Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

בגדול המשחק הראשון עם ניס ב 18 לחודש במידה ועוברים את אריס, שחקן חדש צריך משהו כמו עשרה ימי אימון עם קבוצה בשביל באמת לפתוח, זאת אומרת שאם הם מגיעים מחר לא רחוק המצב שבו הם פותחים, אבל בתאכלס שניהם שחקנים שמכירים את המערכת, את מתקן האימונים, האצטדיון, הקהל, הם יכולים לפתוח אפילו אחרי 4/5 אימונים, אז אני מניח שאם מי מהם יוחתם השבוע כולל סופ"ש הוא יפתח מול ניס.

במידה ושניהם חותמים אפשר סוף סוף לסדר את מצבת הזרים ואז להחליט מה עושים עם קוואס סוף סוף, ההרכב שלנו יתחיל לקבל צורה של 4-3-3 או יותר 4-4-2 עם זהבי בתאכלס(גם במשחק היחיד שהוא שיחק הוא לא היה חלוץ השפיץ אלא מאחורי החלוץ כמו שחשבתי), משהו כזה:

image.thumb.png.0de905a60cf33b603dac1f95625d1ad7.png

יש פה גם עוד כמה מחליפים שלא הזכרתי כמו פיבן, רביב, ריקן, ד.ביטון ותורג'מן אבל אני באמת לא בטוח שהם ישארו במידה ואין אירופה

שמח שגם במכבי הבינו שדסה שווה את העוד כמה עשרות אלפי יורו בשנה (לא הכסף שלי, אני יודע). דסה זה גיימצ'נג'ר בעמדה שיש לנו בה זר חלש. הרכש הכי חשוב

Just now, snufkin said:

שמח שגם במכבי הבינו שדסה שווה את העוד כמה עשרות אלפי יורו בשנה (לא הכסף שלי, אני יודע). דסה זה גיימצ'נג'ר בעמדה שיש לנו בה זר חלש. הרכש הכי חשוב

המצב היום שונה מלפני שבועיים גם מבחינת דסה(ודור). אם הם יחתמו, עניין הזרים הופך לפחות קריטי מלבד בלם. כי הקאדר הישראלי מספק המון פתרונות מתוכו. 

Just now, המכבייה said:

המצב היום שונה מלפני שבועיים גם מבחינת דסה(ודור). אם הם יחתמו, עניין הזרים הופך לפחות קריטי מלבד בלם. כי הקאדר הישראלי מספק המון פתרונות מתוכו. 

אחד הדברים המעניינים שרז אמיר אמר בפוד האחרון זה לנסות להחתים את פריצה לחוזה ארוך טווח, מי ידע לכמה זמן עוד יובה ישאר איתנו והכשירות של זהבי 

*אזהרת פשחצקי*

מוטי פשכצקי:
"במכבי תל אביב חוששים: זרים לא ירצו להגיע לארץ בשל המצב הביטחוני. אנריק סאבוריט, שעזב את הארץ במבצע 'שומר החומות', מודאג מהמצב. זהבי לא צפוי לפתוח בגומלין מול אריס"

2 דקות לפני, Raumdeuter said:

*אזהרת פשחצקי*

מוטי פשכצקי:
"במכבי תל אביב חוששים: זרים לא ירצו להגיע לארץ בשל המצב הביטחוני. אנריק סאבוריט, שעזב את הארץ במבצע 'שומר החומות', מודאג מהמצב. זהבי לא צפוי לפתוח בגומלין מול אריס"

נו זה ברור לנו. הוא גם כתב שהשמש זרחה הבוקר?

הבאה של דסה ופרץ קריטית מאוד. לחיפה הולך להכנס סכום משמעותי מאוד מההעפלה לבתים,  ברגע שהישראלים הטובים ביותר (הפנויים) בשוק יהיו אצלנו, אין להם יותר מדי אפשרויות חיזוק בשנים הבאות מהבחינה הזו.

3 דקות לפני, Raumdeuter said:

*אזהרת פשחצקי*

מוטי פשכצקי:

רוצה קצת לבאס את אוהדי מכבי לאחר הידיעות האחרונות על פרץ ודסה.

איש קטן.

5 דקות לפני, Raumdeuter said:

*אזהרת פשחצקי*

מוטי פשכצקי:

מה שונה מה-74 שנים האחרונות שזרים חוששים להגיע לכאן?

3 דקות לפני, Kimhistan said:

מה שונה מה-74 שנים האחרונות שזרים חוששים להגיע לכאן?

באמצע מבצע צבאי בעזה, לא יגיע אף זר. גם קצת אחרי המבצע יהיה קשה לשכנע. 

42 דקות לפני, snufkin said:

בשום ליגה ובשום עולם דסה לא שווה 600 אלף יורו נטו לעונה בחוזה ל 3 שנים, בגיל 30, אבל כשרתה צריך את הגנב אתה מוריד אותו מהעץ, הרוויח בגדול מהסיטואציה.

1 hour ago, קובי השועל said:

כל האתרים בפרסום שדסה ופרץ השבוע במכבי. האם זה יספיק לניס?

מתחילת הקיץ מפרסמים את זה שהשבוע הם במכבי.

אם עוברים את היוונים (ונעבור בע״ה) צריך להגיש בקשה לחילופי ביתיות עם ניס. שלא בטעות יחששו להגיע וינסו לחייב אותנו לארח בחו״ל, מה שגם זה רק יעזור לנו לשחק את המשחק השני בבית.

44 דקות לפני, המכבייה said:

אין לך אף שחקן כנף טבעי, אילתורים זה לא דבר רצוי אם אתה מכוון לאליפות. חייבים לפחות זר אחד לכנף ימין.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

אין לך אף שחקן כנף טבעי, אילתורים זה לא דבר רצוי אם אתה מכוון לאליפות. חייבים לפחות זר אחד לכנף ימין.

דסה מאפשר לך גמישות פסיכית בסגל.

הוא משדרג בכמה רמות את עמדת המגן, מפנה מקום לבלם זר ומאפשר לך לשמור את פריצה בסגל יחד עם החתמה של כנף זר על קוואס (מה שלא נראה שיקרה, כנראה יישאר לפחות עד ינואר).

59 דקות לפני, דקסטר said:

מה שיקרה בסוף זה שבסוף אוגוסט יהיו פה דסה, פרץ, כנף זר במקום קובאס ובלם זר במקום זראלדש ונגיד "אם רק כולם היו חתומים כבר באמצע יולי אולי המשחק מול ניס היה צמוד יותר והיה סיכוי" :crazy:

לא נעים להגיד, אבל אם כל זה יקרה המשחק מול ניס לא ממש מעניין. 

לא האמנתי שזהבי יגיע, לא האמנתי שאיביץ׳ יחזור, אבל דסה? הכי לא האמנתי. חלום.

35 דקות לפני, Raumdeuter said:

*אזהרת פשחצקי*

מוטי פשכצקי:

סאבוריט בכלל בהרצליה ואשתו המלכה העלתה סטורים בעדנו.

11 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אם דסה ודור באים, משחרר את ג"ראלדש מביא בלם וסוגר את החנות. אני רוצה לתת תחרות הוגנת לאוסקר. מעבר למה שהוא שווה מקצועית וכלכלית, הוא הרוויח תחרות הוגנת ואני מוכן לאלתר שם גם איתו וגם על חשבון השלמות "המנג'רית" על הנייר. מעבר לזה- הוא קייס סטאדי. מכבי חייבת לאזן בין צרכים. להביא את יוני או קיצוני אחר זה פקק אדיר. זה טו מאצ'. 

7 דקות לפני, המכבייה said:

אם דסה ודור באים, משחרר את ג"ראלדש מביא בלם וסוגר את החנות. אני רוצה לתת תחרות הוגנת לאוסקר. מעבר למה שהוא שווה מקצועית וכלכלית, הוא הרוויח תחרות הוגנת ואני מוכן לאלתר שם גם איתו וגם על חשבון השלמות "המנג'רית" על הנייר. מעבר לזה- הוא קייס סטאדי. מכבי חייבת לאזן בין צרכים. להביא את יוני או קיצוני אחר זה פקק אדיר. זה טו מאצ'. 

אני מניח שכנף אם יגיע זה ע"ח קוואס אבל כרגע הכל בתיאוריה. אני בכלל חושב שהעלאה המשמעותית של ההצעה לדסה מגיעה כי במכבי מבינים שיהיה קשה להביא זרים לישראל במצב הנוכחי ובחרו לשים כסף איפה שאפשר וריאלי

29 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

בשום ליגה ובשום עולם דסה לא שווה 600 אלף יורו נטו לעונה בחוזה ל 3 שנים, בגיל 30, אבל כשרתה צריך את הגנב אתה מוריד אותו מהעץ, הרוויח בגדול מהסיטואציה.

פרץ בשנה שעברה קיבל 900, קרצאב חותם עכשיו על 550 ברוסיה. שכר השחקנים בחוץ גם עלה. ובנוסף כמו שאמרת, יש כאן סיטואציה של מגבלת זרים, תוסיף לה את המצב הביטחוני וכנראה שבמכבי העדיפו לשים את הכסף על מי שריאלי להביא. 

24 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא נעים להגיד, אבל אם כל זה יקרה המשחק מול ניס לא ממש מעניין. 

לא האמנתי שזהבי יגיע, לא האמנתי שאיביץ׳ יחזור, אבל דסה? הכי לא האמנתי. חלום.

גם אני לא האמנתי (עדיין לא)

אם נודח באיזה 2-1 בצמד המשחקים אז אין מצב שהמחשבה לא תעבור בראש של כולם (בסוף נעוף בפנדלים בסלוניקי)

כבר חפרו על זה אבל אם תהיה עונה ללא בתים קשה לי להאמין שלא נראה שחרורים.

האמת לא יודע אם מישהו זוכר אבל לפני חודש בערך התנגדתי לכזאת הצעה לדסה, אבל לאור המצב הבטחוני, האיכות של הצוות הניהולי(יצחקי) אולי באמת עדיף כבר לתת לו חוזה גבוה ב 200 אלף יורו לשנה ממה שמגיע לו ולסיים עם זה, נסגור את עמדת המגן הימני, נפנה מקום לזר ונחשוב מה לעשות עם קוואס שהמצב הבטחוני ירגע, עם החלופות שיש לנו אפשר שקוואס ישאר עד ינואר או עד שירגע המצב הבטחוני ותיפול הזדמנות לזר מעניין, עמדת הבלם קצת מסתבכת אם המצב הבטחוני ישאר ככה לתקופה, לא רואה מי שיבוא ואולי צריך לחשוב על חלופות מהליגה(סבטקוביץ'?)

1 hour ago, maccabi-king said:

אין בליגה איזה בלם ששווה לקחת עליו סיכון? 

אם יש מבצע, שיחפשו בלם טוב מהליגה

יש כמה בלמים טובים אבל אף אחד מהם לא מתאים לקבוצה יוזמת(ע"ע נחמיאס,הוא פחות גרוע משחושבים אבל הוא פשוט לא מתאים סגנונית לקבוצה יוזמת שמשחקת בעיקר על הקרקע. לליגות שמשחקות בסגנון אנגלי מיושן סטייל ליג וואן ודומותיה הוא יכול להתאים באופן לא רע בכלל).

הכל יפול ויקום על השבוע הקרוב. פרץ רגל וחצי במכבי והוא שחקן על ורכש מדהים שיתן עוצמה מטורפת במרכז המגרש, אבל לא העיקר כאן. 

דסה, אם באמת יחתום במהלך השבוע זה המהלך הכי גדול של הקיץ, שחקן על לעמדה שאנחנו צריכים וב10 רמות מעל כל מה שיש כאן. מבחינתי החתמה שלו סוגרת סיפור. 

לגבי יוני אני עדיין קצת סקפטי, הוא אולי רוצה לבוא אבל לא רואה את מכבי ופיזה מגיעות להסכמות בכזאת קלות, הגעה שלו תקדם אותנו מאוד אבל מאמין בקבוצה מבחינה התקפית גם אם לא יגיע

עם הבלם הזר מניח שנצטרך לחכות עוד לפחות שבועיים (הרגשה) רק שבסוף יפגעו.

קיצר, בהצלחה לנו השבוע.