Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

מי שחושב שזהבי לא מתאים,שצריך למכור את אוסקר ושאולי איביץ יעשה קסם עם קוואס הכבש

שילך להעמיד את עצמו בפינה כמה דקות..

שבוע טוב עם הרבה בשורות טובות. 

לקראת מחנה האימון, נראה לי שזה מה שאיביץ ינסה לתרגל:

פרץ

אופיר/רביבו, סבוריט, פיבאן, ג'ראלדש/מזרחי

גלזר/גולסה

ואן אובריים/ביטון, גולסה/שחר/גבי

גויאגון/ביטןן, יובא/פריצה, גלוך(לא יהיה במחנה)

* אני חושב שאיביץ ישחק עם 2 שחקני 50-50 מעל 6. ולא עם מספר 10.

* גלזר לא יודע להוביל כדור, לא יודע לפתח התקפה מהבלמים או לצאת קדימה. הוא כן יודע מצויין ללחוץ ולחטוף. לכן, אני מאמין שמי שיגיע לקבל כדור מהבלם יהיה אחד מקשרי ה 50-50. גלזר יחכה למעלה יותר, במידה והכדור עובר ליריב הוא יפעיל לחץ גבוה בחצי היריב. במידה והם מפתחים פוזישן, הוא כמובן יחזור לעמדה הטבעית ליד הבלמים.

* שמעתי את איביץ' מדבר על ביטון, נראה שהוא מאוד מחזיק ממנו, אני חושב שלפחות בהתחלה הוא יתן לו קרדיט. גם גבי זה שחקן שיכל לפרוח מאוד אצל איביץ' במגוון עמדות, מאוד טכני וחכם עם הכשור וגם לוחץ מצויין.

* עד שלא נביא בלם זר (ואולי גם אחרי), אני חושב שאיביץ' יעדיף את סבו כבלם, בעמדת המגן השמאלי יש פתרונות לא רעים.

* יש עוד לא מעט כשרונות שמעניין לראות מי מבינהם ישאר בסגל: חנצ'יס (פוטנציאל גדול), רוייזמן (הכנף הכי טבעי בסגל), בר כהן, נידם

לפני12 שעות , תל-אביב_צהובה said:

סבוריט הבלם הטוב בליגה, אבל גם אני הייתי מעדיף לראות אותו מגן שמאלי ושיביאו בלם זר ברמה 

הוא ממש לא הבלם הכי טוב בליגה. שיחזור לשמאל ומהר.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

סאבוריט לא צריך להיות בלם

האלתור הזה היה נחמד מאוד אבל בחיאת נו 

הוא צריך לשחק איפה שהוא טוב

הוא טוב (מאוד מאוד) כבלם, וככל שעוברות השנים הוא פחות ופחות שורף את הקו. מעבר שלו כבלם יוסיף לו עוד שנים לקריירה (ובתקווה אצלנו)

Just now, Rodrigoal_Goaldberg said:

הוא טוב (מאוד מאוד) כבלם, וככל שעוברות השנים הוא פחות ופחות שורף את הקו. מעבר שלו כבלם יוסיף לו עוד שנים לקריירה (ובתקווה אצלנו)

מאבד המון כדורים בדריבל.

ראינו את ההגנה שלנו בפלייאוף.

צריך בלם שטוב בגובה.

אתה מאבד אותו כמגן שמאלי שזו עמדה בעייתית, בלמים יותר קל למצוא. מגן שמאלי טוב קשה מאוד.

אוי ואבוי אם פריצה יעזוב, אני מקווה שההיכרות הצפופה בינו לבין איביץ' תכריע לטובת הישארות שלו.

אנו עוד יותר מקווה שזה לא עלה לדיון בכלל.

30 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

דיווחים שפריצה יעזוב אם כשזהבי יגיע, באסה.

די בחיאת ראבק זה פאקינג מוטי פשכצקי. 

אם הוא יגיד לי שיש עכשיו שמש בחוץ אני לא אאמין. 

זה סתם אחד ועוד אחד פשוט.

בוקר יום ראשון, הכתב צריך לייצר כתבה. יש דיווחים שזהבי אמר לא לברזיל, משמע מגיע למכבי. אז קל להמציא כתבה שפריצה עוזב. זה הכל בראש שלו.

אגב יתכן ובסוף זה באמת יקרה, אבל ברגע זה זו סתם מחשבה של פשכצקי ולא יותר מזה.

לא מאמין שאיביץ' יוותר על פריצה, לפחו  לא בהתחלה. כמי שאני לא מאמין שיוותר על ג'ראלדש עד שיבין מה קורה סופית עם דסה או אם הוא סומך על מזרחי. בקיצור, אחרי זהבי ובלם זר (ואולי ביטון), אני חושב שהרכש הנוסף אם יהיה - יהיה בשלב מאוחר יותר של החלון

ראיתי מישהו רשם משהו נכון בטוויטר לגבי פריצה:

יש מונדיאל בנובמבר, אם יובאנוביץ יתן הופעה טובה בינואר הוא כבר לא פה. לכן לשחרר את פריצה עכשיו זה טפשי, צריך לתת להם לשחק ביחד 3 חודשים ואח״כ להחליט 

2 דקות לפני, Davidna said:

ראיתי מישהו רשם משהו נכון בטוויטר לגבי פריצה:

יש מונדיאל בנובמבר, אם יובאנוביץ יתן הופעה טובה בינואר הוא כבר לא פה. לכן לשחרר את פריצה עכשיו זה טפשי, צריך לתת להם לשחק ביחד 3 חודשים ואח״כ להחליט 

בהחלט

5 דקות לפני, erantheking21 said:

התחלנו עם החרטות? פארפה וכסף תמורת טומאסי:lol:

הזיה. או שפשכצקי דביל או שמישהו במכבי נפל על המוח. עלק גויאגון וכסף על טוומאסי

3 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

הזיה. או שפשכצקי דביל או שמישהו במכבי נפל על המוח. עלק גויאגון וכסף על טוומאסי

יכול להיות ששניהם נכונים ועדיין מאמין שפחשצקי סתם ממציא כדי לייצר בלאגן

זה מה שרשמתי שיקרה לפני שבוע ואנשים צחקו עליי, מה שכן לדעתי מכבי תחתים את גויאגון לחמש שנים ורק תשאיל אותו לנתניה לשנתיים מה שיקצץ משמעותית במחיר של טומאסי, גויאגון נמצא כרגע בעמדה מאוד עמוסה, בקרוב אני מקווה היא תהיה עמוסה יותר אם זהבי יואיל בטובו להודיע כבר.

אי אפשר להחזיק אותו כגיבוי לזהבי שבטח ישחק את הקשר ההתקפי בעמדה שיכולים לשחק בה גם קניקובסקי, גם דן ביטון וגם ואן אוברים, טומאסי שחקן אגף עם היכולות שאנחנו מחפשים בגלל זה זה נשמע כלכך טבעי.

אבל בשום מצב אסור לוותר על גויאגון לדעתי, טומאסי בשנה אחרונה של החוזה שווה השאלה של גויאגון לשנתיים ואולי כמה דולרים לפיצוי לא מעבר.

56 דקות לפני, פשוט צהוב said:

זה סתם אחד ועוד אחד פשוט.

בוקר יום ראשון, הכתב צריך לייצר כתבה. יש דיווחים שזהבי אמר לא לברזיל, משמע מגיע למכבי. אז קל להמציא כתבה שפריצה עוזב. זה הכל בראש שלו.

אגב יתכן ובסוף זה באמת יקרה, אבל ברגע זה זו סתם מחשבה של פשכצקי ולא יותר מזה.

הם קוראים בנושא הזה ואז מוצאים כתבה