Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

1 hour ago, ברונו רייס said:

בין אם תרצו אותו או לא(איך אפשר שלא?)

הנה זה מגיע…

יש סיכום סופי וגמור.

חתימה בשבוע הבא.

אחרי שחירטטת ויצאת דביל, אתה עוד מעז לכתוב "שבוע הבא" כאילו זה לא ההימור הכי טריוויאלי.

הפכנו ללב הצהוב על טורבו. למה לא חוסמים אותו?

24 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שהעניין כאן היא ההמתנה ולא טיפול ברכשים אחרים. לא חושב שההחלטה שלהם לא תלויה בו. 

ההחלטה שלהם לא תלויה בו. השאלה אם חכם לחכות להם ולעכב רכש אחר אם זה יעלה באירופה

18 דקות לפני, snufkin said:

ההחלטה שלהם לא תלויה בו. השאלה אם חכם לחכות להם ולעכב רכש אחר אם זה יעלה באירופה

זה מה שכתבתי.

ואגיד עוד משהו- אם אירופה כל כך חשובה למערכת(והיא סופר חשובה) אני לא מבין למה התותחים הכבדים לא מתערבים(מיטש, ג'ק, איביץ). אם ליצחקי יש בעיות בלסגור, אז 

1- תסיקו את המסקנות המתבקשות

2- תפעילו לחץ שיניב תוצאות.

אז יצחקי יפוטר אבל מיטש יאבד 30 מיליון שקל על העניין הזה ואיביץ יאבד יוקרה מיידית. לכולם יש מה להפסיד פה. לא מבין את הסטגנציה הזאת. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

זה מה שכתבתי.

ואגיד עוד משהו- אם אירופה כל כך חשובה למערכת(והיא סופר חשובה) אני לא מבין למה התותחים הכבדים לא מתערבים(מיטש, ג'ק, איביץ). אם ליצחקי יש בעיות בלסגור, אז 

1- תסיקו את המסקנות המתבקשות

2- תפעילו לחץ שיניב תוצאות.

אז יצחקי יפוטר אבל מיטש יאבד 30 מיליון שקל על העניין הזה ואיביץ יאבד יוקרה מיידית. לכולם יש מה להפסיד פה. לא מבין את הסטגנציה הזאת. 

במילים פשוטות יותר:לא מפטרים איש מקצוע בשלב כזה, זה או באפריל או בסוף החלון

לפטר את יצחקי עכשיו היה סתם מעכב את הסיפור עוד יותר

3 דקות לפני, erantheking21 said:

במילים פשוטות יותר:לא מפטרים איש מקצוע בשלב כזה, זה או באפריל או בסוף החלון

לפטר את יצחקי עכשיו היה סתם מעכב את הסיפור עוד יותר

אז תמצאו את הדרך לעזור לו. כשמלאדן רצה את יובנוביץ, הוא היה פה תוך כמה ימים בכביש עוקף ברק. ג'ק ומיטש לא מודעים לחוסרים הגדולים? אם לא, אז זאת בעיה עמוקה הרבה יותר מחוסר תפקוד של מנהל מקצועי שגם ככה היה אמור להדליק אורות אדומים. 

איזו בושה אם יתברר שדור פרץ המעורב השלישי בפרשת הקטינות.

מעניין אם מכבי תתייחס לזה אם וכאשר...

והאם בתרחיש מסוים זה ישפיע על ההחתמה שלו.

אני מניח שהצפת הנושא שהיתה עכשיו מרחיקה אותו (במידה וזה נכון).

מבחינת מכבי וגם מבחינתו זו מציאות בעייתית מאד.

11 דקות לפני, ששון הצהוב said:

מי שזה לא יהיה, שהתכתב שם, בסופו של דבר לא היה נוכח ולא בקשר עם הנערות, וגם לא נחקר או אפילו תושאל.

10 דקות לפני, המכבייה said:

אז תמצאו את הדרך לעזור לו. כשמלאדן רצה את יובנוביץ, הוא היה פה תוך כמה ימים בכביש עוקף ברק. ג'ק ומיטש לא מודעים לחוסרים הגדולים? אם לא, אז זאת בעיה עמוקה הרבה יותר מחוסר תפקוד של מנהל מקצועי שגם ככה היה אמור להדליק אורות אדומים. 

לא עשית את זה באפריל, אז לעשות את זה ביולי זה היה כבר מאוחר

אני גם חושב שהתפוקה שלו דלה מאוד אבל הפעם הוא קיבל צ'אנס בלי תירוצים, כשלון אחד שלו והוא עף מפה על טיל

12 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שאיביץ' לא מסוג המאמנים/האנשים שילך ויחתים שחקן מעל הראש של יצחקי. בשונה מקראסטאיץ' שכמעט פיזית הלך להביא את יובא.

מהמעט שאני יודע, להבנתי למכבי יש מערך סקאוט לא רע עם אנשים מקצועיים ורציניים שמתעסקים בנושא. כשעושים מה שנקרא "סקאוט אקטיבי", בדרך כלל בוחרים את השחקנים שרוצים לפי המלצת הסקאוטינג בלי קשר למי הסוכן שלהם. מה שיכל לעבוד לג'ורדי או מנספורד בזכות הקשרים שלהם, שיכלו להיכנס למו"מ עם סוכן/קבוצה/שחקן שאין להם בהכרח היסטוריה של קשרים עיסקיים ואישיים איתו ובזכות השם והמוניטין סגרו דברים, ליצחקי לבדו כנראה שזה הרבה יותר קשה.

כשעובדים עם סוכנים ישראלים, הסוכנים מעלים את השמות ומבחינת הבאת העסקה לסגירה נשאר רק עניין אישור המאמן וסגירה כלכלית. כשעובדים רק בסקאוט אקטיבי, כצריך לשכנע את הצד השני וזה לא תמיד פשוט לאדם בלי קשרים ומוניטין, בפרט שמדובר על שחקנים בפרופיל גבוה 

6 דקות לפני, Elirandani said:

התכתבות זה נחשב מעורב ? מי שזה לא יהיה, שהתכתב שם, בסופו של דבר לא היה נוכח ולא בקשר עם הנערות, וגם לא נחקר או אפילו תושאל.

כאשר מושאי הפרשה מהווה עבור הדור את גיבור התרבות של התקופה אז ודאי שכל שמץ של מעורבות הוא משמעותי.

השיפוטיות פה היא לא בשבילו, אלא קודם כל בשבילנו כחברה.

לגבי העובדה שמדובר רק בהתכתבות - אני לא מוצא בזה משקל, כי הוא מביע שם כוונה ברורה.

גם במישור הפלילי מניח שאפשר להתמקד פה על "לעמוד על דם רעך, אבל לי באופן אישי אין שום עניין בפן הפלילי.

גם מעצר של אצילי לא יוביל מבחינתי לשום תיקון.

הדבר היחיד שרלוונטי בעיניי הוא האם אותו חבר קרוב של מיכה שהוא גם בכיר בנבחרת ישראל הוא כן/לא דור פרץ.

לא רלוונטי לי פלילים.

רק מבקש לדעת האם דור פרץ- שהוא גם קשר בונה-הורס, אבל גם חתיך הורס, זה שגם יודע להתפרץ כמו שור על הדשא, וגם יודע להתנהל בחלקלקות בעמדת הראיונות...אני רוצה לדעת האם זה הוא.

חשוב לי באופן אישי מכיוון וזו המשמעות של גיבור תרבות.

איך אתה מתנהג באמת, שכמולך עומדת פגיעה בנערות.

נותר לנו רק לקוות שאחרי ההדחה הצפויה מיץ׳ יתחיל לשאול שאלות ולהבין איך ולמה נכשלנו, אולי זה יעיר אצלו את הנורה האדומה ואולי גם איביץ׳ יתהפך על ברק.

3 דקות לפני, ששון הצהוב said:

כאשר מושאי הפרשה מהווה עבור הדור את גיבור התרבות של התקופה אז ודאי שכל שמץ של מעורבות הוא משמעותי.

השיפוטיות פה היא לא בשבילו, אלא קודם כל בשבילנו כחברה.

לגבי העובדה שמדובר רק בהתכתבות - אני לא מוצא בזה משקל, כי הוא מביע שם כוונה ברורה.

גם במישור הפלילי מניח שאפשר להתמקד פה על "לעמוד על דם רעך, אבל לי באופן אישי אין שום עניין בפן הפלילי.

גם מעצר של אצילי לא יוביל מבחינתי לשום תיקון.

הדבר היחיד שרלוונטי בעיניי הוא האם אותו חבר קרוב של מיכה שהוא גם בכיר בנבחרת ישראל הוא כן/לא דור פרץ.

לא רלוונטי לי פלילים.

רק מבקש לדעת האם דור פרץ- שהוא גם קשר בונה-הורס, אבל גם חתיך הורס, זה שגם יודע להתפרץ כמו שור על הדשא, וגם יודע להתנהל בחלקלקות בעמדת הראיונות...אני רוצה לדעת האם זה הוא.

חשוב לי באופן אישי מכיוון וזו המשמעות של גיבור תרבות.

איך אתה מתנהג באמת, שכמולך עומדת פגיעה בנערות.

ואם הציעו לו להצטרף והוא סירב... ? 

מה שעצוב בכל הרמות זה שאם היו מורידים אוטומטית שחקני כדורגל ישראלים (ובכלל) שעשו ערב סמים עם עצמם או פארטיות עם בנות (פה הםץן קטינות אז הסיפור שונה) של סקס סמים ואלכוהול אז אני מעריך ש 30% משחקני ליגת העל לא אופציונלים למועדון ששם אמות מידה ערכיות. 

36 דקות לפני, ששון הצהוב said:

אלו סתם שמועות של אוהדי חיפה. אין שום סיבה לשתף פעולה עם הספקולציות האלו.  אם דור ירצה, הוא במכבי.

30 דקות לפני, snufkin said:

אני חושב שאיביץ' לא מסוג המאמנים/האנשים שילך ויחתים שחקן מעל הראש של יצחקי. בשונה מקראסטאיץ' שכמעט פיזית הלך להביא את יובא.

אז שכרנו בהפסדנו. נמתין כולם שיצחקי יצליח במשימות הבסיסיות שלו. מה אגיד לך, זאת לא הסיטואציה הכי בריאה.  

4 דקות לפני, מנש שער 11 said:

ואם הציעו לו להצטרף והוא סירב... ? 

כפי שהוצג בכתבה הוא בעצמו סירסר שם "סידרתי שלושה, הבאת שניים, תביא לי אחת, תיקח את ההיא" (לא זוכר כרגע במדויק).

ולערב המדובר הוא לוהק להרכב הפותח ומשתלשלת שם ההתכתבות שמיכה מדרבן אותה למצוא שותפה שלישית שבסוף לא נמצאה כזו, בוא נגיד שהוא כבר הפעיל ווייז ורק חיכה לאור ירוק.

אז שוב, אולי פלילית זה חמקמק.

אבל כאוהד אני מבקש לדעת בשבילי.

אולי הייתי מעדיף לא לגלות, אך מרגע שזה הופץ זה כבר במודעות.

27 דקות לפני, snufkin said:

מהמעט שאני יודע, להבנתי למכבי יש מערך סקאוט לא רע עם אנשים מקצועיים ורציניים שמתעסקים בנושא. כשעושים מה שנקרא "סקאוט אקטיבי", בדרך כלל בוחרים את השחקנים שרוצים לפי המלצת הסקאוטינג בלי קשר למי הסוכן שלהם. מה שיכל לעבוד לג'ורדי או מנספורד בזכות הקשרים שלהם, שיכלו להיכנס למו"מ עם סוכן/קבוצה/שחקן שאין להם בהכרח היסטוריה של קשרים עיסקיים ואישיים איתו ובזכות השם והמוניטין סגרו דברים, ליצחקי לבדו כנראה שזה הרבה יותר קשה.

כשעובדים עם סוכנים ישראלים, הסוכנים מעלים את השמות ומבחינת הבאת העסקה לסגירה נשאר רק עניין אישור המאמן וסגירה כלכלית. כשעובדים רק בסקאוט אקטיבי, כצריך לשכנע את הצד השני וזה לא תמיד פשוט לאדם בלי קשרים ומוניטין, בפרט שמדובר על שחקנים בפרופיל גבוה 

איך זה מתבטא מערך הסקאוטינג הזה ? 

8 דקות לפני, מנש שער 11 said:

מה שעצוב בכל הרמות זה שאם היו מורידים אוטומטית שחקני כדורגל ישראלים (ובכלל) שעשו ערב סמים עם עצמם או פארטיות עם בנות (פה הםץן קטינות אז הסיפור שונה) של סקס סמים ואלכוהול אז אני מעריך ש 30% משחקני ליגת העל לא אופציונלים למועדון ששם אמות מידה ערכיות. 

נכון, אני מצד אחד גאה בגולדהאר.

מצד שני מכה על הכדורגל הישראלי.

רמות העניין שלי במוצר קרסו דרמטית בשבוע האחרון.

דווקא מהתצוגה של חיפה ביוון שהתבאסתי מבחינה רגשית.

אבל בראש מבין זה מרשים לכדורגל הישראלי.

ועדיין אני מרגיש ניכור ואדישות כלפי הכדורגל הישראלי שאלו הם גיבורי התרבות שלו.

למען הסר ספק, מותר להיות ערסים, ואני חולה על כדורגל שפל, אבל הכתבה הציפה את כל המיץ של הזבל בתרבות הזו.

אני מרחם על הורים שלא מודעים וקונים לילדים שלהם חולצות אצילי.

ראיתי מיליונים כאלו השנה, זה עצוב שזה הפנים של הדור.

8 דקות לפני, המכבייה said:

אז שכרנו בהפסדנו. נמתין כולם שיצחקי יצליח במשימות הבסיסיות שלו. מה אגיד לך, זאת לא הסיטואציה הכי בריאה.  

נכון. אולי זה שכר לימוד שמיץ' מוכן לשלם? לא יודע. כרגע זה המצב. 

6 דקות לפני, ששון הצהוב said:

כפי שהוצג בכתבה הוא בעצמו סירסר שם "סידרתי שלושה, הבאת שניים, תביא לי אחת, תיקח את ההיא" (לא זוכר כרגע במדויק).

ולערב המדובר הוא לוהק להרכב הפותח ומשתלשלת שם ההתכתבות שמיכה מדרבן אותה למצוא שותפה שלישית שבסוף לא נמצאה כזו, בוא נגיד שהוא כבר הפעיל ווייז ורק חיכה לאור ירוק.

אבל אתה לא יכול לחשוד בו רק בגלל שאוהדי חיפה מפיצים שמועות שזה הוא. במקרה הוא קרוב לחזור לארץ ובמקרה השמועות הן שגם הוא מעורב בפרשה? 

חוץ מזה שבפועל אותו שחקן שדובר לא עשה שום דבר באותו ערב. יכול להיות שהוא החליט לא לקחת חלק בזה כי זה לא היה נראה לו מתאים. אי אפשר להעניש שחקנים רק על הודעה בלי מעשה. 

8 דקות לפני, ששון הצהוב said:

על סמך התכתבות זה קשוח מדי.

14 דקות לפני, snufkin said:

אלו סתם שמועות של אוהדי חיפה. אין שום סיבה לשתף פעולה עם הספקולציות האלו.  אם דור ירצה, הוא במכבי.

אני מאמין למידע היבש שפורסם בכתבה (להוציא את פרשנויות בין המעברים של אלמוג בוקר).

הנתון שהוצג זה שבכיר בנבחרת ישראל, חבר קרוב של מיכה כתב את אותן הודעות של מי שמכונה המעורב השלישי.

אני לא מצליח לחשוב מי זה, ולא מתחשק לי כרגע לסקור את סגל הנבחרת של אותה עת.

יש לך אולי רעיון מי זה יכול להיות?

7 דקות לפני, Davidna said:

איך זה מתבטא מערך הסקאוטינג הזה ? 

המנהל המקצועי יחד עם מערך הסקאוטינג מאתרים צרכים. דוגמא: סר לנו בלם רגל שמאל, טוב בהובלת כדור, מהירות סבירה וכו'. מערך הסקאוטינג אמור לאתר מועמדים פוטנציאלים. השמות עוברים למאמן שאמור לאשר או לפסול. השמות שהמאמן אישר עוברים להנהלה ולמנהל המקצועי שאמור לסגור את אחד מהם. 

שוב מהמעט שאני יודע (אני לא דורם בתוך המערכת), העניינים נתקעים לאחר שהמאמן מאשר את השמות, יצחקי לא מצליח לסגור איתם. אם לא היה מדובר בסקאוט אקטיבי אלא בשמות שמגיעים מסוכנים ישראלים, היה יותר קל לסגור