Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

2 דקות לפני, Raumdeuter said:

מקווה שזו הארכה לצרכי טרייד כמו שכתבת.

אין לי משהו נגד חוזז פרסונלית אבל הוא בדיוק ההגדרה לשחקן בינוני מבחינה מקצועית וככל הנראה הוא הגיע לתקרת היכולת שלו ככדורגלן.

לא מאריכים שחקן לצורכי טרייד, זה לא מנג'ר

8 דקות לפני, itanar said:

היה צפוי שיתנו קלף לנימני על החתמת פארפה.

חושב שאיביץ' יכול להוציא ממנו יותר.

די בטוח שההצעה של מכבי לחוזז הייתה תקופה על השולחן, והוא זה שלקח את הזמן כדי לבדוק אופציות.

Just now, snufkin said:

גם בשביל איביץ. טעות ראשונה גדולה שלו

אין לי מושג. אבל גם אם כן היא בטח לא האחרונה. יהיו לו עוד מלא. תמיד יש מלא טעויות מתוך מאות שאתה לוקח בעונה. אתה אמור לדעת את זה. אגב, לא ניהיה מודעים לרוב הטעויות שלו(הוא כן) בגלל חוסר ידיעה מספקת. ככה זה עובד.  

4 דקות לפני, המכבייה said:

אין לי מושג. אבל גם אם כן היא בטח לא האחרונה. יהיו לו עוד מלא. תמיד יש מלא טעויות מתוך מאות שאתה לוקח בעונה. אתה אמור לדעת את זה. אגב, לא ניהיה מודעים לרוב הטעויות שלו(הוא כן) בגלל חוסר ידיעה מספקת. ככה זה עובד.  

מסכים כמובן.  אף אחד לא מושלם. מה שכן, אם איביץ' מצליח להוציא מחוזז משהו מועיל לרמה של מכבי, זה יהיה מדהים 

22 דקות לפני, המכבייה said:

אם זה מה שאיביץ רוצה- זה בסדר. הוא שם כדי לקבל החלטות כאלה. 

מוכן להתערב שחוזז יהיה אצל איביץ' ביציע עד ינואר, אולי ישחק 2-3 משחקים ואז כבר לא יראה דשא.

3 דקות לפני, daniel1 said:

לא מצליח להירגע מהפוש הנוראי הזה. 

לגמרי. זה לא חוזז אישית חלילה אבל זה הסתפקות בבינוניות מינוס. אני בספק אם הוא מספיק טוב להפועל חדרה

9 דקות לפני, הנדון said:

מוכן להתערב שחוזז יהיה אצל איביץ' ביציע עד ינואר, אולי ישחק 2-3 משחקים ואז כבר לא יראה דשא.

אולי(הוא יהיה שחקן רוטציה מראש, לא יותר), אבל ברור שזה עבר את אישורו. 

Just now, Elirandani said:

כולה עוד שחקן סגל.

איזה תגובות קשות כיאלו זה השחקן שהולכים לבנות עליו את העונה הבאה.

תנשמו

מסכים. מאד לא מכבד לדעתי. דמוניזציה מוחלטת. 

2 דקות לפני, Elirandani said:

כולה עוד שחקן סגל.

איזה תגובות קשות כיאלו זה השחקן שהולכים לבנות עליו את העונה הבאה.

תנשמו

אז תביא שחקן שקצת יותר טוב ממנו או אם לא מוצאים אז קונוס זה יצא יותר זול, הוא לא טוב גם בשביל להיות שחקן משלים בסגל החלטה מוזרה. הוא לא יכול להישען על התיקט של שחקן בית כל החיים.

איביץ' אוהב אותו משום מה (פירגן לו בראיון לפני כמה חודשים).

לא מי שהייתי בוחר שימשיך במכבי, אבל מה שנשאר כרגע זה לאחל בהצלחה ולקוות שנראה ממנו יותר.

1 דקה לפני, Lahav8 said:

איביץ' אוהב אותו משום מה (פירגן לו בראיון לפני כמה חודשים).

לא מי שהייתי בוחר שימשיך במכבי, אבל מה שנשאר כרגע זה לאחל בהצלחה ולקוות שנראה ממנו יותר.

נתן אצלו אחלה פלייאוף בעונה השניה.

התמונה בגדול היא כזאת- הבאת זהבי ואיביץ משמעותה- הווה ורק הווה. גם השמות האחרים המדוברים מראים את הכיוון. אי אפשר כבר למכור לאיביץ את הפייר פליי. הוא במקום אחר מבחינת השאיפות והקאריירה שלו. זוהי שנה קריטית גם עבורו ובוודאי עבור המורשת של זהבי. הכל מוקרב(כולל צעירים ותקציב גדול) למען אליפות כאן ועכשיו. אז החתמת חוזז, היא חלק קטנטן מזה. אני סקפטי נגד פרוייקטים קצרים כאלה ומנסיוני הם לא מסתיימים בדרך כלל טוב. אם אתם מבסוטים עד עכשיו(ואתם מבסוטים), אז חוזז הוא מחיר קטן לשלם. 

כשמכבי הייתה מכונה שדרסה כל מה שזז, גם חוזז מצא את המקום שלו ונתן 2-3 גולים מהספסל. 

אבל אז מכבי הייתה עם כנפיים של יונתן כהן, אצילי ואפואדו, היום הוא וקובאס שני הווינגרים היחידים בסגל. 

אני מקווה שאיכשהו עם פארפה וגבי, ווינגר זר, ויובנוביץ' שיכול גם לשחק שם, הוא יידחק לקצה הרוטציה והתפקיד שלו יסתכם בסתימת חורים וחילופים במשחקים מתים, מקווה שלא מתכוונים לבנות עליו ליותר מזה, כי פשוט אין לו לתת, הוא מאוד רוצה, רץ המון ומשקיע אבל גם פיזית וגם טכנית זה לא זה. 

9 דקות לפני, nirnir20 said:

כשמכבי הייתה מכונה שדרסה כל מה שזז, גם חוזז מצא את המקום שלו ונתן 2-3 גולים מהספסל. 

אבל אז מכבי הייתה עם כנפיים של יונתן כהן, אצילי ואפואדו, היום הוא וקובאס שני הווינגרים היחידים בסגל. 

אני מקווה שאיכשהו עם פארפה וגבי, ווינגר זר, ויובנוביץ' שיכול גם לשחק שם, הוא יידחק לקצה הרוטציה והתפקיד שלו יסתכם בסתימת חורים וחילופים במשחקים מתים, מקווה שלא מתכוונים לבנות עליו ליותר מזה, כי פשוט אין לו לתת, הוא מאוד רוצה, רץ המון ומשקיע אבל גם פיזית וגם טכנית זה לא זה. 

סיכמת את דעתי על חוזז בצורה מדוייקת.

12 דקות לפני, nirnir20 said:

יובנוביץ לא יכול לשחק בכנף מספיק עם השקר הזה

22 דקות לפני, Davidna said:

יובנוביץ לא יכול לשחק בכנף מספיק עם השקר הזה

אני גם חושב, ועדיין אני מעדיף לראות אותו שם מאשר את חוזז. 

מאכזב החוזה החדש לחוזז.

כמו שזה נראה, עם כל החיזוק שהגיע, שאנחנו נשארים עם אותם שחקני אגף של העונה האחרונה -זה רע מאוד.

לא שומע שמשחררים את קובאס, את אלמוג, משאירים את חוזז.

רואים שמחפשים בלם, רוצם את דסה ופרץ, אבל שוב מילה או ידיעה שמחפשים שחקן אגף, עכשיו גם באה ההחתמה של חוזז.

חבל, שנתיים כבר שאין לנו שחקני אגף וראינו שבלי זה זה לא הולך.

55 דקות לפני, הנדון said:

אז תביא שחקן שקצת יותר טוב ממנו או אם לא מוצאים אז קונוס זה יצא יותר זול, הוא לא טוב גם בשביל להיות שחקן משלים בסגל החלטה מוזרה. הוא לא יכול להישען על התיקט של שחקן בית כל החיים.

צודק, תופס מקום של צעיר מוכשר וחבל.

9 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

צודק, תופס מקום של צעיר מוכשר וחבל.

אולי שום צעיר לא תפס את עיניו של איביץ כנראה. ואני לא בטוח שמתוך מבחר המושאלים, יש שם בכלל שחקן קו ימין טבעי(על פי רז אמיר, אין לנו אחד כזה בכל הסגל המורחב).