Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

כל מי שאומר שאין מה לשפוט את דסה כי זה מלא כסף כנראה חי בחלל

ה-300-200 אלף יורו הבדל האלה לא שווים את המצב שהוא נמצא בו עכשיו, אפילו לשחק באירופה הוא לא יכול

אין מה להשוות גם את סין שאליה זהבי הלך, זה עולם אחר לחלוטין

2 דקות לפני, פנחס שוף said:

ה-300-200 אלף יורו הבדל האלה לא שווים את המצב שהוא נמצא בו עכשיו, אפילו לשחק באירופה הוא לא יכול

זה הרבה יותר, בסביבות מיליון יורו הבדל לעונה

ועדיין יצא מטומטם, היה עדיף להמשיך להתקדם באירופה, מאמין שהיה מוצא שכר של 500-600K,

נותן עוד עונה טובה והיה מתקרב אולי לשכר ברוסיה

לפני12 שעות , המכבייה said:

להגנתו מול מי? לא לחברי הפורום הנכבדים אני משער. אז? 

מול המעסיק שלו כמובן. לא יודע, יצחקי לא נראה לי הטיפוס שייקח אחריות אם חלילה ניכשל ויתפטר. הלוואי ואני טועה.

לפני12 שעות , netanel7 said:

לא הצלחתי להבין

אם מדובר בשחקנים שהבעיה היא כספית אז יש כאן בעיה במעקב אחריהם.

אין שום סיבה לעקוב אחרי שחקנים שלא בתקציב שלך, השחקנים שיש לו במאגר צריכים להיות כבר בתחילת הדרך באישור ההנהלה לגבי ההוצאה הצפויה להם אחרת מה עשינו כאן? אלא אם כן יצחקי אוהב לעקוב אחריהם לכיף.

נכון מאוד, אבל לצערי מאז ימי קרוייף השתרשה אצלינו ההנחה שבוא נהיה חכמים יותר מכולם ונחכה עד לסוף החלון , יתכן שיהיו מציאות וניקח אותם בזול, רק לא לקחו

בחשבון שיתכן ולא ואז קוצר הזמן מתהפך עליך והופך לחרב פיפיות.

21 דקות לפני, פנחס שוף said:

איך הגעת ל 200-300 אלף הבדל? מקבל שם קרוב למיליון וחצי לעונה , במכבי מקסימום 600 אלף.

34 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

איך הגעת ל 200-300 אלף הבדל? מקבל שם קרוב למיליון וחצי לעונה , במכבי מקסימום 600 אלף.

כן, אבל אני לא חושב שהוא יקבל את החוזה שלו

הוא באמת הולך לקחת כרטיס טיסה לרוסיה אחרי המשחקים?

אין מטומטם ממנו אם הוא עולה על הטיסה במצב שם. לצאת הוא לא יצליח גם אם ירצה 

צטט

כפי שכבר פורסם כאן בשבוע החולף, קיים סיכוי גבוה שמכבי תל אביב לא תצרף זר שישי בימים שנותרו לסגירת החלון, ותיוותר עם חמישה זרים כדי שתוכל לצרף זר איכותי יותר בחלון ההעברות של ינואר.

24 דקות לפני, פנחס שוף said:

כפי שכבר פורסם כאן בשבוע החולף, קיים סיכוי גבוה שמכבי תל אביב לא תצרף זר שישי בימים שנותרו לסגירת החלון, ותיוותר עם חמישה זרים כדי שתוכל לצרף זר איכותי יותר בחלון ההעברות של ינואר.

5b45d32f2e738a641.jpg

5 דקות לפני, קמחי said:

אם זה מה שיוביל לבעיטה החוצה של יצחקי, אני אחיה עם זה בשלום. כל תסריט אחר די מחורבן.

נתקענו עם הכושל הזה. אם ניקח אליפות העונה הוא ירכב על ההצלחה של איביץ וישאר איתנו עוד כמה שנים.

3 דקות לפני, Double said:

נתקענו עם הכושל הזה. אם ניקח אליפות העונה הוא ירכב על ההצלחה של איביץ וישאר איתנו עוד כמה שנים.

איביץ' לא חי בשלום עם גורמים במערכת שלא עובדים לפי הדרך שלו, וזה הוכח בעבר.

מקווה שיצחקי הוא הקורבן הבא.

אינשאללה דסה לא יראה שקל, מגיע לו.

במקום לחזור ולעזור במאבק אליפות לקבוצה שגדל בה בנערים ואח"כ בבוגרים קידמה אותו לאירופה ולנבחרת, עזרה למשפחה שלו לחיות נורמלי אחרי שהיתה בתת תנאים, הוא בוחר לשים את הכסף שלו על קרן הצבי וללכת למדינה שחצי שנה יש בה מלחמה וסנקציות, רחוק מהמשפחה שלו, חברים והכל.

אפשר לחשוב שהיה רעב ללחם אם היה חותם אצלנו, הציעו לו סכומים מכובדים מאוד שכל החברי בפורום ביחד לא ירוויחו בשלושים שנה.

שיזדיין, בא לי לקוות ולרצות שיכשל וישאר עם הזין ביד בלי שקל, גם אם ההחלטה שלו היתה לגיטימית. כסף זה לא הכל בחיים

במקום לחפש זר איכותי בעלות של יוני ( ד״א- עלות גבוהה מאוד) יצחקי מוכן להוריד את המכנסיים כדי להחזיר אותו היום ותאכלס ללא שום הצדקה.

כי הרי למשחק נגד חיפה הקרוב יוני לא יהיה רלוונטי וביננו היא הקבוצה היחידה שמאיימת לנו על התואר כאשר עם יתר המשחקים אנחנו אמורים להסתדר.

המשחק הבא נגד חיפה יהיה ב-21.1.23 בבלומפילד והשאלה שנשאלת היא למה יש לחץ לקנות את יוני עכשיו? אין לנו אירופה, למה לא לקנות בינואר בחצי מחיר ולעלות את התקציב לזר איכותי?