Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

34 דקות לפני, המכבייה said:

כמה ווינגרים טהורים היו במכבי בעשור האחרון? 2(אצילי וטבח). כל השאר עברו הסבות למינהן. וזה נכון שלא כל הסבה מצליחה. איתך לגמרי בעניין יוני אגב. אבל פארפה כן יכול לעבוד שם. גבי, פחות. 

היו עוד כמה, רק שלא הותירו חותם.

קוואס וחוזז הם ווינגרים טהורים גם כן, רק לא מתאימים (בעיניי לפחות), כל אחד מסיבותיו שלו.

כשבונים קבוצה, רצוי שיהיו כמה יסודות שאין עליהם מחלוקת. להפוך את החלטור/אלתור לשיטת עבודה לא מוביל למקומות טובים. בדרך כלל.

2 דקות לפני, Wade said:

לא ישחקו ביחד? את מי אתה שם על הספסל? יובאנוביץ שהבאת במחיר שיא לליגה, זהבי (חחח) או יונתן כהן שאני משער שבטוח שהוא בא להושיע את מכבי?

לא מבין את ההתעקשות. דור פרץ, לקחתי. יונתן כהן זו טעות מזעזעת, ולכן כנראה זה גם יקרה.

יובאנוביץ׳ וזהבי יהיו ברוטציה. יונתן בכלל באגף. זה לא אותו תפקיד, מה קשה להבין?

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יובאנוביץ׳ וזהבי יהיו ברוטציה. יונתן בכלל באגף. זה לא אותו תפקיד, מה קשה להבין?

יונתן כהן לא שחקן אגף. לא.שחקן.אגף. הוא חלוץ שני שמגיע מהאגף לאמצע, ואתה בעצם חותך לעצמך רגל. אנסה להסביר את זה מכיוון אחר: יובאנוביץ צריך יוצרים. שחקנים שאוהבים לבשל ויכולים לעבור על הקו. גם זהבי. גם יונתן כהן. יודע מה, לפחות מגן אחד נורמלי תוקף שיודע להרים. גם זה אין לך כרגע. לכולם יהיה אחראי פארפה מהקו השני? אמיתי? אז אם פארפה נפצע אתה בעצם בונה על חוזז?

אני עדיין אופטימי לגבי קוואס אם כי מבין את השאלות סביבו.

נזכיר שהוא היה הבולט מול האזרים וסיפק שם מספרים.

לי חסר בעיקר צד שמאל.

כמו שכתבתי כבר, המהלך היה צריך להיות מכירת פריצה וקניית טומאסי.

רביעיה התקפית של קוואס, פארפה\אוסקר, טומאסי ויובא היא סופר איכותית ומגוונת.

אם אני יצחקי אני מנסה עדיין לייצר מהלך שכזה. דן ביטון + כסף על טומאסי.

12 דקות לפני, Wade said:

הזוי לקחת שני שחקנים עם דריבל מהטובים שיש כיום ולהשוות אותם ליונתן כהן. הוא עולה עליהם בדברים אחרים, כשחקני אגף הם עוברים אותו בסיבוב. זהבי-יובאנוביץ-יונתן כהן זה אותו דבר, אותה גברת בשינוי אדרת עם שדרוגים לפה ולשם. אתה צריך אנשים שיספקו כדורים, לא יחכו להם ברחבה. יש לך מאמן שדוגל בשיטת ה4-3-3 כפי שזה נראה, ולא מעוניין לשחק בשום צורה עם שני חלוצים.אתה עכשיו מחפש להיפטר מחלוץ של 17 גולים בעונה כי יש לך עומס בעמדה ואתה ממש חסר בקיצוניים. אתה רוצה להביא לו עוד חלוץ? אמיתי?

בול

אנחנו צריכים יוצר (מיכה כזה... :mellow:) לא עוד מסיים

השאלה אם יצחקי יכול למצוא כזה, כנראה שלא, ישראלי בטוח לא.

יוני, גם מהכנף, לא ממש כזה למרות כמות הבישולים הגבוהה יחסית שהייתה לו פה.

המספרים של יונתן כהן בשלוש עונות במכבי מאגף שמאל בכל המסגרות: 13 גולים ו7 בישולים בעונה הראשונה, 13 גולים ו11 בישולים בעונה השנייה ו14 גולים ו5 בישולים בעונה האחרונה. 

לא עזבו לא צריך להביא אותו. נסתפק בחוזז שיש לו 10 שערים ובישולים בכל התקופה שלו במכבי (זאת העונה החמישית) ובאלמוג שלו יש 15 שערים ו14 בישולים (העונה הרביעית שלו). 

אלא אם כן יש למישהו שחקן אגף ישראלי אחר שאפשר להביא כי אני לא רואה אחד כזה. 

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

המספרים של יונתן כהן בשלוש עונות במכבי מאגף שמאל בכל המסגרות: 13 גולים ו7 בישולים בעונה הראשונה, 13 גולים ו11 בישולים בעונה השנייה ו14 גולים ו5 בישולים בעונה האחרונה. 

לא עזבו לא צריך להביא אותו. נסתפק בחוזז שיש לו 10 שערים ובישולים בכל התקופה שלו במכבי (זאת העונה החמישית) ובאלמוג שלו יש 15 שערים ו14 בישולים (העונה הרביעית שלו). 

לא הבנתי איך מכבי מתאבדת על דסה ולא על יוני מתחילת החלון.

יוני גם גורם לך לזרוק את קובאס וגם שחקן רמה אחת מעליו

5 דקות לפני, Wade said:

יונתן כהן לא שחקן אגף. לא.שחקן.אגף. הוא חלוץ שני שמגיע מהאגף לאמצע, ואתה בעצם חותך לעצמך רגל. אנסה להסביר את זה מכיוון אחר: יובאנוביץ צריך יוצרים. שחקנים שאוהבים לבשל ויכולים לעבור על הקו. גם זהבי. גם יונתן כהן. יודע מה, לפחות מגן אחד נורמלי תוקף שיודע להרים. גם זה אין לך כרגע. לכולם יהיה אחראי פארפה מהקו השני? אמיתי? אז אם פארפה נפצע אתה בעצם בונה על חוזז?

אתה צודק יונתן כהן לא שחקן אגף ואיביץ׳ סתם תקע אותו שם. מאמן חסר מושג. 

ליונתן יש ממוצע של 8 בישולים בעונה. זה לא רע. בנוסף אליו יהיה את אוסקר/ביטון/גבי שיודעים ליצור נהדר בהקישור, יהיה את ואן אובריים שמחלק בכל משחק מסירות מדהימות, יהיה שחקן אגף אחר במקום קוואס ויהיה את פארפה. 

אם פארפה נפצע ישחק יוני/הכנף הזר. זה לא אחד על חשבון השני.

10 דקות לפני, Wade said:

יונתן כהן לא שחקן אגף. לא.שחקן.אגף. הוא חלוץ שני שמגיע מהאגף לאמצע, ואתה בעצם חותך לעצמך רגל. אנסה להסביר את זה מכיוון אחר: יובאנוביץ צריך יוצרים. שחקנים שאוהבים לבשל ויכולים לעבור על הקו. גם זהבי. גם יונתן כהן. יודע מה, תן לפחות מגן אחד נורמלי תוקף שיודע להרים. גם זה אין לך כרגע. לכולם יהיה אחראי פארפה מהקו השני? אמיתי? אז אם פארפה נפצע אתה בעצם בונה על חוזז?

גויאגון, ואן אובריים, גולסה, גלוך וגם ניר ביטון מוסרים מצויין. עדיף שיהיה לך איזון. קו אחד שחקן יותר של דריבל כדור לרגל, שיודע לעבוג שחקן וליצור. מצד שני שחקן שנכנס יותר לאמצע, כי אתה משחק 4-3-3 עם חלוץ אחד, עדיף ששחקן הקו השני יהיה אחד שנכנס הרבה לאמצע ויודע לסיים.

יונתן שחקן אגף, לגמרי אגף

ושוב אני שואל, נניח החלפת את קובאס בזר אחר ונניח והוא טוב. מי המחליפים? נשארת עם בעיית עומק, אין לך איכות בספסל. אני מעדיף שיונתן יבוא בנוסף לקובאס (או זר אחר אבל זה כבר לא יקרה)

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עזוב, בוא נביא ונתעלם ממה שיש לנו בסגל כרגע. כל שחקן שהיה אי פעם עם מספרים במכבי, להביא. התשובה הכי טובה לתגובה שלך כרגע היא סטיפה פריצה. אתה מנסה להיפטר משחקן שהוא שחקן טוב, מצוין אפילו, 17 גולים בעונה.. אבל מה לעשות, יושב במשבצת של שחקן אחר. אי אפשר להתייחס רק לשחקן, אתה חייב להסתכל גם על מי שנמצא סביבו. ככה בונים קבוצה.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא מבין מה הם עוד רוצים.

הם רוצים בכללי, שחקן מהיר עם דריבל טוב אבל בלי מספרים ותכלס - שזה לטענתם ההיפך מיוני.

יופי, יש לנו שפע של שחקנים שיודעים לתת מספרים (אגב, יש לנו רק 2 כאלה כשרק אחד ישחק בכל פעם), לא צריך עוד אחד כזה.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אתה צודק יונתן כהן לא שחקן אגף ואיביץ׳ סתם תקע אותו שם. מאמן חסר מושג. 

ליונתן יש ממוצע של 8 בישולים בעונה. זה לא רע. בנוסף אליו יהיה את אוסקר/ביטון/גבי שיודעים ליצור נהדר בהקישור, יהיה את ואן אובריים שמחלק בכל משחק מסירות מדהימות, יהיה שחקן אגף אחר במקום קוואס ויהיה את פארפה. 

אם פארפה נפצע ישחק יוני/הכנף הזר. זה לא אחד על חשבון השני.

ממש לא כיף לנהל דיון עם הציניות הזאת. שחרר, אתה צודק.

17 דקות לפני, Wade said:

זה בדיוק קו המחשבה של ברק יצחקי. ״הוא יותר ווינגר ממה שיש לנו היום״. וואלה, לא צריך הרבה כדי להביא יותר מחוזז. אתה יותר ממה שיש לנו כיום. זה לא סותר את זה שיונתן כהן לא צריך להיות בכלל ברשימות כרגע. יותר מדי שחקנים על העמדה שלו, לא קשור בשיט למה שאנחנו מנסים לצאת ממנו בדיוק עכשיו.

תבדוק כמה מהבישולים שלו הגיעו מקרוסים על קו שמאל / ימין ומכדורים נייחים ב 3 עונות שלו בצהוב. מבחינת הסגנון שלו כשחקן אני מסכים שהוא יותר חלוץ שני מאשר שחקן קו טהור. יש לו איכויות שאפשר לנצל בכנף וראינו את זה. אם צריך טוב יותר ? אין על כך עוררין. 

5 דקות לפני, snufkin said:

גויאגון, ואן אובריים, גולסה וגם ניר ביטון מוסרים מצויין. עדיף שיהיה לך איזון. קו אחד שחקן יותר של דריבל כדור לרגל, שיודע לעבוג שחקן וליצור. מצד שני שחקן שנכנס יותר לאמצע, כי אתה משחק 4-3-3 עם חלוץ אחד, עדיך ששחקן הקו השני יהיה אחד שנכנס הרבה לאמצע ויודע לסיים.

יונתן שחקן אגף, לגמרי אגף

ושוב אני שואל, נניח החלפת את קובאס בזר אחר ונניח והוא טוב. מי המחליפים? נשארת עם בעיית עומק, אין לך איכות בספסל. אני מעדיף שיונתן יבוא בנוסף לקובאס (או זר אחר אבל זה כבר לא יקרה)

איזון? אתה מדבר איתי על איזון? 3 מתוך 3 של השחקנים שאתה מתכנן לשחק איתם מקדימה הם שחקנים של פינישים ולא דריבל. אתה נותן לי את גולסה (יכולת מזעזעת מפתיחת העונה) ואן אובריים (התקפית מה הוא בכלל?) וניר ביטון (בלם/קשר 6) כשחקנים שאמורים ליצור ברחבה של היריב ומדבר איתי על איזון?

יונתן כהן היה רלוונטי מבחינת עומק אם היה מדובר בשחקן נעים סטייל ריקן שאין לו בעיה עם ספסל. זה לא המקרה, כולנו יודעים. לא חכם בשום צורה.

זה המצב כפי שאני רואה אותו -

במידה ודסה מגיע -

ג'ארלדש בחוץ, מגיע בלם זר.

במידה ויונתן כהן מגיע -

קוואס בחוץ ומגיע בלם זר.

במידה ושניהם לא מגיעים -

ג'ארלדש ופריצה בחוץ, מגיעים בלם ומגן.

כמובן שאשמח לקבל את פרץ בלי קשר.

11 דקות לפני, Wade said:

יונתן כהן מבשל לא מעט, ובניגוד לווינגר טהור (נגיד טבח) יש לו מיקום טוב ברחבה. לא מבין איפה הבעיה איתו.

אצל איביץ זה עבד טוב, וזה מבלי שהיה חלוץ מוביל כמו יובא, ובטח זהבי.

5 דקות לפני, Wade said:

איזון? אתה מדבר איתי על איזון? 3 מתוך 3 של השחקנים שאתה מתכנן לשחק איתם מקדימה הם שחקנים של כדור לרגל. אתה נותן לי את גולסה (יכולת מזעזעת מפתיחת העונה) ואן אובריים (התקפית מה הוא בכלל?) וניר ביטון (בלם/קשר 6) כשחקנים שאמורים ליצור ברחבה של היריב ומדבר איתי על איזון?

לגמרי איזון. אתה לא יכל לשחק עם 2 כנפיים שאף אחד מהם לא עושה כניסות לאמצע עם סיומת טובה (אתה יכל אבל אז תשאיר את החלוץ שלך די לבד ברחבה ואין וונגר שיודע לתת אופציה נוספת כשמגיע קרוס או רוחב מהצד הנגדי). הוונגר שנדבק לקו סטייל השיטה המיושנת של ואן לובן זה לא עובד.

יצירת מצבים היא לאו דווקא מהכנף, למרות שגם בזה יונתן מעולה. יש לו קרוסים ורוחב טובים, בדרך כלל החלטות טובות מאוד בשליש האחרון ולא מעט בישולים מהאגף

עזוב, אנחנו כנראה תופסים אחרת את האיכויות של יונתן ואולי גם כדורגל בכלל אז זה ויכוח עקר. בכל מקרה, אני לא חושב שהוא יחזור אז אתה יכל להיות רגוע

19 דקות לפני, Cosmic said:

היו עוד כמה, רק שלא הותירו חותם.

קוואס וחוזז הם ווינגרים טהורים גם כן, רק לא מתאימים (בעיניי לפחות), כל אחד מסיבותיו שלו.

כשבונים קבוצה, רצוי שיהיו כמה יסודות שאין עליהן מחלוקת. להפוך את החלטור/אלתור לשיטת עבודה לא מוביל למקומות טובים. בדרך כלל.

מסכים לגמרי. 

4 דקות לפני, Wade said:

עזוב, בוא נביא ונתעלם ממה שיש לנו בסגל כרגע. כל שחקן שהיה אי פעם עם מספרים במכבי, להביא. התשובה הכי טובה לתגובה שלך כרגע היא סטיפה פריצה. אתה מנסה להיפטר משחקן שהוא שחקן טוב, מצוין אפילו, 17 גולים בעונה.. אבל מה לעשות, יושב במשבצת של שחקן אחר. אי אפשר להתייחס רק לשחקן, אתה חייב להסתכל גם על מי שנמצא סביבו. ככה בונים קבוצה.

אבל פריצה חלוץ 9 קלאסי ששיחק שם כל הקריירה שלו. יוני כבר הראה שהוא טוב גם באגף. איך אפשר להשוות? 

5 דקות לפני, Wade said:

ממש לא כיף לנהל דיון עם הציניות הזאת. שחרר, אתה צודק.

אני מגיב בציניות כזאת כי אתה מתעקש שיוני לא שחקן אגף בחיים למרות שכמעט בכל הקריירה הוא משחק שם ולמרות שהוא נתן מספרים יפים מאוד מהתפקיד הזה. זאת עובדה.

Just now, מכביסט לעד said:

אבל פריצה חלוץ 9 קלאסי ששיחק שם כל הקריירה שלו. יוני כבר הראה שהוא טוב גם באגף. איך אפשר להשוות? 

אני מגיב בציניות כזאת כי אתה מתעקש שיוני לא שחקן אגף בחיים למרות שכמעט בכל הקריירה הוא משחק שם ולמרות שהוא נתן מספרים יפים מאוד מהתפקיד הזה. זאת עובדה.

אז תמשיך להגיב בציניות אח. תהיה בריא.

15 דקות לפני, Elirandani said:

יונתן כהן מבשל לא מעט, ובניגוד לווינגר טהור (נגיד טבח) יש לו מיקום טוב ברחבה. לא מבין איפה הבעיה איתו.

אצל איביץ זה עבד טוב, וזה מבלי שהיה חלוץ מוביל כמו יובא, ובטח זהבי.

כבר הסברתי בעמודים הקודמים מה הבעיה עם הבאה שלו. להסתכל על המספרים שלו במכבי הקודמת זה לא רלוונטי, כי מכבי הנוכחית היא אחרת לחלוטין וזועקת בדיוק למה שיונתן כהן לא. עצם העובדה שאתה אומר שלא היה חלוץ מוביל כמו יובא או זהבי ממחיש בדיוק את הבעיה ברצון להביא את יונתן כהן. לא חושב שיש מה לטחון את זה עוד בכל מקרה