Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

27 דקות לפני, פנחס שוף said:

ממכבי פתח תקווה אני לוקח רק שחקני התקפה

בזמנו כולם דיברו על עומר דנינו הזה גם ובסוף כלום

לוקח להם את אריאל לוגסי בעיניים עצומות

תכין 20 מליון

לא רוצה שיוני ופרץ יחזרו.

לא רוצה ששחקנים יראו שהם יכולים לעזוב ואז אם לא הולך להם אז לחזור אחרי שנה. במיוחד לא כאלה שלא מוכנים לחדש חוזה ועוזבים כשחקנים חופשיים ויודעים שמקסימום יחזרו אחרי שנה בשכר זהה או אפילו טוב יותר למה שהציעו להם.

9 דקות לפני, וזה ברשת said:

לא רוצה ששחקנים יראו שהם יכולים לעזוב ואז אם לא הולך להם אז לחזור אחרי שנה. במיוחד לא כאלה שלא מוכנים לחדש חוזה ועוזבים כשחקנים חופשיים ויודעים שמקסימום יחזרו אחרי שנה בשכר זהה או אפילו טוב יותר למה שהציעו להם.

וזה כי יש לנו את הלוקסוס לוותר על הישראלים הטובים שעוד יש כרגע

להיעלב כי שחקן לא מאריך חוזה...

11 דקות לפני, וזה ברשת said:

עזוב אחי זה עסקים.

לא יודע מה יהיה אם קובאס אבל האגפים שלנו עכשיו כוללים אותו, גויאגון, אלמוג וחוזז. אם יוני פה הוא שחקן הרכב.

ואמנם יש לנו קצת עומס בקישור אבל פרץ הוא הקשר הישראלי מס 1 + אם אוסקר עוזב? יש לו מקום ללא ספק.

וזה לא רלוונטי כרגע אבל תרחיש - פרץ החליט שבא לו לחזור לישראל, מכבי "לא רוצים להחזיר כאלו שעזבו בלי להאריך חוזה" וחיפה מציאה לו חוזה. היית מעדיף שילך אליהם?

21 דקות לפני, וזה ברשת said:

הפוך גוטה

21 דקות לפני, וזה ברשת said:

אם הם שווים את השכר אז משלם להם בכיף, למשל פרץ שווה חבילה.

13 דקות לפני, Elirandani said:

תמיד יש את הלוקסוס. זה עניין אסטרטרגי מלכתחילה. אפשר לקדם רעיונות ותוכניות ואפשר לקנות תמיד כי במקרה יש לנו בנק פרטי שתומך בנו. שמח שיש תמיכה והייתי רוצה להתנהל ולהזדקק לזה רק כשצריך באמת. 

11 דקות לפני, דקסטר said:

עזוב אחי זה עסקים.

לא יודע מה יהיה אם קובאס אבל האגפים שלנו עכשיו כוללים אותו, גויאגון, אלמוג וחוזז. אם יוני פה הוא שחקן הרכב.

ואמנם יש לנו קצת עומס בקישור אבל פרץ הוא הקשר הישראלי מס 1 + אם אוסקר עוזב? יש לו מקום ללא ספק.

וזה לא רלוונטי כרגע אבל תרחיש - פרץ החליט שבא לו לחזור לישראל, מכבי "לא רוצים להחזיר כאלו שעזבו בלי להאריך חוזה" וחיפה מציאה לו חוזה. היית מעדיף שילך אליהם?

המשפט האחרון מדויק.

אם למשל היינו רואים העונה את פרץ, דסה ויונתן בחיפה היינו רואים פה התאבדות המונית של אותם אלה שטוענים שלא צריך להחזיר אותם.

12 דקות לפני, Elirandani said:

חלילה לא נעלב. לדעתי מכבי צריכה לנהוג ככה בדיוק מאותה סיבה שהיא מסרבת לשים סעיפי שחרור בחוזים של צעירים. כי אז אחרים יראו שהיא עושה את זה ויתעקשו גם.

אז גם פה. ברגע שמכבי תראה שהיא מחזירה את השחקנים הטובים שלה שעוזבים אחרי שנה אחת, לשחקנים לא תהיה סיבה להאריך חוזה. מבחינתם או שיעברו לאירופה ויצילחו, או שמקסימום לא יילך אז יחזרו למכבי.

7 דקות לפני, דקסטר said:

עזוב אחי זה עסקים.

נראה לי שבכנפיים גם ככה אנחנו צריכים זר עם מהירות ופחות את הסגנון של יוני.

ואגב אתה מדבר מקצועית, אני לא... אלא כמדיניות. תמיד יש יוצאים מן הכלל אבל הקלות שבה מחזירים את כל מי שעוזב לפני שנה במקום קצת לחשוב מעבר ולהמשיך הלאה היא לא נכונה בעיניי.

לגבי התרחיש, לא רואה אותו חוזר לארץ לקבוצה אחרת.

1 דקה לפני, yuri said:

הפוך גוטה

כן? מבחינתך ששחקנים טובים לא יחדשו חוזה אף פעם? וידעו שמקסימום מכבי תרדוף אחריהם אז יש להם רק מה להרוויח?

9 דקות לפני, וזה ברשת said:

חלילה לא נעלב. לדעתי מכבי צריכה לנהוג ככה בדיוק מאותה סיבה שהיא מסרבת לשים סעיפי שחרור בחוזים של צעירים. כי אז אחרים יראו שהיא עושה את זה ויתעקשו גם.

אז גם פה. ברגע שמכבי תראה שהיא מחזירה את השחקנים הטובים שלה שעוזבים אחרי שנה אחת, לשחקנים לא תהיה סיבה להאריך חוזה. מבחינתם או שיעברו לאירופה ויצילחו, או שמקסימום לא יילך אז יחזרו למכבי.

ואגב אתה מדבר מקצועית, אני לא... אלא כמדיניות. תמיד יש יוצאים מן הכלל אבל הקלות שבה מחזירים את כל מי שעוזב לפני שנה במקום קצת לחשוב מעבר ולהמשיך הלאה היא לא נכונה בעיניי.

כן? מבחינתך ששחקנים טובים לא יחדשו חוזה אף פעם? וידעו שמקסימום מכבי תרדוף אחריהם אז יש להם רק מה להרוויח?

כן, שיגשימו את החלום, אבל ידעו שמכבי זה הבית לחזור אליו והדלת תמיד פתוחה.

13 דקות לפני, וזה ברשת said:

מכבי זה דג קטן, שמתעסק עם כרישים של ים, שעולים למוח ואין לאן לברוח, הם מדברים בכוח עד שפוקע וריד...

ובמילים יותר רציניות, זה המקום שלנו בשרשרת המזון האירופית. שחקנים כאלו לקראת תום חוזה לא ימהרו לחדש גם אם תחזיר או לא תחזיר לגיונרים. זה לא ישפיע. ומכבי תמשיך להחזיר כי הם הישראלים הבכירים. ואם הם יתנו עונה טובה אז יש סיכוי שהם יצאו שוב.. וחוזר חלילה

שרשרת המזון.

10 דקות לפני, וזה ברשת said:

מסכים ביג טיים.

בעיקר יוני, זרקת הכל בשביל איזה קבוצת זרג בליגה שניה באיטליה בעונה שכל כך היינו צריכים אותו. עשה פרצופים, כמו תינוק התנהג וקיבל הכל חזרה בפרצוף.

גם זה כדי שיפנימו פה שלא כל פלוץ בנוי לאירופה ולספסלים קרירים.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

מסכים ביג טיים.

בעיקר יוני, זרקת הכל בשביל איזה קבוצת זרג בליגה שניה באיטליה בעונה שכל כך היינו צריכים אותו. עשה פרצופים, כמו תינוק התנהג וקיבל הכל חזרה בפרצוף.

גם זה כדי שיפנימו פה שלא כל פלוץ בנוי לאירופה ולספסלים 

מסכים לגבי יוני. אנשים פה שכחו איך הרים את האף עוד הרבה לפני שרצה לעזוב. הרבה פה קיללו אותו על צורת המשחק וההתנהגות. מבחינה מקצועית פחות אוהב את התפקוד שלו כווינגר. מרגיש לי שהוא חוזר בפוזה של זהבי.

23 דקות לפני, yuri said:

כן, שיגשימו את החלום, אבל ידעו שמכבי זה הבית לחזור אליו והדלת תמיד פתוחה.

20 דקות לפני, snufkin said:

מכבי זה דג קטן, שמתעסק עם כרישים של ים, שעולים למוח ואין לאן לברוח, הם מדברים בכוח עד שפוקע וריד...

ובמילים יותר רציניות, זה המקום שלנו בשרשרת המזון האירופית. שחקנים כאלו לקראת תום חוזה לא ימהרו לחדש גם אם תחזיר או לא תחזיר לגיונרים. זה לא ישפיע. ומכבי תמשיך להחזיר כי הם הישראלים הבכירים. ואם הם יתנו עונה טובה אז יש סיכוי שהם יצאו שוב.. וחוזר חלילה

שרשרת המזון.

פספסתם את הכוונה שלי.

מפרגן להם שיגשימו את החלום. ורוצה ששחקנים שהוצאנו לאירופה יחזרו לפה.

אני לא רוצה שזה יהיה הרגל קבוע ששחקן בגיל 21-22-23 לא יחדש חוזה כי בסופו ייצא לאירופה בחינם ויידע שמקסימום יחזור למכבי *בוודאות* אם לא הולך. רוצה ששחקני מכבי יככבו בה ואז יימכרו על ידי מכבי, ולא יחכו כדי להיות חופשיים ויברחו. 

מכבי גורמת לזה להיראות כאילו לא משנה מה תעשה, היא תרצה שתחזור אז מה יש לך להפסיד מלא לחדש חוזה?

לא יודע למה החזרנו את זהבי אחרי שהוא עשה למיטש בלאגן ועזב אותנו בשביל כסף. טמטום.

אנשים כאן הורגים אותי. תפסיקו להיעלב כמו ילדים קטנים מזה ששחקנים רצו להתקדם. אז דור פרץ רצה לצאת לאירופה אחרי שכל הקריירה היה במכבי ביג דיל. אז הוא שרוף עכשיו? שלא יחזור כדי לעשות לו דווקא? רק אנחנו נפסיד מזה.

אתם באמת חושבים שאם מכבי תחליט לא להחזיר בחלון הזה את דסה, פרץ ויוני זה יגרום לגלוך, גלזר וקניקובסקי (סתם דוגמא) להישאר כל הקריירה במכבי כי אם לא אז מכבי לא יחזירו אותם? איזה איום זה? אז הם ילכו לחיפה או לב״ש. 

בעיני זה ממש ילדותי. לגיטימי לגמרי ששחקן ירצה להתקדם ואם הוא רוצה לחזור אנחנו צריכים לשמוח כי אנחנו שנתיים רואים את חיפה חוגגים עלינו ווואלה לי אישית כבר נמאס. 

לגבי יוני, גם אני כעסתי מאוד על איך שהוא עזב ואולי הגבתי בהכי הרבה עצבים כלפיו. גם היה לי ברור שהוא לא יצליח. אבל הוא הבין את הטעות ואפשר גם להבין שזה קרה גם בגלל ניהול הסגל של ואן לוון וההתנהלות של יצחקי. עם ג׳ורדי לא היו מקרים כאלה וגם לא עם איביץ׳. 

מאמין שיונתן למד מזה והוא לא התכוון לעשות רע. הוא עדיין גדל פה ועדיין אוהד מכבי. להזכירכם עם איביץ׳ באליפות השנייה הוא נתן עונה יותר גדולה משל אצילי (13 שערים ו11 בישולים בכל המסגרות) וגם בעונה עם דוניס הביא מספרים יפים למרות פציעה ארוכה מאוד ולמרות עונה לא טובה של מכבי (14 שערים וחמישה בישולים). ואל תדברו איתי על פנדלים וחופשיות כי לא ראיתי שאף אחד סופר כמה גולים זהבי הבקיע מנייחים.

כיום יש לנו בעמדה הזאת רק את חוזז, קוואס וגררו. אני בטוח שאין אחד שמעדיף אותם על יוני. להביא זר אחר? זה תלוי בשאר העמדות, יכול להיות שכדי להביא זר לאגף ימין נצטרך להתפשר על מגן ימני חלש או למכור את פריצה וגם אז הסיכוי שנביא מישהו יותר טוב מיוני הוא נמוך. 

Just now, מכביסט לעד said:

לא יודע למה החזרנו את זהבי אחרי שהוא עשה למיטש בלאגן ועזב אותנו בשביל כסף. טמטום.

אנשים כאן הורגים אותי. אולי תפסיקו להיעלב כמו ילדים קטנים מזה ששחקנים רצו להתקדם. אז דור פרץ רצה לצאת לאירופה אחרי שכל הקריירה היה במכבי ביג דיל. אז הוא שרוף עכשיו? שלא יחזור כדי לעשות לו דווקא? רק אנחנו נפסיד מזה.

אתם באמת חושבים שאם מכבי תחליט לא להחזיר בחלון הזה את דסה, פרץ ויוני זה יגרום לגלוך, גלזר וקניקובסקי להישאר כל הקריירה במכבי כי אם לא אז מכבי לא יחזירו אותם? איזה איום זה? אז הם ילכו לחיפה או לב״ש. 

בעיני זה ממש ילדותי לגיטימי לגמרי ששחקן ירצה להתקדם ואם הוא רוצה לחזור אנחנו צריכים לשמוח כי אנחנו שנתיים רואים את חיפה חוגגים עלינו ווואלה לי אישית כבר נמאס. 

לגבי יוני, גם אני כעסתי מאוד על איך שהוא עזב ואולי הגבתי בהכי הרבה עצבים כלפיו. גם היה לי ברור שהוא לא יצליח. אבל הוא הבין את הטעות ואפשר גם להבין שזה קרה בגלל ניהול הסגל של ואן לוון וההתנהלות של יצחקי. עם ג׳ורדי לא היו מקרים כאלה וגם לא עם איביץ׳. 

מאמין שיונתן למד מזה והוא לא התכוון לעשות רע. הוא עדיין גדל פה ועדיין אוהד מכבי. להזכירכם עם איביץ׳ באליפות השנייה הוא נתן עונה יותר גדולה משל אצילי (13 שערים ו11 בישולים בכל המסגרות) וגם בעונה עם דוניס הביא מספרים יפים למרות פציעה ארוכה מאוד ולמרות עונה לא טובה של מכבי (14 שערים וחמישה בישולים). ואל תדברו איתי על פנדלים וחופשיות כי לא ראיתי שאף אחד סופר כמה גולים זהבי הבקיע מנייחים.

כיום יש לנו בעמדה הזאת רק את חוזז, קוואס וגררו. אני בטוח שאין אחד שמעדיף אותם על יוני. להביא זר אחר? זה תלוי בשאר העמדות, יכול להיות שכדי להביא זר לאגף ימין נצטרך להתפשר על מגן ימני חלש או למכור את פריצה וגם אז הסיכוי שנביא מישהו יותר טוב מיוני הוא נמוך. 

אף אחד לא נעלב.

אם תקרא קצת במקום להגיב ישר בתוקפנות אולי תבין.

בקצרה - לא רוצה ששחקנים צעירים יראו שדור פרץ לא מאריך חוזה ויוצא כשחקן חופשי ואז מכבי מתחננת אליו שיחזור אחרי שנה, וילמדו את הטריק.

Just now, וזה ברשת said:

אף אחד לא נעלב.

אם תקרא קצת במקום להגיב ישר בתוקפנות אולי תבין.

בקצרה - לא רוצה ששחקנים צעירים יראו שדור פרץ לא מאריך חוזה ויוצא כשחקן חופשי ואז מכבי מתחננת אליו שיחזור אחרי שנה, וילמדו את הטריק.

אתה גם לא קראת אם זה מה שאתה מגיב. 

דור פרץ רצה לעזוב בגיל 26, אחרי עונה פסיכית זה כזה בעייתי? מי יש ללמוד פה? מכבי אשמים שהם לא האריכו לו חוזה כבר שנתיים לפני וסגרו את הפינה הזאת. בן חיים אמר בפודיום שבזמן שג׳ורדי היה כאן היו מאריכים לו חוזה כל פעם שהוא מגיע לשנתיים אחרונות כדי שלא יברח בחינם. גם יונתן אמר שעם הצעה טובה הוא היה נשאר. 

ושוב האיום הזה לא יעבוד כי אם מכבי לא תחזיר אותם אז היא תתקע עם שחקנים כמו חוזז, קוואס, ריקן וכו׳ ותמשיך להפסיד אליפויות בזמן שב״ש או חיפה יקחו אותם בשמחה.

46 דקות לפני, וזה ברשת said:

כל מילה שלך כאן. ואני לא חושב שהם אף פעם יבינו. ולמה? כי יש לזה תמיכה כלכלית בלתי נגמרת. הרעיון של להגדיל הכנסות טבעיות ובאמת להפוך את מכבי למקום של יצירה, פריחה גם בזכות עצמה(מה שמיטש היה בוודאי רוצה), לא עולה בראש בכלל. זה מה שיש.