Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

2 דקות לפני, Davidna said:

בוקר טוב .

היום יהיה פוש יומהולדת למיץ, נא לא להבהל.

במידה ובזמן הפוש יוחתם בלם יצא פוש נוסף, פוש אמת. 

יום טוב

זה לא חיפה פה.

כאן אין פושים על גדולתו של הנשיא.

לפי one יש סיכום עם הפועל חיפה על השאלה של גיא מזרחי ומחכים לאישור של איביץ' והשחקן עצמו.

במידה ויש אמת בדבר, מה ההיגיון במהלך כזה? גם אם דסה יגיע וג'ראלדש ישוחרר, בונים על קנדיל כמחליף?

למה לא לתת לשחקן בית שהוכיח את עצמו בשנת השאלה מצוינת להתחיל להשתפשף במועדון

ההיגיון היחיד הוא שאיביץ' רואה באימונים דברים שאנחנו לא, ועדיין, תמוה ביותר.

17 דקות לפני, spurs said:

לפי one יש סיכום עם הפועל חיפה על השאלה של גיא מזרחי ומחכים לאישור של איביץ' והשחקן עצמו.

במידה ויש אמת בדבר, מה ההיגיון במהלך כזה? גם אם דסה יגיע וג'ראלדש ישוחרר, בונים על קנדיל כמחליף?

מה שיותר תמוה זה הניסוח, כלומר מה הייתה ההתנהלות? פנו ליצחקי, הוא אמר בסדר, אני אשאיל אותו, אבל תנו לי רגע לראות אם איביץ צריך אותו?
זה לא נשמע הגיוני שיצחקי לא יודע אם אפשר להשאיל או לא, יותר הגיוני, שהוא אמר להם אם איביץ לא ירצה אז נדבר. 

1 hour ago, spurs said:

אין הרבה דברים הגיוניים בהתנהלות של מכבי לאחרונה

לפני9 שעות , דקסטר said:

על מה אתה מדבר? אז מה הוא, אפסנאי?

בטח שמכבי הגדירו. גם הוא אמר בקולו במסע"ת.

קראת את כל מה שכתבתי? לא הורדתי ממנו אחריות, חבל שאתה לוקח שורה, מפרש אותה איך שבא לך, ומנסה להוציא אותי מטומטם.

הכוונה שלי היא שהגדירו אותו כמנהל מחלקת כדורגל ולא כמנהל ספורטיבי/מקצועי..לא סתם נתנו לזה שם אחר כי לא מדובר באותו התפקיד בדיוק.

לפני2 שעות , MTA For Ever said:

לא מבין איך אפשר לבוא בטענות ל 2 שחקנים שרוצים למצות את האופציות שלהם באירופה לפני שהם חוזרים לליגת פח הזו לחוזה ארוך טווח שסוגר להם את אירופה באופן מוחלט (לדסה 100%, פרץ 99%).

לא באתי בטענות לאף אחד.

השחקנים יכולת לחתום על חוזה ארוך טווח עם אפשרות לצאת לאירופה בכל קיץ, כך שלא סוגר להם שום אופציה .

צריכים להבין שכשיש זמן לחשוב וזה לא פוגע בבניית הקבוצה אז סבבה שיחשבו ויבדקו, אבל כשזה עלול לפגוע בסיכויי הקבוצה להעפיל לשלב הבא ואפילו הדחה מאירופה

על הפרק, צריכים כבר לקבל החלטות.

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא באתי בטענות לאף אחד.

השחקנים יכולת לחתום על חוזה ארוך טווח עם אפשרות לצאת לאירופה בכל קיץ, כך שלא סוגר להם שום אופציה .

צריכים להבין שכשיש זמן לחשוב וזה לא פוגע בבניית הקבוצה אז סבבה שיחשבו ויבדקו, אבל כשזה עלול לפגוע בסיכויי הקבוצה להעפיל לשלב הבא ואפילו הדחה מאירופה

על הפרק, צריכים כבר לקבל החלטות.

עדיף ציפור אחת ביד מאשר שתיים על הקיר

אם יתנו עונה טובה במכבי יוכלו לחזור לאירופה כמו גדולים

ההמתנה הזאת שלהם להצעות שאולי כן ואולי לא יגיעו פשוט מתישה את כל הסובבים

זה לא שעכשיו סיטי יציעו להם הצעה 

ובנתיים הם מתאמנים בלי קבוצה ויורדים בכושר משחק

הפסד נטו של השחקנים 

52 דקות לפני, משה פרימו said:

קראת את כל מה שכתבתי? לא הורדתי ממנו אחריות, חבל שאתה לוקח שורה, מפרש אותה איך שבא לך, ומנסה להוציא אותי מטומטם.

הכוונה שלי היא שהגדירו אותו כמנהל מחלקת כדורגל ולא כמנהל ספורטיבי/מקצועי..לא סתם נתנו לזה שם אחר כי לא מדובר באותו התפקיד בדיוק.

אבל הוא ענה לך בדיוק כמו שצריך. יצחקי בעצמו אמר שמנהל מחלקת הכדורגל ומנהל ספורטיבי/מקצועי זה אותו דבר.

50 דקות לפני, משה פרימו said:

ממש לא זו הכוונה פשוט לא מסכים איתך בכלל. אין לו "חלק באשמה", הקיץ הזה זה 100% עליו, האחראי הבלעדי.

לא מבין מה הטייטל שמכבי כתבו באתר משנה למשהו, גם אם קוראים לזה "מנהל מח' הכדורגל" ולא מנהל ספורטיבי. ואגב, הוא הגדיר את עצמו ואמר במסעת "מנהל מקצועי".

3 דקות לפני, Barksdale said:

בני זונות תעיפו את ג'ראלדש העגלה ואל תיגעו לי בפריצה

ג׳ראדלש בכל מקרה יעוף. הבעיה שהמחליף שלו זה ניקוליץ׳ הישראלי ואין ישראלי טוב אז נצטרך להביא לשם זר אחר.

מנסה להוציא על פריצה מיליון וחצי יורו עם אחוזים ובהצלחה. גם ככה יש עומס עם יובא וזהבי.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ג׳ראדלש בכל מקרה יעוף. הבעיה שהמחליף שלו זה ניקוליץ׳ הישראלי ואין ישראלי טוב אז נצטרך להביא לשם זר אחר.

מנסה להוציא על פריצה מיליון וחצי יורו עם אחוזים ובהצלחה. גם ככה יש עומס עם יובא וזהבי.

זסנו הזה נמצא בענף הכדורגל או שהוא עוד פאטה מורגנה מבית ז'קי?

24 דקות לפני, Barksdale said:

בני זונות תעיפו את ג'ראלדש העגלה ואל תיגעו לי בפריצה

לא מבין מה מחזיקים מפריצה,  עם 15 הגולים שלו הוא בינוני.

הוא בעונה אחת במכבי אחראי דיי לבד על כמה רגעים דיי אומללים, אם אפשר למכור אותו לאירופה ולפנות מקום וכסף לזר בעמדה אחרת צריך ללכת על זה בלי לחשוב פעמיים.

20 דקות לפני, Raumdeuter said:

זסנו הזה נמצא בענף הכדורגל או שהוא עוד פאטה מורגנה מבית ז'קי?

פוטנציאל גדול  גבוה מאוד, רגליים ארוכות, מתקל טוב מאוד, מהיר ואתלט. מטפל יפה בכדור למרות שגבוה, הגבהות מדוייקות רוב הזמן.

* כוכבית. שנה ראשונה כשחקן מוביל בליגת העל אז אי אפשר לדעת לאן זה יתפתח

4 דקות לפני, דיברנו עליו יורם said:

מבאס מאוד לגבי מזרחי ובכללי לגבי שאר המושאלים, טעם רע.

מודה שהתאכזבתי עד עכשיו מחוסר ההזדמנויות למושאלים אבל אני מקווה שלפחות לגלוך ואולי עוד איזה אחד-שניים יתנו להיות חלק מהותי בסגל לכל הפחות.