Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

49 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ההגנה שלהם לא נראתה טוב בעונה שעברה. הם כנראה בונים על זה שמוחמד לא ייחשב כזר ואז יהיה להם מקום נוסף. 

פורסם שהם מחפשים בלם זר נוסף.

28 דקות לפני, BODIROGA10 said:

אנשי מכבי חייבים להיות בקשר עם ג׳ורדי קרוייף,

מנהל מקצועי בברצלונה.
יש מאות שחקנים בקבוצות ברצלונה השונות, נוער/ברצלונה ב׳, מושאלים ועוד..

תמיד טוב לשמור על קשר טוב, בכל שנה הוא יכול להמליץ למכבי על 2-3 שחקנים, שלפחות 1 מהם יתאים מאד ויצבור דקות בליגה וגם בזירה האירופית,ועם שיתוף פעולה מבחינת השבחת השחקן,

שיתפרסם עם ההופעות באירופה, ויוכל להימכר בהרבה יותר, 

והרווח יהיה של מכבי וברצלונה במשותף.

ווין-ווין

קודם לשחקנים צעירים בברצלונה ששווים הרכב במכבי אין מה לחפש פה...

אבל נניח שכן יהיה אחד כזה  - אתה בעצם אומר שמכבי ישתמשו בשחקן הצעיר הזה מברצלונה כזר השישי ויוותרו על הרעיון של להביא שחקן זר צעיר לנוער ולהשביח בעצמנו?

לדעתי רעיון פחות טוב מה גם שמכבי לא מועדון קטן שצריך להשביח שחקנים בשביל מועדון אחר, אנחנו במצב בו אנחנו יכולים לגדל אותם בעצמנו, זו דעתי לפחות.

לפני2 שעות , ג'ורדי said:

לדעתי ג׳ראלדש תחת איביץ׳ יכול להיות טוב. היו לו גם כמה משחקים טובים לקראת סוף העונה. לא הייתי מוותר אליו אם דסה לא מגיע 

לא כדאי "לבזבז" מקום זר עליו, הייתי רץ עם גיא מזרחי וקנדיל או זסנו אם אפשר להביא במחיר סביר 

חייבים זרים בכנפיים

31 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אז עוד פעם נצא למחנה אימונים בלי סגל מלא?

מה עם סלליך לרוטציה? (כן, המצב קשה...)

אגב סלליך, אם אני נניח מחתים אותו,

אז זה בתנאי שאני משווק אותו ע״מ למכור אותו ולהרוויח עליו. 

רוצה לומר - על החולצה שלו לא יהיה רשום ״סלליך״

(שם שמזכיר לי סולל-בונה).

משנה לו את השם מ-סנטיהו ל- ״סנטיאגו״ סלליך 

ועל החולצה כמובן השם ״סנטיאגו״ 

נותן לו דקות בקונפרנס ומזמבר אותו ב-2 מיליון יורו לאיזו קבוצה

28 דקות לפני, matis said:

לא כדאי "לבזבז" מקום זר עליו, הייתי רץ עם גיא מזרחי וקנדיל או זסנו אם אפשר להביא במחיר סביר 

חייבים זרים בכנפיים

מסכים שהדבר הכי חשוב זה אגפים, אבל אי אפשר לבנות על קנדיל. הוא פציע ובירידה ביכולת.

לא ראיתי מספיק את זסנו כדי לקבוע מה הרמה שלו, אבל אם הוא סבבה יכול להיות שזה פתרון טוב. אם לא אז צריך להתפלל לנס בגזרת זהבי/דסה (אם זהבי אז למכור את פריצה).

1 hour ago, silentyogi said:

אסור לשכוח שאנחנו קבוצה בלי שחקני כנף.

לא נביא יותר מזר אחד לכנף וגם את זה את רואה קורה בחודש הקרוב. אולי איביץ רוצה לעבור את המחנה ולנסות את הכלים שיש לו בהתקפה לפני שיחליט לאן להביא את הזר בהתקפה. אני חושב שאחד משחקני ה 10 שלנו יוסט לכנף ימין (ד.ביטון/גלוך/גויאגון/קניקובסקי)

12 דקות לפני, snufkin said:

לא נביא יותר מזר אחד לכנף וגם את זה את רואה קורה בחודש הקרוב. אולי איביץ רוצה לעבור את המחנה ולנסות את הכלים שיש לו בהתקפה לפני שיחליט לאן להביא את הזר בהתקפה. אני חושב שאחד משחקני ה 10 שלנו יוסט לכנף ימין (ד.ביטון/גלוך/גויאגון/קניקובסקי)

אוי ואבוי.

בלטקסה רשמית באוסטריה אז לא להיבהל אם יהיה פוש פרידה.

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אוי ואבוי.

בלטקסה רשמית באוסטריה אז לא להיבהל אם יהיה פוש פרידה.

אתה אומר אוי ואבוי אבל זה בהחלט אופציה.

ולא הייתי ממהר לפסול את זה כבר עכשיו.

לא יצליחו לצאת למחנה עם סגל סגור 100%.
יש לו הרבה שחקנים לבחון ולראות מי מתאים לו ולאן.

פדאנט כמו איביץ׳ גם מכיר את כל השחקנים האלו מבר כהן ועד דן ביטון. 

Just now, MTA For Ever said:

אתה אומר אוי ואבוי אבל זה בהחלט אופציה.

ולא הייתי ממהר לפסול את זה כבר עכשיו.

לא יצליחו לצאת למחנה עם סגל סגור 100%.
יש לו הרבה שחקנים לבחון ולראות מי מתאים לו ולאן.

התפשרנו בשנתיים האחרונות על שחקני אגף וחטפנו על זה.

אם גויאגון נשאר מספיק להביא שחקן אגף אחד, אם לא, צריך שניים.

אם נקבל קבוצה קשה בסיבוב השלישי ונתקע ללא שחקני אגף לא נעבור. צריך להביא לפחות שחקן אגף אחד מוקדם כדי שישתלב.

אני מקווה שלמדו ממקרה קוואס ולא יביאו כוכבים שכבר כמה שנים לא פוגעים, אלא שחקנים שנמצאים בעלייה בקריירה כמו יובאנוביץ׳ (גם אם לא באותה רמת כשרון כי לא תמיד אפשר להוציא סכום כזה).

1 hour ago, מכביסט לעד said:

מסכים שהדבר הכי חשוב זה אגפים, אבל אי אפשר לבנות על קנדיל. הוא פציע ובירידה ביכולת.

לא ראיתי מספיק את זסנו כדי לקבוע מה הרמה שלו, אבל אם הוא סבבה יכול להיות שזה פתרון טוב. אם לא אז צריך להתפלל לנס בגזרת זהבי/דסה (אם זהבי אז למכור את פריצה).

לשחרר את קנדיל , לא יכול לשמוע את השם שלו, מזכיר לי את ניקוליץ'. פצוע כרוני.

נרענן רגע את זכרונם של לחוצי האגף:

-עונת אוסקר: מיכה ועטר.

עונת סוזה: טבח, יצחקי, ופאקינג עומרי אלטמן נראה לי.

-עונת פאקו: אותו דבר אם אני זוכר נכון

עונות איביץ: אצילי, צ'יקו,יוני, ועטר איזה חצי עונה.

למעשה, מכבי ברוב הזמן שיחקה בלי שום שחקן אגף טבעי, חלק מאלה שרשמתי באגף בכלל לרוב לא שיחקו שם אבל בכל זאת הוספתי + יש תקדימים עם שחקנים כמו מיכה שואללה זה עבד ועוד איך.

עכשיו שאלה, מה לדעתכם סט התכונות שצריך להיות לשחקן אגף בשונה משחקן 10 למשל? אשמח לדעת למה לדעתכם פארפה, אוסקר או גבי תחת איביץ' לא יכולים לשחקן על אגף שמאל עם כניסות לאמצע ולתת לסאבו המצוין לעשות על הקו את הפעולות שלו? לא רק שזה כן צריך לקרות, זה אפילו מאסט וחובה שיקרה מדי פעם ביחד עם חילופי מקומות בין שחקני 10 לשחקני אגף.

לא צריך סתם לזרוק שצריך טייטל מסויים, יש קבוצה שתהיה מאומנת על ידי איביץ' שימצא פתרונות משחקנים שהם לא פחות מטירוף של כישרון.

שחררו את הלחץ על האגף, יש ים פתרונות לאיביץ'. ומה שאתם מייחלים לו מעולם לא התקיים במכבי.

הכי חשוב זה בלמים, בלמים, בלמים. שחקן אגף מבחינתי שיחכו עד השנייה האחרונה של החלון. זה ממש לא "אוי ואבוי" כמו שאתם רואים. מי שכל כך לחוץ על ההתקפה כנראה לא מבין או מפנים מה יש למכבי הסגל השנה.

דל"פ - משאיר את קוואס לפחות למחזור הראשון באירופה לראות אותו תחת איביץ ואיך הוא מתפקד בתנאי אימון שלו. במידה ולא משהו משחרר - אבל כן נותן לו את הצ'אנס תחת איביץ, פוטנציאל יש 

10 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לשחרר את קנדיל , לא יכול לשמוע את השם שלו, מזכיר לי את ניקוליץ'. פצוע כרוני.

אם אלחמיד על המדף הוא חייב לבוא בתור מגן ימני

7 דקות לפני, אקיטה said:

נרענן רגע את זכרונם של לחוצי האגף:

-עונת אוסקר: מיכה ועטר.

עונת סוזה: טבח, יצחקי, ופאקינג עומרי אלטמן נראה לי.

-עונת פאקו: אותו דבר אם אני זוכר נכון

עונות איביץ: אצילי, צ'יקו,יוני, ועטר איזה חצי עונה.

למעשה, מכבי ברוב הזמן שיחקה בלי שום שחקן אגף טבעי, חלק מאלה שרשמתי באגף בכלל לרוב לא שיחקו שם אבל בכל זאת הוספתי + יש תקדימים עם שחקנים כמו מיכה שואללה זה עבד ועוד איך.

עכשיו שאלה, מה לדעתכם סט התכונות שצריך להיות לשחקן אגף בשונה משחקן 10 למשל? אשמח לדעת למה לדעתכם פארפה, אוסקר או גבי תחת איביץ' לא יכולים לשחקן על אגף שמאל עם כניסות לאמצע ולתת לסאבו המצוין לעשות על הקו את הפעולות שלו?

לא צריך סתם לזרוק שצריך טייטל מסויים, יש קבוצה שתהיה מאומנת על ידי איביץ' שימצא פתרונות משחקנים שהם לא פחות מטירוף של כישרון.

שחררו את הלחץ על האגף, יש ים פתרונות לאיביץ'. ומה שאתם מייחלים לו מעולם לא התקיים במכבי.

הכי חשוב זה בלמים, בלמים, בלמים. שחקן אגף מבחינתי שיחכו עד השנייה האחרונה של החלון. זה ממש לא "אוי ואבוי" כמו שאתם רואים. מי שכל כך לחוץ על ההתקפה כנראה לא מבין או מפנים מה יש למכבי הסגל השנה.

מסכים לגמרי.