Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

4 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

לגבי אורי דהן, אולי עוד יש סיכוי. לא באמת קיבל הזדמנויות.

נחמיאס בטוח לא העתיד.

הוא עוד יותר גרוע. בגלל זה הוא לא רואה דקות. 

חוץ מזה שאנחנו שילמנו רק דמי השבחה וחיפה שילמו עליו מה ששילמנו על קניקובסקי + הביאו לו את חבשי שמתגלה כבלם יותר טוב.

למה שנתניה תשחרר את טוואמסי (ובצדק) דקה לפני תחילת העונה??

צאו מזה כבר, לא יקרה גם יצחקי פתאום ירצה אותו.

לשחרר את השחקן הכי טוב שלך דקה לפני תחילת הליגה כשיש לקבוצה שאיפות העונה - לא יקרה.

במיוחד כשאין לנתניה בעיה כספית או שהם זקוקים לכסף, הם לא רעננה או משהו כזה.

לפני4 שעות , EranZeAvi said:

מה עובר על אנשים שלא מבינים שלא נביא זר מהליגה. 

זה לא קרה מאז מי ? יבוריאן? 
אחרי בדיקה - לא הבאנו אף זר מהליגה בכל תקופת מיטש.
מי שחולם על טוומאסי לא מחובר לעובדות

מדי פעם עדיין מתהפך בשנתי וממלמל ״תחטוף כבר את נאווקמה, ההוא מרעננה״... 

השחקן הבודד הזה היה הטעות המקצועית הקשה ביותר שעשינו בעידן המודרני. לדעתי אם אנחנו היינו מביאים אותו ולא ב״ש החזון של באזל המקומית היה מתגשם. 

עריכה - אחרי שרשמתי את התגובה עשיתי חיפוש קל ומצאתי את זה. מרגיש כמו הזייה

https://sports.walla.co.il/item/2805935

14 דקות לפני, סיריל מקנאקי said:

מדי פעם עדיין מתהפך בשנתי וממלמל ״תחטוף כבר את נאווקמה, ההוא מרעננה״... 

השחקן הבודד הזה היה הטעות המקצועית הקשה ביותר שעשינו בעידן המודרני. לדעתי אם אנחנו היינו מביאים אותו ולא ב״ש החזון של באזל המקומית היה מתגשם. 

עריכה - אחרי שרשמתי את התגובה עשיתי חיפוש קל ומצאתי את זה. מרגיש כמו הזייה

https://sports.walla.co.il/item/2805935

אני חושב שגם עלי מוחמד הייתה טעות מטורפת של ג'ורדי. אני מקווה שזה לא יעבור את דרגת וואקמה. אמנם סביר להניח שהוא לא יהיה ברמה שלו, אבל הוא הולך לקבל אזרחות ויש סיכוי טוב שהוא יישאר פה לעוד המון שנים.

4 דקות לפני, Raumdeuter said:

בקיצור אם בא לשר הפנים לתת אזרחות.

מקווה שאחרי מה שעשו לפדרו גלבאן שהיה פה 11 שנים והביע נכונות להשתקע פה, הקומבינה של שחר לא תעבור.

57 דקות לפני, itanar said:

מקווה שאחרי מה שעשו לפדרו גלבאן שהיה פה 11 שנים והביע נכונות להשתקע פה, הקומבינה של שחר לא תעבור.

עד היום כואב לי על פדרו.

1 hour ago, itanar said:

איך דואגים שצחי הנגבי או איתן כבל יהיו במשרד הפנים?,כי צריך למצוא לסבוריט(סבן) שורשים יהודיים.

אם ככה זה עובד (ואני לא נגד שככה זה יעבוד, למען הסר ספק), אני מקווה שלמכבי יש כבר תוכנית לאזרח את סבוריט בסוף העונה. שיגידו שזה יתרום לסגל הנבחרת (סטייל ויטור).

2 דקות לפני, Omer said:

אם ככה זה עובד (ואני לא נגד שככה זה יעבוד, למען הסר ספק), אני מקווה שלמכבי יש כבר תוכנית לנסות לאזרח את סבוריט בסוף העונה, או אולי זאת שאחריה אם יישאר פה. שיגידו שזה יתרום לסגל הנבחרת.

לגייס את שמעון יסדר לנו גם פארפה ואפילו את גררו במתנה.

לפני4 שעות , snufkin said:

אהבתי יותר את התקופה בה היית מנפיץ על זרים מרגשים. אני עד היום זוכר איזה ג'ינג'י נמוך מהליגה הסקוטית. האם מעוף ההנפצות שלך ירד בהתאם למעוף המנהל המקצועי שלנו?

וואלה היו ימים אחי אבל אני במקום אחר, אני עדיין תוהה אם הנסיון שלהם קשור לעזיבה עתידית של אבו פאני או נטו הטרלה על הראש שלנו.

זמן לשלוף ציפורניים, זה ברור.

מנסים לאזרח לי מוחמד ועוד שבדי שעדיין לא התחתן בכלל ולא יודע על מה מדובר.

עם פרץ ודסה אצלנו יהיה לחיפה קשה מאוד.

סנופקין אחי, אתה מתגעגע להטרלות שלי במזן שאנשים פה יוצאים למבצע חובק עולם לייצר הטרלה לגבי בלם. צוות של לפחות 3 (ככל הנראה כל קבוצת הוואטסאפ קשורה) סופרסטארים בהטרלות שמשלבים ידיים בשבילך להטריל אותך. תהנה מזה אל תחפש את מה היה פעם

לפני2 שעות , אלק נילאש said:

אני חושב שגם עלי מוחמד הייתה טעות מטורפת של ג'ורדי. אני מקווה שזה לא יעבור את דרגת וואקמה. אמנם סביר להניח שהוא לא יהיה ברמה שלו, אבל הוא הולך לקבל אזרחות ויש סיכוי טוב שהוא יישאר פה לעוד המון שנים.

עם כל הכבוד, עלי מוחמד יכול לצחצח לוואקמה את הנעליים.

48 דקות לפני, Omer said:

אם ככה זה עובד (ואני לא נגד שככה זה יעבוד, למען הסר ספק), אני מקווה שלמכבי יש כבר תוכנית לאזרח את סבוריט בסוף העונה. שיגידו שזה יתרום לסגל הנבחרת (סטייל ויטור), זה כבר טיעון שאין לחיפה לגבי מוחמד.

שם המשפחה "סבן"(היו לא מעט מגורשי ספרד שהתגלגלו לעירק) קרוב מספיק לשם סבוריט?(הרי אם לאקראיים מהכדורסל מצאו שורשים יהודיים אז בטוח אפשר לייצר לסבוריט משהו אם אין למכבי כוח להמתין עוד שנה).

אני חושב שלסבוריט עצמו כדורגל נבחרות יקסום(כי לנבחרת חבל הבאסקים אין מעמד רשמי בפיפ"א ולהגנה של נבחרת ספרד הוא כבר לא יגיע) כמו כמעט לכל כדורגלן.