Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

3 דקות לפני, Elirandani said:

התפקיד של יצחקי הוא לספק לאיביץ' את מה שהוא מבקש, כן ? בגלל זה אני לא מבין את "לא קובע פה כלום".

זה לא עובד ככה

זה בדיוק הפוך מעידן ג'ורדי (מזכיר שבשביל ג'ורדי התפקיד הזה נוצר במקור), שבו המנהל קובע את הסגל, בגלל זה הגיוני שלאוהדי מכבי ייראה מוזר שהמחליף של ג'ורדי לא קובע ברמה של ג'ורדי. מצד שני... בואו, הוא לא ג'ורדי.

אם זה נכון שמיץ' מנהל אישית את המו"מ מול פרץ ודסה, אז חצי מזה זה הסכומים הגבוהים, אבל החצי השני זה כי נמני הסוכן ואני יכול רק לשער שבסכומים האלה מיץ' רוצה לפתוח עליו עין אישית

בנוסף, אם מיטש בוחר להתערב בעניינים כאלה זה מסמן גם להם (דסה, פרץ) כמה הוא רוצה אותם בחזרה, מדובר באדם שכל דקה שלו שווה כסף, וגם לנו כמה הוא רוצה את האליפות בחזרה, וכשהוא רוצה משהו, הוא ישיג אותו.

27 דקות לפני, asaf-17 said:

מסוכן?

אלי דסה מניה בטוחה גם לעוד 3-4 שנים קדימה. וגם אם זה לקחת סיכון בשנה ה4 זה עדיין סיכון ששווה לקחת.

ומהצד השני מה עדיף? לתפוס מקום של שחקן זר במשבצת שלו? שאין עוד מקום לזרים במכבי? 

מכבי חייבת להתאבד על החתמה של דסה. אחת העמדות הכי פרוצות שלנו בשנים האחרונות.

אחלה דסה אבל מאיפה לך שהוא מניה בטוחה?

הוא מגן בן 30, לא בטוח שהוא יתן את אותה תפוקה בגיל 32 בטח שזה התפקיד שרץ הכי הרבה על המגרש

לפני6 שעות , ראש הזהב said:

במקרה הזה במקום תלונות לנימני ברכות לנימני שמלחיץ תמערכת ויגרום לנו להביא את פרץ.

אם הוא אומר שדסה יסגור במכבי זה יקרה, אני לא זוכר שהוא אמר משהו לגבי שחקן וטעה, ככה אמר לגבי איביץ ניר ביטון זהבי שהם יסגרו בקרוב וכך קרה

ומה הוא אמר על דור פרץ? שהוא לא רואה סנריו שהוא חוזר למכבי.. אז אם הוא יחזור? נמני יטעה?

צטט

המהלך המסתמן של פיזה האיטלקית בשוק ההעברות אמור לעורר אופטימיות במכבי תל אביב בכל הנוגע לסיכויים להחזיר את יונתן כהן: ב"לה נציונה" דווח הבוקר (חמישי) כי הקבוצה מהסרייה ב' עומדת לבצע את הרכישה היקרה ביותר בתולדותיה, לאחר שהגיעה לסיכום עם הצרפתי מתאו טראמוני שמשחק בעמדה של כהן באגף שמאל. טראמוני אמור להגיע לפיזה מקליארי תמורת 4 מיליון יורו ועשוי לדחוק הצידה ברוטציה את הישראלי, שממילא לא היווה בורג מרכזי בעונתו הראשונה בקבוצה.

סימן לבאות?

12 דקות לפני, g669 said:

ומה הוא אמר על דור פרץ? שהוא לא רואה סנריו שהוא חוזר למכבי.. אז אם הוא יחזור? נמני יטעה?

הוא הסוכן של פרץ ככה שאין מה להאמין לו בכל הנוגע לשחקנים שלו. כל מילה שהוא אומר זה חלק ממשחקי מו״מ.

לפני5 שעות , silentyogi said:

רעיון/דלפ

במקום בלם זר, מגן שמאלי התקפי איכותי זר

להשאיר את סאבו בלם

עם כל האהבה הגדולה לסאבו, אני חושב שיש לו לא מעט להשתפר התקפית וכבלם יש לו הרבה יותר ערך מוסף ככזה שיודע לדחוף ולנהל מאחור יחד עם ביטון

לא דלפ:

לקחת מגן שמאלי טוב כמו סבוריט ולהציב אותו בלם בינוני בתקווה שתביא מגן שמאלי זר תותח (כמה כאלה היו במכבי ב-15 שנים האחרונות?) זה מעשה לא חכם.

אני האחרונה שאגן על נמני אבל יש מצב שאז באמת זה לא היה נראה באופק לחזור לארץ וככל שעבר הזמן זה הפך לתמונת מצב אמיתית כשראו שהמצב בחוץ הוא לא מזהיר ואין יותר מידי הצעות מושכות.

מה בטוח שעכשיו הוא בוודאות משחק משחקי מו"מ אבל מאמינה שגם זה יגמר בקרוב

לא יודע אם כבר דווח כאן אבל לפי ממציאפר סוכמו התנאים בין דסה למכבי אחר מו"מ שהתנהל ישירות מול מיץ' (כמו במקרה זהבי) והפער היחיד שעליו נשאר לגשר הוא אורך החוזה-מכבי מציעה 3 שנים ודסה דורש 4.

לדעתי מדובר בעוד ניסיון נואש לקושש כניסות,בדיוק כמו הדיווחים בבוקר על ההתעניינות מה mls .

59 דקות לפני, kutomer said:

בנוסף, אם מיטש בוחר להתערב בעניינים כאלה זה מסמן גם להם (דסה, פרץ) כמה הוא רוצה אותם בחזרה, מדובר באדם שכל דקה שלו שווה כסף, וגם לנו כמה הוא רוצה את האליפות בחזרה, וכשהוא רוצה משהו, הוא ישיג אותו.

בהחלט, זה הדבר העיקרי שאני לוקח מהקיץ הזה עד עכשיו - כרגע נראה שיש לנו טריו חדור מטרה של מיטש, ולאדן וערן (על משקל הטריו הקודם של מיטש, ג'ורדי וערן).

לפני1 שעה , Omer said:

אני לא מבין את האנשים שמתלוננים על הכסף - זה יוצא לכם מהכיס? אתם באמת חושבים שמיטש ייתן אישור למשהו שמכבי לא יכולה לעמוד בו, ועוד אחרי הפייר פליי, ועוד כשהוא מעורב?

לגמרי. עם כל הכבוד לחברי הפורום, יש כאן מולטי מליארדר שעשה את הונו בעשר אצבעות, תסמכו עליו. דסה זה שובר שוויון אמיתי ובדיוק מה שחסר למכבי

38 דקות לפני, snufkin said:

לגמרי. עם כל הכבוד לחברי הפורום, יש כאן מולטי מליארדר שעשה את הונו בעשר אצבעות, תסמכו עליו. דסה זה שובר שוויון אמיתי ובדיוק מה שחסר למכבי

אם מיטש אומר לי לקפוץ מהגג אני אפילו לא מסתכל לבדוק שיש מזרון למטה

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ויקי ואקנין על פריצה

לרגע חשבתי שמדובר על ראדה... חשבתי שנכנסתי בטעות לנושא ישן שמישהו הקפיץ

לפני4 שעות , Omer said:

אני לא מבין את האנשים שמתלוננים על הכסף - זה יוצא לכם מהכיס? אתם באמת חושבים שמיטש ייתן אישור למשהו שמכבי לא יכולה לעמוד בו, ועוד אחרי הפייר פליי, ועוד כשהוא מעורב?

אנחנו לא רוצים לשלם על זה אחר כך עם עונה פיננסית.

אנחנו יודעים שמיטש לא אוהב ליפול עם חוזים כאלה. לבטח אם לא נגיע לקונפרנס ליג.

לפני4 שעות , Omer said:

זה יותר באסה על כך שקבוצה טופ דנית מחתימה בסכום הזה 3 דסה רק פחות פציעים

לפני3 שעות , Davidna said:

אחלה דסה אבל מאיפה לך שהוא מניה בטוחה?

הוא מגן בן 30, לא בטוח שהוא יתן את אותה תפוקה בגיל 32 בטח שזה התפקיד שרץ הכי הרבה על המגרש

מגן בן 29 בשיא הקריירה שלו.

גם אם התפוקה שלו תרד בשנה הרביעית של החוזה זה עדיין סיכון ששווה לקחת.

מכבי עשתה הרבה כסף על שחקנים בשנים האחרונות + הכנסות מאירופה + העמדה הכי בעייתית שלנו שנים האחרונות.

ובלי קשר לזה שחיפה התחזקה מאוד בהשוואה לשנה שעברה.

2 דקות לפני, asaf-17 said:

מגן בן 29 בשיא הקריירה שלו.

גם אם התפוקה שלו תרד בשנה הרביעית של החוזה זה עדיין סיכון ששווה לקחת.

מכבי עשתה הרבה כסף על שחקנים בשנים האחרונות + הכנסות מאירופה + העמדה הכי בעייתית שלנו שנים האחרונות.

ובלי קשר לזה שחיפה התחזקה מאוד בהשוואה לשנה שעברה.

תוסיף לזה שאתה מקבל כאן שחקן כזה בהעברה חופשית. לקנות מגן בלבל הזה, אחרי עונה כזו בליגה ההולנדית זה לפחות סביב ה 3 מ' יורו (ואולי יותר)

תוסיפו לזה שכמעט כל עונת ג'ורדי הוא לא שיחק 

תוסיפו לזה שתמיד הוא היה פציע 

תוסיפו לזה שלמרות הכתבות עליו - הוא לא באמת קיבל הצעות באירופה ואתם בעיקר ניזונים מכתבים חסרי יושרה ולא צפיתם בשום משחק שלו בהולנד

תוסיפו את זה שהוא חור הגנתי ואפילו בתקציר שבודקים את ואן אובריים - רואים חור הגנתי שלו במצב נייח שהקבוצה שלו חטפה על זה גול

באשכרה כולנו ביציע בעונת שוטה חגגנו שייני חוזר ויקח לו את עמדת המגן (בפועל בסוף ייני ייצב את ההגנה דרך עמדת מגן שמאל) 

הלוואי שיחזור והוא השחקן אגף הישראלי הכי טוב בפער עצום שנוכל להחתים אבל איפה הוא ואיפה החוזה הזה. עצבים 

12 דקות לפני, Dr. Caligari said:

תוסיפו לזה שכמעט כל עונת ג'ורדי הוא לא שיחק 

תוסיפו לזה שתמיד הוא היה פציע 

תוסיפו לזה שלמרות הכתבות עליו - הוא לא באמת קיבל הצעות באירופה ואתם בעיקר ניזונים מכתבים חסרי יושרה ולא צפיתם בשום משחק שלו בהולנד

תוסיפו את זה שהוא חור הגנתי ואפילו בתקציר שבודקים את ואן אובריים - רואים חור הגנתי שלו במצב נייח שהקבוצה שלו חטפה על זה גול

באשכרה כולנו ביציע בעונת שוטה חגגנו שייני חוזר ויקח לו את עמדת המגן (בפועל בסוף ייני ייצב את ההגנה דרך עמדת מגן שמאל) 

הלוואי שיחזור והוא השחקן אגף הישראלי הכי טוב בפער עצום שנוכל להחתים אבל איפה הוא ואיפה החוזה הזה. עצבים 

בול!

לפני4 שעות , silentyogi said:

סימן לבאות?

לה נציונה נשמע כמו המקומון של נס ציונה

לא מחובבי יונתן אבל וולקאם. מבחינתי דסה ובלם זר וכל השאר (פרץ ויונתן) בונוס