Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

6 דקות לפני, קובי השועל said:

שחקנים שמסוגלים לשחק באגף - פארפה, גלוך, רויזמן, בר כהן, באייה, גבי וגררו באם ישאר.

גם אני יכול לשחק באגף.

השאלה מי מהם מסוגל להגביהה כדור תוך כדי תנועה ( רצוי) או לפחות להגביהה כדור אלכסוני או אפילו בכלל להגביהה

.

גררו לא מסוגל להגביהה אפילו כדור קרן. את גויאגון לא ראיתי מגביהה אף פעם לגבי הצעירים נשאר רק להתפלל

17 דקות לפני, קובי השועל said:

שחקנים שמסוגלים לשחק באגף - פארפה, גלוך, רויזמן, בר כהן, באייה, גבי וגררו באם ישאר.

רוידמן בר כהן באייה לא שאני חלילה מזלזל אבל בגיל שלהם לא יכולים לסחוב קבוצה לאליפות

(כמובן שאיביץ זה שיחליט אם הם יצאו למחנה אימונים)

פארפה כן הוכיח את עצמו בנתניה שהוא מוכן לסגל

זרים לכנפיים ובלמים לדעתי צריכים להיות במוקד החיפושים כרגע

גררו לא שחקן שמתאים להיות בכלל בסגל לדעתי

15 דקות לפני, הצבר said:

גם אני יכול לשחק באגף.

השאלה מי מהם מסוגל להגביהה כדור תוך כדי תנועה ( רצוי) או לפחות להגביהה כדור אלכסוני או אפילו בכלל להגביהה

.

גררו לא מסוגל להגביהה אפילו כדור קרן. את גויאגון לא ראיתי מגביהה אף פעם לגבי הצעירים נשאר רק להתפלל

התפוקה ההתקפית של מכבי לא תקום ותיפול עם מהלכי סטייל מוסרים לסנטר בכדורסל להטבעה. 

כמובן שנחמד שיהיו מרימים טובים אבל זה זניח מאוד לעומת תבניות התקפה מסודרות ושחקנים שעושים פעולות/תנועות איכותיות לפצח צפיפות. עבודת האימון תהיה, גם את השחקנים יש. 

בכל מקרה, ביטון שלא צויין בתגובה שציטטת מרים טוב. אוסקר גם. 

14 דקות לפני, הצבר said:

גם אני יכול לשחק באגף.

.

בחיאת מה אנחנו בימי שנות ה90? ממתי משחקים על הרמות מיותרות? היום משחקים באדהל עם הקשר או המגן ויוצרים יתרון מספרי בהתקפה ככה שהכנף נדרש או לבעוט לרחוק או פס רוחב לחלוץ או לקשר שמצטרף. אני חושב שמבחינה טכנית ואימון נכון כולם יכולים להביא מספרים מהרשימה. אני בכלל חושב שאיביץ' ילך על בר כהן לכנף ימין.

Just now, אורלנדו בלוף said:

לא רואה אותו נשאר בסגל אפילו.

רוב הסיכויים שאתה צודק, עדיין לילד יש מלא כדורגל ועם איביץ' והתקפה טובה סביבו הוא יפרח, בעיניי.

Just now, אורלנדו בלוף said:

לא רואה אותו נשאר בסגל אפילו.

גם אני.

הוא הראה דברים יפים מאוד אבל מכל הרשימה הזו הוא נראה הכי פרווה כשזה נוגע לתכל'ס.

26 דקות לפני, liron981s said:

רוידמן בר כהן באייה לא שאני חלילה מזלזל אבל בגיל שלהם לא יכולים לסחוב קבוצה לאליפות

(כמובן שאיביץ זה שיחליט אם הם יצאו למחנה אימונים)

פארפה כן הוכיח את עצמו בנתניה שהוא מוכן לסגל

זרים לכנפיים ובלמים לדעתי צריכים להיות במוקד החיפושים כרגע

גררו לא שחקן שמתאים להיות בכלל בסגל לדעתי

לא ידעת שאצילי באמת טוב, גם לא ידעת שיוני טוב. לא ידעת שגלזר מספיק טוב. ידעת את זה אחרי שאיביץ עבד איתם. ואתה גם לא יודע עכשיו. 

13 דקות לפני, המכבייה said:

לא ידעת שאצילי באמת טוב, גם לא ידעת שיוני טוב. לא ידעת שגלזר מספיק טוב. ידעת את זה אחרי שאיביץ עבד איתם. ואתה גם לא יודע עכשיו. 

גלזר עשה את המסלול השאלות 

וכן אני לא חושב בדעה שלי שבנייה על צעירים של 100% מהסגל תביא אליפות

2-3 שחקנים יכולים להשתלב לעונה אבל לא להוביל

14 דקות לפני, המכבייה said:

אבל היה שם בסיס איתן על סמך הופעות בליגת העל. אין לך את זה בשחקנים שיוקפצו ישר מהנוער.

1 hour ago, liron981s said:

יש את הוותיקים שיובילו וידריכו אותם, הם כרגע תוספת כשרון לחלק ההתקפי, הם לא לבד.

6 דקות לפני, Elirandani said:

יש את הוותיקים שיובילו וידריכו אותם, הם כרגע תוספת כשרון אדירה לחלק ההתקפי, הם לא לבד.

איך תוספת שאין לנו שחקני אגף חוץ מפארפה

ומאיפה הביטחון שבני 17-18 יתנו לך הספק בטוח של גולים ובישולים?

11 דקות לפני, liron981s said:

איך תוספת שאין לנו שחקני אגף חוץ מפארפה

ומאיפה הביטחון שבני 17-18 יתנו לך הספק בטוח של גולים ובישולים?

לא אומר שיתנו בוודאות, אבל הביטחון שלי נובע בעיקר כי איביץ פה, הוא יודע לשפר את הקיים, ואני מתכוון ברמת הסגל, שאפשר לשלב אותם כמובן.

אני מאמין שיגיע רכש לכנף בסוף.

Just now, Elirandani said:

לא אומר שיתנו בוודאות, אבל הביטחון שלי נובע בעיקר כי איביץ פה, הוא יודע לשפר את הקיים ואני מתכוון ברמת הסגל, שאפשר לשלב אותם כמובן.

אני מאמין שיגיע רכש לכנף בסוף.

לשלב אני בעד זה ברור

אבל בכללי בדעה שלי זה לא לסמוך ש7-8 שחקנים בני 17 יוכלו להוביל אותנו לאליפות

2 דקות לפני, liron981s said:

לשלב אני בעד זה ברור

לא נראה לי שמישהו באמת חושב שזה מה שיקרה.

איך הגעתם למסקנה כזו ?

37 דקות לפני, liron981s said:

אני לא טענתי ש100 אחוז מהסגל יהיה של צעירים. וזה גם לא המצב כרגע. כשאיביץ הגיע, הוא נאלץ להשתמש במה שהיה אז והצליח. יש לו כרגע את צמד החלוצים הכי טוב בליגה ושני הכשרונות הכי לוהטים שיש לליגה להציע. איביץ לא צריך את תעודות הביטוח שאתה רוצה לספק לו . זה ככה פשוט(שלא נדבר על מרכז קישור מגוון ועמוס). בוא לא נמעיט ממה שיש כי זה הופך כל דיון ללא רציני. 

36 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אבל היה שם בסיס איתן על סמך הופעות בליגת העל. אין לך את זה בשחקנים שיוקפצו ישר מהנוער.

יש לך שלד. שני חלוצים נהדרים, מרכז קישור עמוס ומגוון(בפוטנציה). אצילי, יוני, גלזר, לא היו אז גיים צ'ינגר. הם כאלו רק בדיעבד. גם לא פיבן. למה המחשבה שאם תחתים שני זרים לאגפים(תמיד הימור כמו כל הימור) תשנה את האופק למכבי? יש חוזקות, יש חולשות ויש מאמן שסומכים עליו. 

11 דקות לפני, המכבייה said:

למה המחשבה שאם תחתים שני זרים לאגפים(תמיד הימור כמו כל הימור) תשנה את האופק למכבי?

הימור כמו כל דבר, אבל הימור בטוח יותר מאשר לשנות לשחקן עמדה (ראינו שלא עבד עם ביטון ועם קניקובסקי) לאגף או ישר להקפיץ שחקן נוער להרכב.

אני כן בעד שיישארו שחקני אגף טובים מהנוער כגיבוי, כל עוד זה לא פוגע בהתקדמות שלהם.

לפני2 שעות , liron981s said:

לשלב אני בעד זה ברור

אתה ממציא איש קש. איך הגעת לתגובה כזאת? הוא הגיע לקבוצה ש7, 8 הם שחקנים בני 17? וואלה? 

1 hour ago, אורלנדו בלוף said:

הימור כמו כל דבר, אבל הימור בטוח יותר מאשר לשנות לשחקן עמדה (ראינו שלא עבד עם ביטון ועם קניקובסקי) לאגף או ישר להקפיץ שחקן נוער להרכב.

אני כן בעד שיישארו שחקני אגף טובים מהנוער כגיבוי, כל עוד זה לא פוגע בהתקדמות שלהם.

מה היה קוואס? לא הימור? מה היה יוני ואפילו אצילי? אף אחד פה לא עצר את נשימתו כשאצילי נפצע פעמייים לכמה חודשים, ואף אחד לא חיכה לו כמושיע. אף אחד לא ציפה ליוני. לא יודע מה זה הימור בטוח יותר. קבוצה זה דבר אורגני ומתפתח. יש מאמן שסומכים עליו. לא היה לאיביץ חלוצים בקליבר הזה, כדוגמא והוא הסתדר. אתה רוצה קבוצה מושלמת ביוני. אולי זה יקרה תוך כדי עבודה ואימונים. 

בואו נסכם את זה ככה,

צריך שחקן כנף ימני זר ברמה גבוהה, כנף שמאל זר(מקווה מאוד פארפה), ועוד שני ישראלים מגבים(אלמוג/רויזמן ועוד אחד לצד ימין)

לפני7 שעות , המכבייה said:

יש לך שלד. שני חלוצים נהדרים, מרכז קישור עמוס ומגוון(בפוטנציה). אצילי, יוני, גלזר, לא היו אז גיים צ'ינגר. הם כאלו רק בדיעבד. גם לא פיבן. למה המחשבה שאם תחתים שני זרים לאגפים(תמיד הימור כמו כל הימור) תשנה את האופק למכבי? יש חוזקות, יש חולשות ויש מאמן שסומכים עליו. 

כמו ההימור על יובה ופריצה שהצליח מעל למשוער. ראינו בעונה שעברה כמה אנחנו חסרים באיכות בכנפיים, חייבים לשפר את זה, אחרת חלוצי השפיץ האיכותיים שלנו לא יגיעו

לידי ביטוי.

לגבי הקישור, נכון שאנחנו משופעים בשחקנים איכותיים אבל פרט לגלזר אין לנו קישור אגרסיבי הורס וזו בעיה למשחקים מול חיפה ובאירופה,העזיבה של פרץ השאירה בור עמוק .

לפני5 שעות , המכבייה said:

מה היה קוואס? לא הימור? מה היה יוני ואפילו אצילי? אף אחד פה לא עצר את נשימתו כשאצילי נפצע פעמייים לכמה חודשים, ואף אחד לא חיכה לו כמושיע. אף אחד לא ציפה ליוני. לא יודע מה זה הימור בטוח יותר. קבוצה זה דבר אורגני ומתפתח. יש מאמן שסומכים עליו. לא היה לאיביץ חלוצים בקליבר הזה, כדוגמא והוא הסתדר. אתה רוצה קבוצה מושלמת ביוני. אולי זה יקרה תוך כדי עבודה ואימונים. 

דבר שלא מתקיים באף קבוצה בעולם נתפס אצל אוהדי מכבי כמחדל.

קהל של גמורים.