Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

Just now, ששון הצהוב said:

אני מאמין למידע היבש שפורסם בכתבה (להוציא את פרשנויות בין המעברים של אלמוג בוקר).

הנתון שהוצג זה שבכיר בנבחרת ישראל, חבר קרוב של מיכה כתב את אותן הודעות של מי שמכונה המעורב השלישי.

אני לא מצליח לחשוב מי זה, ולא מתחשק לי כרגע לסקור את סגל הנבחרת של אותה עת.

יש לך אולי רעיון מי זה יכול להיות?

יש לי כמה רעיונות, לא אחד. אבל אין טעם להתעסק בזה באמת. אולי ביום מן הימים נדע מי זה ואולי לא. אין קשר לדור וחבל ליפול בפח של אוהדי קבוצות אחרות.

1 דקה לפני, Elirandani said:

על סמך התכתבות זה קשוח מדי.

אם התוכן של ההתכתבות אותנטי אז אין יותר מדי מקום לפרשנות.

אני לא מדבר על הצורה, זה ברור שזה לא צילומסך מקורי אלא תוצר חדש שערך אלמוג בוקר, אבל המהות נשארת באיתנה.

אני רואה פה בפורום הסכמה די מהימנה עם הכתבה כלפי ההתכתבויות של אצילי ומיכה אז לא מוצא שוני של שאר ההתכתבויות (כולל של שחקנים ד', ה', הורי הנערה, הנערות עצמן וכו'..)

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל אתה לא יכול לחשוד בו רק בגלל שאוהדי חיפה מפיצים שמועות שזה הוא. במקרה הוא קרוב לחזור לארץ ובמקרה השמועות הן שגם הוא מעורב בפרשה? 

חוץ מזה שבפועל אותו שחקן שדובר לא עשה שום דבר באותו ערב. יכול להיות שהוא החליט לא לקחת חלק בזה כי זה לא היה נראה לו מתאים. אי אפשר להעניש שחקנים רק על הודעה בלי מעשה. 

לא קשור לחזרה שלו לארץ.

התייחסתי רק לנתונים שהובאו בכתבה.

ממנה שעולה שזה היה נראה לו מאד מתאים.

עזוב אני לא מדבר על להעניש.

אני מדבר על האכזבה...

אני יודע שאם היה מדובר בשחקן סוג ז' אז לא הייתי מתרגש.

אבל כשמדברים איתך על בכיר בנבחרת ישראל, אחד כזה שמשדר החוצה בדיוק את כל מה שנכון להעריץ.

מקצוען, מנהיג, יודע להתראיין.

פייטר, ווינר, קשוח, סוג של סמל.

והכל בתוך דמות כזו מושלמת חיצונית ופנימית.

מעין תמצית של הישראליות היפה, לפחות כפי שהיא משווקת ומיוח"צנת...

ואז אתה קורא את ההתכתבות...

עזוב אני לא צריך שיענישו אותו.

שיחררתי אותו, הוא משוחרר.

10 דקות לפני, ששון הצהוב said:

אם התוכן של ההתכתבות אותנטי אז אין יותר מדי מקום לפרשנות.

אני לא מדבר על הצורה, זה ברור שזה לא צילומסך מקורי אלא תוצר חדש שערך אלמוג בוקר, אבל המהות נשארת באיתנה.

אני רואה פה בפורום הסכמה די מהימנה עם הכתבה כלפי ההתכתבויות של אצילי ומיכה אז לא מוצא שוני של שאר ההתכתבויות (כולל של שחקנים ד', ה', הורי הנערה, הנערות עצמן וכו'..)

אני איתך, כל מה שהיה שם בעייתי.

אין לי כח לראות שוב את הכתבה, אבל אם אני זוכר נכון, השחקן השלישי אמר שהוא בודק בנות אחרות, אחרי שהתברר לו הגיל באותה התכתבות. (גם לא ראינו הכל)

לכן אני אומר שזה קשוח להוציא את השם שלו החוצה, כשהוא בסופו של דבר לא מעורב.

2 דקות לפני, Elirandani said:

אני איתך, כל מה שהיה שם בעייתי.

אין לי כח לראות שוב את הכתבה, אבל אם אני זוכר נכון, השחקן השלישי אמר שהוא בודק בנות אחרות, אחרי שהתברר לו הגיל באותה התכתבות. (גם לא ראינו הכל)

לכן אני אומר שזה קשוח להוציא את השם שלו החוצה, כשהוא בסופו של דבר לא מעורב.

כן תקשורת זה חרא.

עדיף לא לראות וכך לא לספוג את המחשבות.

נניח לנושא מלפפונים בתקווה שלא נצטרך להיזכר במקרה הזה.

ששון הצהוב, שמו של דור פרץ שורבב לפרשה כבר אז. בקטנה. בסוף לא נחקר עד כמה שזכור לי. 

ההבדל בין מעשה למחשבה הוא עצום. כן, זה מבאס תחת שזה העולם שאנחנו מעריצים ל90 דקות בכל שבוע. אבל ממש. 

לא יודע מה אני חושב על זה אבל זה לא פיל גוד בכלל. 

לפני3 שעות , ברונו רייס said:

בין אם תרצו אותו או לא(איך אפשר שלא?)

הנה זה מגיע…

יש סיכום סופי וגמור.

חתימה בשבוע הבא.

תחילת שבוע בלי נדר / ט.ל.ח / תלך?

בשורות טובות 

צטט

דור פרץ עדיין מתרכז בניסיון לחתום בקבוצה באירופה 

מכבי תל אביב מוכנה לשלם סכומים גבוהים כדי להחזיר את הקשר שסיים את דרכו בוונציה, אבל הוא עדיין מתלבט ובכל מקרה לא יחתום לפני תשעה באב. הצהובים החליטו להשאיר את אנדרה ז'ראלדש: האם זה סימן לכך שאלי דסה לא יצטרף?

לראשונה מאז חתם במכבי תל אביב, ערן זהבי סיים אימון מלא. אומנם מדובר באימון שהיה בקצב נמוך יחסית, לקראת המשחק בחמישי נגד אריס סלוניקי, אבל החלוץ נראה חד ויהיה בסגל למשחק.

המאמן ולדימיר איביץ', שהעביר ביקורת על שחקניו אחרי המשחק האחרון מול זירה בארץ, מתכוון לבצע מספר שינויים: בין היתר, הסרבי שוקל לפתוח עם ניר ביטון ואוסקר גלוך ב-11, בעוד מתן חוזז ואחד הבלמים יפנו את המקום. בנוסף, ייתכן שאופיר דוידזאדה יפתח ואנריק סאבוריט יוסט לעמדת הבלם, ולא מן הנמנע שדן גלזר, שחזר רק במשחק האחרון אחרי פציעה, יילקח בחשבון להרכב.

במועדון הגישו הצעות לשני שחקנים זרים, אחד מהם בלם ואחד בחלק הקדמי, אבל הם יסכימו לבוא רק אם הקבוצה תעלה לשלב הבתים. "שחקנים בכירים כמו שאנחנו רוצים לא ממהרים לבוא לישראל כרגע", אמר גורם בקבוצה.

בגזרת העזיבות, תמיר גלזר יקבל החלטה בשבועיים הקרובים אם להצטרף לבני ריינה, בית"ר ירושלים והפועל חיפה. אדוארדו גררו מחפש אופציה בחו"ל.

ספורט5

1 דקה לפני, Nadav El said:

בשורות טובות 

מה טוב בז'ראלדש? לפי פשכה, לפריצה יש הצעות מיוון וקרואטיה אבל הקבוצות לא מוכנות לשלם את כל החוזה שלו 400 א' יורו והוא ידרוש השלמת שכר

26 דקות לפני, Nadav El said:

בשורות טובות 

הזוי עד כדי בלתי נתפס. ג׳ראלדש כבר תקופה ארוכה השחקן הכי חלש במכבי ובאופן מאוד יציב. לא ייאמן שהוא נשאר. מקווה מאוד שמדובר על עוד חרטא מבית היוצר של ושות’

3 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

הזוי עד כדי בלתי נתפס. ג׳ראלדש כבר תקופה ארוכה השחקן הכי חלש במכבי ובאופן מאוד יציב. לא ייאמן שהוא נשאר. מקווה מאוד שמדובר על עוד חרטא מבית היוצר של ושות’

אם איך שמתנהלים פה בכלל לא אתפלא שעוד חושבים שהוא שחקן טוב

ג׳ראלדש כבר שנתיים שחקן גמור, ובינתיים עד כה הוא לא מוכיח אחרת. מגן שלא קיים התקפית, שהמאמן שלו צריך לצרוח עליו לעשות עקיפה על הקו. 

על הפנים אם הוא אכן יישאר.

2 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

צריך לעשות משהו לגבי יצחקי הבן אדם גומר אותנו.

עם מנספורד הזרים נחתו ביוני ואיתו אף זר לא מוכן להגיע,ליצן.

זה לא שחור לבן. אנחנו עם 7 זרים.

27 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

עם שחקנים כמו ג'ראלדש אין סיכוי לקחת אליפות.

58 דקות לפני, liron981s said:

לראשונה מאז חתם במכבי תל אביב, ערן זהבי סיים אימון מלא. אומנם מדובר באימון שהיה בקצב נמוך יחסית, לקראת המשחק בחמישי נגד אריס סלוניקי, אבל החלוץ נראה חד ויהיה בסגל למשחק.

המאמן ולדימיר איביץ', שהעביר ביקורת על שחקניו אחרי המשחק האחרון מול זירה בארץ, מתכוון לבצע מספר שינויים: בין היתר, הסרבי שוקל לפתוח עם ניר ביטון ואוסקר גלוך ב-11, בעוד מתן חוזז ואחד הבלמים יפנו את המקום. בנוסף, ייתכן שאופיר דוידזאדה יפתח ואנריק סאבוריט יוסט לעמדת הבלם, ולא מן הנמנע שדן גלזר, שחזר רק במשחק האחרון אחרי פציעה, יילקח בחשבון להרכב.

במועדון הגישו הצעות לשני שחקנים זרים, אחד מהם בלם ואחד בחלק הקדמי, אבל הם יסכימו לבוא רק אם הקבוצה תעלה לשלב הבתים. "שחקנים בכירים כמו שאנחנו רוצים לא ממהרים לבוא לישראל כרגע", אמר גורם בקבוצה.

בגזרת העזיבות, תמיר גלזר יקבל החלטה בשבועיים הקרובים אם להצטרף לבני ריינה, בית"ר ירושלים והפועל חיפה. אדוארדו גררו מחפש אופציה בחו"ל.

ספורט5

זה תירוץ שעוד לא שמענו הקיץ. נהדר.

5 דקות לפני, itanar said:

זה לא שחור לבן. אנחנו עם 7 זרים.

עזוב אחי,אתה רוצה להגיד לי שאף אחד בעולם לא מוכן לקחת את הזרים האלו?

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

זה תירוץ שעוד לא שמענו הקיץ. נהדר.

כן גם לא הבנתי להתפשר על זרים שרוצים שלב בתים. שיביאו זרים שרוצים לפחות רבע גמר קונפרנס. זאת רמה.

4 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

עזוב אחי,אתה רוצה להגיד לי שאף אחד בעולם לא מוכן לקחת את הזרים האלו?

תרוצים עלובים מבית מדרשו של יצחקי, החסר מושג מקצועי.

בואו נגיד שאם מקבלים היום את ניס בסיבוב הבא (אם וכאשר נעבור את אריס) אז לא נקבל רכש מפוצץ כי יבינו שסופית אין שלב בתים