Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

מה שהכי מבאס אותי כרגע זו סוגיית המגן הימני.

לפי מה שהבנתי מכמה כתבים, מכבי טוענים שהסיבה שלא היה בסגל היא מקצועית. יש כאן זר גרוע שגם איביץ' ששמר לו חסד בהתחלה, כבר לא מחזיק ממנו. למה הוא לא משוחרר כמו קובאס? 

יש רק דסה בעולם? למה נפלנו על מנהל מקצועי שלא יודע לסגור עם זרים טובים? 

Just now, Kimhistan said:

על בסיס מה אתה אומר הלוואי? 

זרים וברק יצחקי לא הולך ביחד

צפיתי קצת בסרטוני יוטיוב יש לו דריבל ומהירות על הקו. לקוואס לא היה את זה בקושי זז.

3 דקות לפני, snufkin said:

מה שהכי מבאס אותי כרגע זו סוגיית המגן הימני.

לפי מה שהבנתי מכמה כתבים, מכבי טוענים שהסיבה שלא היה בסגל היא מקצועית. יש כאן זר גרוע שגם איביץ' ששמר לו חסד בהתחלה, כבר לא מחזיק ממנו. למה הוא לא משוחרר כמו קובאס? 

יש רק דסה בעולם? למה נפלנו על מנהל מקצועי שלא יודע לסגור עם זרים טובים? 

לפי מה אתה קובע שהוא לא מחזיק ממנו? הוא שיחק את כל המשחקים באירופה, מי אמר שאיביץ לא נתן לו מנוחה פשוט?

אין לי מושג אם קאלולו מספיק טוב, אבל כמו שאמרתי - הפרופיל של שחקן מהיר שיכול גם להיות חלוץ וגם כנף זה בדיוק מה שאנחנו צריכים לגמישות של שני המערכים שלנו. בוא נגיד ככה, גם מערך 4-3-3 שבו גויאגון, קאלולו וגלוך מאיישים את הקישור/כנפיים יעבוד טוב.

7 דקות לפני, Raumdeuter said:

קולולו אמור להיות שחקן?

מהיר מאוד, טכני, בעל סיומת לא רעה.

העונה האחרונה הייתה עונת שיא מבחינתו אחרי שלא הצליח לתקוע יתד בסוואנזי ובאזל שם ניבאו לו עתיד גדול.

האח של קאלולו הבלם של מילאן. יכול לשחק בעיקר כשחקן כנף שמאל וכחלוץ שני.

קלולו זר שעל הנייר נראה מושלם בשבילנו

קודם כל יש לו מהירות אדירה ואין לנו הרבה כאלה כרגע בהתקפה, ספרינטר.

הוא בכושר מצוין, אין תקופת הסתגלות ארוכה.

יכולת לשחק גם כשחקן כנף ב433 וגם כחלוץ ב352 כשהוא שונה מאוד מיובאנוביץ' וזהבי ככה שמביא משהו אחר.

הלוואי...

24 דקות לפני, פנחס שוף said:

לפי מה אתה קובע שהוא לא מחזיק ממנו? הוא שיחק את כל המשחקים באירופה, מי אמר שאיביץ לא נתן לו מנוחה פשוט?

היו עוד שחקנים ששיחקו באירופה ולא קיבלו מנוחה, בטח לא מחוץ לסגל. חוץ מזה שלא צריך להיות גאון כדי להבין שהוא לא ברמה בכלל. בוא נראה מה יהיה במשחקים הבאים.

28 דקות לפני, ברונו רייס said:

מהיר מאוד, טכני, בעל סיומת לא רעה.

העונה האחרונה הייתה עונת שיא מבחינתו אחרי שלא הצליח לתקוע יתד בסוואנזי ובאזל שם ניבאו לו עתיד גדול.

האח של קאלולו הבלם של מילאן. יכול לשחק בעיקר כשחקן כנף שמאל וכחלוץ שני.

אתה ממשיך לכתוב דברים שכולם יודעים, בכל תגובה שלך, מעולם לא חידשת או חשפת.

ייאמר לזכותך שאתה סופר עיקבי וטורח לקבץ את כל מה שנכתב באתרים השונים על מועמדים למכבי. 

3 דקות לפני, maynard_prica said:

ייאמר לזכותך שאתה סופר עיקבי וטורח לקבץ את כל מה שנכתב באתרים השונים על מועמדים למכבי. 

אני לא מבין למה ממשיכים לצטט אותו, זה מפריע למי שחסם אותו

2 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

יהיה פוש היום או לא?

עשה טעות יונתן כהן, ליגה איטלקית שנייה עלק, החלטה הזויה שלו.

הרבה פה כולל אני כתבו פה בזמן אמת שזו החלטה מטומטמת והוא יחזור תוך שנה.

5 דקות לפני, Double said:

אני איתך ומה אנשים לא ניסו כדי להגדיל את ההחלטה הזאת.

יונתן יהיה במכבי בעיניי, אולי בזה יסתיים החלון.

1 hour ago, ברונו רייס said:

חוזה תלת שנתי עם אופציה לעונה נוספת, 550 אלף אירו לעונה.

נשמע כמו משהו שיסנדל אותך קדימה אם לא יהיה זר טוב.

35 דקות לפני, maynard_prica said:

אם אתה מתכוון לתגובה הקודמת שלי (כי ציטטת תגובה אחרת) אגיד בפעם המיליון בערך - אני כותב מה שידוע לי.

תשלח כאן לינק לפרסום על כך שקאלולו מתקרב למכבי ועל פרטי החוזה שלו ואז תגיד לי האם חידשתי או לא. ואם בא לי להיות עוד יותר קטנוני אז על הדרך אשמח שתאתר את הפרסום על כך שחדרה פנתה למכבי בבקשה להשאיל את דור תורג׳מן. גם לא הייתי נחרץ כפי שטענת אלא רשמתי שמכבי שדרגה את ההצעה וכאמור נראה שזה חזר למסלול אחרי התקררות בימים האחרונים. מה נסגר אתכם? יכול להיות שיש כאן חבורת יוזרים כל כך משעוממים שפרסמו כאן בדיות ללא הרף וכולכם בטראומה קצת עלובה.

בכל אופן אני לא זוכר שאני חייב דין וחשבון כאן למישהו. זה פורום אוהדים של מכבי ומה שמגיע אליי ואני יכול לשתף אני עושה זאת באהבה. מי שרואה במידע שאני מוסר כאן כהלצה או הטרלה שיחסום אותי וזהו. הרמה הנמוכה כאן שוברת שיאים.

17 דקות לפני, Double said:

עשה לנו את המוות ובסוף מתחנן לחזור. 

שיעשה גם לפיזה את המוות או שפשוט יעשה פריצה.

חברים, קצת יותר כבוד לברונו.

גם אם תשימו בצד את התקופה שלו השחקן (הבנתי שזה באמת הוא מאחורי היוזר)

אל תשכחו שהוא החתים פה את דור פרץ. 

נכון, הוא אמנם פרסם עליו אחרי כל האתרים ואחרי ששמו נכתב בפורום ובנושא זה אלפי פעמים + התחייב שדור יגיע תוך 48 שעות והוא הגיע בפועל חודש אחרי. 

אבל עדיין כל הקרדיט הולך אליו. ואחרי כל זה אנשים פה עוד באים בטענות או מפקפקים בו?

1 hour ago, ברונו רייס said:

אם אתה מתכוון לתגובה הקודמת שלי (כי ציטטת תגובה אחרת) אגיד בפעם המיליון בערך - אני כותב מה שידוע לי.

תשלח כאן לינק לפרסום על כך שקאלולו מתקרב למכבי ועל פרטי החוזה שלו ואז תגיד לי האם חידשתי או לא. ואם בא לי להיות עוד יותר קטנוני אז על הדרך אשמח שתאתר את הפרסום על כך שחדרה פנתה למכבי בבקשה להשאיל את דור תורג׳מן. גם לא הייתי נחרץ כפי שטענת אלא רשמתי שמכבי שדרגה את ההצעה וכאמור נראה שזה חזר למסלול אחרי התקררות בימים האחרונים. מה נסגר אתכם? יכול להיות שיש כאן חבורת יוזרים כל כך משעוממים שפרסמו כאן בדיות ללא הרף וכולכם בטראומה קצת עלובה.

בכל אופן אני לא זוכר שאני חייב דין וחשבון כאן למישהו. זה פורום אוהדים של מכבי ומה שמגיע אליי ואני יכול לשתף אני עושה זאת באהבה. מי שרואה במידע שאני מוסר כאן כהלצה או הטרלה שיחסום אותי וזהו. הרמה הנמוכה כאן שוברת שיאים.

אוקיי, אז זה הלינק לכתבה מ14/8 , שחדרה מעוניינת בדור תורג'מן: https://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=282&docID=412194.

היו עוד , מאתרים שונים אבל הסתפקתי באחת.

לגבי קאלולו, נכתב אתמול ושלשום שמכבי עדיין מנהלים איתו מגעים, לגבי הסכומים בעסקה, גם אני יכולתי להנפיץ משהו באיזור החצי מיליון יורו עם חוזה סטנדרטי לשלוש שנים.

אני במקומך לא הייתי מחלק פה תארים או ממהר לקרוא ליוזרים בשמות, למה שכל כך הרבה אנשים יטרחו לחסום אותך? לא עדיף שרק איש אחד יחסום את עצמו? שזה אתה בעצם.

אם אתה באמת אוהד מכבי עדיף שתרכז את מאמצי ההטרלה שלך לפורומים של קבוצות אחרות, אתה תהיה אחלה נשק במקרה שכזה.