Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

8 דקות לפני, The yellow Toms said:

קצת עליו

סבוריט גם כזה, אוהב לקחת סיכונים.

לי חשוב שיהיה טכני, לא עושה עבירות מטופשות ומשחק ראש טוב והבחור כותב שיש לו את התכונות הללו.

לחיוב כמובן ההופעות האחרונות בנבחרת דנמרק שהיא טופ 5 בעולם בשנים האחרונות, אז כנראה שיש בו משהו.

לפני7 שעות , Elirandani said:

תודה על הרגע הזה, בהצלחה.

הרגע הזה בין העומר הראשון לשני שהוא לוקח אוויר ומעכל את מה שקורה לו מול העיניים

4 דקות לפני, itanar said:

סבוריט גם כזה, אוהב לקחת סיכונים.

לי חשוב שיהיה טכני, לא עושה עבירות מטופשות ומשחק ראש טוב והבחור כותב שיש לו את התכונות הללו.

לחיוב כמובן ההופעות האחרונות בנבחרת דנמרק שהיא טופ 5 בעולם בשנים האחרונות, אז כנראה שיש בו משהו.

הפחד העיקרי שלי הוא עניין המהירות - הוא לא איטי אבל לא מהיר

השילוב שלו עם ביטון מדאיג אותי כי גם ביטון לא מהיר מי יודע מה.

למי אכפת מבלם מהיר או איטי כשיש מקדימה את פארפה גבי גלוך זהבי יובא פריצה??? אם אנחנו לא עושים רבע קונפרנס זה נטו על הגרלה אכזרית

ניר ביטון ומקסוס צמד בלמים גבוהים, חזקים וטכנים ברמה של הליגה האירופית לפחות.

כנראה שאיביץ' ילך על שלושה בלמים לפחות בהתחלה ובתוספת סאבוריט זה פרייסלס לגמרי.

שני שחקני הכנף חייבים יהיו להיות עם אורינטציה התקפית- לדעתי ג'ראלדש יקרוס במערך כזה. דסה, זסנו ומזרחי ישבו בול בצד ימין. בצד שמאל אני מקווה מאוד שילכו על פארפה, אחרת זה רק יוני. זאדה ורביבו(לא סגור על זה) במערך הזה לא יספקו את המספרים הדרושים לחלוצים.

גנדלמן שווה רכישה כתחליף ארוך טווח לנירו(כינוי שאוהדי סלטיק נתנו לו ואני ממשיך איתו כי הוא חביב וכיפי) או שהוא פטה מורגנה שיצליח רק בקבוצה ללא לחץ אמיתי?

לפני1 שעה , Raumdeuter said:

גנדלמן שווה רכישה כתחליף ארוך טווח לנירו(כינוי שאוהדי סלטיק נתנו לו ואני ממשיך איתו כי הוא חביב וכיפי) או שהוא פטה מורגנה שיצליח רק בקבוצה ללא לחץ אמיתי?

הצלחה בקבוצה קטנה לא דומה להצלחה במועדון גדול , ע"ע נחמיאס.

לפני8 שעות , קובי השועל said:

חוץ מקורנר ודריבליק מה עוד אפשר להבין אח יקר?

דווקא הצלחתי להבין יחסית את מה שכתוב כאן האמת(בערך עוד 5-6 מילים ואם אני באמת אשקיע בזה מחשבה אז אצליח עוד כמה).

לפני9 שעות , קובי השועל said:

ניר ביטון ומקסוס צמד בלמים גבוהים, חזקים וטכנים ברמה של הליגה האירופית לפחות.

כנראה שאיביץ' ילך על שלושה בלמים לפחות בהתחלה ובתוספת סאבוריט זה פרייסלס לגמרי.

שני שחקני הכנף חייבים יהיו להיות עם אורינטציה התקפית- לדעתי ג'ראלדש יקרוס במערך כזה. דסה, זסנו ומזרחי ישבו בול בצד ימין. בצד שמאל אני מקווה מאוד שילכו על פארפה, אחרת זה רק יוני. זאדה ורביבו(לא סגור על זה) במערך הזה לא יספקו את המספרים הדרושים לחלוצים.

קנדיל פרש ? 

אנחנו לצערי עדיין קבוצה מאוד לא מאוזנת, מקדימה יש לנו אומנם צרות של עשירים אבל זה עדיין עומס בעייתי בעיקר בעמדות 9-10
ועדיין חסר לנו, מי שיפתח בונקרים ביותר מדרך אחת של כדרור. 
כלומר שחקנים שבועטים הרבה וטוב מרחוק ( עידו שחר כנ' יושאל ודנביטון במקום מי נעלה אותו ? ) כל השאר פחות בועטים. 
ושחקנים (רצוי מהירים) על הקו שיודעים להגביהה וליצור מבחוץ ( טבח של לפני עשור, אצילי ) 

להזכירכם לצערינו גם בתקופת איביץ הראשונה בגלל המשחק המסודר שלנו קבוצות ששיחקו בונקר הוציאו לנו את הנשמה. 

השנה אין לנו את הלוקסוס הזה כי היריבה שלנו היא קבוצה שמשחקת מהר ומפרקת ככה קבוצות נסוגות 

1 hour ago, הצבר said:

אנחנו לצערי עדיין קבוצה מאוד לא מאוזנת, מקדימה יש לנו אומנם צרות של עשירים אבל זה עדיין עומס בעייתי בעיקר בעמדות 9-10
כלומר שחקנים שבועטים הרבה וטוב מרחוק ( עידו שחר כנ' יושאל ודנביטון במקום מי נעלה אותו ? ) כל השאר פחות בועטים. 
ושחקנים (רצוי מהירים) על הקו שיודעים להגביהה וליצור מבחוץ ( טבח של לפני עשור, אצילי ) 

להזכירכם לצערינו גם בתקופת איביץ הראשונה בגלל המשחק המסודר שלנו קבוצות ששיחקו בונקר הוציאו לנו את הנשמה. 

השנה אין לנו את הלוקסוס הזה כי היריבה שלנו היא קבוצה שמשחקת מהר ומפרקת ככה קבוצות נסוגות 

זהבי לא בועט מחוץ לרחבה? פארפה? אוסקר? והוספת בעצמך את ביטון.

גם מרימים טובים יש, לא מבין איפה הבעייתיות עם השחקנים הקיימים בנושאים האלה.

התכונה היחידה שחסרה לנו באגף היא עוד קצת מהירות.

לפני1 שעה , הצבר said:

צודק אבל אנחנו רק ב 2/7

לא ב 15/8

צפויים עוד המון שינויים

8 דקות לפני, אקיטה said:

זהבי לא בועט מחוץ לרחבה? פארפה? אוסקר? והוספת בעצמך את ביטון.

גם מרימים טובים יש, לא מבין איפה הבעייתיות עם השחקנים הקיימים בנושאים האלה.

התכונה היחידה שחסרה לנו באגף היא עוד קצת מהירות.

זהבי בועט בד"כ מסף הרחבה הוא לא באמת בועט הרבה מרחוק, הוא גם לא באמת יזכה להיות חופשי השנה בליגה. אוסקר וגויאגון זה לא זה הם אפילו לא יונתן כהן בתחום. 

מי שצריך לבוא מבחוץ ולבעוט מרחוק זה הקשרים שלא באמת עושים את זה והקיצונים, תאכלס היחיד שעשה את זה בשנה שעברה חוץ מביטון זה קוואס ( ולא בהצלחה גדולה). 

לגבי ההרמות, אין לנו שחקן אחד שמרים תוך כדי תנועה וגם אז חוץ מסבוריט שהוא ככה ככה אין אחד שמרים ממש טוב מאז שהבועל קטינות גורש. 

מהירות, אחת הבעיות הגדולות שלנו שנים. זה לא רק שחקן שרץ מהר זה סיגנון משחק ושחקנים שימסרו מהר ובזמן לשטח הריק. 

לפני13 שעות , הישראלי היפה said:

מצאתי משהו אם תצליחו להבין

Image

לדעתי שתי שורות הראשונות בעמודה הימנית זה המהירות והתאוצה (משהו כזה). 

אם ככה הנתונים שם לא מאוד נמוכים ולא מעידים על איטיות כמו שהרוב פה אמרו