Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

לפני1 שעה , ebibo said:

במידה וברומה מגיע אני אומר לפיזה תודה רבה על המו''מ אבל כבר הגענו לכיוונים אחרים, במידה ותרצו שנשתתף בשכר של יהונתן בעתיד נשמח לעשות את זה, אנו מצפים לצ'ק הקרוב שלכם ע''ס 1.1 מיליון יורו ובמקביל לא עונה להם עד ה 25 לחודש בערך שהם יציעו לנו אותו תמורת הצ'ק בלבד וגם זה יקר

אני עדיין חושב שאנחנו צריכים אני שניהם.

3 דקות לפני, אלמוג מלול said:

אני עדיין חושב שאנחנו צריכים אני שניהם.

ברור, אם הסיפור על יונתן זה לוותר על התשלום השני +כמה שקלים תפאורה לדרבי מביא את שניהם קל .

דלפ

ברומה מרגיש כמו הימור גדול מדי לעמדה שאנחנו חייבים בה חיזוק.

נראה מהדיווחים שהוא פצוע, מאמן שהביא אותו רק השנה החליט לוותר עליו על סמך האימונים..

להוסיף על זה שמדובר בעסקה יקרה.

אני חושב שמדובר על עסקה שאמנם נראית נוצצת אבל יש יותר מדי מה להפסיד אם נתקע על העמדה הזאת עם שחקן פצוע רוב העונה או חסר מוטיבציה

אלא אם כן באמת אין לנו שום אופציה רלוונטית הייתי הולך.

להוסיף על זה שאני חושב שאיביץ' פחות ידע להסתדר עם שחקנים מהסוג הזה(פחות ממושמעים), טעות קטנה והוא ביציע.

8 דקות לפני, silentyogi said:

דלפ

נראה מהדיווחים שהוא פצוע, מאמן שהביא אותו רק השנה החליט לוותר עליו על סמך האימונים..

אני חושב שמדובר על עסקה שאמנם נראית נוצצת אבל יש יותר מדי מה להפסיד אם נתקע על העמדה הזאת עם שחקן פצוע רוב העונה או חסר מוטיבציה

להוסיף על זה שאני חושב שאיביץ' פחות ידע להסתדר עם שחקנים מהסוג הזה(פחות ממושמעים), טעות קטנה והוא ביציע.

הפחד שלי זה שנביא קוואס מסוג אחר

אין לנו מקום של זר וכסף לבזבז 

14 דקות לפני, silentyogi said:

דלפ

שחקן שנמכר בעשרות מיליוני יורו והביא מספרים כאלה הוא הימור גדול? 

להפך, הוא שחקן מוכח, שרוצה לבוא לכאן כי בטורקיה לא רוצים אותו ויש לו הזדמנות להציל את הקריירה ומגיע בהשאלה ככה שגם אם יהיה נפילה לא נקענו עם חוזה רציני. 

לא ראיתי שהוא לא ממושמע. אי אפשר לדעת למה המאמן שם לא מחזיק ממנו, אבל טורקיה זה בלאגן גדול והוא זר. לא הייתי ממהר להסיק מזה משהו. חוץ מזה שמה שלא מתאים לפנר ופ.ס.וו יכול בהחלט להתאים למכבי. 

לא רואה סיכוי שינחת פה שחקן יותר טוב. לא בשלב הזה של החלון וגם לא בהתחלה שלו. לכל זר שמגיע לישראל יש כוכבית, אין שחקן מושלם.

אישית לא זוכר מועמד כזה מרשים בזמן האחרון.

לגבי הפציעה, גם ביטון וזהבי הגיעו פצועים. הוא לא זקן ואין לו איזו פציעה מסובכת.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שחקן שנמכר בעשרות מיליוני יורו והביא מספרים כאלה הוא הימור גדול? 

להפך, הוא שחקן מוכח, שרוצה לבוא לכאן כי בטורקיה לא רוצים אותו ויש לו הזדמנות להציל את הקריירה ומגיע בהשאלה ככה שגם אם יהיה נפילה לא נקענו עם חוזה רציני. 

לא ראיתי שהוא לא ממושמע. אי אפשר לדעת למה המאמן שם לא מחזיק ממנו, אבל טורקיה זה בלאגן גדול והוא זר. לא הייתי ממהר להסיק מזה משהו. חוץ מזה שמה שלא מתאים לפנר ופ.ס.וו יכול בהחלט להתאים למכבי. 

לא רואה סיכוי שינחת פה שחקן יותר טוב. לא בשלב הזה של החלון וגם לא בהתחלה שלו. לכל זר שמגיע לישראל יש כוכבית, אין שחקן מושלם.

אישית לא זוכר מועמד כזה מרשים בזמן האחרון.

לגבי הפציעה, גם ביטון וזהבי הגיעו פצועים. הוא לא זקן ואין לו איזו פציעה מסובכת.

בטורקיה יש הגבלת זרים ל12. לפנר יש 15 אז חייבים לשחרר 3 והוא בינהם

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ברור שצריך גם את יונתן. מי ישחק באגף ימין?

אם בנס נצליח להחתים את שניהם זו תהיה הברקת העונה אני חותם לכם(ברומה משמאל יזיין את הליגה עם הריצות על הקו ויוני עם הכניסות פנימה מהאגף זה שיחוק).

לפני2 שעות , ebibo said:

במידה וברומה מגיע אני אומר לפיזה תודה רבה על המו''מ אבל כבר הגענו לכיוונים אחרים, במידה ותרצו שנשתתף בשכר של יהונתן בעתיד נשמח לעשות את זה, אנו מצפים לצ'ק הקרוב שלכם ע''ס 1.1 מיליון יורו ובמקביל לא עונה להם עד ה 25 לחודש בערך שהם יציעו לנו אותו תמורת הצ'ק בלבד וגם זה יקר

בול!!!!

2 דקות לפני, Davidna said:

בטורקיה יש הגבלת זרים ל12. לפנר יש 15 אז חייבים לשחרר 3 והוא בינהם

הם בתהליך הדרגתי של הקשחת המגבלה עקב טרנד לאומני חזק שמובל על ידי ארדואן(גם בעונה הבאה ובזו שלאחריה ההגבלות צפויות להיות יותר ויותר קשיחות עד שיעצרו ב8-10 זרים אם אני זוכר נכון) ככה שנוצר חלון הזדמנויות מעולה להחתים מפלצות שבד"כ לא חשבו להגיע לכאן אי פעם.

2 דקות לפני, yuri said:

מה שכן, יצחקי הצליח להוריד את מפלס חיצי הביקורת, הטרלה יפה.

אם אחרי מועמד כזה הוא לא יביא אף זר או שיביא מישהו ברמה נמוכה הרבה יותר, זה יהיה לאעתנו. השיג הודנה זמנית.