Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

30 דקות לפני, משה פרימו said:

מדהים מה תיקו מול אשדוד עושה לאנשים..

יחתום פה שחקן זר עד סוף החלון, בסבירות של 99.9% ומאמין שהוא יהיה שווה את ההמתנה..

יוני גם יהיה פה, אין אופציה אחרת פשוט

הלוואי והיה מתבצע גם מהלך בזק להחלפת ג'ראלדש, מי יודע אולי עוד יקרה

אבל מה הלחץ מחיפה אני באמת לא יודע, הם היו קבוצה טובה גם שנה שעברה, הגנתית לא השתנה שם יותר מדי ולעומת זאת אנחנו התחזקנו משמעותית בכל עמדה במגרש ובדרך לחיזוקים משמעותיים נוספים.

כבר עכשיו טוב ויהיה רק עוד יותר טוב.

חחחחח ״הגנתית לא השתנה שם יותר מדי ואנחנו התחזקנו״ זה חזק. הם הביאו שני בלמים, שני מגנים (כשלפחות סונדגרן ההוא מתברר כבינגו) ולמעשה משון גולדברג, רז מאיר או סאן מנחם ההגנה שלהם ברובה הפכה זרה. אתה הבאת את ניר ביטון ולוקאסן, אבל במערך שלושה בלמים אתה משחק עם נכה התקפית (ובכלל) בדמותו של זראלדש ושחקן לא יציב בעליל בדמותו של דוידזאדה, בלי מחליף אמיתי לאף אחד מהצדדים. אני בכלל לא מתחיל לדבר על הכנף שאין והחלוץ השלישי שכרגע נראה שגם אין. אין לך בכלל זר שישי.

מבין שזה נורא מגניב לרשום ״מה הפאניקה״ ו״איזה לחוצים כולה תיקו״ אבל אני ראיתי את אותה הרוח גם אחרי החמישיות וההצגות של המחזורים הראשונים. כרגע זה מתעצם, כי לפתע חוסר האיזון התגלה במלוא הדרו כשיובאנוביץ׳ וגלוך בחוץ. 

אבל כן כן מה הפאניקה וזה שתי דקות לסוף החלון יגיע זר שיתחבר לקבוצה ויכנס לכושר (כי סביר שלא שיחק או התאמן) תוך חודש- חודשיים ויעזור לנו מאוד לצמצם מחיפה בדצמבר.

1 דקה לפני, Wade said:

חחחחח ״הגנתית לא השתנה שם יותר מדי ואנחנו התחזקנו״ זה חזק. הם הביאו שני בלמים, שני מגנים (כשלפחות סונדגרן ההוא מתברר כבינגו) ולמעשה משון גולדברג, רז מאיר או סאן מנחם ההגנה שלהם ברובה זרה. אתה הבאת את ניר ביטון ולוקאסן, אבל במערך שלושה בלמים אתה משחק עם נכה התקפית (ובכלל) בדמותו של זראלדש ושחקן לא יציב בעליל בדמותו של דוידזאדה, בלי מחליף אמיתי לאף אחד מהצדדים.

מבין שזה נורא מגניב לרשום ״מה הפאניקה״ ו״איזה לחוצים כולה תיקו״ אבל אני ראיתי את אותה הרוח גם אחרי החמישיות וההצגות של המחזורים הראשונים. כרגע זה מתעצם, כי לפתע חוסר האיזון התגלה במלוא הדרו כשיובאנוביץ׳ וגלוך בחוץ. 

אבל כן כן מה הפאניקה וזה שתי דקות לסוף החלון יגיע זר שיתחבר לקבוצה ויכנס לכושר (כי סביר שלא שיחק או התאמן) תוך חודש- חודשיים ויעזור לנו מאוד לצמצם מחיפה בדצמבר.

פעם זה מה הלחץ יש עוד הרבה זמן לחלון ואחרי זה, אז עשינו תיקו אחד מה כולם בלחץ. 

13 דקות לפני, zion8 said:

בדיוק איפה הם? לא פה. סטריין נפצע להם פעם אחר פעם ולא יצאו איתו לחתונה קטולית סטייל ניקוליץ' - פשוט חתכו אותו בינואר.

יכלו להמשיך את העונה עם רז מאיר שלא ברמה ומאוד פציע אבל הגיבו לסיטואציה עם אלפונסו. בחצי עונה הזאת הבינו שהוא לא ברמה אז שדרגו לשבדי שלהם שהוא מעולה ומתישהו גם לא יהיה זר. מכבי מצד שני נמרחים עם שחקנים כמו הרננדז וג'ראלדס שברור שהם לא הזרים שאתה צריך.

דהאן גם אחלה דוגמה לטובתם- הוא ונחמיאס באותה רמה, אותה נפילה. שזה לגיטימי לגמרי. קורה שנופלים. השאלה איך מגיבים. תראה את המעמד של דהאן לעומת נחמיאס פה.

האיטיות הזו מחסלת אותנו.

כל כך נכון.

3 דקות לפני, Wade said:

חחחחח ״הגנתית לא השתנה שם יותר מדי ואנחנו התחזקנו״ זה חזק. הם הביאו שני בלמים, שני מגנים (כשלפחות סונדגרן ההוא מתברר כבינגו) ולמעשה משון גולדברג, רז מאיר או סאן מנחם ההגנה שלהם ברובה הפכה זרה. אתה הבאת את ניר ביטון ולוקאסן, אבל במערך שלושה בלמים אתה משחק עם נכה התקפית (ובכלל) בדמותו של זראלדש ושחקן לא יציב בעליל בדמותו של דוידזאדה, בלי מחליף אמיתי לאף אחד מהצדדים. אני בכלל לא מתחיל לדבר על הכנף שאין והחלוץ השלישי שכרגע נראה שגם אין. 

אח לא יזיק קצת פרופורציות נו באמת, חוסר איזון?

בסה"כ משחק חוץ קשה ששיחקנו בו רע וגם נוהל רע והמזל לא היה איתנו, ברור שלא הסתנוורתי מהחמישיות אבל יש כאן קבוצה מצוינת שצריכה קצת להיכנס לכושר ולהתכוונן - אוסקר, יובא, פארפה וזהבי זה שחקנים 2 רמות מעל הליגה ואולי יותר, למה לא להסתכל על איפה אנחנו מאוד חזקים? 

14 דקות לפני, zion8 said:

בדיוק איפה הם? לא פה. סטריין נפצע להם פעם אחר פעם ולא יצאו איתו לחתונה קטולית סטייל ניקוליץ' - פשוט חתכו אותו בינואר.

יכלו להמשיך את העונה עם רז מאיר שלא ברמה ומאוד פציע אבל הגיבו לסיטואציה עם אלפונסו. בחצי עונה הזאת הבינו שהוא לא ברמה אז שדרגו לשבדי שלהם שהוא מעולה ומתישהו גם לא יהיה זר. מכבי מצד שני נמרחים עם שחקנים כמו הרננדז וג'ראלדס שברור שהם לא הזרים שאתה צריך.

דהאן גם אחלה דוגמה לטובתם- הוא ונחמיאס באותה רמה, אותה נפילה. שזה לגיטימי לגמרי. קורה שנופלים. השאלה איך מגיבים. תראה את המעמד של דהאן לעומת נחמיאס פה.

האיטיות הזו מחסלת אותנו.

וצ'יבוטה? ודהן? ואליהו?

זה גם רכש שהם הביאו. 

"להגיב לסיטואציה" גם אתה לא המשכת את ההתקשרות עם סה ושמיר. אז אפשר להגיד שגם פה הגיבו.

שטויות בקיצור, אני לא אומר שהניהול שלנו תקין או הסגל שלנו טוב יותר (הוא לא), אני אומר רק שיותר מדי מרימים פה לאלברמן כאילו הוא GM בNBA.

כולה פגע ב4 מ8 שחקנים אחרונים שהחתים. 

39 דקות לפני, Davidna said:

הם עולים עלינו בפרמטר אחד - הביאו ארבעה שחקנים טובים לעמדות שהיו צריכים וזהו.

שכחתם את הניהול הגדול של אלברמן עם אלפונסו הזה, וסטריין וצ'יבוטה ודהן ואליהו עכישו 

איפה כל אלה?

תמיד יש נפילות. עוד יהיו הרבה נפילות, גם ג'ורדי נפל המון. בשורה התחתונה, יש להם סגל מאוזן יותר כבר למחנה האימון, הביאו בדיוק מה שהיו צריכים. הם מנהלים את זה טוב יותר ובטיימליין שמתאים לקבוצת כדורגל.

40 דקות לפני, משה פרימו said:

מדהים מה תיקו מול אשדוד עושה לאנשים..

יחתום פה שחקן זר עד סוף החלון, בסבירות של 99.9% ומאמין שהוא יהיה שווה את ההמתנה..

יוני גם יהיה פה, אין אופציה אחרת פשוט

הלוואי והיה מתבצע גם מהלך בזק להחלפת ג'ראלדש, מי יודע אולי עוד יקרה

אבל מה הלחץ מחיפה אני באמת לא יודע, הם היו קבוצה טובה גם שנה שעברה, הגנתית לא השתנה שם יותר מדי ולעומת זאת אנחנו התחזקנו משמעותית בכל עמדה במגרש ובדרך לחיזוקים משמעותיים נוספים.

כבר עכשיו טוב ויהיה רק עוד יותר טוב.

לא יודע מאיפה הביטחון שלך לגבי הזר. זה רחוק מאוד מסגירה.

באופן כללי, הסגל לא מאוזן ומחייב את המאמן לשחק בשיטה שהוא פחות מאמין בה עם 2 חלוצים בהרכב כשיש לו רק 2 חלוצים בסגל (גם אם יגיע זר, במקרה של פציעה אתה שוב בלי כנפייםב הסגל פשוט לא מאוזן) וזה שג'ראלדש כאן זה בעייתי מאוד, הוא בכל משחק רק יורד ברמה.

2 דקות לפני, snufkin said:

תמיד יש נפילות. עוד יהיו הרבה נפילות, גם ג'ורדי נפל המון. בשורה התחתונה, יש להם סגל מאוזן יותר כבר למחנה האימון, הביאו בדיוק מה שהיו צריכים. הם מנהלים את זה טוב יותר ובטיימליין שמתאים לקבוצת כדורגל.

בהחלט וזה לא רק בטרום עונה, גם בתחילת עונה מאזרחים 2 זרים ומביאים 2 חדשים זרים במקומם, למעשה יוכלו לשחק בליגה עם 7 זרים בקבוצה,תוסיף 4 ישראלים 

וזו קבוצת זרים ולא קבוצה ישראלית. לא ההעדפה שלי אבל זה לא הוגן אם לא מאפשרים לשאר הקבוצות את האופציה הזאת.

22 דקות לפני, משה פרימו said:

אח לא יזיק קצת פרופורציות נו באמת, חוסר איזון?

בסה"כ משחק חוץ קשה ששיחקנו בו רע וגם נוהל רע והמזל לא היה איתנו, ברור שלא הסתנוורתי מהחמישיות אבל יש כאן קבוצה מצוינת שצריכה קצת להיכנס לכושר ולהתכוונן - אוסקר, יובא, פארפה וזהבי זה שחקנים 2 רמות מעל הליגה ואולי יותר, למה לא להסתכל על איפה אנחנו מאוד חזקים? 

כי אתה תלוי ביותר מדי כוכבים שיסתדרו בשביל שהדבר הזה ילך לאורך עונה שלמה. ערן לא יוכל להחזיק אותך על הגב כחלוץ פותח, ליובאנוביץ׳ יהיו ימים שהוא לא יפגע וגם לאוסקר. אפילו סדרת חינוך איביץ׳ לא יכול לעשות כמו שצריך כי אין מי שיכנס במקום שחקן אחר. יש לך סגל קצר בצורה בלתי רגילה בחלק הקדמי. אנחנו עם שחקן כנף אחד (״שחקן״), בלי שחקן התקפה נוסף למעט יובאנוביץ׳ וזהבי, וכשאתה משחק במערך ש״איביץ רוצה״ אין לך מה למכור מהספסל, והאמת שגם במגנים יש לך בעיה רצינית אפילו בהרכב, במערך שחי על זה. זאת אומרת, שתי אפשרויות- זהבי יובאנוביץ׳ וגלוך 90 דקות כל משחק בפורמה של אלוהים ישמור 10/10 בני ריינה, או אשדוד פעם בכמה משחקים (הרחקות/פציעות/אלוהים יודע מה). אני מהמר על השני.

25 דקות לפני, snufkin said:

לא יודע מאיפה הביטחון שלך לגבי הזר. זה רחוק מאוד מסגירה.

באופן כללי, הסגל לא מאוזן ומחייב את המאמן לשחק בשיטה שהוא פחות מאמין בה עם 2 חלוצים בהרכב כשיש לו רק 2 חלוצים בסגל (גם אם יגיע זר, במקרה של פציעה אתה שוב בלי כנפייםב הסגל פשוט לא מאוזן) וזה שג'ראלדש כאן זה בעייתי מאוד, הוא בכל משחק רק יורד ברמה.

לא אמרתי שיחתום היום זר אבל עד סוף החלון כן, יש מספיק אופציות.

לא הייתי אומר שזה חוסר איזון ממש, יש לאיביץ' אפשרות לשחק עם גבי/פארפה/אוסקר/ביטון גם בעמדות הכנף, הוא פשוט מחפש שחקנים בסגנון אחר לשם שיתנו גם עבודת הגנה טובה..ועל זה עובדים

לגבי ג'ראלדש מסכים, הלוואי וימצאו תחליף ויעשו מהלך.

15 דקות לפני, Wade said:

כי אתה תלוי ביותר מדי כוכבים שיסתדרו בשביל שהדבר הזה ילך לאורך עונה שלמה. ערן לא יוכל להחזיק אותך על הגב כחלוץ פותח, ליובאנוביץ׳ יהיו ימים שהוא לא יפגע וגם לאוסקר. אפילו סדרת חינוך איביץ׳ לא יכול לעשות כמו שצריך כי אין מי שיכנס במקום שחקן אחר. יש לך סגל קצר בצורה בלתי רגילה בחלק הקדמי. אנחנו עם שחקן כנף אחד (״שחקן״), בלי שחקן התקפה נוסף למעט יובאנוביץ׳ וזהבי, וכשאתה משחק במערך ש״איביץ רוצה״ אין לך מה למכור מהספסל, והאמת שגם במגנים יש לך בעיה רצינית אפילו בהרכב, במערך שחי על זה. זאת אומרת, שתי אפשרויות- זהבי יובאנוביץ׳ וגלוך 90 דקות כל משחק בפורמה של אלוהים ישמור 10/10 בני ריינה, או אשדוד פעם בכמה משחקים (הרחקות/פציעות/אלוהים יודע מה). אני מהמר על השני.

זה הכדורגל ונפסיד פה ושם נקודות,

נכון שכרגע חסרים לנו שחקנים בחלק הקדמי במקום פריצה וקובאס

אבל צריך ואפשר להסתדר גם בלי החיזוק בשבועיים הקרובים, הסגל מספיק איכותי, זאת דעתי לפחות

21 דקות לפני, משה פרימו said:

לא אמרתי שיחתום היום זר אבל עד סוף החלון כן, יש מספיק אופציות.

לא הייתי אומר שזה חוסר איזון ממש, יש לאיביץ' אפשרות לשחק עם גבי/פארפה/אוסקר/ביטון גם בעמדות הכנף, הוא פשוט מחפש שחקנים בסגנון אחר לשם שיתנו גם עבודת הגנה טובה..ועל זה עובדים

לגבי ג'ראלדש מסכים, הלוואי וימצאו תחליף ויעשו מהלך.

זה הכדורגל ונפסיד פה ושם נקודות,

נכון שכרגע חסרים לנו שחקנים בחלק הקדמי במקום פריצה וקובאס

אבל צריך ואפשר להסתדר גם בלי החיזוק בשבועיים הקרובים, הסגל מספיק איכותי, זאת דעתי לפחות

אופציות יש ואני מניח שיחתום מישהו עד סוף החלון רק שכתבת שהוא יהיה שווה את זה וחשבתי שאתה מתכוון למישהו שגם אני שמעתי עליו.

אני מניח שאיביץ' לא רוצה לאלתר ב 2 האגפים. אני מקווה שאם יהיה לו שחקן אגף אחד ראוי הוא ינסה 4-3-3. כרגע אין כזה וגם אם יהיה העומק בעמדית האלו לא אידיאלי. אני הכי מודאד מעמדת המגן הימני כי שם אין אפילו כוונה לשידרוג

צטט

פיזה לא מתגמשת בינתיים, כהן טרם סיכם תנאיו

האיטלקים לא הסכימו להצעת מכבי ת"א ששוות ערך לכ-1.5 מיליון אירו, שחקן הכנף עדיין לא ניהל מו"מ אמיתי על תנאיו. אנגלידיס מנהל את השיחות עם פיזה

שאלוהים יעזור לנו.

8 דקות לפני, Davidna said:

שים 1.5 על טוואמסי וסגור סיפור כבר

אתה מזכיר לי שרציתי להתייחס לזה.

אתם מודעים לזה שהוא פצוע כבר תקופה ארוכה, כן?

אני כבר השלמתי עם זה שזה הסגל לעונה הקרובה, מה שאומר שגם השלמתי עם ההשלכות האפשריות של זה כבר עכשיו.

ממליץ בחום.

לא משנה מי יבוא עכשיו, הוא לא יהיה חלק משמעותי בעונה הזאת.

עד שיגיע, עד שייכנס לכושר משחק, עד שמכבי תיתן לו לשחק, פגרה פה, פציעה שם- ונגמרה העונה.

זה לא רציני ולא אפקטיבי לצרף שחקנים בשלב הזה של העונה.

נקווה שהבלמים, הקישור באמצע והחוד שכן יש לנו יצליחו להוציא את המקסימום מהעונה הזאת.

אני אשכרה מקנא בכאלה שבאמת מאמינים שהקיץ הזה היה טוב, כמה קריזזזז נחסך מהם...

אני מכיר איטלקים. אם הם דורשים 1.8 לדוגמא ובמכבי בטוחים שלקראת סוף החלון הם יגידו אוקיי סוף חלון בוא נתגמש ל1.5 כמו שמכבי הציעו טועה ובגדול. לאיטלקים יש אגו בשמיים והם יעדיפו שישאר שם ושהם לא יצאו ה"פראיירים". 

40 דקות לפני, snufkin said:

אופציות יש ואני מניח שיחתום מישהו עד סוף החלון רק שכתבת שהוא יהיה שווה את זה וחשבתי שאתה מתכוון למישהו שגם אני שמעתי עליו.

מי זה המישהו הזה? תן לנו קצת תקווה
וחייבים כבר לשנות את שם הנושא מההוא שלא נאמר את שמו

4 דקות לפני, קובי השועל said:

אני מכיר איטלקים. אם הם דורשים 1.8 לדוגמא ובמכבי בטוחים שלקראת סוף החלון הם יגידו אוקיי סוף חלון בוא נתגמש ל1.5 כמו שמכבי הציעו טועה ובגדול. לאיטלקים יש אגו בשמיים והם יעדיפו שישאר שם ושהם לא יצאו ה"פראיירים". 

זה לא קשור לאגו או פראיירות , זה טמטום נטו. אם הם רוצים לצמצם נזקים, מה ההיגיון בלשלם את החצי השני של התשלום על יוני?

הם כבר הוציאו 1.1 מיליון יורו, הדבר הכי מפגר בעולם מבחינתם יהיה לשלם עוד בוכטה כזאת על שחקן שהם כבר לא רוצים.

זה יוציא אותם לא רק פאריירים אלא גם טיפשים.

3 דקות לפני, boys77 said:

זר אכזר\כהן רק לא א.ד

זר אכזר לא יגיע.

שלא יביא אף אחד עדיף, הוא עוד יתקע אותנו עם חוזה לאיזה פנסיונר ( אהלן קובאס ) לכמה עונות.

• Raumdeuter changed the title to נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש ברק יצחקי
לפני2 שעות , הישראלי היפה said:

העניין הוא שגם אם יגיעו זר נוסף ויונתן כהן עדיין יהיו חוסרים.

אין לחץ מחיפה, פשוט הייתה לנו (עדיין יש) הזדמנות לקיץ מדהים שהיה מביא לאליפות קלה.

לא מאמין במושג הזה- קיץ שמוביל לאליפות קלה. אנחנו גם בוודאי שלא שולטים על מה שהיריבות שלנו עושות. אנחנו לא לבד בעולם(:

16 דקות לפני, maynard_prica said:

זה לא קשור לאגו או פראיירות , זה טמטום נטו. אם הם רוצים לצמצם נזקים, מה ההיגיון בלשלם את החצי השני של התשלום על יוני?

הם כבר הוציאו 1.1 מיליון יורו, הדבר הכי מפגר בעולם מבחינתם יהיה לשלם עוד בוכטה כזאת על שחקן שהם כבר לא רוצים.

זה יוציא אותם לא רק פאריירים אלא גם טיפשים.

חד משמעי. מכבי צריכה לומר להם שדוחים את ההעברה לינואר ולסגור עם זר, הם ילחצו ויסכימו למחיר של מכבי, מניח שטיפשים הם לא.

27 דקות לפני, boys77 said:

מי זה המישהו הזה? תן לנו קצת תקווה
וחייבים כבר לשנות את שם הנושא מההוא שלא נאמר את שמו

שמועה על גישושים עם שחקן צרפתי שהיה מועמד למכבי גם בקיץ שעבר. לא משהו מתקדם מידי