Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

55 דקות לפני, Miki6846 said:

אלחמיד שנה אחרונה בחוזה, לא רוצה להיות בב"ש, יכול לשחק כבלם וגם כמגן ימני.

בב"ש מתים על דן ביטון.

למה לא טרייד?

הוא רוצה רק לחיפה.

57 דקות לפני, Miki6846 said:

אלחמיד שנה אחרונה בחוזה, לא רוצה להיות בב"ש, יכול לשחק כבלם וגם כמגן ימני.

בב"ש מתים על דן ביטון.

למה לא טרייד?

לא מביא אותו בחיים(רעל גדול בחדר הלבשה).

43 דקות לפני, הישראלי היפה said:

בעד שחרור או טרייד של דן ביטון

עם החתימה של פרץ ממש לא יהיה לו מקום, לפחות שנעשה קצת כסף או לטרייד.

אם ג'ורדי במכבי הוא כבר חודשיים מתקשר לסוכן של טוומאסי ואוכל לו תראש,  נתניה החתימו עכשיו את אוחנה על התפקיד של דן ביטון, היה אפשר לשלוח אותו לסגל ולהגיד לו שיבחר עוד שחקן.

אין לנו אף קשר עם נתונים פיזיים כמו פרץ, אין מה לחשוב פה בכלל.

אחרי הרבה זמן שהייתה חסרה לנו איכות בקישור נראה שאנחנו בדרך למספר שחקנים איכותיים בקישור ואשכרה יש פה אנשים שמודאגים? שהטוב ביותר ישחק, זה יעשה רק טוב למכבי

4 דקות לפני, משה פרימו said:

אין לנו אף קשר עם נתונים פיזיים כמו פרץ, אין מה לחשוב פה בכלל.

אחרי הרבה זמן שהייתה חסרה לנו איכות בקישור נראה שאנחנו בדרך למספר שחקנים איכותיים בקישור ואשכרה יש פה אנשים שמודאגים? שהטוב ביותר ישחק, זה יעשה רק טוב למכבי

לא היתה חסרה לי איכות בחמישי. יבוא דור ויתמודד על המקום. תיהיה לו תחרות קשה עם אנשים שלא מפסיקים לרוץ. שיצליח. 

16 דקות לפני, המכבייה said:

לא היתה חסרה לי איכות בחמישי. יבוא דור ויתמודד על המקום. תיהיה לו תחרות קשה עם אנשים שלא מפסיקים לרוץ. שיצליח. 

לגמרי. לא אומרים לא לשחקן כמו דור פרץ, אבל זה חיזוק בעמדה שגם ככה חזקה. אחלה החתמה, אבל מקצועית נטו לא שוברת שוויון (כי קישור זאת לא הבעיה). אני כן מקווה שמנטלית זה ייתן לקבוצה עוד בוסט - קצת כמו שהתקפה לא היתה הבעיה, וזהבי בכל זאת בשנייה שנכנס זה כאילו שמכבי הפכה ממריו לסופר מריו. או יותר נכון בגלל שזה זהבי, זה יותר כמו הכוכב שהופך את מריו לבלתי מנוצח.

לא מסכים. דור פרץ היה השחקן הכי טוב בליגה לפני שעבר. עדיף על כל אחד משחקני הקישור הנוכחיים שלנו. כמובן שצריך לחזור לכושר אחרי הייבוש בשנה האחרונה.

יש לנו פייט עם קישור חזק של חיפה, פרץ ייתן את האקסטרה ויעשה צחוק מנטע לביא כמו שהוא יודע.

גלוך - 7 שערים

פרץ - 8 שערים

קניקובסקי - 5 שערים

ג׳ורג׳ה - 22 שערים

ערן - 15 שערים

פריצה - 11 שערים

ריקן - 3 שערים בדרבי

אלמוג - 2 שערים

וואן אובריים - 3 שערים

פארפה - 5 שערים

גלזר - 13 צהובים

עכשיו נשאר רק לא לספוג

5 דקות לפני, itanar said:

לא מסכים. דור פרץ היה השחקן הכי טוב בליגה לפני שעבר. עדיף על כל אחד משחקני הקישור הנוכחיים שלנו. כמובן שצריך לחזור לכושר אחרי הייבוש בשנה האחרונה.

יש לנו פייט עם קישור חזק של חיפה, פרץ ייתן את האקסטרה ויעשה צחוק מנטע לביא כמו שהוא יודע.

אני בספק רב אם נקבל את אותו דור שיצא. זאת לא מכונית שמכניסים מפתח לסוויץ והיא נוסעת. יקח לו זמן. לא שיחק הרבה, סוחב בוודאי תסכול מסויים. וצריך לתת לו את הזמן בלי סופרלטיבים וציפיות בשמיים. ולקוות שישתלב מהר.  

16 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שמול קבוצות מסוימות אנחנו עשויים להרגיש בחסרון של שחקן מהסוג שלו.

כן לגמרי, תהיה תחרות בריאה על ההרכב ומי שיוריד לשנייה רגל מהגז ימצא את עצמו על הספסל או ביציע.

Just now, משה פרימו said:

אני חושב שמול קבוצות מסוימות אנחנו עשויים להרגיש בחסרון של שחקן מהסוג שלו.

כן לגמרי, תהיה תחרות בריאה על ההרכב ומי שיוריד לשנייה רגל מהגז ימצא את עצמו על הספסל או ביציע.

ככה צריך. 

7 דקות לפני, המכבייה said:

אני בספק רב אם נקבל את אותו דור שיצא. זאת לא מכונית שמכניסים מפתח לסוויץ והיא נוסעת. יקח לו זמן. לא שיחק הרבה, סוחב בוודאי תסכול מסויים. וצריך לתת לו את הזמן בלי סופרלטיבים וציפיות בשמיים. ולקוות שישתלב מהר.  

נקבל דור יותר טוב. לשחק ולהתאמן בליגה האיטלקית משנה אותך כשחקן. 

בנבחרת זה לא ממש הזיז לו.

כל מי שאומר שהקישור לא בעיה, כנראה מדמיין משחק נגד הפועל חיפה או דרבי.

מוחמד פאני ושרי יאכלו את אובריים לארוחת בוקר, פרץ שובר שוויון בדיוק נגד היריבה שלנו לאליפות, הוא וגלזר ביחד נגד חיפה יתמודדו מעולה

חוץ מזה- להסתכל רק על השנה זו הסתכלות צרה מאוד, יש פה הזדמנות להחתים את אחד הקשרים הכי טובים בליגה בחינם לחוזה ארוך טווח, אם לא נעשה את זה עכשיו זה כבר לא יקרה. שנה הבאה לא יהיה פה את ריקן גולסה גלוך ודביטון (הוא אולי השנה אפילו יעזוב); וגלזר תמיד מפזז עם החלום האירופאי. בקיצר לא מבין איפה התלונות, אם אפשר מביאים אין שאלה בכלל

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נקבל דור יותר טוב. לשחק ולהתאמן בליגה האיטלקית משנה אותך כשחקן. 

בנבחרת זה לא ממש הזיז לו.

גם אם כן, סביר שלא בזמן הקרוב קרוב. מאחל לו את זה. 

29 דקות לפני, itanar said:

בואו, יש בנוסף אליו באמצע את ואן אובריים, קניקובסקי, גלוך, פארפה וניר ביטון. יש לנו אמצע מאוד עמוס, נכון שלכל שחקן יש סט תכונות שונה, אבל קחו בחשבון שכל השחקנים האלה לא היו במכבי כשהוא עזב.

אני מסכים שייתן אקסטרה, אבל אני רגוע בנוגע לאמצע אפילו אם לא יחתום (ושוב, חיזוק נהדר אם יבוא).

4 דקות לפני, Daniel17 said:

מוחמד פאני ושרי יאכלו את אובריים לארוחת בוקר, פרץ שובר שוויון בדיוק נגד היריבה שלנו לאליפות, הוא וגלזר ביחד נגד חיפה יתמודדו מעולה

פרץ זה אחלה חיזוק, אבל לא מובן הזלזול הזה בואן אובריים שנתן משחק מצוין נגד קישור עם שמות לא פחות גדולים משל חיפה.

17 דקות לפני, פנחס שוף said:

גלוך - 7 שערים

פרץ - 8 שערים

קניקובסקי - 5 שערים

ג׳ורג׳ה - 22 שערים

ערן - 15 שערים

פריצה - 11 שערים

ריקן - 3 שערים בדרבי

אלמוג - 2 שערים

וואן אובריים - 3 שערים

פארפה - 5 שערים

גלזר - 13 צהובים

עכשיו נשאר רק לא לספוג

83 שערים, יפה יפה

1 דקה לפני, המכבייה said:

גם אם כן, סביר שלא בזמן הקרוב קרוב. מאחל לו את זה. 

הכל בסדר. יש לנו איכות ועומס בעמדה הזאת ככה שאין עליו לחץ להגיע וישר לתת תצוגות.

5 דקות לפני, Daniel17 said:

אף אחד לא יאכל אותו בקלות והוא שיחק כדרך קבע מול שחקנים טיפה יותר טובים מהשמות שציינת. אתה לא יכול לאכול מישהו שירוץ כמעט בוודאות יותר ממך. ועד שפרץ יצית את דימיונך, יקח זמן. 

14 דקות לפני, Daniel17 said:

כי וואן אובריים מתמודד מולם לבד? צר לי אבל גם קשה לי להאמין ששחקן ששיחק כל החיים בליגה ההולנדית יהיה כל כך חלש מול מלצר מהכפר

מוחמד פאני ושרי יביכו את ואן אובריים חחחחח הם לא הצליחו להביך את דן ביטון ומתן חוזז כ50:50.. בחיאת תהיו יותר ראציונלים. בכל קונסטלציה של גלזר פרץ יוריס גולסה גבי גלוך פארפה הקישור שלנו עולה על שלהם!