Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כמה בכי על החזרה שלהם. גם בטוויטר, גם בספורט 5. הם משתינים מפחד. 

הבן זונה הכי גדול זה רן מלובני הכלומניק שמתגלה כשונא מכבי כבר תקופה ארוכה. 

חבורה של אפסים. אם אחד מהם היה מגיע לחיפה היינו רואים במשך שבועות כתבות שרק מהללות את ״התשוקה של הנשיא״ שגרמה לו לפתוח את הארנק וכאלה. 

47 דקות לפני, המכבייה said:

בלם, שיחרורים הכרחיים ולסגור את החנות. חלון נהדר ממש(הכל על הנייר כמובן). 

אתם שלם עם הכנפיים שלך?

עם כל הכבוד לתרומה ההתקפית של דסה, אנחנו בלי ווינגר אחד מקדימה שהוא באנקר. כולם במקסימום סימן שאלה.

אני חושב שאיביץ' חייב בארסנל שלו 4-3-3/4-5-1 נורמלי. זה כנראה המערך הכי טוב לפצח את הבונקרים המגעילים שמשחקים פה בארץ.

אולי חלאס להתעסק בהרכבים ולחפש סיבות הזויות למה מכבי לא צריכה את פרץ. 

מביך שהדעות משתנות בהתאם לתוצאות והיכולות ב 3 המשחקים האחרונים.

לא יהיו פציעות העונה ?

לא יהיו רוטציות בשל לוח המשחקים הצפוף מאי פעם ?

אין כאן שאלה בכלל וזה מביך שזה עדיין נמצא על סדר היום. מכבי חייבת את פרץ אצלה בסגל, ככה איביץ׳ מבטיח לעצמו שבכל זמן נתון יש לו איכות מקסימלית בקישור. 

האמת שגם אם אין אירופה, בגלל המונדיאל בחורף יקרה משהו מאוד מוזר שזה כמעט אחת לשבועיים מחזור אמצע שבוע בשביל לסגור את הלוח זמנים, זה אומר שגם בלי אירופה נצטרך סגל מעובה שיאפשר רוטציות

3 דקות לפני, ebibo said:

האמת שגם אם אין אירופה, בגלל המונדיאל בחורף יקרה משהו מאוד מוזר שזה כמעט אחת לשבועיים מחזור אמצע שבוע בשביל לסגור את הלוח זמנים, זה אומר שגם בלי אירופה נצטרך סגל מעובה שיאפשר רוטציות

האמת שהפגרה של המונדיאל חורף נופלת על פגרת השזרוע ככה שמבחינת הליגה זה לא עיכוב רציני. זה יגרום למחזור או שניים שיתקיימו באמצע שבוע, לא משהו רציני. 

מה שכן אם אנחנו באירופה נצטרך לשחק ביום ראשון/שני ואז חמישי בלי הפסקה וזה יגרום לעומס רציני. הלוואי שנגיע לשם.

28 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כמה בכי על החזרה שלהם. גם בטוויטר, גם בספורט 5. הם משתינים מפחד. 

הבן זונה הכי גדול זה רן מלובני הכלומניק שמתגלה כשונא מכבי כבר תקופה ארוכה. 

מיטש חזר להרוס את הליגה. זה הנרטיב.

לא מזמן טענו שהוא קמצן.

16 דקות לפני, אלק נילאש said:

אתם שלם עם הכנפיים שלך?

עם כל הכבוד לתרומה ההתקפית של דסה, אנחנו בלי ווינגר אחד מקדימה שהוא באנקר. כולם במקסימום סימן שאלה.

אני חושב שאיביץ' חייב בארסנל שלו 4-3-3/4-5-1 נורמלי. זה כנראה המערך הכי טוב לפצח את הבונקרים המגעילים שמשחקים פה בארץ.

אני רוצה לתת הזדמנות הוגנת לאוסקר. להביא עוד ווינגר ואת דור, מצמצם אפשרויות לכולם והופך את  מלחמת ההרכב לקצת אבסורדית. בהנחה סבירה שלא נגיע לבתים, אני אחיה עם חוסר פה ושם. 

13 דקות לפני, המכבייה said:

אני רוצה לתת הזדמנות הוגנת לאוסקר. להביא עוד ווינגר ואת דור, מצמצם אפשרויות לכולם והופך את  מלחמת ההרכב לקצת אבסורדית. בהנחה סבירה שלא נגיע לבתים, אני אחיה עם חוסר פה ושם. 

איך ווינגר ופרץ קשורים לאוסקר? זאת לא העמדה שלו. 

חוץ מזה שאם לא נגיע לאירופה יש סיכוי לא רע שנדחוף למכירה שלו כבר הקיץ או בינואר.

לפני2 שעות , המכבייה said:

אם דסה ודור באים, משחרר את ג"ראלדש מביא בלם וסוגר את החנות. אני רוצה לתת תחרות הוגנת לאוסקר. מעבר למה שהוא שווה מקצועית וכלכלית, הוא הרוויח תחרות הוגנת ואני מוכן לאלתר שם גם איתו וגם על חשבון השלמות "המנג'רית" על הנייר. מעבר לזה- הוא קייס סטאדי. מכבי חייבת לאזן בין צרכים. להביא את יוני או קיצוני אחר זה פקק אדיר. זה טו מאצ'. 

כדי לתת תחרות הוגנת אתה מוכן לקבור את אוסקר באגף? מה הצעד הבא, דור פרץ בלם? תקרא שוב מה כתבת, לא רציני. פקק אדיר? שחרר את הבינוניים ויש הרבה.

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איך ווינגר ופרץ קשורים לאוסקר? זאת לא העמדה שלו. 

חוץ מזה שאם לא נגיע לאירופה יש סיכוי לא רע שנדחוף למכירה שלו כבר הקיץ או בינואר.

מכבי יכולה לשחק בלי 10 טבעי בקלות עם איביץ אפילו ללא דור פרץ אז על אחת כמה וכמה איתו(כמו שהיא פתחה בחמישי וזה כשגולסה חולה). עדיין מביא את דור אם אני יכול. עוד ווינגר סותם את האפשרות שהוא יוסט לשם מידי פעם. הסיכון הזה מיותר בעיני. אם ימכר, זה סיפור אחר.

איפה אפשר לשמוע חיפאים בוכים? התגעגתי.

שחר ,בצדק, חושב כל הזמן על להוסיף איכות (ציבוטה בינואר, עכשיו גם סבע, לאזרח זר כדי להוסיף בלם זר) וכל הכבוד לו על כך כי ככה מתנהלת קבוצת ספורט תחרותית.

מצד שני, לראות את כל הבכי של חיפה נגד החתמות שלנו, עוזר להבין שהם לא יהיו מכבי אף פעם

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

כדי לתת תחרות הוגנת אתה מוכן לקבור את אוסקר באגף? מה הצעד הבא, דור פרץ בלם? תקרא שוב מה כתבת, לא רציני. פקק אדיר? שחרר את הבינוניים ויש הרבה.

אני רוצה שהוא ישחק וירוויח דקות איפה שרק ניתן. 

אתה לא קובר אותו באגף, אתה משתמש בו שם כשצריך ומנצל את היתרונות שלו משם. 

אם ישחררו, ישחררו. כרגע, כך אני תופס את זה- בלם, דסה ודור וזהו. 

52 דקות לפני, אלק נילאש said:

אתם שלם עם הכנפיים שלך?

לא צריך ווינגרים. צריך לפלוט את כולם

3 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי יכולה לשחק בלי 10 טבעי בקלות עם איביץ אפילו ללא דור פרץ אז על אחת כמה וכמה איתו(כמו שהיא פתחה בחמישי וזה כשגולסה חולה). עדיין מביא את דור אם אני יכול. עוד ווינגר סותם את האפשרות שהוא יוסט לשם מידי פעם. הסיכון הזה מיותר בעיני. אם ימכר, זה סיפור אחר.

אם אוסקר יהיה שווה את זה (והוא שווה את זה) הוא ישחק ולא משנה איפה. 

התחרות שיש לו פה היא כלום לעומת מה שמחכה לו בהמשך הקריירה. 

לא חושב שלשלב אותו באגף יעשה לו טוב. חוץ מזה שאם מגיע שחקן אגף זה במקום קוואס ולא בנוסף.

2 דקות לפני, המכבייה said:

אני רוצה שהוא ישחק וירוויח דקות איפה שרק ניתן. 

אתה לא קובר אותו באגף, אתה משתמש בו שם כשצריך ומנצל את היתרונות שלו משם. 

אם ישחררו, ישחררו. כרגע, כך אני תופס את זה- בלם, דסה ודור וזהו. 

נסכים שלא להסכים, עלולים לאבד אליפות נגד הקטנות בבונקרים בהיעדר משחק אגפים משובח, לחיפה אין את הבעיה הזאת.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אם אוסקר יהיה שווה את זה (והוא שווה את זה) הוא ישחק ולא משנה איפה. 

התחרות שיש לו פה היא כלום לעומת מה שמחכה לו בהמשך הקריירה. 

לא חושב שלשלב אותו באגף יעשה לו טוב. חוץ מזה שאם מגיע שחקן אגף זה במקום קוואס ולא בנוסף.

אני חושב שאם וכאשר יגיעו שניהם.

אין מנוס מלהפרד מ4 שחקנים בערך. תחרות היא חשובה עד שהיא מגיעה לגבול מסויים שהיא פוגעת בקבוצה.

אישית הייתי נפרד מגרלדש, ביטון, אלמוג. ובוחר עוד שחקן התקפה לבחירת מאמן.(פריצה, קוואס)

להבנתי ההצעה הקודמת לדסה היתה סביב ה 500 לעונה. עד לפני שבוע הוא לא הסכים בכלל לדבר עד שימצה אופציות. לפני שבוע יצרו קשר מטעמו עם דרישה ל 700 לעונה (ואם שמתם לב גם שלחו כתבים לכתוב כל מיני "הכל תלוי בהצעה הכספית").

מכבי העלו את ההצעה ל 600. אני לא רואה תסריט שדסה מסרב לזה (אלא אם תיכנס לו הצעה מקבוצה בליגה בכירה, קלוש) ואם יסרב הוא אדיוט