Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

אני לא יודע מה יהיו המערכים שאיביץ ירכיב במהלך העונה אבל אם פרץ יגיע הוא ביחד עם זהבי ביטון קניקובסקי וסאובריט נראים כבאנקרים בכל מערך 

Just now, מכביסט לעד said:

לא רציתי להתחיל פה ויכוחים והשוואות אז בכוונה לא רשמתי משהו יותר נחרץ. 

בגדול אני איתך. יש בקישור הזה פיזיות (גלזר, פרץ, גולסה), קשרים שלא מפסיקים לרוץ (יוריס, גבי), קשרים יצירתיים (ביטון, אוסקר, גבי וגם פארפה במקרה הצורך) וקשרים עם ניסיון (ריקן וגולסה). 

מה שכן זה הופך את ההשארה של ריקן לעוד יותר מיותרת ממה שהיא גם ככה הייתה עם כל האהבה אליו. 

ריקן לא מפריע לי בכלל.

קישור מפלצתי ..הליגה השנה מאוד חזקה , אם מכבי תביא מגן ימני ברמה גבוהה(הלוואי דסה, אבל לא נראה שהוא רוצה לרדת מהדרישות שלו גם במצב הנוכחי, אבל דברים נזילים) ובלם טוב(קיצוני זה גם משהו חובה) אנחנו נהיה קבוצה שחייבת לרוץ עד הסוף עם חיפה, גם ב"ש יהיו שם..

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מפחד? 

לא אמרת שאתה מפסיק להגיב?

אם הוא בא על חשבון ההולנדי בהרכב זה נשמע לי מיותר לאללה, כי ממש אהבתי אותו.

גם אם האליפות תחזור למקומה הטבעי אני עדיין אחשוב שצריך למצוא מחליף ליצחקי(אין לי משהו אישי נגדו,אני פשוט חושב שלנהל מקצועית את כל מכבי זה קצת גדול עליו,אבל בתור הסגן של בר כובא כמו שהיה עם מנספורד זו מתכונת מעולה גם מבחינתו וגם מבחינת מכבי).

@antonio_margheriti2 יוריס במכבי לעולם.

1 דקה לפני, Kimhistan said:

עם כל האהבה לדור

הקישור זה העמדה האחרונה שאנחנו צריכים לחזק כרגע

זה נכון, אבל אם יש שחקן כזה על המדף, אתה קודם מביא ואז חושב מה לעשות איתו.

מה שכן, גם אם יביא אותו ויחזיר את כהן אבל יפול עם הבלם (או גרוע מזה, לא יביא אחד), הקיץ עדיין יהיה כישלון מבחינתו.

15 דקות לפני, erantheking21 said:

ריקן לא מפריע לי בכלל.

קישור מפלצתי ..הליגה השנה מאוד חזקה , אם מכבי תביא מגן ימני ברמה גבוהה(הלוואי דסה, אבל לא נראה שהוא רוצה לרדת מהדרישות שלו גם במצב הנוכחי, אבל דברים נזילים) ובלם טוב(קיצוני זה גם משהו חובה) אנחנו נהיה קבוצה שחייבת לרוץ עד הסוף עם חיפה, גם ב"ש יהיו שם..

נראה שלא ינחתו כאן זרים חדשים..

13 דקות לפני, Kimhistan said:

עם כל האהבה לדור

הקישור זה העמדה האחרונה שאנחנו צריכים לחזק כרגע

מעדיף דור פרץ אחד על פני כל מה שיש לנו בעמדה שלו.

31 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עם פרץ הקישור שלנו כבר לא נופל מזה של חיפה.

מניח שאם לא נגיע לאירופה ישחררו/ימכרו לפחות עוד קשר אחד בנוסף לנידם.

לא נופל?

עם פרץ זה הקישור הטוב והעמוק בהיסטוריה ללא תחרות.

אוהב את פרץ אבל לדעתי הדקות של אוסקר ירדו באופן משמעותי. אצל איביץ פרץ שיחק בעיקר 10. פרץ לא יחליף את גלזר, אולי ישחק יחד עם גולסה/יוריס כשני מספרי 8. ובכלל, איפה נכנס פה גבי?

27 דקות לפני, erantheking21 said:

ריקן לא מפריע לי בכלל.

טוב שלא הוספת גם את מסי לרשימה.

כבר בסגל הנוכחי אנחנו רצים עד הסוף ויותר מזה.

עם מה שרשמת אנחנו פייבוריטים בגדול.

10 דקות לפני, PLASTOMAN said:

אוהב את פרץ אבל לדעתי הדקות של אוסקר ירדו באופן משמעותי. אצל איביץ פרץ שיחק בעיקר 10. פרץ לא יחליף את גלזר, אולי ישחק יחד עם גולסה/יוריס כשני מספרי 8. ובכלל, איפה נכנס פה גבי?

פרץ שיחק הרבה כ8 בעונה הראשונה של איביץ׳.

בעונה השנייה הוא היה פצוע ברוב הזמן. אחרי שחזר בפלייאוף קורונה הוא שיחק לצד גולסה כ8, אבל זה בגלל שה10 היחיד היה חלש וגם מעורב בפרשה מפוקפקת. 

לדעתי נראה את פרץ ויוריס מתחרים על ה8 בזמן וגולסה יראה פחות דקות לאור היכולת הפושרת. מעליהם ישחק אוסקר או גבי ומתחתם גלזר (ובמשחקים נגד בונקרים או במקרים של פציעה פרץ יכול להחליף אותו). 

ראיתי פה שמרכיבים את פרץ במקום ההולנדי 

זה פשע. ההולנדי מביא לנו דברים שלא היו, תזזיתיות, ראית משחק, מסירות. את כל זה לפרץ אין.

מקווה שאולי קניקובסקי יעשה אגפים מדי פעם והשלישיה תהיה גלזר פרץ וההולנדי