Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

1 hour ago, Kimhistan said:

לא מבין את השטות הזאת שזרים לא באים בגלל מצב בטחוני 

אם מציעים לי פי 3 ממה שאני מרוויח עכשיו אני גם הולך לעבוד במריופול בתוך המפעל הנצור או לחילופין מצטרף לחותים בתימן

הכל זה כסף חברים ושיווק

אולי לרווקים, אבל כאלה עם ילדים אין מצב שיסכימו

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

לא בכית לפני רגע שאיביץ׳ לא משלב צעירים?

לא

משאיר גם את תורג'מן וגם את פריצה

4 חלוצים, מקסימום נותן לתורג'מן לחלטר קצת אחרי מגנים באגף

לפני13 שעות , snufkin said:

אני מסכים שהפער לא קטן, התכוונתי שהוא שווה גם את הפער של 100-200 כדי לסגור. אתה מקבל כאן ישראלי פגז, המגן הטוב בהולנד, בלי דמי העברה. אחד שמכיר את המערכת, שידרוג ענק מהקיים ופיתרון לפלונטר הזרים

איך המגן הטוב בהולנד עדיין בלי קבוצה ?

3 דקות לפני, yello said:

הוא לא המגן הכי טוב בהולנד, נתן עונה טובה.

אם כבר המגן הכי טוב בהולנד היה מזרוואי מאייאקס שקיבל שדרוג וחתם הקיץ בבאיירן.

לפני1 שעה , yello said:

שוב, בעיניי אני לא רואה קבוצה אירופאית שתחתים מגן בן 30 ל2-3 עונות בשכר של מעל חצי מיליון.

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

פרץ - 150 אלף דולר

דסה - 175 אלף דולר

יוני - תשחרר מהחוזה בחינם ו-110 אלף דולר

נותן להם את זה ואומר להם זה או הפועל

יוני לא שותף אפילו לדקה בפיזה

המאמן שם לא מחזיק ממנו והוא לא ישב כל העונה ביציע..

לפני9 שעות , קובי השועל said:

שוב, בעיניי אני לא רואה קבוצה אירופאית שתחתים מגן סביר בן 30 ל2-3 עונות בשכר של מעל חצי מיליון.

חסרה לך מילה.

דסה לא המגן הטוב בליגה ההולנדית ולא עילוי במונחים אירופאיים. סך הכל מגן טוב לליגות בדרגה השנייה-שלישית באירופה, ולא יותר. אני יכול לתת לך ערמות של מגנים שהחתימו בגילו, או מאוחר יותר, לחוזים של יותר משנה ובסכומים גבוהים משמעותית. בליגות טובות יותר או מקבילות. הוא פשוט לא מספיק טוב לקבל הצעה כזו. אנחנו הישראלים חושבים שהעולם סובב סביבנו. הוא אמנם פיזי ואתלטי במונחים ישראליים, אבל כל אפריקאי גנרי עולה עליו, ככה שמספיק שתמצא אפריקאי שיש לו קצת טכניקה והוא כבר עדיף עליו. עובדה שחוץ מקבוצות בסדר גודל של מכבי, כלומר קבוצות טובות מליגות בינוניות, הוא לא מקבל הצעות רציניות. 

הסיפור של דסה הוא הסיפור של מגבלת הזרים במשפט אחד - שחקן שלא מקבל הצעות טובות מליגות אחרות רוצה פי 2 בשביל לחזור למדינה שלו. בכל מקום אחר בעולם זה הפוך.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

חסרה לך מילה.

דסה לא המגן הטוב בליגה ההולנדית ולא עילוי במונחים אירופאיים. סך הכל מגן טוב לליגות בדרגה השנייה-שלישית באירופה, ולא יותר. אני יכול לתת לך ערמות של מגנים שהחתימו בגילו, או מאוחר יותר, לחוזים של יותר משנה ובסכומים גבוהים משמעותית. בליגות טובות יותר או מקבילות. הוא פשוט לא מספיק טוב לקבל הצעה כזו. אנחנו הישראלים פשוט חושבים שהעולם סובב סביבנו. הוא אמנם פיזי ואתלטי במונחים ישראליים, אבל כל אפריקאי גנרי עולה עליו, ככה שמספיק שתמצא אפריקאי שיש לו קצת טכניקה והוא כבר עדיף עליו. עובדה שחוץ מקבוצות בסדר גודל של מכבי, כלומר הקבוצות טובות מליגות בינוניות, הוא לא מקבל הצעות רציניות. 

הסיפור של דסה הוא הסיפור של מגבלת הזרים במשפט אחד - שחקן שלא מקבל הצעות טובות מליגות אחרות רוצה פי 2 בשביל לחזור למדינה שלו. בכל מקום אחר בעולם זה הפוך.

מסכים

לפני15 שעות , Kimhistan said:

לא מבין את השטות הזאת שזרים לא באים בגלל מצב בטחוני 

אם מציעים לי פי 3 ממה שאני מרוויח עכשיו אני גם הולך לעבוד במריופול בתוך המפעל הנצור או לחילופין מצטרף לחותים בתימן

הכל זה כסף חברים ושיווק

אז תעבור לגור בשדרות ותחסוך אלפי שקלים בחודש על הוצאות והחזרי מס הכנסה. שטויות ממש.