Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

59 דקות לפני, פנחס שוף said:

אם פרץ מגיע אני מוכר את גלזר גם ב-400 אלף יורו (אם בכלל יהיו קונים)

מה אתה מגזים? אחלה גלזר. עונה אחת רעה ושוכחים לו הכל?

35 דקות לפני, הצבר said:

חוץ מזה אין הרבה קשר בין דור פרץ לדנביטון קניקובסי גלוך וריקן ו... גויאגון שאיך שהוא נשכח חוץ מהמילה קשר. הם בתפקידים שונים לגמרי במגרש

גם עידו שחר כמובן בעמדה קדמית אבל איך שהוא יש לי את האשליה הזאת שאולי אפשר יהיה לשים אותו יותר מאחור וליצור מפלצת ( למרות שהוא לא גבוהה מספיק. ) 

בקיצור על עמדה 10 יש לנו 5 טלנטים שזה המקום האהוב עליהם ואם גלוך נשאר צריך להשאיל לפחות 2 מהם 

גויאגון שחקן אגף. שיחק בכל המחנה באגף, אין טעם להסתכל עליו יותר כ10.

מניח שאם פרץ מגיע זה כי מתכוונים למכור את גלוך ואז נקבל את גלזר/ואן אובריים כ6, גולסה/פרץ כ8 וגבי/ביטון כ10. ריקן יהיה הגיבוי, שחר יושאל. 

מצבת הקישור באם אלפרץ חוזר

קישור אחורי: גלזר, נידם

קישור אמצע: פרץ, גולסה, יוריס, גבי, שחר 

קישור קידמי: גלוך, פארפה, דביטון, ריקן

מבלי לציין את נביטון

מאמין שנידם ושחר ישוחררו

נשארנו עם 9 שחקנים ל3 עמדות, קרבות עקובות מדם יהיו העונה.

בכל מקרה גלזר פרץ וגלוך זה פוטנציאל לקישור הכי מכביסטי ואיכותי מאז זוהר ונמני.

5 דקות לפני, קובי השועל said:

מבלי לציין את נביטון

מאמין שנידם ושחר ישוחררו

ואן אובריים ישחק ב6 לפי משחקי האימון 

26 דקות לפני, matis said:

ואן אובריים ישחק ב6 לפי משחקי האימון 

לדעתי זה שני קשרי 6 ו8 מתחלפים ודינמים בקו אחד. 4-2-3-1.

גלזר עדיין לא כשיר בגלל שנותנים לו מנוחה ממשחקי הנבחרת, לדעתי יהיה לו קשה מאוד להכנס למערך הזה. אולי באמת יש כיוון של מכירה שלו.

משהו בסגנון של

יוריס/גולסה           פרץ/גבי

גלוך/ביטון               

לפני6 שעות , turgi said:

האריכו חוזה לחוזז לצורך טרייד חחחחחחחחחחחחחח

מוכן לבלוע את הצפרדע חוזז כדי שפרץ הנפלא יגיע, מאוד אוהב את השחקן הזה.

12 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

מבאס להתחיל עונה עם 4 שחקנים מרכזיים פצועים, מוטרד מאוד ממצבם של זהבי ונביטון, מאוד מקווה שאני טועה ?

זה משהו שאמרו לפני האמת, אפילו שהם רק היו דיבורים על החתמה אמרו שלזהבי וביטון יש שיקום שכנראה יגיע לאמצע/סוף יולי.

אגב, מה שטוב סוף סוף בהחתמות המוקדמות שלנו זה שבמקום ששחקן גיע ב 29 לאוגוסט ועד אמצע אוקטובר רק יתאקלם הפעם הביאו את זהבי וביטון מוקדם, הם כבר בתוך המערכת, גם אם צריך שיקום עוד שבועיים ההתאקלמות וההגעה למתחם והכל כבר התחיל, זה יתרון ענק ולדעתי נגיע שוב כמו בעונה הראשונה של איביץ' - מוכנים לפתיחת הליגה השנה, עם קצת מזל אפילו לסיבוב הבא באירופה עם סגל מלא.

5 דקות לפני, ebibo said:

זה משהו שאמרו לפני האמת, אפילו שהם רק היו דיבורים על החתמה אמרו שלזהבי וביטון יש שיקום שכנראה יגיע לאמצע/סוף יולי.

אגב, מה שטוב סוף סוף בהחתמות המוקדמות שלנו זה שבמקום ששחקן גיע ב 29 לאוגוסט ועד אמצע אוקטובר רק יתאקלם הפעם הביאו את זהבי וביטון מוקדם, הם כבר בתוך המערכת, גם אם צריך שיקום עוד שבועיים ההתאקלמות וההגעה למתחם והכל כבר התחיל, זה יתרון ענק ולדעתי נגיע שוב כמו בעונה הראשונה של איביץ' - מוכנים לפתיחת הליגה השנה, עם קצת מזל אפילו לסיבוב הבא באירופה עם סגל מלא.

אמן כן יהי רצון.

לפני9 שעות , קובי השועל said:

מבלי לציין את נביטון

מאמין שנידם ושחר ישוחררו

נידם כבר חתם בק''ש (בהשאלה)

דווקא על פי השמועות הפועל ירושלים תקלוט את נידם אחרי המחנה. דרך אגב, לא משנה העומס שלנו בעמדות הקישור, רק טיפש יסרב לדור פרץ אם הוא רוצה לחזור, הוא מעל הליגה ויש עונה ארוכה.

מפתיע שגלזר בהרכב אצל כולם פה, אני אישית קשה לי לבלוע אותו כבר תקופה ארוכה, הוא לא מוסיף שום דבר למשחק של מכבי וברוב המקרים תוקע אותו.

מבחינת סטטיסטיקה של חילוצי כדור בחצי של ההגנה הוא מקום 29 בליגה בעונה החולפת ואילו בחילוצי הכדור בשטח היריבה הוא חמישי בליגה כשנדב נידם עוקף אותו ומתמקם במקום השלישי.

תיקולים מוצלחים 8 בליגה, איומים שנבלמו מקום 28 בליגה.

20 דקות לפני, Barksdale said:

מפתיע שגלזר בהרכב אצל כולם פה, אני אישית קשה לי לבלוע אותו כבר תקופה ארוכה, הוא לא מוסיף שום דבר למשחק של מכבי וברוב המקרים תוקע אותו.

מבחינת סטטיסטיקה של חילוצי כדור בחצי של ההגנה הוא מקום 29 בליגה בעונה החולפת ואילו בחילוצי הכדור בשטח היריבה הוא חמישי בליגה כשנדב נידם עוקף אותו ומתמקם במקום השלישי.

מסכים. איביץ' משחק הרבה עם 2 קשרים דינמיים. ההולנדי נראה שיחוק (טפו טפו) ולידו למכבי יש לא מעט אופציות: גולסה, שחר, נידם (אם ישאר) ואולי אפילו גבי

** עורך** יכל מאוק להיות שזה עניין של מיקום. איביץ' ידע להשתמש פנטסטי בגלזר, דווקא בגלל שלא היה לו ערך בהנעת כדור. הוא היה משאיר אותו גבוה וגלזר היה עושה לחץ גבוה כמו 3 שחקנים יחד.. היה מדהים בזה

שאפו לשקד על ניתוח מצויין של מקסו עם קטעי וידאו, ממליץ לכולם להסתכל. אני פחות מסכים עם המסקנה שלו, למרות שהצביע על כמה ליקויים, לדעתי מקסו מתאים למכבי של איביץ' באופן כמעט מושלם.

14 דקות לפני, Barksdale said:

בגלל עונה אחת רעה נשרוף אותו? 

אצל איביץ׳ הוא היה השחקן הכי טוב בליגה. מאמין שהוא יראה שיפור העונה. 

4 דקות לפני, snufkin said:

שאפו לשקד על ניתוח מצויין של מקסו עם קטעי וידאו, ממליץ לכולם להסתכל. אני פחות מסכים עם המסקנה שלו, למרות שהצביע על כמה ליקויים, לדעתי מקסו מתאים למכבי של איביץ' באופן כמעט מושלם.

ואחרי כל הניתוחים, יחתום? כי אם לא, את מי זה מעניין...

1 hour ago, snufkin said:

בנתיים הוא יצא למחנה אימון עם ברונדבי וכנראה לא יגיע. כל זה היה לחינם פחות או יותר.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

בנתיים הוא יצא למחנה אימון עם ברונדבי וכנראה לא יגיע. כל זה היה לחינם פחות או יותר.

לא היה לזה סיכוי כל עוד יש לו סוכן איראני 

פרץ יוני דסה ומאקסו. זהו 4 שמות מה ביקשנו סך הכל.

כבר התחלנו עם הפציעות…

תעשו בחשבון שיש שחקנים שיאכזבו בין אם בגלל היכולת ובין אם בגלל פציעות ואי אפשר לסמוך עליהם במאה אחוז, דן ביטון, חוזז(אם יישאר) קוואס (אם יישאר), אלמוג, גולסה(פציעות), גלזר(איכזב עונה שעברה), גררו(אם יישאר).

אז אם רוצים אליפות חייבים תוכנית ב שהיא בעצם תוכנית א, באנקרים מוכחים להרכב, והעונה ארוכה נצטרך את כולם.

אגב אני חושב ש: גררו>חוזז. הבעיה שהוא תופס משבצת זר יקרה והוא לא הצדיק את זה עדיין. (לא חוכמה גדולה להיות יותר טוב מחוזז).

הלוואי וזו תהיה עונת הפריצה של אלמוג, שאיביץ׳ יהפוך אותו למשהו אחר.