקרים, אלו עסקאות בפרופיל של מיטש אישית.  

50 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחחח יא קרטון זה חזק

מה העצבים יא קובי? @Dalembert תקדיש לו שיר שירגע

תודה. כרגע לחם שום מוביל בפער קטן. מנצל את הבמה לקרוא לכל השאננים למהר ולהצביע. 

לפני1 שעה , car.garsia said:

זה היה ככה פחות או יותר. גר - קרוב לקריית שלום. אוהד - מכבי תל אביב כדורסל. העדפה לעונה הבאה - מכבי תל אביב על חשבון קבוצת צ'מפיונצ'יפ. דמות אהובה - שמעון מזרחי. פרי אהוב - בננה. שיר שאתה אוהב לשמוע - רכבת לילה לקהיר. הכי שקוף בארץ לדעתי.

רק חסר שהוא היה אומר "אצילי בן זונה" וגולדהאר המלך(ששניהם נכונים כמובן) וזהו.

49 דקות לפני, המכבייה said:

לא חושב שמכבי עדיפות ראשונה או אפשרות יחידה עבור זהבי וגם עבור איביץ. זה לא תלוי רק בה. ובשני המקרים, אלו עסקאות בפרופיל של מיטש אישית.  

לגבי זהבי קל

התיאוריה שלי אומרת :

הוא ומכבי כנראה פחות או יותר הגיעו על הבנות על הסכומים במידה ויגיע, הכסף פה זה לא האישו

אבל אם ערן יגיע זה לא בעדיפות ראשונה, הוא עדין כנראה מחכה להצעות מסוימות(לפי מה שאני מעריך ולא מידע אישי? מאיזור ארה"ב דווקא שם כנראה הוא רוצה לעשות ביזנס) אם הוא יקבל אותן, הוא ילך, אם הוא לא יקבל הצעות עדיפות, הוא יחתום..אגב גם אם הוא יחתום זה יהיה רק לעונה ובשנה הבאה אנחנו עלולים לאבד אותו והוא יפרוש שם או יחזור אחרי שלא יהיה מרוצה לך תדע.

לגבי איביץ' לא כלכך מסכים, הוא ישב בבית שנה וחצי ואגב לדעתי הוא הפיל את האשמה על הבת שלו באי חזרתו, אבל הוא לא חזר מסיבה אחת, הוא לא חשב שהסגל הנוכחי מספיק טוב לכלום והוא צדק, עכשיו שיש לו חלון ארוך ותחילת שנה לבצע שינוים, אולי הוא דווקא כן יגיע.

לפני2 שעות , הלב_הוא_שוב_ישמח said:

שמעתי בדרך הביתה חלק מהפודיום עם ניר ביטון,מרגיש שחוץ מלהגיד ליצחקי תחתים אותי הוא אומר הכל

ולכן הוא לא יגיע

36 דקות לפני, erantheking21 said:

לגבי זהבי קל

התיאוריה שלי אומרת :

הוא ומכבי כנראה פחות או יותר הגיעו על הבנות על הסכומים במידה ויגיע, הכסף פה זה לא האישו

אבל אם ערן יגיע זה לא בעדיפות ראשונה, הוא עדין כנראה מחכה להצעות מסוימות(לפי מה שאני מעריך ולא מידע אישי? מאיזור ארה"ב דווקא שם כנראה הוא רוצה לעשות ביזנס) אם הוא יקבל אותן, הוא ילך, אם הוא לא יקבל הצעות עדיפות, הוא יחתום..אגב גם אם הוא יחתום זה יהיה רק לעונה ובשנה הבאה אנחנו עלולים לאבד אותו והוא יפרוש שם או יחזור אחרי שלא יהיה מרוצה לך תדע.

לגבי איביץ' לא כלכך מסכים, הוא ישב בבית שנה וחצי ואגב לדעתי הוא הפיל את האשמה על הבת שלו באי חזרתו, אבל הוא לא חזר מסיבה אחת, הוא לא חשב שהסגל הנוכחי מספיק טוב לכלום והוא צדק, עכשיו שיש לו חלון ארוך ותחילת שנה לבצע שינוים, אולי הוא דווקא כן יגיע.

על מה ולמה זהבי יקבל חוזה רק לעונה?.

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

הדלפות ברמת התקנת מכשירי ציתות לטלפונים פרטיים. מה נהיה מאיתנו?

אם מה שאתה אומר הוא נכון(חתיכת הצהרה ובגלל זה אני נזהר בלשוני)אז אשכרה חזרנו ל2009,זה מטורף(אשכרה מהפכת גולדהאר נמחקה תוך שנתיים,הזוי ודפוק לחלוטין).

לדעתי במקרה הזה ספציפית זה בא מקרסטאיץ׳ והצוות שלו. נראה לי שהם דברנים לא קטנים.

אם להתייחס לנושא עצמו, זה לא הזוי לא לוותר על אחד החלוצים אם זהבי חוזר כי למה אתה צריך שני חלוצים זרים?

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לדעתי במקרה הזה ספציפית זה בא מקרסטאיץ׳ והצוות שלו. נראה לי שהם דברנים לא קטנים.

אם להתייחס לנושא עצמו, זה לא הזוי לא לוותר על אחד החלוצים אם זהבי חוזר כי למה אתה צריך שני חלוצים זרים?

כי שניהם מצויינים, כי יש המון משחקים וכי זהבי פציע