Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אז מי כן יספק אותך באגף?

אתה מתנגד גם למכירה של פריצה לטובת הבאת זר לאגף אז מה הפתרון שלך? להשאיר את חוזז?

יש עוד פתרונות. לוותר על ג'ראלדש או להסיט את גלוך/ביטון לאגף ימין

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אז מי כן יספק אותך באגף?

אתה מתנגד גם למכירה של פריצה לטובת הבאת זר לאגף אז מה הפתרון שלך? להשאיר את חוזז?

לא יודע. יש מאמן לזה. אני לא רוצה למחזר באופן כללי. רוצה רעיונות חדשים. 

8 דקות לפני, snufkin said:

יש עוד פתרונות. לוותר על ג'ראלדש או להסיט את גלוך/ביטון לאגף ימין

לדעתך זה עדיף מלהביא את יוני אם יתאפשר?

לבנות על מזרחי שנתן עונה נחמדה בק״ש ועל קנדיל הפציע בתור המגנים? או לבנות על ביטון שלא הראה משחק טוב באגף? או להתחיל לשנות לגלוך עמדה?

4 דקות לפני, המכבייה said:

לא יודע. יש מאמן לזה. אני לא רוצה למחזר באופן כללי. רוצה רעיונות חדשים. 

מה זה למחזר? שחקן של דאבל דאבל זה למחזר?

גם איביץ׳ וזהבי זה מחזור אז למה מביאים אותם?

לפני כמה שנים יונתן היה אחד מהצעירים שמתלהבים מהם אז עכשיו כשהוא כבר לא כזה צעיר ומימש את הפוטנציאל אותו זה כבר לא מרגש? 

אם יש איזשהו סיכוי להחזיר את יונתן בהשאלה או במחיר סביר (סביבות המיליון יורו) הוא צריך להיות כאן. כל ישראלי טוב שאפשר להחזיר צריך להיות כאן כמו שג׳ורדי היה עושה. בטח אם זה ישראלי באגף שיש לנו בו כלום. 

בכל מקרה קשה לי להאמין שיצליחו להחזיר אותו.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לדעתך זה עדיף מלהביא את יוני אם יתאפשר?

לבנות על מזרחי שנתן עונה נחמדה בק״ש ועל קנדיל הפציע בתור המגנים? או לבנות על ביטון שלא הראה משחק טוב באגף? או להתחיל לשנות לגלוך עמדה?

מה זה למחזר? שחקן של דאבל דאבל זה למחזר?

גם איביץ׳ וזהבי זה מחזור אז למה מביאים אותם?

לפני כמה שנים יונתן היה אחד מהצעירים שמתלהבים מהם אז עכשיו כשהוא כבר לא כזה צעיר ומימש את הפוטנציאל אותו זה כבר לא מרגש? 

אם יש איזשהו סיכוי להחזיר את יונתן בהשאלה או במחיר סביר (סביבות המיליון יורו) הוא צריך להיות כאן. כל ישראלי טוב שאפשר להחזיר צריך להיות כאן כמו שג׳ורדי היה עושה. בטח אם זה ישראלי באגף שיש לנו בו כלום. 

בכל מקרה קשה לי להאמין שיצליחו להחזיר אותו.

אז אני רוצה שיהיה צעיר אחר שמתלהבים ממנו. אני לא אוהב את הלופים האלה(לא מעט דוגמאות מההיסטוריה כולל ויקי ואביל'ה ז"ל הגדולים שלא באמת שינו הרבה בקדנציה השניה) ודווקא כי החזירו את איביץ ואולי את ערן.  

59 דקות לפני, nirnir20 said:

בשיא הכנות לא רוצה את יונתן פה על תקן כוכב. 

הוא שחקן משלים טוב זה כן, זוכר אותו בעיקר מחרב התקפות ומדי פעם שם גול יפה.

ממש לא כוכב, ממש לא מישהו שצריך לפתות אותו כדי שיחזור. 

מחרב התקפות (נניח שאני מסכים איתך), אבל מכריע משחקים.

מדי פעם שם גול יפה?? לפי מספר המשחקים יש לו כל משחק וחצי שער או בישול

1 דקה לפני, המכבייה said:

אז אני רוצה שיהיה צעיר אחר שמתלהבים ממנו. אני לא אוהב את הלופים האלה(לא מעט דוגמאות מההיסטוריה כולל ויקי ואביל'ה ז"ל הגדולים שלא באמת שינו הרבה בקדנציה השניה) ודווקא כי החזירו את איביץ ואולי את ערן.  

אבל אין כזה. גם יונתן לא הפך ביום אחד לכזה. היה לו את עטר מעליו והתחרות הזאת שיפרה אותו בעונה שאחרי.

חוץ מזה למה אתה רוצה צעיר אחר? המטרה היא להצליח או לראות צעירים?

1 דקה לפני, duss21 said:

שמישהו יסביר לי למה יהיה כ"כ נורא להעביר שחקני 10 צעירים ומאוד מוכשרים לשחק באגפים?

אין לי מושג למה זה כל כך מפחיד פה אנשים. 

6 דקות לפני, duss21 said:

שמישהו יסביר לי למה יהיה כ"כ נורא להעביר שחקני 10 צעירים ומאוד מוכשרים לשחק באגפים?

נוער לבד לא יביא לך אליפות

אין שחקן 1 באגף אצלנו  שראוי ויכול להתמודד מול חיפה(זה המצב לכרגע לדעתי)

גראלדש וקובאס כבר היו צריכים לקבל הודעה ומזוודות בנתבג

4 דקות לפני, duss21 said:

איזה צעירים? פארפה יעבור לשחק באגף שמאל, מה הפתרון שלך לימין?

חוץ מזה שראינו שקניקובסקי וביטון משמעותית פחות טובים באגף. לא כל 10 יכול לעבור לאגף ולשחק טוב.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל אין כזה. גם יונתן לא הפך ביום אחד לכזה. היה לו את עטר מעליו והתחרות הזאת שיפרה אותו בעונה שאחרי.

חוץ מזה למה אתה רוצה צעיר אחר? המטרה היא להצליח או לראות צעירים?

לא יודע. יש כמה שמתאמנים עכשיו. אולי איביץ ימצא בהם עניין. 

בעיני, הדרך להצלחה לא עוברת דרך מיחזור. היא רק מעכבת אותו. ויוני ספציפית(בניגוד לדסה למשל), לא מדליק אותי אובייקטיבית. ואת הדרך שהוא עשה, יכולים לעשות גם אחרים. היו לו את היתרונות שלו אבל גם חסרונות לא רק כשחקן אגף, אלא כשחקן בכלל. 

9 דקות לפני, המכבייה said:

לא יודע. יש כמה שמתאמנים עכשיו. אולי איביץ ימצא בהם עניין. 

בעיני, הדרך להצלחה לא עוברת דרך מיחזור. היא רק מעכבת אותו. ויוני ספציפית(בניגוד לדסה למשל), לא מדליק אותי אובייקטיבית. ואת הדרך שהוא עשה, יכולים לעשות גם אחרים. היו לו את היתרונות שלו אבל גם חסרונות לא רק כשחקן אגף, אלא כשחקן בכלל. 

מסכים לגבי העבר שלו, אבל יוני התבגר ומבין את הטעויות שעשה, הייתי נותן לו צ'אנס שני במכבי, הוא מוכשר.

12 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

מסכים לגבי העבר שלו, אבל יוני התבגר ומבין את הטעויות שעשה, הייתי נותן לו צ'אנס שני במכבי, הוא מוכשר.

אם זה מה שיקרה? אוקיי. אני לא דלוק על זה אבל זה לא סוף העולם. 

לפני7 שעות , מכביסט לעד said:

מעולה. אם אפשר לדלג על עונה בלאומית ולהגיע ישר לליגת העל זה מצוין. 

יתן עונה טובה ויוכל להחליף את דוידזאדה שמסיים חוזה.

הוא כבר עכשיו טוב מדוידזאדה.

לפני2 שעות , duss21 said:

בחיי שלא מובן. בכו קדנציה שלמה של פטריק על זה שהוא משחק עם שחקנים שתקועים על הקווים.

כן צריך איזון, רצוי אגף ימין/חלוץ 2 כזה זר, אבל זה *כזה* מופרך שאיביץ' ימצא לזה פתרון שזה כזה דחוף לאנשים בסגל התקפי לך בו כרגע אוסקר, פארפה, יובא, פריצה, ביטון, וגבי?

שמישהו יסביר לי שוב את האובססיה הזאת, מה ההבדל בין שחקנים כמו פארפה, אוסקר גבי וביטון עם התכונות שלהם לבין שחקן אגף "אמיתי" שטוענים שאין בכלל שום פתרון לשם?

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

איזה צעירים? פארפה יעבור לשחק באגף שמאל, מה הפתרון שלך לימין?

חוץ מזה שראינו שקניקובסקי וביטון משמעותית פחות טובים באגף. לא כל 10 יכול לעבור לאגף ולשחק טוב.

*ראינו* תחת דוניס ופטריק. שם גם גלזר לא היה קשר אחורי ראוי, גולסה נראה רע בחלק גדול של העונה ועוד אינספור שחקנים אחרים שאנחנו יודעים שהם בעלי איכויות. 

איביץ' לא קוסם, אבל למקסם יכולות ויתרונות הוא כן יודע בהחלט. ולכל שחקני ה10 שיש לנו יש מה לתרום גם אם על הנייר הם פותחים באגף על פי התכונות החזקות שלהם.

לפני2 שעות , הישראלי היפה said:

מחרב התקפות (נניח שאני מסכים איתך), אבל מכריע משחקים.

מדי פעם שם גול יפה?? לפי מספר המשחקים יש לו כל משחק וחצי שער או בישול

אני יודע מה ראיתי ממנו, המספרים שלו קצת מנופחים כי היה בועט הפנדלים, כמעט שליש מהשערים שלו ב2 העונות האחרונות שלו פה זה פנדלים. 

במשחק השוטף הוא לא טרם יותר מדי, על התקפה אחת שזרמה מהכיוון שלו הוא הרס עוד איזה 2-3, יש עליו פוזה של איזה כוכב שדרס פה את הליגה שזה רחוק מאוד מהמציאות.

הוא מנסה לחקות את האופי של זהבי שזה נחמד, רק שזהבי מצדיק את הפוזה הזאת עם מספרים פסיכים לגמרי, יונתן ממש לא שם, והדיבור והפוזה שלו לא מצדיקים את זה.

גם לא שוכח לו לגמרי את הפרצופים והלכלוך כשרצה ללכת לאיטליה (איך עקצנו אותם). 

לא אבכה אם יגיע למכבי, בכל זאת ישראלי ועם מספרים לא רעים, אבל לדעתי אפשר וצריך לשאוף ליותר שם.