Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

13 דקות לפני, Kimhistan said:

אתם מפנים את החצים לאדם הלא נכון.

אנגלידיס מנהל את המו"מ עם כל שחקן . יצחקי לא מעורב במו"מ. 

יכל להיות, אנחנו לא בדיוק יודעים. גם אם זה נכון, זה רלוונטי אולי לסאגת יונתן כהן. אבל לכל מה שקשור לזר לאגף במקום פריצה וקובאס? יצחקי צריך לאתר את המועמדים הריאליים והאיכותיים ואת זה הוא לא עושה. זה התפקיד של יצחקי וזה עליו

1 דקה לפני, snufkin said:

יכל להיות, אנחנו לא בדיוק יודעים. גם אם זה נכון, זה רלוונטי אולי לסאגת יונתן כהן. אבל לכל מה שקשור לזר לאגף במקום פריצה וקובאס? יצחקי צריך לאתר את המועמדים הריאליים והאיכותיים ואת זה הוא לא עושה. זה התפקיד של יצחקי וזה עליו

גם ג'ורדי התלונן על הלו"ז של אנגלידיס ומיץ' . 

אין מה לעשות, בסוף החתימה והסיי האחרון זה שלהם . 

אני משוכנע שיש מועמדים בקנה אבל המומ מתארך.

3 דקות לפני, snufkin said:

רואה את יצחקי כמכלול..גם אנגלידיס בסופו של דבר צריך לקבל את האוקי ממיץ', זה לא הקבוצה שלו, יש פה היררכיה ברורה והדברים לא נעשים מהר זה לא חדש.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

רואה את יצחקי כמכלול..גם אנגלידיס בסופו של דבר צריך לקבל את האוקי ממיץ', זה לא הקבוצה שלו, יש פה היררכיה ברורה והדברים לא נעשים מהר זה לא חדש.

אנשים כאן לא הבינו שמיץ' אדם מאוד מאוד ריכוזי. שום חתימה לא עוברת בלי OK שלו. 

4 דקות לפני, Kimhistan said:

גם ג'ורדי התלונן על הלו"ז של אנגלידיס ומיץ' . 

אין מה לעשות, בסוף החתימה והסיי האחרון זה שלהם . 

אני משוכנע שיש מועמדים בקנה אבל המומ מתארך.

אל תהיה בטוח

Just now, Kimhistan said:

אנשים כאן לא הבינו שמיץ' אדם מאוד מאוד ריכוזי. שום חתימה לא עוברת בלי OK שלו. 

מדהים אותי איך עדיין מגנים פה על יצחקי - עכשיו זה מיץ וגק אשמים

יש לאנשים זיכרון קצר פעם לא לפני הרבה זמן היה בתפקיד בחור אנגלי חמוד בשם בן מנספורד שסגר 90% מהסגל עוד ביוני כולל 4 זרים

אז די עם הפתטיות הזו

שצריך להפנות אצבע מאשימה מפנים לכיוון יצחקי אחרת זה פשוט גניבה ממעביד

שוב - הבעיה המרכזית שנה שעברה שלא היה לנו תרומה מהכנפיים עד כדי כך שעברנו לשיטה ללא שחקני כנף למרות שהיו בסגל

עכשיו מצאו נוסחה טובה יותר אין בכלל שחקני אגף

משחקים בשיטה עם שני חלוצים כשיש רק שני חלוצים בסגל

רק על זה הייתי מעיף אותו בבעיטה בתחת חזרה לאשקלון

8 דקות לפני, שון230 said:

יש לאנשים זיכרון קצר פעם לא לפני הרבה זמן היה בתפקיד בחור אנגלי חמוד בשם בן מנספורד שסגר 90% מהסגל עוד ביוני כולל 4 זרים

אז די עם הפתטיות הזו

שוב - הבעיה המרכזית שנה שעברה שלא היה לנו תרומה מהכנפיים עד כדי כך שעברנו לשיטה ללא שחקני כנף למרות שהיו בסגל

מטורף בעיניי האנשים שמתווכחים איתך עוד. באמת.

כמה טוב יצחקי מוצץ בולבולים שיש פה אנשים שעוד מגנים עליו? זה חולני.

24 דקות לפני, שון230 said:

אז די עם הפתטיות הזו

לא ברור לי גם

בכל אופן נציג של מיץ חייב להיות פה כל קיץ, לא הגיוני שהגענו ל21.9.2022 ואנחנו בלי אגף,בלי חלוץ, ותקועים עם גראלדש.

מחדל ענק!

17 דקות לפני, Sawyer said:

אני עדיין מאמין שיצחקי רק מביא רשימה של שחקנים שהוא מעוניין בהם ואנגלידיס אמור לנהל את המשא ומתן עליהם.

מיטץ לא היה נותן ליצחקי לעשות מה שהוא רוצה עם הכסף ולכן אנגלידיס הוא הממונה על זה

יכול להיות שיצחקי לא מביא שחקנים בכלל ויכול להיות שהוא כן הביא כמה שמות אבל אנגלידיס לא הצליח לסגור איתם

בשורה התחתונה הכישלון פה בזרים הוא לא רק על היצחקי ולא רק על אנגלידיס אלא על שניהם ביחד 

25 דקות לפני, Sawyer said:

יש ליצחקי הרבה חברים בתקשורת וגם אצל האוהדים, גם בפורום הזה

יצחקי אמור למצוא שחקנים טובים שמעוניינים לבוא בתנאים שבמכבי יכולים לספק להם. אם הוא לא עשה את זה הוא אחראי על הכישלון. 

ג׳ק רק מנהל את המשא ומתן הסופי. האיטיות עם יוני אולי זאת אשמתו, אבל זאת לא הסיבה שהקיץ הזה לא מספיק טוב. הסיבה היא שלא הבאנו זרים וזה על יצחקי.

5 דקות לפני, Davidna said:

אני עדיין מאמין שיצחקי רק מביא רשימה של שחקנים שהוא מעוניין בהם ואנגלידיס אמור לנהל את המשא ומתן עליהם.

מיטץ לא היה נותן ליצחקי לעשות מה שהוא רוצה עם הכסף ולכן אנגלידיס הוא הממונה על זה

יכול להיות שיצחקי לא מביא שחקנים בכלל ויכול להיות שהוא כן הביא כמה שמות אבל אנגלידיס לא הצליח לסגור איתם

בשורה התחתונה הכישלון פה בזרים הוא לא רק על היצחקי ולא רק על אנגלידיס אלא על שניהם ביחד 

כל השדרה הניהולית אשמה בזה, אבל נראה לי שאנגלידיס לא בתפקיד קבוע ובא לעזרת חבר, זה שכל עסקה צריך את אנגלידיס מראה כמה סומכים על יצחקי, אם מיץ' לא סומך עליו אז שיעיף אותו.

לפני2 שעות , Davidna said:

ביממה האחרונה השתגעו פה אנשים

עלאק אלחמיד, מה נסגר אתכם? הבנאדם בקושי רוצה לשחק כדורגל

כנאען? בשביל מה? לשלם מליון יורו על שחקן פציע  וכשרוני? היינו מביאים את אוחנה כבר (ציניות) - ועזבו זה, יש לנו 12312 קשרים בסגל אז עוד אחד?

את המליון יורו האלה הייתי משקיע או בשבירו או בטוומאסי אם זה מישהו מהליגה.

מסכים. אם לא היה כל כך פציע , יכל לשחק בכנף שמאל.

יצחקי סתם בובה שתהיה איזה שהיא דמות בארץ 

ג׳ק ומיץ׳ הם אלה שגורמים למשהו לקרות 

יצחקי רק ממליץ אולי ועסוק באופרציה כזאת או אחרת 

פחות התחלתי לכעוס עליו כשהבנתי שאין לו ממש say

23 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

מיץ' מאוד ריכוזי זה ידוע אבל למנהל ספורטיבי יש כמה כובעים. הוא צריך, יחד עם מחלקת סקאוטינג, לאתר מועמדים מתאימים שימצאו חן גם בעיני המאמן ואחר כך לשכנע את מיץ' שהם ווליו פור מאני וגם לשכנע את השחקן הזר להגיע לכאן כמובן. מיץ' הוכיח אלף פעם שכשיש משהו ששווה את הכסף ומצליחים לשכנע אותו, הוא פותח את הכיס בגדול. רק בינואר הבאנו חלוץ ב 2 מ'.

קלאלו זו דוגמא לשחקן שיצחקי הצליח לאתר, לשכנע את מיץ' אבל לא את השחקן. בסוף זה גם וגם וגם כדי שיגיע הזר. יצחקי כמנהל ספורטיבי צריך לתכלל את העניין.

מידיעה, הוצעו ליצחקי שחקני חלוץ/כנף על ידי לא מעט סוכנים. יצחקי אפילו לא מחזיר תשובה

11 דקות לפני, snufkin said:

מיץ' מאוד ריכוזי זה ידוע אבל למנהל ספורטיבי יש כמה כובעים. הוא צריך, יחד עם מחלקת סקאוטינג, לאתר מועמדים מתאימים שימצאו חן גם בעיני המאמן ואחר כך לשכנע את מיץ' שהם ווליו פור מאני וגם לשכנע את השחקן הזר להגיע לכאן כמובן. מיץ' הוכיח אלף פעם שכשיש משהו ששווה את הכסף ומצליחים לשכנע אותו, הוא פותח את הכיס בגדול. רק בינואר הבאנו חלוץ ב 2 מ'.

קלאלו זו דוגמא לשחקן שיצחקי הצליח לאתר, לשכנע את מיץ' אבל לא את השחקן. בסוף זה גם וגם וגם כדי שיגיע הזר. יצחקי כמנהל ספורטיבי צריך לתכלל את העניין.

מידיעה, הוצעו ליצחקי שחקני חלוץ/כנף על ידי לא מעט סוכנים. יצחקי אפילו לא מחזיר תשובה

לנהל משברים, לדבר עם התקשורת, לבנות מערך מרכזי שהמועדון ינתב את הרכש והמאמן לסגנון הזה. גם אם זה לא רק רכש הוא כושל בכל התחומים האחרים.

58 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

צודק ג׳ק ומיטש יושבים כל היום ומחפשים שחקן אגף זר. הם אלה שלא מצליחים להביא ועליהם האשמה. 

יצחקי סתם מקבל כסף וסתם קורא לעצמו המנהל המקצועי. 

מעניין איך איביץ' יצליח להתמודד עם החומר הקיים, בהנחה הגיונית שרק יונתן בסוף יגיע.
יש אופציה של להמשיך עם המערך הקיים, ואז יונתן בספסל כגיבוי ויקבל הרבה דקות כחלוץ. אופציה נוספת והזויה שעלתה כמה פעמים היא שיונתן ישחק במקום זאדה.
אפשר גם 4-3-3 עם יונתן וגויאגון באגפים. חבל, חבל שלא השאירו את רוייזמן, יכל לקבל הרבה דקות בעונה הזאת.

יהיה מעניין.

15 דקות לפני, snufkin said:

מעניין איך איביץ' יצליח להתמודד עם החומר הקיים, בהנחה הגיונית שרק יונתן בסוף יגיע.
יש אופציה של להמשיך עם המערך הקיים, ואז יונתן בספסל כגיבוי ויקבל הרבה דקות כחלוץ. אופציה נוספת והזויה שעלתה כמה פעמים היא שיונתן ישחק במקום זאדה.
אפשר גם 4-3-3 עם יונתן וגויאגון באגפים. חבל, חבל שלא השאירו את רוייזמן, יכל לקבל הרבה דקות בעונה הזאת.

יהיה מעניין.

אם יונתן מגיע איביץ' יעבור ל 4-3-3 ואז פראפה בצד שני, ואז מה? יובא או זהבי על הספסל.. כאב ראש 

4-3-3

פרץ 

סאבו  ביטון לוקסן.  קנדיל/גלרדש

פרץ/גלזר

גבי             אוסקר

פארפה                         כהן

זהבי/יובה

Just now, דרור שווץ said:

4-3-3

פרץ 

סאבו  ביטון לוקסן.  קנדיל/גלרדש

פרץ/גלזר

גבי             אוסקר

פארפה                         כהן

זהבי/יובה

פרץ וגלזר ישחקו ביחד נגד קבוצות חזקות על חשבון גבי, השאלה יובא או זהבי, מי בשפיץ? 

7 דקות לפני, צ'אקי said:

אם יונתן מגיע איביץ' יעבור ל 4-3-3 ואז פראפה בצד שני, ואז מה? יובא או זהבי על הספסל.. כאב ראש 

יעשו שבוע-שבוע :).. וברצינות, יש הרבה משחקים, הטוב בינהם ישחק. אני חושב שיש דווקא יתרון בלעלות טרי בדקה 60 כשההגנה כבר עייפה וראינו את זה באירופה.
שניהם ישחקו הרבה. הייתי מעלה גם את באיה לבוגרים לגיבוי בכנף (כי יש רק את חוזז).

בר לין יודע לשחק בכנף?