Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

9 דקות לפני, Barksdale said:

כל הביצים האלה שהולכים ללמוד אצל אורי קופר וקבסה להיות אנליסטים הם בדיחה, כבר שנתיים שכל איזה זין חושב שהוא סקאוט של אייאקס רק בגלל שמנגישים לו את האינסטט .יש לי חבר שבדיוק סיים את הקורס שם, הבנאדם לא יודע מה זה נבדל, אין לו מושג מהחיים שלו אבל העיקר שהוא מדבר איתך על מדד xG וכל מיני חרטות מומצאות מהתחת.
קרינג' אמיתי כל פעם שהוא מדבר איתי על משהו שקשור לכדורגל, בנוסף הוא גם אוהד חיפה (99 אחוז מהקורס אלו היצורים של MHOD) אז בכלל, אתה מקיא ורוצה לבעוט לו בראש תוך כדי מרוב שהוא סתום.

כלכך נכון. 

בכדורגל יש כלכך הרבה חרטות שזה לא יאמן. הופכים את הספורט הזה למדעים מדויקים וזה מאוד רחוק מזה. הכל זה טעויות על טעויות שקורות תוך כדי משחק וניצול טעויות מהצד השני.

4 דקות לפני, קמחי said:

מעניין לפי אילו נתונים הוא מבסס את דעתו

הוא אומר 7 מתוך 8 דברים חיוביים ועל דבר אחד שהוא לא אהב הוא נתן דוח לא חיובי כללי

18 דקות לפני, erantheking21 said:

הוא אומר 7 מתוך 8 דברים חיוביים ועל דבר אחד שהוא לא אהב הוא נתן דוח לא חיובי כללי

בכללי אני מבין שהוא כתב ליגות נמוכות של אתר וואן שעבר קורס סקאוט של דן רומן 

דעתו שווה בערך כמו של כל אחד אחר פה 

כדורגל זה לא מדעים מדויקים. שחקן כוכב בליגה אחת יכול להיות כשלון בליגה שניה  (ובלי קשר לרמת הליגה) ולהפך יש אינסוף משתנים וכל כתבת סקאוט כזאת או אחרת טובה רק למנג'ר 

52 דקות לפני, Barksdale said:

כל הביצים האלה שהולכים ללמוד אצל אורי קופר וקבסה להיות אנליסטים הם בדיחה, כבר שנתיים שכל איזה זין חושב שהוא סקאוט של אייאקס רק בגלל שמנגישים לו את האינסטט .יש לי חבר שבדיוק סיים את הקורס שם, הבנאדם לא יודע מה זה נבדל, אין לו מושג מהחיים שלו אבל העיקר שהוא מדבר איתך על מדד xG וכל מיני חרטות מומצאות מהתחת.
קרינג' אמיתי כל פעם שהוא מדבר איתי על משהו שקשור לכדורגל, בנוסף הוא גם אוהד חיפה (99 אחוז מהקורס אלו היצורים של MHOD) אז בכלל, אתה מקיא ורוצה לבעוט לו בראש תוך כדי מרוב שהוא סתום.

אתה יוזר שאני ממש ממש אוהב, רק אומר.

1 hour ago, thunderbolt said:

700 אלף לעונה זה לא כזה חוזה מטורף לזר

תבדוק סכומים בקבוצות אמצע טבלה בספרדית והולנדית לדוגמא אני לא חושב שמתקרבים לזה

בעיקרון גם אני מחבב את אורי קופר בסה"כ אבל לא אוהב את השאריות שהוא השאיר. כל מיני ילדים שמדמיינים שהם סקאוטים (סליחה, אנאליסטים כמןבן) כאלה עם יותר מידיי מושפעות מהפוטבול מנג'ר.

לפני1 שעה , Davidna said:

כדורגל זה לא מדעים מדויקים. שחקן כוכב בליגה אחת יכול להיות כשלון בליגה שניה  (ובלי קשר לרמת הליגה) ולהפך יש אינסוף משתנים וכל כתבת סקאוט כזאת או אחרת טובה רק למנג'ר 

לדוגמא ה''אני מאמין'' של אלברמן בחיפה זה לחפש שחקנים יותר בספרד וצרפת(ליגות שניות בעיקר כמובן) ולא בגרמניה מכיוון שהסגנון בגרמניה שונה לחלוטין מהארץ וגם המנטליות עוד יותר

שונה ולכן גם שחקן שיגיע משם יהיה לו קשה מאוד להתאקלם כאן

4 דקות לפני, BRoi said:

לדוגמא ה''אני מאמין'' של אלברמן בחיפה זה לחפש שחקנים יותר בספרד וצרפת(ליגות שניות בעיקר כמובן) ולא בגרמניה מכיוון שהסגנון בגרמניה שונה לחלוטין מהארץ וגם המנטליות עוד יותר

אבל הכל זה הימור. בסוף אתה לא יודע מה תקבל למרות שראית אותו ב30 משחקים.

6 דקות לפני, BRoi said:

זה עובד לו מצויין. כמה מגנים ימניים הם החליפו בשנתיים האחרונות?

אני אוהב את זה שמנסים להוציא את אלברמן כאיזה גאון (לא אתה, בכללי), אבל בפועל הוא לא יותר מיצחקי. 

הזרים של חיפה בעונה שעברה היו פלאניץ׳ (הגיע לפני שאלברמן מונה), שני מגנים זרים כושלים, רודריגס (היה במכבי), מוחמד (מהליגה), שרי (הגיע מזמן) ודוניו (חלש). 

גם במחינת הישראלים לא היה איזה משהו מעניין. שילמו סכום גבוה על דהאן מק״ש וויתרו על חבשי שנתן עונה טובה תמורתו. כישלון גדול. 

הביאו את גולדברג כי בכר הכיר אותו מב״ש וזה אכן היה בינגו, שילמו מיליון וחצי על צ׳יבוטה החלש והביאו את דין דוד בהרבה כסף (גם זה אחלה רכש, אבל לא איזה רעיון גדול סטייל ההחתמה של טיבי וראדי בזמנו. שחקן שגם אנחנו רצינו). 

עד שסופסוף יש אנשים שלמדו ולא סתם מחרטטים פה כמו כולם גם על זה יש לכם תלונות. אחלה שקד, אוהד מכבי אם אני לא טועה וגם הבנתי שעבד במכבי נתניה עד השנה האחרונה.

אין לי ספק שיש מלא אהבלים שהולכים ללמוד קורס אנליסטים של כדורגל, זה ממש לא הופך את כל מי שלמד לאהבל. אני לא מתכוון לפגוע אבל מי שאומר 'אני מכיר מישהו שלמד שם ואין לו מושג' מוכיח שהוא אהבל בעצמו. מסכים איתכם שזה לא הופך אותם לאוטוריטות בתחום ברגע שעשו קורס מסכן אבל זה הרבה יותר ממה שכל השאר עשו ולכן אקח אותם יותר ברצינות מדעה של כמעט כל אחד אחר.

וכן, אני מסכים שבכדורגל יש כמות עצומה של משתנים וקשה מאוד לנבא מי יצליח ומי לא וגם שיש חלק גדול מאוד לאינטואיציה בהצלחה של ניבוי כזה. אבל ניבוי שמבוסס נתונים ואינטואיצה ומסביר 15% מהשונות של מה שמנסים לנבא (בענייננו זה כמה השחקן יהיה טוב ואפשר להתפלפל שעות על מה זה אומר שחקן טוב) עדיף על ניבוי של 5% של אינטואיציה בלבד, גם אם זה ירגיש לכם אותו דבר במציאות.

לא למדתי שום קורס אנליסטים וגם אני לא מתכוון לעשות את זה ומסכים שסהכ יש הרבה טמבלים, אני לא חושב ששקד הוא כזה אבל זה רק על סמך בטוויטר.

4 דקות לפני, Silvio said:

עד שסופסוף יש אנשים שלמדו ולא סתם מחרטטים פה כמו כולם גם על זה יש לכם תלונות. אחלה שקד, אוהד מכבי אם אני לא טועה וגם הבנתי שעבד במכבי נתניה עד השנה האחרונה.

אין לי ספק שיש מלא אהבלים שהולכים ללמוד קורס אנליסטים של כדורגל, זה ממש לא הופך את כל מי שלמד לאהבל. אני לא מתכוון לפגוע אבל מי שאומר 'אני מכיר מישהו שלמד שם ואין לו מושג' מוכיח שהוא אהבל בעצמו. מסכים איתכם שזה לא הופך אותם לאוטוריטות בתחום ברגע שעשו קורס מסכן אבל זה הרבה יותר ממה שכל השאר עשו ולכן אקח אותם יותר ברצינות מדעה של כמעט כל אחד אחר.

וכן, אני מסכים שבכדורגל יש כמות עצומה של משתנים וקשה מאוד לנבא מי יצליח ומי לא וגם שיש חלק גדול מאוד לאינטואיציה בהצלחה של ניבוי כזה. אבל ניבוי שמבוסס נתונים ואינטואיצה ומסביר 15% מהשונות של מה שמנסים לנבא (בענייננו זה כמה השחקן יהיה טוב ואפשר להתפלפל שעות על מה זה אומר שחקן טוב) עדיף על ניבוי של 5% של אינטואיציה בלבד, גם אם זה ירגיש לכם אותו דבר במציאות.

לא למדתי שום קורס אנליסטים וגם אני לא מתכוון לעשות את זה ומסכים שסהכ יש הרבה טמבלים, אני לא חושב ששקד הוא כזה אבל זה רק על סמך בטוויטר.

שקד אחלה בן אדם ואוהד מכבי שרוף שרוף. הוא כתב את התרשמותו ממקסו מתוך חשש וסקרנות. 

שקד אחלה גבר ואוהד מכבי אמיתי אבל אני חושב שהוא קצת היה נחרץ מידי וזה נראה יהיר ולא מקצועי כמו שהוא שואף להיות. מקסו בלם נבחרת, קפטן והבלם המוביל של קבוצה דומננטית, שולטת בכדור בדרך כלל בקו הגנה גבוה. אז לכתוב שהבעיה שלו היא משחק בקו הגנה גבוה זה כבר מעורר חשד על גמה לעומק הוא בדק במקרה הזה.

וזה לפני שהזכרנו דוחו  סקאוטינג חיובי מאוד על מקסו של סקאוטים בקבוצות בכירות באירופה, כולל על עניין הטיימינג של היציאה ששקד כתב כנקודה חלשה.

כנראה שאוהדים לחצו אותו לכתוב משהו אז הוא ראה כמה רבעי משחקים וכתב משהו. בסך הכל הכוונות שלו טובות, רק שהפעם הניסוח היה נחרץ מידי ולא מסוייג

רק מזכיר שעל הרננדס וקוואס האנליסטים פה גמרו. ראינו איך זה נגמר…

יש המון משתנים. לא מאמין שמכבי סתם החליטו ללכת על הבלם הזה מכל הבלמים בעולם למרות שהוא דורש שכר גבוה ולמרות שצריך לשלם דמי העברה גבוהים.

לפני3 שעות , Elirandani said:

הוא גם מוסיף:

גורם בדנמרק מספר לי על אנדראס מקסו: "הוא מתקל בזעם אך נקי, אגרסיבי ותחנה אחרונה. לוקח מעט סיכונים כדי למנוע טעויות אפשריות, לא מהסס להרחיק את הכדור במידת הצורך. בכל זאת, אפשר להשיג אותו במהירות בגלל האיטיות שיכולה להיות חסרון עבורו. בלם איכותי, אתם תהנו ממנו"

"אנדראס מנהיג אמיתי, הוא כרגע במיטב שנותיו. הוא סיפק הופעות נהדרות בעונת האליפות של ברונדבי לפני שנתיים והיה נחשב אחד משחקני ההגנה הטובים ביותר"

חשוב לי לציין שבברונדבי משחקים בהמון משחקים בשלושה בלמים. מקסו תמיד שיחק את הבלם המרכזי. בלמי צד מהירים תמיד מקלים על הבלם המרכזי. אז אם מכבי מביאה אותו, היא צריכה להכין לו קרקע שתתאים לו

מזה אני הכי חושש - מהמהירות.

בעיקר שלידו ישחק ביטון שגם הוא לא כל כך מהיר.

בלם איכותי מאוד, אבל הציוות עם ביטון עלול להיות בעייתי מבחינת מהירות - אבל מה אני מבין, סומך על איביץ.

Just now, הישראלי היפה said:

מזה אני הכי חושש - מהמהירות.

בעיקר שלידו ישחק ביטון שגם הוא לא כל כך מהיר.

בלם איכותי מאוד, אבל הציוות עם ביטון עלול להיות בעייתי מבחינת מהירות - אבל מה אני מבין, סומך על איביץ.

יותר חשוב האצה ממהירות, קריאת משחק, חכמת משחק

אם אתה בתחרות ריצה נגד חלוץ אז עשית (או ההגנה שלך) משהו לא בסדר 

Just now, matis said:

יותר חשוב האצה ממהירות, קריאת משחק, חכמת משחק

אם אתה בתחרות ריצה נגד חלוץ אז עשית (או ההגנה שלך) משהו לא בסדר 

דווקא ההאצה אצלו פחות חזקה ממהירות (לפי הנתונים).

אבל אני מקווה שאתה צודק בכללי.

אני לוקח לדוגמא את גרסיה בזמנו, גם הוא היה בלם מצויין ודי איטי - אבל לידו היה טיבי שהשלים אותו בצורה מדהימה כי הוא היה מהיר.

ברומר וקרלוס לא הצטיינו במהירות אבל היו בלמים נהדרים.

אם אני איביץ הרכש הראשון שהייתי דורש זה דור פרץ,עדיף קשר אחד טוב מאשר 4 בינוניים פלוס.   

12 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אז איפה עומד כרגע העניין עם הבלם מקסו, יבוא או לא?

מחכים לתשובה מהסוכן שלו האנטישמי וחבר ב-BDS