Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

מכבי חיפה תצרף עוד זר? דניאל סונדגרן קרוב למעמד תושבות - וואלה! ספורט (walla.co.il)

יופי

הוא לפני סבוריט

שוב השחיתות של הדון מנצחת את העולם

עד כה לא הבנתי על מה הוא מקבל אזרחות? הוא יהודי? אמא שלו יהודיה? יש לו כולה חברה יהודיה.

לפני4 שעות , קובי השועל said:

קישור אחורי - גלזר, פרץ

קישור אמצע - גבי, יוריס, גולסה, ריקן

קישור קידמי - גלוך, פארפה, ביטון

כנף ימין - חוזז

כנף שמאל - 

חלוצים - זהבי, יובא

אנשים מדברים כאן על מעבר ל4-3-3 ואני לא רואה שום אופק לזה. יוני יגיע לכנף שמאל וכנראה יגיע זר מחליף לג'ראלדש ואולי עוד חלוץ לרוטציה וככה בעצם נתקבע על מערך אחד. יצחקי הביתה!

פאקינג 9 קשרים ל3 עמדות. זה בלתי ניתן לניהול, אפילו לאיביץ'.

הזיה שאיביץ' אשכרה נאנס לשחק 3-5-2 בלבד בגלל שאין לו בכלל שחקני אגף בקבוצה, אבל בגלל שאין לו גם חלוץ מחליף אז הוא צריך לאלתר שם את גויאגון. נעזוב את זה שזה מערך שחייב בו מגינים תוקפים ברמה ואין לנו (לפחות לא בימין), וגם אין יותר מחילוף התקפי אחד ברמה טובה. גם לא היה לו בלם טבעי איכותי אחד בסגל למערך של 3 עד למחזור 4 אז הוא הוציא מפיבן וייני דברים שאף אחד לא האמין שעוד אפשר להוציא מהם, אבל אנשים מעיזים להתלונן עליו ואחרים מגינים על הניהול המקצועי. בואו נשאיר את יצחקי ונמשיך להתלונן על מאמנים.

לפני5 שעות , קובי השועל said:

קישור אחורי - גלזר, פרץ

קישור אמצע - גבי, יוריס, גולסה, ריקן

קישור קידמי - גלוך, פארפה, ביטון

כנף ימין - חוזז

כנף שמאל - 

חלוצים - זהבי, יובא

אנשים מדברים כאן על מעבר ל4-3-3 ואני לא רואה שום אופק לזה. יוני יגיע לכנף שמאל וכנראה יגיע זר מחליף לג'ראלדש ואולי עוד חלוץ לרוטציה וככה בעצם נתקבע על מערך אחד. יצחקי הביתה!

פאקינג 9 קשרים ל3 עמדות. זה בלתי ניתן לניהול, אפילו לאיביץ'.

אבל אומרים לך שרוקדים על הדשא והכל טוב, אנחהו סתם בכיינים שלא יודעיפם להעריך כלום.

קבוצה עם תקציב ענק, תלויה בלהטוטים של ילד  מוכשר בן 18. 

אין דרך, אין אפשרות לתבנית התקפית לפרוץ את הבונקרים. כמה זמן יחזיק חוסר האיזון והעומק בחלק ההתקפי?

31 דקות לפני, elbanana said:

הזיה שאיביץ' אשכרה נאנס לשחק 3-5-2 בלבד בגלל שאין לו בכלל שחקני אגף בקבוצה, אבל בגלל שאין לו גם חלוץ מחליף אז הוא צריך לאלתר שם את גויאגון. נעזוב את זה שזה מערך שחייב בו מגינים תוקפים ברמה ואין לנו (לפחות לא בימין), וגם אין יותר מחילוף התקפי אחד ברמה טובה. גם לא היה לו בלם טבעי איכותי אחד בסגל למערך של 3 עד למחזור 4 אז הוא הוציא מפיבן וייני דברים שאף אחד לא האמין שעוד אפשר להוציא מהם, אבל אנשים מעיזים להתלונן עליו ואחרים מגינים על הניהול המקצועי. בואו נשאיר את יצחקי ונמשיך להתלונן על מאמנים.

זה איביץ בחר לספסל את גלוך 

זה איביץ לא הוציא את גלזר במצב שאתה חייב גול ולהשאיר את גויאגון ושפרץ ישחק אחורי

זה איביץ שהכניס את חוזז.

15 דקות לפני, Davidna said:

זה איביץ בחר לספסל את גלוך 

זה איביץ לא הוציא את גלזר במצב שאתה חייב גול ולהשאיר את גויאגון ושפרץ ישחק אחורי

זה איביץ שהכניס את חוזז.

מיומנו של חכם בדיעבד

-אם לא היה מספסל את גלוך היה מספסל את גויאגון והיית מתלונן

-אם היה פותח עם שניהם היית מתלונן שלא השאיר חילוף התקפי על הספסל או שהיית מתלונן כפול על הגול שחטפת בגלל שהאמצע מופקר

-אם היה מוציא את גלזר והיית חוטף גול בגלל אמצע מופקר היית מתלונן (וכן דניאל הציל אותנו מגולים בטוחים אבל כבר שכחת)

-מי אשם בזה שבעולם של 5 חילופים חוזז ודן ביטון הם חילופי ההתקפה היחידים שלך אחרי החילוף הראשון?

אבל עזוב צודק, איביץ' הביתה. חרא מאמן. כמו דוניס פטריק וקרסטאיץ' חסרי המושג האלה כוסעמק

כתבה מדוייקת ב One. בעיקר החלק על ג'ראלדש. מקווה שינסו למצוא לו קבוצה בארץ ויביאו מגן ימני זר במקומו:
https://www.one.co.il/Article/22-23/1,1,3,32095/418694.html?ref=hp

5 דקות לפני, snufkin said:

כתבה מדוייקת ב One. בעיקר החלק על ג'ראלדש. מקווה שינסו למצוא לו קבוצה בארץ ויביאו מגן ימני זר במקומו:
https://www.one.co.il/Article/22-23/1,1,3,32095/418694.html?ref=hp

לא יקרה מאוחר מדי

18 דקות לפני, erantheking21 said:

לא יקרה מאוחר מדי

אני יודע שזה קלוש. אם לא יקרה, אני מקווה שאיביץ' ימצא פיתרון מתוך הסגל ויפסיק לעלות עם ג'ראלדש. קנדיל, אפילו פיבן או לוקאסן. כל אחד מהם יתן בוודאי תרומה התקפית טובה יותר (לא חכמה) ולדעתי ביכולת הנוכחית, גם יצור פחות חורים מאחור.

אין כאן שום חוכמה בדיעבד, גם אם עלה ככה בטעות, דקה 30 היה צריך לבוא חילוף של אוסקר, אני גם הייתי מכניס את הבלם הרבה יותר מוקדם ומוציא את דויידזאדה ושסבוריט ישחק מגן שמאלי , כי פייר אנשים נדבקו כאן על ג'ראלדש וטוענים שדווידזאדה לפחות היה טוב, לא, הוא לא היה טוב והוא לא יכול להיןת המגן הפותח שלנו. שום מסירה לא הגיע לרגל צהובה, לא מימין ולא משמאל. 

מעבר ליכולת המאוד חלשה , מה שמטריד הוא שבמקום שאנחנו נברח  לחיפה כשהם בליגת האלופות עושה רושם שדווקא הם יהיו עם מקדמה עלינו ובשורה התחתונה אין שום פתרון באגפים וכשמתן חוזז נכנס אתה כבר יודע שהוא יחטיא את החמצה של המשחק ובשורה התחתונה, מחזור 5, והסגל לא קרוב להיות מושלם. 

1 דקה לפני, thunderbolt said:

שיחררנו 6 שחקני התקפה (חלאילה, גררו, אלמוג, פריצה, טב''ח, קובאס) והבאנו רק את הפארפה וזהבי.

ואללה חרא של תכנון.

אבל יש 20 קשרים

47 דקות לפני, elbanana said:

מיומנו של חכם בדיעבד

-אם לא היה מספסל את גלוך היה מספסל את גויאגון והיית מתלונן

-אם היה פותח עם שניהם היית מתלונן שלא השאיר חילוף התקפי על הספסל או שהיית מתלונן כפול על הגול שחטפת בגלל שהאמצע מופקר

-אם היה מוציא את גלזר והיית חוטף גול בגלל אמצע מופקר היית מתלונן (וכן דניאל הציל אותנו מגולים בטוחים אבל כבר שכחת)

-מי אשם בזה שבעולם של 5 חילופים חוזז ודן ביטון הם חילופי ההתקפה היחידים שלך אחרי החילוף הראשון?

אבל עזוב צודק, איביץ' הביתה. חרא מאמן. כמו דוניס פטריק וקרסטאיץ' חסרי המושג האלה כוסעמק

חולה על ההגזמות האלה.

1. גויאגון לא על חשבון גלוך, שכחת ששיחקנו ביהלום עם חלוץ אחד והיה מקום לגלוך במקום פרץ/גלזר

2.נכון גלזר טוב הגנתית אסל במצב שאתה חייב גול אתה לא יכול להשאיר שחקן בלי תרומה התקפית בקישור. פרץ או גולסה או יוריס היו תורמים יותר במיוחד שיש מאחוריהם 3 בלמים.

3. מי אשם בחילופים אתמול ? מבחינת ניהול משחק איביץ יכל לעשות יותר. מבחינת חומר שחקנים זה יצחקי

4. וחלאס עם הילדותיות הזאת, אם נותנים ביקורת על מאמן או שחקן זה לא אומר שרוצים לזרוק אותו, מותר לתת ביקורת לא קרה כלום 

5. חוכמת הבדיעבד, ברור אחרת על מה נדבר? יש פה מישהו שחושב שגלוך לא היה צריך לפתוח? 

לפני2 שעות , erantheking21 said:

מכבי חיפה תצרף עוד זר? דניאל סונדגרן קרוב למעמד תושבות - וואלה! ספורט (walla.co.il)

יופי

הוא לפני סבוריט

שוב השחיתות של הדון מנצחת את העולם

עד כה לא הבנתי על מה הוא מקבל אזרחות? הוא יהודי? אמא שלו יהודיה? יש לו כולה חברה יהודיה.

זו שערוריה ברמת שחיתות של שרת פנים אוהדת שתכף מתאדה מהפוליטיקה, איפה מאירי שיגיש עתירה נגש משרד הפנים, למה סבוריט לא והם כן.

5 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אין כאן שום חוכמה בדיעבד, גם אם עלה ככה בטעות, דקה 30 היה צריך לבוא חילוף של אוסקר, אני גם הייתי מכניס את הבלם הרבה יותר מוקדם ומוציא את דויידזאדה ושסבוריט ישחק מגן שמאלי , כי פייר אנשים נדבקו כאן על ג'ראלדש וטוענים שדווידזאדה לפחות היה טוב, לא, הוא לא היה טוב והוא לא יכול להיןת המגן הפותח שלנו. שום מסירה לא הגיע לרגל צהובה, לא מימין ולא משמאל. 

מעבר ליכולת המאוד חלשה , מה שמטריד הוא שבמקום שאנחנו נברח  לחיפה כשהם בליגת האלופות עושה רושם שדווקא הם יהיו עם מקדמה עלינו ובשורה התחתונה אין שום פתרון באגפים וכשמתן חוזז נכנס אתה כבר יודע שהוא יחטיא את החמצה של המשחק ובשורה התחתונה, מחזור 5, והסגל לא קרוב להיות מושלם. 

האמא של החוכמה בדיעבד. בוא נעשה חילופים בדקה 30 בהיסטריה. בוא נכניס מוקדם גם בלם שמתאמן פה יומיים בלי תיאום. ואם הסלט שאתה מציע היה עושה לנו קילקול קיבה אז פשוט נרשום אחר"כ בפורום שהוא טמבל שבחר לעשות ככה ולא עשה אחרת.

12 דקות לפני, elbanana said:

האמא של החוכמה בדיעבד. בוא נעשה חילופים בדקה 30 בהיסטריה. בוא נכניס מוקדם גם בלם שמתאמן פה יומיים בלי תיאום. ואם הסלט שאתה מציע היה עושה לנו קילקול קיבה אז פשוט נרשום אחר"כ בפורום שהוא טמבל שבחר לעשות ככה ולא עשה אחרת.

טוב גבר, מה שתגיד. איזה סלט, איזה היסטריה ואיזה נעליים. מאמן צריך להגיב ולא להיות מקובע לעשות חלוף דקה 70. גם לפרץ וגלזר לא היה מקום על המגרש ביחד (ולקראת הסוף שניהם), אז מה? בוא נשאיר הכל כדי לא לעשות לאדוני סלט. 

5 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

טוב גבר, מה שתגיד. איזה סלט, איזה היסטריה ואיזה נעליים. מאמן צריך להגיב ולא להיות מקובע לעשות חלוף דקה 70. גם לפרץ וגלזר לא היה מקום על המגרש ביחד (ולקראת הסוף שניהם), אז מה? בוא נשאיר הכל כדי לא לעשות לאדוני סלט. 

חילוף דקה 30 אחרי שקיבלת פנדל והקבוצה שולטת ומבלי שקיבלת אדום זה הכי טריוויאלי. יגש אדוני לקורס המאמנים ויראה לולדימיר איביץ' החובבן איך עושים את זה

24 דקות לפני, elbanana said:

ממש לא מסכים. אם חלילה לא ניקח אליפות וינתחו פה למה לא לקחנו אליפות גם תכתוב שזה חוכמה בדיעבד? אם לא ניתן את הדעת עכשיו זה יעלה ביוקר.

2 דקות לפני, elbanana said:

חילוף דקה 30 אחרי שקיבלת פנדל והקבוצה שולטת ומבלי שקיבלת אדום זה הכי טריוויאלי. יגש אדוני לקורס המאמנים ויראה לולדימיר איביץ' החובבן איך עושים את זה

די נו, איזה שולטת, שליטה אופטית מול המבצר שבנה בן שמעון. הכל היה מקרי שם בהתקפה.

Just now, ClinteastwoodFan said:

ממש לא מסכים. אם חלילה לא ניקח אליפות וינתחו פה למה לא לקחנו אליפות גם תכתוב שזה חוכמה בדיעבד? אם לא ניתן את הדעת עכשיו זה יעלה ביוקר.

אם לא ניקח אליפות זה יהיה בראש ובראשונה על הראש של יצחקי. אף מאמן לא יעזור לך עם בניית הסגל הקלוקלת הזאת, גם לא גאון כמו איביץ'. בלי איביץ' אתה תעשה 20%-40% נקודות פחות. אתם יכולים לתת את הדעת עם דמיונות הבדיעבד כמה שבא לכם, אני מידי פעם אפריע, סליחה מראש

Just now, elbanana said:

אם לא ניקח אליפות זה יהיה בראש ובראשונה על הראש של יצחקי. אף מאמן לא יעזור לך עם בניית הסגל הקלוקלת הזאת, גם לא גאון כמו איביץ'. בלי איביץ' אתה תעשה 20%-40% נקודות פחות. אתם יכולים לתת את הדעת עם דמיונות הבדיעבד כמה שבא לכם, אני מידי פעם אפריע, סליחה מראש

אני לא חושב שהאליפות בכיס שלנו כשיש יריבה כמו חיפה של היום. גם להם יש שאיפות וגם הם עושים את שלהם בניית קבוצה טובה ומאוזנת וכרגע זה יותר שלהם להפסיד.
אני כן מאוכזב שאנחנו לא עושים את כל מה שאנחנו יכולים, זה מתסכל. מתסכל שעם תקציב ענק אין לנו מגן ימני אחד ראוי ולא שחקני כנף איכותיים ועם 2 חלוצים בלבד בסגל. כל אלו בהחלט על הראש של יצחקי. אם הוא היה עושה את הכל ולא היינו לוקחים העונה - זה קורה. 

אני בשוק בכלל שאנשים מדברים על מאבק האליפות בשלב הזה של העונה, על אחת כמה וכמה שבסופו של יום גם עם פתיחות עונה נוראיות היינו שם לכל הפחות עד הפתיחה של הפלייאוף.

כאילו לאנשים יש קיבולת זיכרון של שבוע וזהו.

גם עם הסגל הנוכחי + יוני יהיה בסדר לפחות עד ינואר, זה לא סותר שכדי שהעסק לא יקרוס בהמשך צריך להתחזק.

אכלתם את המוח קיץ שלם כל שבוע מתהפכים לכיוון אחר, עם הפנים לשבוע הבא, יש אבוקוף ויש חיפה לרמוס, תתכוננו.

2 דקות לפני, snufkin said:

אני לא חושב שהאליפות בכיס שלנו כשיש יריבה כמו חיפה של היום. גם להם יש שאיפות וגם הם עושים את שלהם בניית קבוצה טובה ומאוזנת וכרגע זה יותר שלהם להפסיד.
אני כן מאוכזב שאנחנו לא עושים את כל מה שאנחנו יכולים, זה מתסכל. מתסכל שעם תקציב ענק אין לנו מגן ימני אחד ראוי ולא שחקני כנף איכותיים ועם 2 חלוצים בלבד בסגל. כל אלו בהחלט על הראש של יצחקי. אם הוא היה עושה את הכל ולא היינו לוקחים העונה - זה קורה. 

מסכים. הנקודה שלי בסה"כ היתה שאם לא ניקח אליפות זה לא בגלל שהמאמן שלנו לא טוב אלא למרות שהמאמן שלנו טוב בצורה קיצונית ובגלל שכבר שנה שלישית בניית הסגל חובבנית בצורה מביכה.