Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

10 דקות לפני, דיברנו עליו יורם said:

מתי מתחילים מחאה נגדו? מחרב אותנו 

לא הייתי הולך לכיון כזה. זה מתפנק ויהיר מדי. מי שלא מתחבר- שלא יבוא. זה מעביר את המסר טוב יותר מהכל. 

Just now, המכבייה said:

לא הייתי הולך לכיון כזה. זה מתפנק ויהיר מדי. מי שלא מתחבר- שלא יבוא. זה מעביר את המסר טוב יותר מהכל. 

מה הבעיה בלשים שלט מחאה?

כל עוד לא מתנהלים כמו בבונים, זה בסדר גמור. לא מרוצים ממנו והגיע הזמן שקצת יראו בטלוויזיה מה אנחנו חושבים.

5 דקות לפני, Armagedon said:

מה הבעיה בלשים שלט מחאה?

כל עוד לא מתנהלים כמו בבונים, זה בסדר גמור. לא מרוצים ממנו והגיע הזמן שקצת יראו בטלוויזיה מה אנחנו חושבים.

ברמת שלט זה בסדר. מוחים כי פחות מצליחים בשנתיים האחרונות? טוב. אם זה הגיוני למי שזה נראה הגיוני, סבבה. 

1 hour ago, erantheking21 said:

אם היה לך רשימה מוכנה באפריל של שמות שאתה יודע שהם ריאלים לך ומשרתים את מטרתך, היית מסודר

סבוריט, אמאדור וכ'ו כמשל

אבל במכבי לא עובדים ככה

מה שאני אומר זה שמי ריאלי ומי לא נקבע, בין השאר, לפי מי שמנהל אותך. כשיש לך אישיות כמו ג׳ורדי או מנספורד בקודקוד יותר שחקנים יישקלו ברצינות לבוא ויהיו ריאלים עבורך. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

ברמת שלט זה בסדר. מוחים כי פחות מצליחים בשנתיים האחרונות? טוב. אם זה הגיוני לך, סבבה. 

אין בעיה עם חוסר הצלחה .

יש בעיה עם דרך.

כרגע הדרך רקובה ואם נמשיך לעשות אותו דבר ולצפות לתוצאה אחרת - זה לא יקרה ונמשיך לשקוע בבינוניות. 

אז במקום שיפוטר בעוד שנה אנחנו סך הכל מנסים לזרז את התהליך ושיקרה בעוד חודש. אינשאללה.

5 דקות לפני, רויקלה said:

מה שאני אומר זה שמי ריאלי ומי לא נקבע, בין השאר, לפי מי שמנהל אותך. כשיש לך אישיות כמו ג׳ורדי או מנספורד בקודקוד יותר שחקנים יישקלו ברצינות לבוא ויהיו ריאלים עבורך. 

גם ג'ורדי חיכה לרגע האחרון, זה לא אומר כלום

אם אתה מגיע בתכנון ויודע את מי אתה רוצה ומביא אז אתה מגיע למחנה אימון עם סגל מלא

עזוב עכשיו שההרגלות לא האירו לנו פנים ואם לא יהיה אירופה זה לא בהכרח באשמת הרכש שאם היה מגיע או לא מגיע זה עדין לא 50 אחוז לטובתנו מול אריס ומול ניס זה 10 אחוז רק

8 דקות לפני, Davidna said:

זאת בדיוק הקטסרופה. שנה שלישית ברציפות בלי תואר. 

זו לא קטסטרופה. זה אי הצלחה , ברור. אבל קטסטרופה זו העונה האחרונה של נימני עם סיכוי לירידית ליגה במחזורים האחרונים

12 דקות לפני, Armagedon said:

מה הבעיה בלשים שלט מחאה?

אני מניח שאם העסק לא יתרומם, נראה שילוט וגם קריאות של הקהל נגדו

10 דקות לפני, YallaMaccabi said:

אין בעיה עם חוסר הצלחה .

יש בעיה עם דרך.

כרגע הדרך רקובה ואם נמשיך לעשות אותו דבר ולצפות לתוצאה אחרת - זה לא יקרה ונמשיך לשקוע בבינוניות. 

אז במקום שיפוטר בעוד שנה אנחנו סך הכל מנסים לזרז את התהליך ושיקרה בעוד חודש. אינשאללה.

אוקיי. אנחנו מתווים את הדרך?  אי פעם התוונו אותה? לא. זה מיטש. אין לנו שום קשר לדרך. נהנו מהתוצאות ועכשיו פחות. זה כל הסיפור. לא דרך. תוצאות. 

Just now, המכבייה said:

אוקיי. אנחנו מתווים את הדרך?  אי פעם התוונו אותה? לא. זה מיטש. אין לנו שום קשר לדרך. נהנו מהתוצאות ועכשיו פחות. זה כל הסיפור. לא דרך. תוצאות. 

עם זה אני מסכים.
גם אם תהיה מחאה של החיים יצחקי ילך רק שגולדהאר יחליט, ולדעתי לא נצליח להזיז/לשנות החלטה שלו. אבל זה יותר כדי לפרוק תסכול.

1 דקה לפני, המכבייה said:

כל קהל כדורגל בעולם מוחה כשהקבוצה לא מצליחה, כשלא מגיע חיזוק בהתאם לשאיפות. ארסנל, יונייטד, יובנטוס ועוד. גם אצלנו זה יקרה אם ימשך כך אני מניח.

1 דקה לפני, YallaMaccabi said:

עם זה אני מסכים.
גם אם תהיה מחאה של החיים יצחקי ילך רק שגולדהאר יחליט, ולדעתי לא נצליח להזיז/לשנות החלטה שלו. אבל זה יותר כדי לפרוק תסכול.

שמע, אני לא אומר לאנשים איך להתנהג. יש מקרים קיצוניים שדורשים מחאה. אני חושב שחוסר הצלחה מתמשך יגרום למיטש לשנות כיוון כי הוא אדם תחרותי. 

19 דקות לפני, המכבייה said:

ברמת שלט זה בסדר. מוחים כי פחות מצליחים בשנתיים האחרונות? טוב. אם זה הגיוני למי שזה נראה הגיוני, סבבה. 

לא מוחים כי לא מצליחים, זה בסדר לא להצליח.  מוחים כי לא הבאת שחקנים לעמדות שהיית צריך. מגן ימני, בלם, כנף ימין, כנף שמאל.   ולא שחררת שחקנים שלא מתאימים לרמה של מכבי.   מחאה מוצדקת

אני מקווה שאיכשהו יקרה נס ונחתים את טומאסי לפני שנבכה כרגיל על זה שהוא חתם בבאר שבע/חיפה... 

מספיק לראות שחקן כמו עלי מוחמד עכשיו נותן בראש ועבר פה שתי קבוצות בליגה ועדיין לא הצלחנו להביא אותו לפני חיפה. 

3 דקות לפני, snufkin said:

כל קהל כדורגל בעולם מוחה כשהקבוצה לא מצליחה, כשלא מגיע חיזוק בהתאם לשאיפות. ארסנל, יונייטד, יובנטוס ועוד. גם אצלנו זה יקרה אם ימשך כך אני מניח.

לא אחרי שנתיים. מוזמן לתת דוגמאות. את יונייטד במקרה אני מכיר יותר טוב ממה שאני מכיר את חיפה. רק היום המחאה מתחילה והיא מוצדקת לגמרי נגד בעלים נוראי. ועברו 9 שנים מהתואר האחרון. אפשר לשרוק בו למאמן. זה שונה לגמרי ממה שמתואר כאן  כאילו מיטש חתם איתנו חוזה שיהיו פה רק מנהלים זרים. בחייאת. צריך לסמוך עליו עכשיו כמו שסמכו עליו כשזה עבד יותר. מחאת יענקלך נראית עכשיו במלוא עליבותה וגם היא לא קרתה אחרי שנתיים. יש פה יוזרים שהיו שמחים אם איביץ יתפטר רק כדי להוכיח נקודה. אני לא במקומות האלה.

5 דקות לפני, תחיית המתים said:

לא מוחים כי לא מצליחים, זה בסדר לא להצליח.  מוחים כי לא הבאת שחקנים לעמדות שהיית צריך. מגן ימני, בלם, כנף ימין, כנף שמאל.   ולא שחררת שחקנים שלא מתאימים לרמה של מכבי.   מחאה מוצדקת

אז אנחנו המנהלים והמאמנים של מכבי עכשיו? שוין. ספר את זה לאיביץ. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

אז אנחנו המנהלים והמאמנים של מכבי עכשיו? שוין. ספר את זה לאיביץ. 

אני לא מרוצה מהתנהלות המועדון שלי ולכן אני הולך למחות נגד יצחקי מחר,  זה עד כדי כך פשוט.

Just now, תחיית המתים said:

אני לא מרוצה מהתנהלות המועדון שלי ולכן אני הולך למחות נגד יצחקי מחר,  זה עד כדי כך פשוט.

אני אבוא כי אני רוב הזמן בא(:

14 דקות לפני, המכבייה said:

לא אחרי שנתיים. מוזמן לתת דוגמאות. את יונייטד במקרה אני מכיר יותר טוב ממה שאני מכיר את חיפה. רק היום המחאה מתחילה והיא מוצדקת לגמרי נגד בעלים נוראי. ועברו 9 שנים מהתואר האחרון. אפשר לשרוק בו למאמן. זה שונה לגמרי ממה שמתואר כאן  כאילו מיטש חתם איתנו חוזה שיהיו פה רק מנהלים זרים. בחייאת. צריך לסמוך עליו עכשיו כמו שסמכו עליו כשזה עבד יותר. מחאת יענקלך נראית עכשיו במלוא עליבותה וגם היא לא קרתה אחרי שנתיים. יש פה יוזרים שהיו שמחים אם איביץ יתפטר רק כדי להוכיח נקודה. אני לא במקומות האלה.

זכורה לי מחאה ביונייטד כבר לפני כמה שנים אבל אתה כנראה מכיר טוב יותר, אולי אני טועה.

המחאה כשתהיה לא תהיה בשום אופן על מיץ' אלא על ברק ואני חושב שזה לגיטימי