Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

21 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אז איפה עומד כרגע העניין עם הבלם מקסו, יבוא או לא?

קיים סיכוי לא גבוה(ההנחה היא שבעיקר בגלל הסוכן).

חחחחח לאן עפתם?

מדובר על אוהד מכבי ובחור חיובי, אני מכיר אותו מספיק כדי לדעת שהוא לוקח את הנושא הזה ברצינות כמקצוע לחיים ועובד בזה בפועל כבר לא מעט זמן. גם אני לא מסכים איתו על הכל וגם אני לא אהבתי את זה שהוא הטיל חשש שלו הסיטואציה שיכולה לקרות עם הבלם כמשהו ככ מרכזי בדיווח אבל זה שטויות..

אני הראשון לשרוף אנשים על ריק ולקרוא להם נאצים אבל נראה לי הפעם נסחפתם

3 דקות לפני, Sawyer said:

חחחחח לאן עפתם?

מדובר על אוהד מכבי ובחור חיובי, אני מכיר אותו מספיק כדי לדעת שהוא לוקח את הנושא הזה ברצינות כמקצוע לחיים ועובד בזה בפועל כבר לא מעט זמן. גם אני לא מסכים איתו על הכל וגם אני לא אהבתי את זה שהוא הטיל חשש שלו הסיטואציה שיכולה לקרות עם הבלם כמשהו ככ מרכזי בדיווח אבל זה שטויות..

לא מכיר את הבחור ברמה האישית אבל לקרוא לכל בן אדם שהוא ולא משנה מי הוא " נ א צ י" זו הגזמה פרועה.

40 דקות לפני, Sawyer said:

חחחחח לאן עפתם?

אחלה שקד. מאד אוהב אותו. 

33 דקות לפני, Sawyer said:

חחחחח לאן עפתם?

נראה שהוא ממש נפגע מהתגובות כאן. מבאס כי זאת ממש לא היתה הכוונה (שלי בכל אופן). שימשיך לכתוב ויקח בקלות. בכל מקצוע תמיד אפשר וצריך ללמוד, לחדד ולהתמקצע, במיוחד שהוא יחסית בתחילת דרכו. כשמתעסקים עם תוכן, לפעמים נופלים גם בניסוח. בשורה התחתונה, אוהבים אותו ואת התוכן שלו ואם הוא קרא את הביקורות אני מקווה שיקרא גם את ההודעה הזאת

13 דקות לפני, snufkin said:

נראה שהוא ממש נפגע מהתגובות כאן. מבאס כי זאת ממש לא היתה הכוונה (שלי בכל אופן). שימשיך לכתוב ויקח בקלות. בכל מקצוע תמיד אפשר וצריך ללמוד, לחדד ולהתמקצע, במיוחד שהוא יחסית בתחילת דרכו. כשמתעסקים עם תוכן, לפעמים נופלים גם בניסוח. בשורה התחתונה, אוהבים אותו ואת התוכן שלו ואם הוא קרא את הביקורות אני מקווה שיקרא גם את ההודעה הזאת

אם אתה פעיל בטוויטר, אתה יכול לכתוב לו ישירות. אם שקד ציין את הכינוי שלך, זה כי הוא כנראה מעריך את דעתך. 

התנשא קצת, אבל בסדר שטויות.. זו דעתו וזה מה שיפה בכדורגל, שכל אחד רואה את הדברים בצורה שונה.

הדעה שלי היא שנושא האנליסטים החדש הוא בדיחה לא מצחיקה בכלל, התחיל להאמס (לא מדבר על שקד) שכל איזה פלוץ מנתח לי את התורת המשחק ואיפה הלאנד לדוגמא יתאים יותר או פחות.

לא הבנתי מה אתם מזיינים את המוח עליו או על אנליסטים בלי שאתם יודעים בכלל על מה אתם מדברים. 

הבחור אוהד מכבי שגם עובד בתחום ולא רושם שום דבר סתם בלי לראות על מה הוא מדבר. 

יש פה אנשים שפותחים עמודי רכש באינסטגרם וממציאים שמועות על רכש ובסוף עוד מדברים על אנליסטים? 

נכון יש הרבה זבלים שעברו את הקורס ולא יודעים בכלל מה זו בעיטת שוער, אבל הם גם אלה שלא יעבדו או יכתבו בשום מקום רציני. 

אחלה שקד שבעולם. 

11 דקות לפני, Moryo said:

לא הבנתי מה אתם מזיינים את המוח עליו או על אנליסטים בלי שאתם יודעים בכלל על מה אתם מדברים. 

הבחור אוהד מכבי שגם עובד בתחום ולא רושם שום דבר סתם בלי לראות על מה הוא מדבר. 

יש פה אנשים שפותחים עמודי רכש באינסטגרם וממציאים שמועות על רכש ובסוף עוד מדברים על אנליסטים? 

נכון יש הרבה זבלים שעברו את הקורס ולא יודעים בכלל מה זו בעיטת שוער, אבל הם גם אלה שלא יעבדו או יכתבו בשום מקום רציני. 

אחלה שקד שבעולם. 

הבעיה שכבר קשה להבדיל בין הדפרים האלו

החלום על בלם מושלם לא מציאותי כמובן ודי ברור שגם למקסו יש חסרונות, לדעתי הניתוח של שקד היה ענייני ורציני והוא העלה נקודות טובות וחשובות.

לדעתי לפחות סאבוריט יכול לחפות על החסרונות שלו בצורה די טובה למרות שחבל שלא נהנה מהיכולות שלו על הקו.

ממה שקראתי וראיתי מקסו בעל יכולות הגנתיות מרשימות, מצוין בקרקע וטוב באוויר ובעל חוש מיקום מצוין שזה אולי הדבר החשוב ביותר לבלם.

בנוסף הוא מתפקד טוב כסטופר מה שיאפשר למכבי לוותר על גלזר כקשר אחורי ולשלב שחקן עם איכויות התקפיות כקשר אחורי אבל ייאלץ את סאבוריט או את הבלם לצידו להישאר מעט מאחורה.

בכל מקרה נראה שמדובר בעסקה לא קלה ולא בטוח שתקרה, מציע לכל מי שיכול להפציץ אותו בהודעות שיבוא, זה משהו שבהחלט יכול להשפיע.

6 דקות לפני, משה פרימו said:

החלום על בלם מושלם לא מציאותי כמובן ודי ברור שגם למקסו יש חסרונות, לדעתי הניתוח של שקד היה ענייני ורציני והוא העלה נקודות טובות וחשובות.

לדעתי לפחות סאבוריט יכול לחפות על החסרונות שלו בצורה די טובה למרות שחבל שלא נהנה מהיכולות שלו על הקו.

ממה שקראתי וראיתי מקסו בעל יכולות הגנתיות מרשימות, מצוין בקרקע וטוב באוויר ובעל חוש מיקום מצוין שזה אולי הדבר החשוב ביותר לבלם.

בנוסף הוא מתפקד טוב כסטופר מה שיאפשר למכבי לוותר על גלזר כקשר אחורי ולשלב שחקן עם איכויות התקפיות כקשר אחורי אבל ייאלץ את סאבוריט או את הבלם לצידו להישאר מעט מאחורה.

בכל מקרה נראה שמדובר בעסקה לא קלה ולא בטוח שתקרה, מציע לכל מי שיכול להפציץ אותו בהודעות שיבוא, זה משהו שבהחלט יכול להשפיע.

גם אם מאקסו לא יגיע בסוף, הכיוון מעניין. אם איביץ' מאוד רוצה אותו, יכל להיות שהוא באמת בונה כאן מערך של 5-3-2 (או 3-4-3) כמערך עיקרי.

יש לנו קשרים וחלוצים למערך הזה. בהגנה מאקסו פגז כבלם אמצע אם סאבו בלם שמאל, וביטון בלם ימין. מגנים/כנף לשמאל במערך הזה גם יש לנו, דוידזדה (שעשה התקדמות יפה) ורביבו שיש לו איכויות התקפיות מעולות. מה חסר? דסה  מושלם בימין למערך הזה.

לא מבין מה מפריע לכם שאנשים קצת מנסים לעלות את רמת השיח על כדורגל...

כיף לשמוע ולראות מילים שהם לא "מלחמה", "מוטיבציה"...

לא מכיר את הבחור הזה אישית, לא יודע אם הניתוח שלו נכון או לא, אבל הוא לפחות מנסה.

9 דקות לפני, snufkin said:

גם אם מאקסו לא יגיע בסוף, הכיוון מעניין. אם איביץ' מאוד רוצה אותו, יכל להיות שהוא באמת בונה כאן מערך של 5-3-2 כמערך עיקרי.

יש לנו קשרים וחלוצים למערך הזה. בהגנה מאקסו פגז כבלם אמצע אם סאבו בלם שמאל, וביטון בלם ימין. מגנים/כנף לשמאל במערך הזה גם יש לנו, דוידזדה (שעשה התקדמות יפה) ורביבו שיש לו איכויות התקפיות מעולות. מה חסר? דסה  מושלם בימין למערך הזה.

לגמרי, דסה מושלם בכל מקרה גם בקו של 4 בהגנה שלדעתי איביץ' יעדיף ברוב המשחקים בליגה, חלום שיחזור

17 דקות לפני, משה פרימו said:

לגמרי, דסה מושלם בכל מקרה גם בקו של 4 בהגנה שלדעתי איביץ' יעדיף ברוב המשחקים בליגה, חלום שיחזור

דסה כרגע במחשבה שהוא מגן לטוטנהאם.

יתפוצץ לו לקראת סוף יולי והוא יחזור כמו גדול.

1 hour ago, קובי השועל said:

דסה כרגע במחשבה שהוא מגן לטוטנהאם.

יתפוצץ לו לקראת סוף יולי והוא יחזור כמו גדול.

דלפ: הוא מתאים לטוטנהאם בתור מגן מחליף

אחרי שנביטון חתם לקחתי קצת הפסקה מהנושא, כל חלומותיי התגשמו

לאן יש לשאוף עכשיו?

כל קיץ חזרת האקסים הזאת קצת מיצתה את עצמה גם אם זה נכון שיוני או דסה דחופים לנו מקצועית, לא אבכה אם הם לא יחזרו (הלוואי שדור פרץ יחזור)

אם מקסו בא, מצידי אפשר לסגור את ההגנה ולהישאר עם סבוריט, פיבן, שרן, מקסו וביטון בלמים. מזרחי, ג׳ראלדש, זאדה ורביבו מגנים(גם סבוריט).

Just now, itanar said:

פאדיחה שעוד לא הגיע בלם זר.

היה חשוב שיעבור את מחנה האימון עם המועדון.

מקסו בקסו חייבים שיגיע בלם זר אוטוטו אירופה.

10 דקות לפני, Double said:

1-DF4167-D-6-E58-4-B74-81-F6-29081-DFBE4

חבל מאוד, כנראה שהוא בונה על ביטון וואן אובריים כמחליפים לגלזר

מניח שנידם וגררו לא יהיו שחקני מכבי בעתיד

מכל המושאלים נקבל את גיא מזרחי במקרה הטוב

לפני14 שעות , מכביסט לעד said:

זה עובד לו מצויין. כמה מגנים ימניים הם החליפו בשנתיים האחרונות?

אני אוהב את זה שמנסים להוציא את אלברמן כאיזה גאון (לא אתה, בכללי), אבל בפועל הוא לא יותר מיצחקי. 

הזרים של חיפה בעונה שעברה היו פלאניץ׳ (הגיע לפני שאלברמן מונה), שני מגנים זרים כושלים, רודריגס (היה במכבי), מוחמד (מהליגה), שרי (הגיע מזמן) ודוניו (חלש). 

גם במחינת הישראלים לא היה איזה משהו מעניין. שילמו סכום גבוה על דהאן מק״ש וויתרו על חבשי שנתן עונה טובה תמורתו. כישלון גדול. 

הביאו את גולדברג כי בכר הכיר אותו מב״ש וזה אכן היה בינגו, שילמו מיליון וחצי על צ׳יבוטה החלש והביאו את דין דוד בהרבה כסף (גם זה אחלה רכש, אבל לא איזה רעיון גדול סטייל ההחתמה של טיבי וראדי בזמנו. שחקן שגם אנחנו רצינו). 

אני מסכים איתך בגדול כמובן אני לא מחזיק מאלברמן איזה גאון כדורגל אבל מה שרציתי לציין זה שיש לו קו שלפיו הוא עובד ומנסה לפגוע ברכש הזר..