Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

20 דקות לפני, דיברנו עליו יורם said:

מבאס מאוד לגבי מזרחי ובכללי לגבי שאר המושאלים, טעם רע.

אם הם לא יהיו חלק מהסגל זה אומר שהם לא הרשימו את איביץ׳. הוא כבר הוכיח שהוא משלב שחקנים לפי יכולת ולא לפי שם/גיל. פיבן לדוגמא היה אלמוני לגמרי בעונה הראשונה שלו ואיביץ׳ נתן לו להיות הבלם הפותח למרות שישבו בספסל ז׳איר וטיבי.

43 דקות לפני, Saar said:

לא מבין מה מחזיקים מפריצה,  עם 15 הגולים שלו הוא בינוני.

הוא בעונה אחת במכבי אחראי דיי לבד על כמה רגעים דיי אומללים, אם אפשר למכור אותו לאירופה ולפנות מקום וכסף לזר בעמדה אחרת צריך ללכת על זה בלי לחשוב פעמיים.

מה קראתי עכשיו

מרגיש לי שבסוף יבוא בלם מליגה גרמנית שניה

לא יודע למה

לגביי אמאדור מרגיש לי טיפת ברירת מחדל כי לא הצליחו להביא מישהו אחר 

הייתי שמח למישהו יותר צעיר 

48 דקות לפני, Saar said:

לא מבין מה מחזיקים מפריצה,  עם 15 הגולים שלו הוא בינוני.

הוא בעונה אחת במכבי אחראי דיי לבד על כמה רגעים דיי אומללים, אם אפשר למכור אותו לאירופה ולפנות מקום וכסף לזר בעמדה אחרת צריך ללכת על זה בלי לחשוב פעמיים.

אתה מנפנף ב15 גולים כאילו יש לך סגל של גולרים מטורפים, וצוות רכש שמנחית לך פה כל שחקן זר בצבע. אתה לתוך אוגוסט והעמדה שהכי דורשת חיזוק בלי שום דבר באופק. וואלה הודעה מגוחכת.. לא יודע איך אפשר בכלל להתייחס לזה מקצועית.

6 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

מרגיש לי שבסוף יבוא בלם מליגה גרמנית שניה

לא יודע למה

לגביי אמאדור מרגיש לי טיפת ברירת מחדל כי לא הצליחו להביא מישהו אחר 

הייתי שמח למישהו יותר צעיר 

בליגה הגרמנית השניה יש בלם הצגה.

האמת שגם בצרפתית השניה יש מציאות, אתלטים חזקים ומהירים יש שם לא מעט. ורק יצחקי תקוע.. נקבל בסוף אוגוסט איזה בלם מבוגר סטייל קובאס. כנראה שזה מה שהוא יודע להביא.. עד שיוכח אחרת

6 דקות לפני, Wade said:

אתה מנפנף ב15 גולים כאילו יש לך סגל של גולרים מטורפים, וצוות רכש שמנחית לך פה כל שחקן זר בצבע. אתה לתוך אוגוסט והעמדה שהכי דורשת חיזוק בלי שום דבר באופק. וואלה הודעה מגוחכת.. לא יודע איך אפשר בכלל להתייחס לזה מקצועית.

לא צריך לזלזל בפריצה, אבל צריך פרופורציות.

זה חלוץ שיש מעליו 2 חלוצים טובים ממנו, תוסיף לזה שהוא זר במצב שאנחנו חייבים לשחרר זר כדי להביא זר.

ואני מקווה שיביאו 2 זרים ולא 1 ואז גם ג'ראלדש ישוחרר 

אבל במצב של אין מגן ימני אחר כרגע, וקנדיל זה לא מגן ימני באמת, חייבים לשחרר מישהו אחר 

5 דקות לפני, snufkin said:

בליגה הגרמנית השניה יש בלם הצגה.

האמת שגם בצרפתית השניה יש מציאות, אתלטים חזקים ומהירים יש שם לא מעט. ורק יצחקי תקוע.. נקבל בסוף אוגוסט איזה בלם מבוגר סטייל קובאס. כנראה שזה מה שהוא יודע להביא.. עד שיוכח אחרת

ליגה צרפתית שנייה קשה לפגוע.

אם כבר סוג כזה של שחקנים אז מביא את סיסה מחדרה.

4 דקות לפני, itanar said:

ליגה צרפתית שנייה קשה לפגוע.

אם כבר סוג כזה של שחקנים אז מביא את סיסה מחדרה.

הוא חלש בהובלת כדור, בעייתי לקבוצה יוזמת רוב הזמן

29 דקות לפני, Wade said:

יש שני חלוצים שכבר הוכיחו שבהרבה פחות הם עושים הרבה יותר.

ברגע האמת הוא הראה לנו כבר שהוא מחרבן במכנסיים, מול לאסק, מול חיפה ב3-2, מול סכנין בפתיחת הפלייאוף, לא עוזר לי שהוא נתן 10 גולים בגארבג'.

שכחתם את זה.

31 דקות לפני, Davidna said:

לא צריך לזלזל בפריצה, אבל צריך פרופורציות.

זה חלוץ שיש מעליו 2 חלוצים טובים ממנו, תוסיף לזה שהוא זר במצב שאנחנו חייבים לשחרר זר כדי להביא זר.

ואני מקווה שיביאו 2 זרים ולא 1 ואז גם ג'ראלדש ישוחרר 

אבל במצב של אין מגן ימני אחר כרגע, וקנדיל זה לא מגן ימני באמת, חייבים לשחרר מישהו אחר 

ברור שבגלל מגבלת הזרים והעובדה שיש סיכוי גדול שלא נהיה בשלב בתים אירופי אז לא תהיה ברירה אבל יש הבדל בין לדבר על מה צריך לעשות כדי להביא זרים/איך לנהל את הפאזל של הסגל ללהגיד שהוא שחקן בינוני.

כשקובאס וגויאגון שחקני האגף היחידים שלנו פחות או יותר אני מעדיף שישארו כמה שיותר גולרים בחלק הקדמי.

אי אפשר להגיד שהמנהל המקצועי עושה עבודה טובה כשיש בסגל 7 זרים כשמותר 6 ועוד רוצים לצרף זר נוסף לפחות, כשהחוסר בזר נמצא בעמדה שהיתה זקוקה לחיזוק הכי משמעותי.

בנוסף, היו הרבה החתמות של הארכות חוזים לשחקני נוער בתקופה האחרונה אך לשחקן הכי חשוב, רוי רביבו, שמסיים חוזה בסוף העונה הבאה אין כרגע הארכת חוזה.

1 דקה לפני, דקסטר said:

ברור שבגלל מגבלת הזרים והעובדה שיש סיכוי גדול שלא נהיה בשלב בתים אירופי אז לא תהיה ברירה אבל יש הבדל בין לדבר על מה צריך לעשות כדי להביא זרים/איך לנהל את הפאזל של הסגל ללהגיד שהוא שחקן בינוני.

כשקובאס וגויאגון שחקני האגף היחידים שלנו פחות או יותר אני מעדיף שישארו כמה שיותר גולרים בחלק הקדמי.

זה לא רלוונטי כמה "גולרים" יש או אין בסגל, כי פריצה, זהבי ויובאנוביץ' יכולים או רצוי שישחקו בעמדת החלוץ ולא כקשרי 50-50, נכון?

אם זהבי כשיר אין לפריצה מקום בסגל, חבל לבזבז עליו מקום של זר כחלוץ שלישי.

13 דקות לפני, Saar said:

זה לא רלוונטי כמה "גולרים" יש או אין בסגל, כי פריצה, זהבי ויובאנוביץ' יכולים או רצוי שישחקו בעמדת החלוץ ולא כקשרי 50-50, נכון?

אם זהבי כשיר אין לפריצה מקום בסגל, חבל לבזבז עליו מקום של זר כחלוץ שלישי.

מצחיק, חשבתי שישחקו בלמים.

אבל זהבי לא כשיר כרגע וזה שכותבים שאולי יהיה מוכן למשחקים מול אריס לא אומר שזה יקרה. מה גם שלאיביץ' אין בעיה לשחק עם 2 חלוצים.

בתכלס הדיון מיותר כי אני חושב שפריצה לא ישאר, רק לא מסכים בכלל בכלל שהוא "בינוני".

שימו לרגע את האהבה לפריצה בצד - האם נראה לכם הגיוני להשאיר זר כחלוץ שלישי בסגל כשאנחנו נואשים לזרים בעמדות אחרות??

במצב אחר, ברור שהייתי משאיר אותו.

לפני2 שעות , דקסטר said:

ממש לא זו הכוונה פשוט לא מסכים איתך בכלל. אין לו "חלק באשמה", הקיץ הזה זה 100% עליו, האחראי הבלעדי.

לא מבין מה הטייטל שמכבי כתבו באתר משנה למשהו, גם אם קוראים לזה "מנהל מח' הכדורגל" ולא מנהל ספורטיבי. ואגב, הוא הגדיר את עצמו ואמר במסעת "מנהל מקצועי".

אוקיי הבנתי אותך, הכל טוב. 

כן ברור לי שברק מבצע תפקיד של מנהל ספורטיבי וזוכר שהוא דיבר על זה גם פשוט הוא לא הוצג ככזה בהתחלה ויש לזה סיבה, מבחינתי לטייטל כן יש משמעות אבל בסדר לא חייבים להסכים.

הפתרון המושלם זה להשאיל את פריצה. עוד שנה שנתיים נהיה בלי יובאנוביץ וזהבי יהיה לקראת הסוף. פריצה בגיל מושלם שהשיא עוד לפניו וכנראה לא יקבל הצעות מאוד אטרקטיביות

41 דקות לפני, דקסטר said:

מצחיק, חשבתי שישחקו בלמים.

אבל זהבי לא כשיר כרגע וזה שכותבים שאולי יהיה מוכן למשחקים מול אריס לא אומר שזה יקרה. מה גם שלאיביץ' אין בעיה לשחק עם 2 חלוצים.

בתכלס הדיון מיותר כי אני חושב שפריצה לא ישאר, רק לא מסכים בכלל בכלל שהוא "בינוני".

פריצה רחוק מלהיות בינוני, אבל קשה לי לראות את איביץ׳ משנה את השיטה בשבילו. בטח כשאין לנו בלם אחד נורמאלי בסגל. 

Just now, Calan said:

הפתרון המושלם זה להשאיל את פריצה. עוד שנה שנתיים נהיה בלי יובאנוביץ וזהבי יהיה לקראת הסוף. פריצה בגיל מושלם שהשיא עוד לפניו וכנראה לא יקבל הצעות מאוד אטרקטיביות

מה זה להשאיל אותו מה הוא חפץ שאפשר להזיז אותו איך שרוצים? 

הוא מסיים חוזה בקיץ הבא ואם נרצה למכור אותו נקבל עליו הצעות יפות כי הוא נתן עונה נהדרת. למה שהוא ירצה לצאת בהשאלה?

3 דקות לפני, Armagedon said:

דעה לא פופולרית,

גם איביץ יכול לטעות. ההשאלה של מזרחי לא ברורה.

ברור שהוא יכול לטעות אבל הוא כרגע מתבסס על הרבה יותר ידע נצבר אצלו מאשר אנחנו. על מה אנחנו מתבססים חוץ ממשאלת לב?

3 דקות לפני, שורה said:

איפה האנשים שהבטיחו לנו את פרץ ודסה

בגדול כל יום שהם לא חותמים במקום אחר מקרב אותם אלינו, אבל הזיה שלא מצליחים לסגור את זה כבר