Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ככל הנראה ישחקו 4-3-3 מה שאומר שרק אחד מהם ישחק. 

החלוץ השלישי כמעט ולא יראה דקות כמו שכל החלוצים השלישיים לא ראו הרבה דקות. 

וכן הכי בעייתי זה האגף.

שום מערך עם שני חלוצים לא יעבוד. אין לנו סגל מתאים לזה וגם אם היה לנו בליגת הבונקרים שלנו זה לא עובד.

להגיד שזה לא מתאים לליגה סבבה, אבל איך אפשר להגיד שאין לנו סגל לזה? אם זהבי חותם יש לך 3 חלוצים הכי טובים בליגה ובדיוק 0 שחקני כנף, אז תגיד לי איך הסגל לא מתאים לזה. 

ובנוגע לליגה יש לי 100% ביטחון שאיביץ' יגרום לזה לעבוד, אם זאת הדרך שהוא יבחר.

9 דקות לפני, R24 said:

להגיד שזה לא מתאים לליגה סבבה, אבל איך אפשר להגיד שאין לנו סגל לזה? אם זהבי חותם יש לך 3 חלוצים הכי טובים בליגה ובדיוק 0 שחקני כנף, אז תגיד לי איך הסגל לא מתאים לזה. 

ובנוגע לליגה יש לי 100% ביטחון שאיביץ' יגרום לזה לעבוד, אם זאת הדרך שהוא יבחר.

אני אגיד לך איך הסגל לא מתאים לזה.

שלושה חלוצים נהדרים זה סבבה, אבל מה עם מגנים? במידה ואתה משחק עם שני חלוצים זה אומר שאתה משחק ללא שחקני אגף ואז אתה צריך מגנים שיתנו תרומה התקפית אדירה מצד אחד, ויהיו טובים גם בהגנה מצד שני. סאבוריט וג׳ראדלש הם מגנים ל4-3-3, הם לא מגנים שישרפו את הקו כמו דסה לדוגמא. 

בעיה נוספת שזה ייצור לך זה שלא תוכל להסיט את הקשרים ההתקפיים (פארפה, גלוך, ביטון וגבי) לאגפים ואז תקבל עומס מטורף של ארבעה שחקנים על עמדה אחת. זה בזבוז משאבים. אם תשחק 4-3-3 תוכל להפוך אחד או אפילו שניים מהם לשחקני אגף וככה לשחרר את העומס. 

דבר אחרון זה הבלמים. נכון להיום יש לנו שני בלמים בסגל (פיבן ונחמיאס). שניהם לא מרשימים. זה אומר שאתה צריך להביא שלושה בלמים חדשים שכולם יהיו ברמה של הרכב הראשון. לא רואה איך זה יקרה. 

Just now, מכביסט לעד said:

שלושה חלוצים נהדרים זה סבבה, אבל מה עם מגנים? במידה ואתה משחק עם שני חלוצים זה אומר שאתה משחק ללא שחקני אגף ואז אתה צריך מגנים שיתנו תרומה התקפית אדירה מצד אחד, ויהיו טובים גם בהגנה מצד שני. סאבוריט וג׳ראדלש הם מגנים ל4-3-3, הם לא מגנים שישרפו את הקו כמו דסה לדוגמא. 

בעיה נוספת שזה ייצור לך זה שלא תוכל להסיט את הקשרים ההתקפיים (פארפה, גלוך, ביטון וגבי) לאגפים ואז תקבל עומס מטורף של ארבעה שחקנים על עמדה אחת. זה בזבוז משאבים. אם תשחק 4-3-3 תוכל להפוך אחד או אפילו שניים מהם לשחקני אגף וככה לשחרר את העומס. 

דבר אחרון זה הבלמים. נכון להיום יש לנו שני בלמים בסגל (פיבן ונחמיאס). שניהם לא מרשימים. זה אומר שאתה צריך להביא שלושה בלמים חדשים שכולם יהיו ברמה של הרכב הראשון. לא רואה איך זה יקרה. 

אני ממש מסכים איתך. 

יותר מזה, יש לנו היום יותר שחקנים שמתאימים למה שאיביץ' רצה; שחקנים שיכולים למנף את משחק הלחץ לכדי מצבים ממשיים. אוסקר ופארפה מושלמים זה לזה לדעתי, להוסיף עוד מהירות מאגף ימין רצוי.

אומר מה שאמרתי בעבר לדעתי סגנון השחקן במקום פריצה צריך להיות גררו/צ'יקו (רק איכותי יותר בפעולות מן הסתם) כלומר שחקן שמוסיף מהירות ויכול לשחק אגף/חלוץ שני ומשגע את ההגנה. גם ב442 לדעתי זה עדיף.

צריך לנהל את המהלך הזה בהתקפה חכם לאורך הקיץ, במקרה הזה החלטה מוקדמת מדי עלולה להיות בעוכרינו.

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כל מה שאתה אומר נכון למערך של 352.

אם תשחק 442 אז אין לך את בעיית המגנים, כי שניים מהקשרים הם בעצם שחקני אגף, זאת אומרת שאין לך את בעיית העומס, כי תוכל להסית את גבי, ביטון וואן אובריים שיכולים לשחק בעמדות האלו, וגם אין לך את בעיית הבלמים שציינת. 

תהיה: בדיווחי הכתבים (והסוכנים), היה דיבור שמכבי מחפשת זר לאגף שמאל. עכשיו, אם בסוף גויאגון נשאר סביר שהוא מיועד לאגף שמאל (כמו ששיחק בנתניה, רגל הפוכה). לכן, נראה לי שהזר שהיה מיועד לשם היה אמור להחליך את גויאגון. מעניין מה התכנון לגבי אגף ימין... אני עדין חושב שאחד מ ה 10 ישחק שם

7 דקות לפני, R24 said:

כל מה שאתה אומר נכון למערך של 352.

אם תשחק 442 אז אין לך את בעיית המגנים, כי שניים מהקשרים הם בעצם שחקני אגף, זאת אומרת שאין לך את בעיית העומס, כי תוכל להסית את גבי, ביטון וואן אובריים שיכולים לשחק בעמדות האלו, וגם אין לך את בעיית הבלמים שציינת. 

זה התקפי מדי. אתה משחק רק עם שני שחקני אמצע, לא תשיג שליטה במשחק ככה.

חוץ מזה שגם פה יש לך בעיה עם כל הקשרים כי יש לנו כרגע 7 קשרים (לא כולל מושאלים שאולי ימשיכו ולא כולל ריקן). מה תעשה עם כל אלה אם רק שניים יכולים לשחק? גם אם תסיט שניים לאגף עדיין תישאר עם חמישה קשרים על שתי עמדות. 

2 דקות לפני, snufkin said:

תהיה: בדיווחי הכתבים (והסוכנים), היה דיבור שמכבי מחפשת זר לאגף שמאל. עכשיו, אם בסוף גויאגון נשאר סביר שהוא מיועד לאגף שמאל (כמו ששיחק בנתניה, רגל הפוכה). לכן, נראה לי שהזר שהיה מיועד לשם היה אמור להחליך את גויאגון. מעניין מה התכנון לגבי אגף ימין... אני עדין חושב שאחד מ ה 10 ישחק שם

רז אמיר רשם היום שבימים האחרונים מכבי עברה לחפש שחקנים זרים לאגף ימין.

1 hour ago, ClinteastwoodFan said:

צריך לשחרר את ג'ראלדש ולהביא כנף ימין ברמה גבוהה.

מכבי חייבת לשחק 4 4 3 כי זה המערך המתאים לה.

קודם כל לג'רלדש יש חוזה אז זה לא כזה פשוט, ונניח ושחררת אותו מי יהיה מגן ימני? דסה כנראה לא יגיע, זה משאיר אותך עם מזרחי וקנדיל, לא אידיאלי.

ונניח והבאת כנף ימין ברמה גבוהה, 

א. מי המחליף שלו, אתה מצפה שישחק 180 דקות בשבוע? 

ב. מי ישחק בכנף שמאל, עוד כנף זר זה אומר לשחרר את פריצה ועדיין אין לו מחליף. 

ולא מכבי לא "חייבת" לשחק ב433 או כל מערך כזה או אחר, היא צריכה לשחק במערך שהמאמן חושב שיתן את הסיכוי הגבוה ביותר לנצחון.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה התקפי מדי. אתה משחק רק עם שני שחקני אמצע, לא תשיג שליטה במשחק ככה.

חוץ מזה שגם פה יש לך בעיה עם כל הקשרים כי יש לנו כרגע 7 קשרים (לא כולל מושאלים שאולי ימשיכו ולא כולל ריקן). מה תעשה עם כל אלה אם רק שניים יכולים לשחק? גם אם תסיט שניים לאגף עדיין תישאר עם חמישה קשרים על שתי עמדות. 

אני מדבר על 4 שחקני קישור, לא 2. אם כבר זה שדרוג מבחינת העומס לעומת 3 בקישור.

אני מדבר על 442 קלאסי לצורך העניין: 

קשר אחורי: גלזר/גולסה/שחר 

קשר שמאלי: קניקובסקי/ריקן אם ישאר, אם לא אז אולי גולסה/שחר

קשר ימני: ואן אובריים/ביטון

קשר התקפי: גלוך/גויאגון

זה יוצא 8 שחקנים על 4 עמדות כשרובם יכולים לשחק בכמה מהעמדות, וזה  במידה וריקן לא נשאר

לא מאמין לרז אמיר, אבל אם זה נכון זה אומר שזה מה שאיביץ'  רוצה ואם זה החלטה של איביץ' אז אני רגוע.

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

וואלה? מעניין. איפה כתב?

Just now, אקיטה said:

זה נראה שאוהדי נתניה ממש ממש מתבאסים שפארפה אצלנו.

אשכרה חשבו ברצינות שזהו הוא שלהם.

‏אוסקר ופארפה(תחתום כבר). שני הטאלנטים הכי מלהיבים שיש בליגה בטווח הגילאים שלהם. סט הכלים שיכול להיות לאיביץ היום שונה לגמרי ממה שהיה לו לפני שנתיים. ועוד לא דיברנו על ההוא וחבריו הפוטינציאלים להתקפה והעומק בקישור... 

יש לך מושג למה רואים פה רק שחור? 

22 דקות לפני, snufkin said:

וואלה? מעניין. איפה כתב?

בכתבה על פארפה.

צטט

לא סתם בימים האחרונים סוכני שחקנים אשר עובדים עם המועדון קיבלו הוראה לשלוח לצהובים שחקנים גם לכנף ימין. 

27 דקות לפני, R24 said:

אני מדבר על 4 שחקני קישור, לא 2. אם כבר זה שדרוג מבחינת העומס לעומת 3 בקישור.

אני מדבר על 442 קלאסי לצורך העניין: 

קשר אחורי: גלזר/גולסה/שחר 

קשר שמאלי: קניקובסקי/ריקן אם ישאר, אם לא אז אולי גולסה/שחר

קשר ימני: ואן אובריים/ביטון

קשר התקפי: גלוך/גויאגון

זה יוצא 8 שחקנים על 4 עמדות כשרובם יכולים לשחק בכמה מהעמדות, וזה  במידה וריקן לא נשאר

לא מאמין לרז אמיר, אבל אם זה נכון זה אומר שזה מה שאיביץ'  רוצה ואם זה החלטה של איביץ' אז אני רגוע.

ראינו העונה שיהלום לא ממש עבד. למה שזה יהיה שונה בעונה הבאה? 

גם למערך הזה צריך מגנים תוקפים וזאת אחת הסיבות שהוא לא ממש עבד עם קרסטאיץ׳.

לדעתי 4 4 2 יכול לעבוד יופי עם הסגל הקיים + זהבי.

על השתי הקשרי אמצע יכולים להתחרות גלזר, ואן אויברום, גולסה, ושחר. 

באגפים אפשר לשחק עם שתיים מגבי, ביטון, גלוך וגויגון.

בקונסטלציה מסויממת אם יש לך את גראלדש וסבורים באגף זה יכול לשחרר את השחקנים באגפים באמצע להיות יותר משוחררים. לצורך העניין אם משחקים נגד בונקרים אפשר לתת לגויגאן וגלוך לטייל לאזורים שקצת יותר נוחים להם. מצד שני במשחקים קצת יותר פתוחים גבי וביטון יכולים לצופף יותר את האמצע ולהחזיר לנו שליטה בכדור.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ראינו העונה שיהלום לא ממש עבד. למה שזה יהיה שונה בעונה הבאה? 

גם למערך הזה צריך מגנים תוקפים וזאת אחת הסיבות שהוא לא ממש עבד עם קרסטאיץ׳.

דווקה זה עבד, תבדוק את המשחקים של שנה שעברה ותראה שבמשחקים שפתחנו ב442 יהלום הוצאנו תוצאות טובות, קרסטאיץ' בשלב מסוים נטש את המערך הזה למרות שזה עבד טוב, עכשיו תוסיף את זהבי, גויאגון, ואן אוברים, דן ביטון שחוזר מפציעה והיה טוב כקשר ימני, ושחר שחוזר, והכי חשוב: איביץ' ותבין למה זה יראה עוד יותר טוב בעונה הבאה. 

לצורך העניין קח דוגמא להרכב פותח:

מחליפים: פריצה, גלוך, ביטון, גולסה, שחר

אליפות 12 הפרש קל

Screenshot_256.jpg

1 דקה לפני, R24 said:

דווקה זה עבד, תבדוק את המשחקים של שנה שעברה ותראה שבמשחקים שפתחנו ב442 יהלום הוצאנו תוצאות טובות, קרסטאיץ' בשלב מסוים נטש את המערך הזה למרות שזה עבד טוב, עכשיו תוסיף את זהבי, גויאגון, ואן אוברים, דן ביטון שחוזר מפציעה והיה טוב כקשר ימני, ושחר שחוזר, והכי חשוב: איביץ' ותבין למה זה יראה עוד יותר טוב בעונה הבאה. 

לצורך העניין קח דוגמא להרכב פותח:

מחליפים: פריצה, גלוך, ביטון, גולסה, שחר

אליפות 12 הפרש קל

Screenshot_256.jpg

זה עבד לפרקים עד שלמדו אותנו ואז קיבלנו את יובאנוביץ׳ כל הזמן באגף כי הוא היה צריך לרווח את המשחק וזה היה נראה לא טוב.

ושוב, ג׳ראדלש וסאבוריט לא מגנים שתורמים מספיק התקפית בשביל המערך הזה. אולי אם דסה יבוא יהיה אפשר לחשב מסלול מחדש. 

זה אולי נראה הרכב סקסי ונוצץ , אבל בספק אם בפועל זה יעבוד. בעונה שעברה שיחקנו עם אותו הרכב בדיוק רק סאבוריט בלם במקום ביטון, זאדה מגן, גולסה במקום ואן אובריים, דן ביטון במקום פארפה ופריצה במקום זהבי ובסוף זה לא עבד(אותו הפסד לב״ש בחצי לדוגמא הגיע מהמשחק הזה ומאז קרסטאיץ׳ הפסיק לשחק ככה). אופתע מאוד אם איביץ׳ יבחר לשחק ככה.