Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

אני כמו כולם שמח על ההחתמות של שחקנים כמו פרץ ביטון ואולי גם דסה ויוני.

אבל להבדיל מהקדנציה הקודמת של איביץ הפעם אין קידום של צעירים.

יש שחקנים מבוגרים יחסית שתופסים מקומות של מעירים יותר מוכשרים.

קנדיל אלמוג חוזז לא צריכים להיות פה ואפילו ריקן צריך לשחק רק פעם ב.

במקום השחקנים האלה הייתי מעדיף שיתנו לשחקנים יותר צעירים לשחק אחרת אנחנו נפסיד המון כשרונות 

4 דקות לפני, tomer958 said:

אני כמו כולם שמח על ההחתמות של שחקנים כמו פרץ ביטון ואולי גם דסה ויוני.

אבל להבדיל מהקדנציה הקודמת של איביץ הפעם אין קידום של צעירים.

יש שחקנים מבוגרים יחסית שתופסים מקומות של מעירים יותר מוכשרים.

קנדיל אלמוג חוזז לא צריכים להיות פה ואפילו ריקן צריך לשחק רק פעם ב.

במקום השחקנים האלה הייתי מעדיף שיתנו לשחקנים יותר צעירים לשחק אחרת אנחנו נפסיד המון כשרונות 

כמו מי? איזה שחקן אגף צעיר יש שהוא ברמה של מכבי?

כאילו אנשים מחפשים על מה להתלונן.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איזה שחקן אגף כיום ברמה של מכבי?

שמח מאוד על ההחתמה של פרץ, אבל קשה שלא להתאכזב שזה שוב לא בעמדה שאנחנו באמת צריכים.

התחלנו את הקיץ כשאנחנו משוועים לבלם זר ולשחקני אגף ובינתיים אנחנו באותו מצב בדיוק.

14 דקות לפני, פנחס שוף said:

איזה שחקן אגף כיום ברמה של מכבי?

איך זה רלוונטי? אז תוסיף עוד שחקנים לא ברמה רק כי הם צעירים? איך זה יתרום? 

1 hour ago, ברונו רייס said:

כי לא שיקרתי ולא הטרלתי לרגע.

היה סיכום עם מכבי מהיום הראשון שכתבתי עליו, נכנסו בתווך 2 הצעות מהליגה הצרפתית (מונפלייה וראן) אך עם חוזים נמוכים שעדיין גרמו למחשבה נוספת, לצד חוזה לעונה אחת בלבד ממנספורד ועבודה יפה של נמני בכדי לשפר את התנאים.

זה היה כל העיכוב.

אני משתף באהבה את כל מה שידוע לי אין לי שום עניין לעבוד על אף אחד חבר.

לגבי דסה, עדיין אין סיכום סופי איתו.

עדיין בשיחות עם מכבי, הוא לא יחתום השבוע אלא אם יקרה משהו יוצא דופן.  

אין שיחות עם פיזה לגבי כהן, יש גישושים בעיקר מהצד שלו והוא הצהיר כבר בפני ברק שהוא מעוניין לחזור אבל מכבי רוצה למשוך את העסקה שלו לסוף החלון כדי להיות בפוזיציה טובה מבחינה כספית מול פיזה.

ממתינים לתשובות מבלמים זרים להם הוגשו הצעות טובות. אחד שחקן חופשי ומוכר יחסית והשני תחת חוזה עם דמי העברה של כמיליון יורו.

אתה ידעת את מה שכולם יודעו (סיכום עקרוני עם פרץ, מתלבט) אבל כתבת את זה במעטה מיסתורין ("ישראלי בכיר") ובהחלטיות ("בתחילת השבוע") שהשתבררה כשטויות. ובשביל מה? אולי לפגוע ולקבל תהילה בפורום אוהדים אנונימי.

ואתה עכשיו ממשיך לכתוב את מה שכולם יודעים כאילו יש לך איזה מידע פנימי: אין עדין סיכום סופי עם דסה, יש גישושים ראשונים מול יונתן, הוגשו הצעות לבלמים זרים (חופשיים ועם חוזה)... בחייאת ראבק, חאלס!!

54 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כתבתי  גם על מגן ימין וקשר אמצע.

אבל לעניין שלנו, לא אני ולא אתה יודעים מי ברמה ומי לא אבל כנראה שתרומה יותר גדולה משל חוזז ואלמוג הם יתנו. חאנציס באיה תורג’מן (כן הוא יכול גם לשחק באגף)

שחקנים צעירים כאלה שיתאמנו כל יום עם הרכש שעשינו ונעשה יכולים להשתפר מאוד

איך הקבוצה עם הכי הרבה שחקני בית 

ולמרות שהקבוצה רצה לתארים היא מצליחה לשלב כ''כ הרבה שחקנים צעירים ובכל זאת יש כאן כ''כ הרבה תלונות ועוד אחרי השנה האחרונה

22 דקות לפני, tomer958 said:

כתבתי  גם על מגן ימין וקשר אמצע.

אבל לעניין שלנו, לא אני ולא אתה יודעים מי ברמה ומי לא אבל כנראה שתרומה יותר גדולה משל חוזז ואלמוג הם יתנו. חאנציס באיה תורג’מן (כן הוא יכול גם לשחק באגף)

שחקנים צעירים כאלה שיתאמנו כל יום עם הרכש שעשינו ונעשה יכולים להשתפר מאוד

גיא מזרחי המגן הימני הצעיר היחיד. הוא יצא מחנה אימונים במטרה לבחון את היכולת שלו. אם הוא לא נשאר בסגל כנראה שקנדיל הראה שהוא עדיף עליו. 

קשר אמצע? איפה תכניס עוד אחד? איזה קשר אמצע צעיר יותר טוב מגולסה/ואן אובריים/פרץ/גלזר? אין אחד כזה ולכן אין מקום לעוד קשר. שחר/נידם היו סתם מתייבשים ביציע. עדיף להם ולנו לצאת לעוד עונת השאלה.

תורג׳מן עדיין חלק מהסגל, חנצ׳יס לא ממש עשה משהו בנוף הגליל וגם בבית״ר הוא לא שותף במשחק האחרון. באיה פותח את העונה בנוער כי אין לו הצעות מליגת העל. 

עם כל הזלזול (הלגמרי מוצדק) באלמוג וחוזז אני לא חושב שזה באמת נכון שאחד מאלה שרשמת יתרמו יותר מהם. חוץ מזה שאלמוג עד עכשיו כמעט ולא ראה דקות, עדיף שאחד כמוהו יתייבש על הספסל מאשר אחד מאלה שרשמת. להם עוד יש סיכוי להתפתח והם צריכים לשחק בשביל זה. 

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גיא מזרחי המגן הימני הצעיר היחיד. הוא יצא מחנה אימונים במטרה לבחון את היכולת שלו. אם הוא לא נשאר בסגל כנראה שקנדיל הראה שהוא עדיף עליו. 

קשר אמצע? איפה תכניס עוד אחד? איזה קשר אמצע צעיר יותר טוב מגולסה/ואן אובריים/פרץ/גלזר? אין אחד כזה ולכן אין מקום לעוד קשר. שחר/נידם היו סתם מתייבשים ביציע. עדיף להם ולנו לצאת לעוד עונת השאלה.

תורג׳מן עדיין חלק מהסגל, חנצ׳יס לא ממש עשה משהו בנוף הגליל וגם בבית״ר הוא לא שותף במשחק האחרון. באיה פותח את העונה בנוער כי אין לו הצעות מליגת העל. 

עם כל הזלזול (הלגמרי מוצדק) באלמוג וחוזז אני לא חושב שזה באמת נכון שאחד מאלה שרשמת יתרמו יותר מהם. חוץ מזה שאלמוג עד עכשיו כמעט ולא ראה דקות, עדיף שאחד כמוהו יתייבש על הספסל מאשר אחד מאלה שרשמת. להם עוד יש סיכוי להתפתח והם צריכים לשחק בשביל זה. 

תקן אותי אם אני טועה אבל גיא מזרחי שיחק רוב המחנה אימון בתור מגן שמאל.

לגבי חאנציס ובאיה גם יוני בזמנו לא שיחק כל כך עד הדרבי טוטו ומשם פרח אולי גם פה יכל להיות מקרה דומה. בסופו של דבר לתת לבאיה להתאמן שוב בנוער בעיני לא כזה אפטקיבי.

לגבי העניין של קשר אמצע דווקא אמרתי את עניין הדילול שם כי יש לנו כבר המון שחקנים במרכז המגרש.

לגבי אלמוג אני חושב שהוא סופר כישרוני ויכל להתפתח לשחקן גדול מהראיון של פשיץ בזמנו אני מבין שהבעיה אצלו היא בעיקר בראש לכן לא הייתי רוצה שהוא ייקח דקות של שחקן צעיר.

על חוזז הגנתי במשך המון זמן אבל זה פשוט לא זה.

אתה יכול כמובן לחשוב אחרת אבל להגיד עלי שאני יוזר שמחפש על מה להתלונן  או משהו כזה רחוק שנות אור ממני. אני גדול האופטימים בפורום ואני תמיד אגן על השחקנים.

3 דקות לפני, tomer958 said:

תקן אותי אם אני טועה אבל גיא מזרחי שיחק רוב המחנה אימון בתור מגן שמאל.

לגבי חאנציס ובאיה גם יוני בזמנו לא שיחק כל כך עד הדרבי טוטו ומשם פרח אולי גם פה יכל להיות מקרה דומה. בסופו של דבר לתת לבאיה להתאמן שוב בנוער בעיני לא כזה אפטקיבי.

לגבי העניין של קשר אמצע דווקא אמרתי את עניין הדילול שם כי יש לנו כבר המון שחקנים במרכז המגרש.

לגבי אלמוג אני חושב שהוא סופר כישרוני ויכל להתפתח לשחקן גדול מהראיון של פשיץ בזמנו אני מבין שהבעיה אצלו היא בעיקר בראש לכן לא הייתי רוצה שהוא ייקח דקות של שחקן צעיר.

על חוזז הגנתי במשך המון זמן אבל זה פשוט לא זה.

אתה יכול כמובן לחשוב אחרת אבל להגיד עלי שאני יוזר שמחפש על מה להתלונן  או משהו כזה רחוק שנות אור ממני. אני גדול האופטימים בפורום ואני תמיד אגן על השחקנים.

במשחקי אימון הוא שיחק רוב הזמן כמגן שמאלי, אבל מניח שגם משם וגם מהאימונים עצמם לאיביץ׳ היה זמן להתרשם ממנו. בכל זאת הוא התאמן איתנו עד השבוע.

יוני שיחק הרבה בבני יהודה והיה מצוין. אם באיה לא קיבל הצעות מליגת העל סביר להניח שהוא לא מתאים גם אלינו (ראינו את זה בדרבי). אני גם חושב שהיה עדיף בשבילו לצאת להשאלה אפילו אם זה בלאומית, אבל הוא החליט להישאר בנוער (הוא לא חריג גיל, הוא עדיין בגיל נוער) ויכול להיות שהוא ימשיך להתאמן עם הבוגרים מדי פעם.

מסכים שאלמוג וחוזז לא ברמה, אבל אנחנו צריכים להביא על העמדות שלהם שחקנים בכירים ואז הם גם ככה לא יראו כמעט דקות. בשביל להיכנס 10-20 דקות פעם בכמה משחקים לא שווה להשאיר את אחד הצעירים. לדעתי זה סתם יעצור את ההתקדמות שלהם. 

7 דקות לפני, snufkin said:

אגב, מה עם באיה ובר לין? שניהם ישחקו השנה בנוער?

כרגע לשניהם אין הצעות מליגת העל והם מעדיפים להישאר בנוער (שניהם לא חריגי גיל לדעתי) מאשר ללכת ללאומית.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כרגע לשניהם אין הצעות מליגת העל והם מעדיפים להישאר בנוער (שניהם לא חריגי גיל לדעתי) מאשר ללכת ללאומית.

מוזר. אם אני מאמן קבוצה מאמצע הטבלה ומטה, אני לוקח אותם בהשאלה ברגע שהם על המדף. כבר היום הם יותר טובים מרוב מה שיש בקבוצות האלו

לפני3 שעות , ברונו רייס said:

היה סיכום עם מכבי מהיום הראשון שכתבתי עליו, נכנסו בתווך 2 הצעות מהליגה הצרפתית (מונפלייה וראן) אך עם חוזים נמוכים שעדיין גרמו למחשבה נוספת, לצד חוזה לעונה אחת בלבד ממנספורד ועבודה יפה של נמני בכדי לשפר את התנאים.

זה היה כל העיכוב.

אין שיחות עם פיזה לגבי כהן, יש גישושים בעיקר מהצד שלו והוא הצהיר כבר בפני ברק שהוא מעוניין לחזור אבל מכבי רוצה למשוך את העסקה שלו לסוף החלון כדי להיות בפוזיציה טובה מבחינה כספית מול פיזה.

ממתינים לתשובות מבלמים זרים להם הוגשו הצעות טובות. אחד שחקן חופשי ומוכר יחסית והשני תחת חוזה עם דמי העברה של כמיליון יורו.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לפני5 שעות , ברונו רייס said:

זה היה כל העיכוב.

אני עם סנופקין, אתה סתם כותב את מה שידוע לכולם רק באופן נחרץ וקצר ומנסה לנחש את המועדים של ההחתמות.

ידוע לך משהו? היית רושם "חבר אמר לי שהוא שמע שדור בשיחות עם מכבי" ולפחות מסייג, אבל אתה בוחר לכתוב "יחתום בתחילת שבוע הבא".

אתה לא באמת יודע משהו, תפרוש בשיא.

לפני3 שעות , snufkin said:

אתה ידעת את מה שכולם יודעו (סיכום עקרוני עם פרץ, מתלבט) אבל כתבת את זה במעטה מיסתורין ("ישראלי בכיר") ובהחלטיות ("בתחילת השבוע") שהשתבררה כשטויות. ובשביל מה? אולי לפגוע ולקבל תהילה בפורום אוהדים אנונימי.

ואתה עכשיו ממשיך לכתוב את מה שכולם יודעים כאילו יש לך איזה מידע פנימי: אין עדין סיכום סופי עם דסה, יש גישושים ראשונים מול יונתן, הוגשו הצעות לבלמים זרים (חופשיים ועם חוזה)... בחייאת ראבק, חאלס!!

חולני בעיניי שהוא מעז לנסות לצאת מזה במקום להגיד וואלה הטרלתי את כולכם ישבתם קססתם ציפורניים אכלתם את החארטה. הביתה. 

תיהיה גאה בחארטה אל תטשטש את זה שנתפסת. הכל הפוך אצלו.

8 דקות לפני, kutomer said:

פעם היו פה מקורות אמינים.

הפורום היה בשיאו בהחתמה של ראיקו.

רגע השיא בקריירה של עידן ורד, הדיווחים שהביא אז מהכוכב האדום.

28 דקות לפני, kutomer said:

פעם היו פה מקורות אמינים.

הפורום היה בשיאו בהחתמה של ראיקו.

החתמת טב"ח, הפרסום הראשון היה כאן של ברונו (המקורי)  עם הודעה שאני זוכר עד היום, משהו כמו "איזה מהלך של ג'ורדי"

רק אחרי כמה שעות זה עלה בכל האתרים

1 hour ago, snufkin said:

החתמת טב"ח, הפרסום הראשון היה כאן של ברונו (המקורי)  עם הודעה שאני זוכר עד היום, משהו כמו "איזה מהלך של ג'ורדי"

רק אחרי כמה שעות זה עלה בכל האתרים

ההחתמות הראשונות היו של נמני, רוסו, ברקוביץ' ואבוקה(בסוף לא חתם) בפרסום בפורומים.