Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

52 דקות לפני, elbanana said:

אין ספק. יהיה נחמד אם הוא יבוא וישחררו/ישאילו איזה קשר שניים לשחרר את הפקק (ריקן שהרגע חתם?). הנקודה היא שזה לא מה שאנחנו באמת צריכים. אין לך מגן ימין/וינגר/בלם טבעי טוב אחד בסגל.

ככל הנראה ימכרו את גלוך אז פרץ יגיע במקומו.

זה לא אותו תפקיד, אבל קניקובסקי וביטון ישחקו ב10 וגולסה ופרץ ב8. זה סביר.

כיום ה8 הפותח שלנו זה גולסה שהיה לא משהו בעונה שעברה וגם אם הוא יחזור לעצמו אי אפשר לבנות עליו בגלל הפציעות. החתמה של פרץ תחזיר את הקישור שלנו להיות הכי טוב בארץ (כרגע של חיפה יותר טוב).

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כיום ה8 הפותח שלנו זה גולסה שהיה לא משהו בעונה שעברה וגם אם הוא יחזור לעצמו אי אפשר לבנות עליו בגלל הפציעות. החתמה של פרץ תחזיר את הקישור שלנו להיות הכי טוב בארץ (כרגע של חיפה יותר טוב).

וואן אובריים?

1 hour ago, elbanana said:

אין ספק. יהיה נחמד אם הוא יבוא וישחררו/ישאילו איזה קשר שניים לשחרר את הפקק (ריקן שהרגע חתם?). הנקודה היא שזה לא מה שאנחנו באמת צריכים. אין לך מגן ימין/וינגר/בלם טבעי טוב אחד בסגל.

צודק , עובדים על זה ואפילו אם לא יגיעו כולם אז תקבל מנוע טורבו משובח בקישור ( אם יגיע כמובן) , בעיני שחקן שיכול להיות הערך המוסף לאליפות.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כרגע הוא תופקד בכל המשחקים כ6. נראה שלשם הוא מיועד. 

גלזר פצוע

לא הייתי שולל את זה שהקישור שלנו יותר טוב, רודריגז היה די משמעותי אצלם

עלי מוחמד שחקן טוב אבל לא עילוי מיוחד

המלצר שחקן טוב לצערי

4 דקות לפני, פנחס שוף said:

גלזר פצוע

לא הייתי שולל את זה שהקישור שלנו יותר טוב, רודריגז היה די משמעותי אצלם

עלי מוחמד שחקן טוב אבל לא עילוי מיוחד

המלצר שחקן טוב לצערי

גלזר שיחק במשחק הראשון ועדיין יוריס פתח ב6. גם אם יוריס לא מיועד ל6, אז גולסה/פרץ יצטרכו לשחק שם כי גלזר מתברר כשחקן פציע ואנחנו בדרך לעונה עמוסה. 

יכול להיות שהקישור שלנו בסופו של דבר כן יהיה יותר טוב משל חיפה גם אם אותם שחקנים ישארו כי יש גם עבודה של מאמן, אבל לפחות לפי מה שראינו בעונה שעברה הקישור שלהם כרגע יותר טוב.

לא מאמין שיש מישהו שיודע משהו מאחורי הקלעים

אולי מכבי מחכים עוד כמה ימים לסוכן של מקסו להבין שהוא לא מצא באמת קבוצה "יותר טובה"(סתם אנטישמי) ואז להגיד טוב לא מצאתי בוא נחתום או שלחלופין מחפשים שחקן אחר כבר וירדו מהדני(אולי גם סוג של הסבר שלכל אחד יש תחליף או ללחוץ עליו)

אולי פרץ באמת קיבל הצעה אבל מזמן מההונגרים ואולי בכלל לא(טוכמן היחיד שדיווח ב2 המקרים) וגם הוא מחכה לתחילת השבוע, כנ"ל דסה

אנחנו יודעים שעל דסה בוודאות מכבי נתנה הצעה(הוא בעצמו אמר)

הלוואי שנצא שעירים ולא קירחים מכאן ומכאן אבל אין מה לעשות זה שווה את את הריסק, אנחנו כרגע אמורים לעבור את זירה בלי שום קשר ואולי גם את השלב הבא לחכות לבלם ומגן ימני(דור פרץ זה בונוס)

לפני4 שעות , elbanana said:

אוהב את פרץ אבל אנחנו לא באמת צריכים עוד קשר אמצע כמו שאנחנו לא צריכים עוד חלוץ עכשיו.

בכלל זה נראה שהרכש מתבצע לפי איפה יש הזדמנות לאיזה דיל ולא לפי מה שאנחנו צריכים. 

מה שהיה חסר לנו זה וינגרים, מגן ימין ובלם. בקושי השתפרנו שם. 

סדר החשיבות לפי דעתי:

1.כל ישראלי טוב שלא התעסק עם קטינות צריך להיות אצלנו ולא משנה באיזו עמדה.

2.בלם

3.כנף ימין

4.כנף שמאל

1 hour ago, Raumdeuter said:

סדר החשיבות לפי דעתי:

2.בלם

3.כנף ימין

4.כנף שמאל

לגמרי איתך

1 hour ago, LL6 said:

משתגע מזה שעדיין לא החתימו בלם זר.

סיכון לא קטן להתחיל את הקמפיין האירופי עם ההגנה הזאת 

מניח שהעניין עם הסוכן תפס אותנו בהפתעה

13 דקות לפני, הרוסונרי said:

מאז ההחתמה של ניר ביטון, יבש כמו הנגב, וזה שזהבי וביטון לא כשירים לפתיחת העונה מלחיץ קצת, נקווה לאיזה דסה ופרץ ככה להרגיע תנשמה. 

פרץ או דסה יכל להיות אחלה עונג שבת.

לפני6 שעות , מכביסט לעד said:

רוב שחקני הקישור יכולים לשחק בשתי עמדות אם לא שלוש בקישור.

יש גם את גויאגון שטבעי ל10, ואן אובריים כמו שאמרו מתאים ל8, ניר ביטון ל6, ריקן יכול לשחק בכל העמדות בקישור, עידו שחר שעדיין איתנו, את גלוך עדיין לא מכרנו ובטח שכחנו עוד מישהו. יש פקק רציני, וזאת אפילו לא היתה הנקודה שלי. (אגב, אף אחד לא מבטיח לך שפרץ חוזר בכושר שהוא עזב בו)

הנקודה שלי היא שוינגרים שזאת היתה העמדה הכי חלשה/לא קיימת שלנו שנה שעברה אני עם קובאס חוזז וגויאגון שלא טבעי לשם. אם בחיפה עסקינן, איך זה לעומתם? הבלמים שלי הם מגן שמאלי וקשר אחורי שעשו הסבה, המחליף הבכיר שלהם זה שרן ייני הכולבויניק. מגן ימני אני עדיין עם ג'ראלדש ומחליפים שקשה לסמוך עליהם. פרץ זה מותרות. עד עכשיו למעט איביץ' הבאנו בעיקר מותרויות ולא טיפלנו בכלל בחורים האמיתיים.

11 דקות לפני, elbanana said:

רוב שחקני הקישור יכולים לשחק בשתי עמדות אם לא שלוש בקישור.

יש גם את גויאגון שטבעי ל10, ואן אובריים כמו שאמרו מתאים ל8, ניר ביטון ל6, ריקן יכול לשחק בכל העמדות בקישור, עידו שחר שעדיין איתנו, את גלוך עדיין לא מכרנו ובטח שכחנו עוד מישהו. יש פקק רציני, וזאת אפילו לא היתה הנקודה שלי. (אגב, אף אחד לא מבטיח לך שפרץ חוזר בכושר שהוא עזב בו)

הנקודה שלי היא שוינגרים שזאת היתה העמדה הכי חלשה/לא קיימת שלנו שנה שעברה אני עם קובאס חוזז וגויאגון שלא טבעי לשם. אם בחיפה עסקינן, איך זה לעומתם? הבלמים שלי הם מגן שמאלי וקשר אחורי שעשו הסבה, המחליף הבכיר שלהם זה שרן ייני הכולבויניק. מגן ימני אני עדיין עם ג'ראלדש ומחליפים שקשה לסמוך עליהם. פרץ זה מותרות. עד עכשיו למעט איביץ' הבאנו בעיקר מותרויות ולא טיפלנו בכלל בחורים האמיתיים.

גויאגון שיחק במשך כל המחנה באגף. לשם הוא מיועד.

ואן אובריים אכן מתאים גם ל8, אני כמעט בטוח שביטון בא להיות בלם כי לשם אנחנו צריכים אותו, ריקן זה שחקן שהרבה מעבר לשיא ככה שאין מה לבנות עליו, שחר לא היה במחנה וגם ככה אין לו מקום בגלל שריקן המשיך, מאמין שימכרו את גלוך כי הוא לא יאריך חוזה בחיים.

לגבי היכולת שלו אני לא דואג כי למרות שהוא לא שיחק הרבה הוא עדיין התאמן בקבוצה מהליגה האיטלקית ועדיין היה מהטובים בנבחרת. הוא בן 27, שיא הקריירה.

מסכים שיש בעיה גדולה באגפים ושזה יותר דחוף, לא מסכים לגבי גויאגון כי הוא נתן אחלה משחקים באגף בנתניה כולל על הראש שלנו. 

כנ״ל לגבי הבלמים, ברור שחייב לבוא בלם זר, אבל אתה אומר שהבלמים שלנו זה מגן שמאלי וקשר אחורי שעשו הסבה בזמן שהבלם הפותח שלהם הוא גם מגן שמאלי שעשה הסבה…

אז נכון שיש עמדות יותר דחופות, אבל זה לא צריך לבוא אחד על חשבון השני. אין סיבה שהצעה לפרץ תעכב הבאת בלם זר למשל. זה שני דברים שיכולים להתרחש במקביל. פרץ לא ישאר חופשי עוד הרבה זמן, זאת הזדמנות שצריך לנצל.

לפני4 שעות , Raumdeuter said:

סדר החשיבות לפי דעתי:

2.בלם

3.כנף ימין

4.כנף שמאל

תיקון: "כל ישראלי טוב שלא נתפס מתעסק עם קטינות..."

חסר תקדים: הסכום שמכבי הציעה למקסו

הצהובים מוכנים לפתוח את הכיס על מנת להנחית בקריית שלום את בלם ברונדבי בעסקה לשלוש שנים. עם זאת, המכשול שנותר בעינו הוא הקושי להגיע לסיכום מול קבוצתו. פרטי החוזה בפנים

לאחר שהחזירה את ולדימיר איביץ', שמה את ידה על ערן זהבי בקאמבק מרגש וגם החתימה את ניר ביטון, מכבי תל אביב ממשיכה בנסיונות לחזק את הקבוצה לקראת העונה הקרובה, והיא ערוכה להשקיע לא מעט לשם כך. 

היום (שישי) נחשף החוזה שהצהובים הציעו לבלם ברונדבי, אנדראס מקסו, עבורו הם מוכנים לפתוח את הכיס. למעשה, הצהובים הציעו למקסו סכום חסר תקדים עבורם של 672 אלף יורו בחוזה לשלוש שנים.

עם זאת, הקבוצה עדיין לא הגיעה לסיכום מול ברונדבי באשר לסכום ההעברה, מה שמעכב את השלמת המעבר. לפי דיווח שעלה בדנמרק בשבוע שעבר הצהובים הציעו מיליון יורו, אך מדובר בסכום נמוך מסעיף השחרור של מקסו בקבוצה הדנית - 1.48 מיליון יורו. בכל אופן, מאחר שלשחקן נותרה רק שנה אחת בחוזהו, נטען שברונדבי לא צפויה לעמוד בדרכו של הקפטן שלה.

בשנה האחרונה ברונדבי לא הסכימה לוותר על הבלם בשתי הזדמנויות, כאשר בקיץ שעבר הוא היה קרוב לעבור לרוסטוב הרוסית, ובינואר האחרון היה על סף חתימה בבורדו. האם מכבי תל אביב תצליח היכן שהן כשלו?

מקסו, ששיחק לאורך הקריירה גם בטורקיה, שווייץ וגרמניה, הצטרף לברונדבי בהעברה חופשית ב-2019, מונה בהמשך לקפטן שלה וזכה איתה באליפות ב-2020/21. בנבחרת דנמרק הוא רשם עד כה שתי הופעות.

ספורט5

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גויאגון שיחק במשך כל המחנה באגף. לשם הוא מיועד.

ואן אובריים אכן מתאים גם ל8, אני כמעט בטוח שביטון בא להיות בלם כי לשם אנחנו צריכים אותו, ריקן זה שחקן שהרבה מעבר לשיא ככה שאין מה לבנות עליו, שחר לא היה במחנה וגם ככה אין לו מקום בגלל שריקן המשיך, מאמין שימכרו את גלוך כי הוא לא יאריך חוזה בחיים.

לגבי היכולת שלו אני לא דואג כי למרות שהוא לא שיחק הרבה הוא עדיין התאמן בקבוצה מהליגה האיטלקית ועדיין היה מהטובים בנבחרת. הוא בן 27, שיא הקריירה.

מסכים שיש בעיה גדולה באגפים ושזה יותר דחוף, לא מסכים לגבי גויאגון כי הוא נתן אחלה משחקים באגף בנתניה כולל על הראש שלנו. 

כנ״ל לגבי הבלמים, ברור שחייב לבוא בלם זר, אבל אתה אומר שהבלמים שלנו זה מגן שמאלי וקשר אחורי שעשו הסבה בזמן שהבלם הפותח שלהם הוא גם מגן שמאלי שעשה הסבה…

אז נכון שיש עמדות יותר דחופות, אבל זה לא צריך לבוא אחד על חשבון השני. אין סיבה שהצעה לפרץ תעכב הבאת בלם זר למשל. זה שני דברים שיכולים להתרחש במקביל. פרץ לא ישאר חופשי עוד הרבה זמן, זאת הזדמנות שצריך לנצל.

למה גויאגון מיועד לאגף? כי אין לך אף אחד נורמלי שם ויש אינפלציה בעמדה שלו. למה ביטון לבלם? מאותה סיבה בערך (פגשתי אוהדי סלטיק שהתלוננו עליו כבלם ואמרו שהוא לא אמור לשחק בעמדה הזאת). פרץ נראה לי חלוד בנבחרת למרות שזה לא מה שמדאיג אותי.

אין סיבה שמו"מ עם שחקנים טובים שהם בונוס (גם אם ענק) יעכב טיפול בבעיות האמיתיות שלנו? בתיאוריה זה נכון. בינתיים במציאות..