Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

1 hour ago, Nadav El said:

איך זה שונה מפיבן, דור פרץ וגלזר שתרמו מאוד באליפות הראשונה של איביץ'?

יונתן?

כן, פגענו מצויין בזרים, אבל היו שחקנים שהגיעו "משום מקום".

ולא, אני לא חושב שהסגל שלנו כרגע בכיוון טוב.

זה שונה מהותית, כי בעונה הראשונה של איביץ' היה לך שלד חזק מאוד. 

למיטב זכרוני: ראיקו, טיבי, דסה, גולסה, אצילי, מיכה, עטר, שכטר. אליהם הצטרפו שחקנים מושאלים שעשו עונה טובה, הברקות של איביץ' וזרים טובים. 

אני חושב שאבולוציונית, מכבי של היום נמצאת במקום אחר מזו של עונת 18/19. 

לפני1 שעה , אקיטה said:

אני קצת לא מבין אותך ואת זה אני מצרף להודעות קודמות שלך.

גבי (בדומה לביטון) כמו שאמרת שחקן טוב לסגל ולא סטארטר, כבר בשלד הנוכחי הוא לא יהיה כזה. הרי יש את אוסקר, שאתה בעצמך אמרת שחייב לעוף מפה מרוב שהוא טוב. יש גם את פארפה כ"מחליף" לאוסקר ב10 ועל אגף שמאל.

חוץ מזה, לא מובן איך שלד שכולל את סאבו, ניר ביטון, גלזר, יובא, זהבי, אוסקר, פארפה, דניאל זה לא שלד ראוי למאבקי אליפות ואני לא מציין גולסות למיניהם שיודעים דבר אחד או 2 על מאבקי אליפות.

בעיניי אנחנו קודם כל חסרים בלם ומגן ימני ראויים, כשזה יגיע (ובתקווה שהשחקנים שיגיעו טובים) נראה שיפור גדול בהרבה בעיות כולל האופן בו מכבי לא מצליחה כרגע לבנות התקפות ומשחק האגפים.

לא ראיתי את ניר ביטון משחק דקה במכבי עדיין. מבחינתי גם פארפה הוא עדיין בגדר חידה. 
יכול להיות שיש בינינו פער באיך שאנחנו תופסים את ההגדרה "שלד". 
מבחינתי מי שמהווה חלק מ"שלד" של קבוצה הוא רק מי ששיחק בה והראה יכולות ראויות במשך תקופה. 

שלד מבחינתי משמע יציבות - סימני קריאה ולא שאלה. 

שים לב שמתוך כל השמות שרשמת, יש כמה שחולקים אותה עמדה. מעבר לכך, יש כמה שאתה אפילו לא יודע להגיד לי באיזו עמדה הם ישחקו. 

36 דקות לפני, Cosmic said:

זה שונה מהותית, כי בעונה הראשונה של איביץ' היה לך שלד חזק מאוד. 

למיטב זכרוני: ראיקו, טיבי, דסה, גולסה, אצילי, מיכה, עטר, שכטר. אליהם הצטרפו שחקנים מושאלים שעשו עונה טובה, הברקות של איביץ' וזרים טובים. 

אני חושב שאבולוציונית, מכבי של היום נמצאת במקום אחר מזו של עונת 18/19. 

וגם המתמודדות טובות יותר מאז,

צריך להיות ריאלים, לא בכיין ולא פסימי פשוט ריאלי.

זה לא שמכבי בטוח לא תצליח, אבל חסרים 3 שחקנים, מגן ימני בלם וכנף, ויש הרבה מאותו דבר בקישור האחורי ובצדדים ובהגנה,

חוץ מחלוצים ברמה גבוהה מאד וסבוריט, כל השאר כרגע לא מספיק טובים לעומת המתמודדות.

גם השלם לא גדול מסך חלקיו למרות חזרת איביץ' שזה כן היה לנו באותה עונה.

אז נכון זה מוקדם מדי, והליגה הרבה יותר חשובה מהמשחק היום ואירופה בכלל אבל לא רואה אותנו בסגל הנוכחי טובים יותר מעונה שעברה כרגע.

21 דקות לפני, Cosmic said:

לא ראיתי את ניר ביטון משחק דקה במכבי עדיין. מבחינתי גם פארפה הוא עדיין בגדר חידה. 
יכול להיות שיש בינינו פער באיך שאנחנו תופסים את ההגדרה "שלד". 
מבחינתי מי שמהווה חלק מ"שלד" של קבוצה הוא רק מי ששיחק בה והראה יכולות ראויות במשך תקופה. 

שלד מבחינתי משמע יציבות - סימני קריאה ולא שאלה. 

שים לב שמתוך כל השמות שרשמת, יש כמה שחולקים אותה עמדה. מעבר לכך, יש כמה שאתה אפילו לא יודע להגיד לי באיזו עמדה הם ישחקו. 

כן כנראה שאנחנו תופסים את ההגדרה בצורה שונה. 

בנוגע לפסקה האחרונה זה בדיוק מהדברים שהגורם להם הוא מחסור בבלם ומגן ימני בעיניי. המחסור בבלם ראוי משליך גם על איך עדיף לשחק עם סאבו וניר ביטון, לדוגמה. המחסור במגן ימני איכותי גורם לעוד יותר בעיות באגף הימני. 

פתירת 2 העמדות האלה בהגנה (במיוחד הבלם הזר) תשחרר לנו כמה אילוצים שמגבילים את הסגל.

1 hour ago, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

עזבו שלא יגיע כי זה פשכצקי,אבל בלם טוב?

נראה שיש לו נתונים ואזומה מרשימים אבל בתקופה האחרונה נמצא במגמת ירידה בקריירה ובמעמד 

לא ציפיתי משפכה לציין את זה כי האפס הזה הוא אפילו לא עיתונאי, אבל מילוש דגנק היה מועמד למכבי בקיץ 18/19 לפני שאמאדור חתם, ובינואר 2022 לאחר שקרסטאיץ הגיע, לפני שהשאילו את סה.

פעם שלישית גלידה ?

29 דקות לפני, kikoman said:

אבל לא רואה אותנו בסגל הנוכחי טובים יותר מעונה שעברה כרגע.

אתה באמת לא רואה הבדל בין תחילת עונה שעברה לעכשיו מבחינת איכות הסגל?

אתה פותח עונה עם זהבי, יובאנוביץ׳, גלוך, פארפה, ניר ביטון. זה חצי הרכב ויהיה עוד רכש. 

פלוס על הקווים איביץ׳ במקום פטריק שזה השלם שגדול מסך חלקיו.

לפני1 שעה , kikoman said:

אבל לא רואה אותנו בסגל הנוכחי טובים יותר מעונה שעברה כרגע.

מה ?

עד כה מסגל העונה הקודמת עזב מתן בלקטקסה.

הגיעו זהבי, ביטון, יוריס + פארפה שחזר מהשאלה ואיביץ׳.

הסגל הנוכחי חד משמעית עדיין לא מספיק טוב, אבל להגיד שהוא לא טוב יותר משנה שעברה ?

כנראה שרק בפורום / פייסבוק אפשר לכתוב דברים כאלה.

2 דקות לפני, MTA For Ever said:

מה ?

הסגל הנוכחי חד משמעית עדיין לא מספיק טוב, אבל להגיד שהוא לא טוב יותר משנה שעברה ?

גם גלוך שהצטרף

מאמין שיגיעו עוד 2-3 שחקנים

4 דקות לפני, MTA For Ever said:

מה ?

אני גם בדעתך שהסגל השתפר אבל גם ז'וסואה סה ועדן שמיר עזבו אם נתייחס לסגל של שנה שעברה לעומת השנה

לפני2 שעות , Cosmic said:

למיטב זכרוני: ראיקו, טיבי, דסה, גולסה, אצילי, מיכה, עטר, שכטר.

ותראה מה שווה הניסיון לדלות רשימה חלקית שתקרא לה בשם הערטילאי "שלד".

טיבי בכלל לא ראה דשא בעונה הראשונה של איביץ, גולסה היה בעיקר פצוע, ושכטר בכלל הגיע על תקן חלוץ מחליף לקיארטנסון.

4 דקות לפני, ebibo said:

אני גם בדעתך שהסגל השתפר אבל גם ז'וסואה סה ועדן שמיר עזבו אם נתייחס לסגל של שנה שעברה לעומת השנה

נכון, שכחתי אותם. ועדיין להגיד שהסגל הנוכחי לא טוב מהסגל אשתקד זה מנותק לחלוטין מהמציאות.

זה לא סותר את העובדה שיש לנו 3-4 עמדות בהרכב שמחייבות שדרוג (מגן, בלם, קשר אמצע, שחקן כנף)

1 hour ago, MTA For Ever said:

נכון, שכחתי אותם. ועדיין להגיד שהסגל הנוכחי לא טוב מהסגל אשתקד זה מנותק לחלוטין מהמציאות.

זה לא סותר את העובדה שיש לנו 3-4 עמדות בהרכב שמחייבות שדרוג (מגן, בלם, קשר אמצע, שחקן כנף)

אכן.

עצם העובדה שיש לך מאמן כמו איביץ שם אותך במקום אחר לגמרי. וכן, חייב לשנות עוד וכבר מתחיל להיות מאוחר בשביל זה. 

לפני1 שעה , שי123 said:

ותראה מה שווה הניסיון לדלות רשימה חלקית שתקרא לה בשם הערטילאי "שלד".

טיבי בכלל לא ראה דשא בעונה הראשונה של איביץ, גולסה היה בעיקר פצוע, ושכטר בכלל הגיע על תקן חלוץ מחליף לקיארטנסון.

אבל זה כן בסיס ושלד טוב יחסית. 

רק שלא ינוחו שם בגזרת יצחקי אחרי משחק אחד טוב. אנחנו משוועים לחיזוק ותיכף מתחילה הליגה בואכה בונקרים. חייבים בלם זר איכותי. חייבים מגן ימין איכותי שיודע לתמוך בהתקפה. לחוזז אסור לראות דשא, צריך שחקן איכותי לכנף.

2 דקות לפני, snufkin said:

רק שלא ינוחו שם בגזרת יצחקי אחרי משחק אחד טוב. אנחנו משוועים לחיזוק ותיכף מתחילה הליגה בואכה בונקרים. חייבים בלם זר איכותי. חייבים מגן ימין איכותי שיודע לתמוך בהתקפה. לחוזז אסור לראות דשא, צריך שחקן איכותי לכנף.

ההפך חייב לשים גז,זה רק מראה כמה פוטנציאל יש לנו להיות אדירים העונה

Just now, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

ההפך חייב לשים גז,זה רק מראה כמה פוטנציאל יש לנו להיות אדירים העונה

ברור אבל ההיגיון אצל יצחקי לפעמים עובד הפוך