Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

4 דקות לפני, פנחס שוף said:

יצחקי לא יודע את מי לחתוך כדי להביא בלם. הרי מישהו יחתך, מעניין למה לא עושים את זה לפני

אין טעם לחתוך אף אחד אם עוד אין בלם. אנחנו משתמשים בכל הזרים שלנו. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אין טעם לחתוך אף אחד אם עוד אין בלם. אנחנו משתמשים בכל הזרים שלנו. 

זרים לכדורגל אולי.

בוא נראה אם זה יתנהל מהר ברגע שיוחתם בלם.

11 דקות לפני, פנחס שוף said:

זרים לכדורגל אולי.

בוא נראה אם זה יתנהל מהר ברגע שיוחתם בלם.

האמת שכל הזרים שלנו טובים מאוד למעט ג׳ראדלש שהמחליף שלו זה ניקוליץ׳ הישראלי.

בהנחה שנעוף מול אריס, האם ימשיכו להשקיע בקבוצה בבלם , פרץ ודסה רק לליגה או שיצמצמו את ההשקעה, כי במצב של צמצום לצערי אני לא רואה

איך לוקחים אליפות.

17 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

בהנחה שנעוף מול אריס, האם ימשיכו להשקיע בקבוצה בבלם , פרץ ודסה רק לליגה או שיצמצמו את ההשקעה, כי במצב של צמצום לצערי אני לא רואה

איך לוקחים אליפות.

מניח שיצמצמו. אני לא יודע מתי נכנס הפייר-פליי החדש אבל לפי מה שהבנתי הכוונה היא להגביל שכר שחקנים ל 70% מההכנסה הטבעית. אם אין אירופה בעייתי להשתגע עם שכר גבוה

1 hour ago, מכביסט לעד said:

לגבי עמדת המגן יש תירוצים שאפשר לקבל. הגיוני שמחכים לדסה ושיש פלונטר עם הזרים כי אם רוצים להביא מגן ימני זר צריך למכור את פריצה.

לגבי בלם זר אין תירוצים. אין בלם ישראלי שאפשר להביא וזאת עמדה שגם ככה יגיע לשם זר אז ההמתנה לא מובנת. 

האפשרויות שיש לנו בעמדת הבלם זה שרן שהיה חלש מאוד נגד נתניה, נחמיאס שאין מה לדבר עליו, פיבן שרק נפצע, ביטון שכרגע גם פצוע ולא התאמן המון זמן וסאבוריט שגם פחות טוב בתפקיד הזה וגם גורם לנו לראות את דוידזאדה פותח. 

חולק עליך.

ביטון אמור לחזור בקרוב, ואני חי בשלום עם ציוות שלו ביחד עם שרן הרבה יותר מאשר מה שקורה בעמדת המגן הימני.

14 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אריס באמת קשה? למה הם לא מדורגים? מה הסיפור שם?

לא שאיכפת לי מהמפעל הזה, אבל מבחינה כספית זה אחלה למועדון.

הם לא היו באירופה 11 שנה. אין ברירה אלא לעבור אותם גם ככה בפלייאוף סיכוי מעל 60% לקבל קבוצה ברמה של אריס או יותר קשה.
עונה קודמת היה לנו באמת מזל במיוחד בפלייאוף עם הקבוצה מקזחסטן.

4 דקות לפני, Double said:

הם לא היו באירופה 11 שנה. אין ברירה אלא לעבור אותם גם ככה בפלייאוף סיכוי מעל 60% לקבל קבוצה ברמה של אריס או יותר קשה.

אז איך קבוצות כמו אלשקרט והלסינקי הצליחו לעלות? אפילו לינץ לא היו נראים קבוצה ברמה של אריס או של אלה שיהיו בפלייאוף.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אז איך קבוצות כמו אלשקרט והלסינקי הצליחו לעלות? אפילו לינץ לא היו נראים קבוצה ברמה של אריס או של אלה שיהיו בפלייאוף.

כי הם עלו ממסלול האלופות בקונפרנס ישר לבתים(זאת הסיבה למה המסלול של אלופה ישראלית לשלב בתים אירופי סלולה ב-90%)

לפני9 שעות , ClinteastwoodFan said:

1.לא מקבל את הטיעונים האלה כבר, אולי היו נכונים כשחיפשנו זרים בתקציב נמוך יחסית, אבל כבר שפותחים את הכיס זה הרבה יותר אפשרי.

2. שרי, ויטור, פלאניץ' , ועוד זרים איכותיים מהעבר שבאו וגם נישארו.

צריך מנהל מיקצועי וסאוטינג שמכירים את העסק. אלמוג כהן מנתניה עושה עבודה טובה , ברבע מתקציב השחקנים שלנו , תאר לך איזה שחקנים היה מביא בתקציבים שאנו מקצים לזרים.

אני חושב אצלנו זה חוסר יכולת וידע (יצחקי חסר הניסיון שקיבל תפקיד שגדול עליו בכמה מידות) וחוסר מקועיות, או סתם גניבת דעת.

שרי, ויקטור, פלאניץ... מה עם עשרות הליצנים שבאר שבע וחיפה מביאים כל שנה. אז הם מביאים זרים בשלב מוקדם של הקיץ בדרך כלל אבל 90 אחוז מהם נפילות.

לגבי נתניה, בינתיים נראה שאלמוג כהן עושה עבודה טובה אבל בוא נחכה עוד קצת לפני שממליכים אותו. מבחן התוצאה הוא בטווח הארוך ולא בטווח המיידי.

6 דקות לפני, Double said:

כי הם עלו ממסלול האלופות בקונפרנס ישר לבתים(זאת הסיבה למה המסלול של אלופה ישראלית לשלב בתים אירופי סלולה ב-90%)

הבנתי… שיטה מטופשת

41 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

איך לוקחים אליפות.

חושב שתיהיה השלכה כלכלית להדחה(שהגיונית מאד מול אריס בכל סיטואציה). לא יתפשרו על בלם אבל אולי יביאו זול יותר. התקציב הוא לא בלתי נגמר ונגזר גם מהכנסות. 

Just now, מכביסט לעד said:

הבנתי… שיטה מטופשת

כן כל עוד לא ניקח אליפות אז הדרך לאירופה לא תהיה פשוטה צריך מזל בהגרלות.

בכל מקרה עוד שנתיים זה ישתפר בגלל הרחבת מספר הקבוצות בכל המפעלים ל-36, הנציגה השנייה תתחיל במוקדמות אירופית מה שיתן עוד הזדמנות בקונפרנס במקרה של הדחה.

25 דקות לפני, המכבייה said:

חושב שתיהיה השלכה כלכלית להדחה(שהגיונית מאד מול אריס בכל סיטואציה). לא יתפשרו על בלם אבל אולי יביאו זול יותר. התקציב הוא לא בלתי נגמר ונגזר גם מהכנסות. 

אם שמת לעצמך רגל במודע אז איך אתה מצפה לא ליפול?

את מי אתה מעניש שאתה מביא יותר זול ? את איביץ'? שגם הוא יברח בסוף?

תראה רז אמיר ואורן קדוש אמרו משפט נכון בפודקסט, לא בטוח שנעבור את אריס גם עם רכש, אבל לפחות נדע שעשינו הכל , מרגיש שהכל אותו דבר דברים לא השתנו במכבי

הבםל היה צריך להיות לפני 3-4 ימים והוא אולי אם יגיע זה עוד 3-4 ימים, אולי אם יגיע..

27 דקות לפני, Double said:

עונה קודמת היו לנו הגרלות הזויות לטובה שהשנה התקזזנו עליהן.

לפני12 שעות , turgi said:

האמת שמכבי הביאו שני בלמים זרים טובים מאוד בעשור האחרון.

אחד חתם ב-23 ביוני.

השני חתם ב-7 ביוני.

בוא נפתח את זה שנייה 

ז'איר היה אדיר מבחינה הגנתית אבל היכולת שלו עם הכדור הייתה נוראית 

מת על קרלוס אבל דווקא בגלל ההגנה הפח שלנו צריך לשאוף לבלם בלוול גבוה יותר

23 דקות לפני, erantheking21 said:

אם שמת לעצמך רגל במודע אז איך אתה מצפה לא ליפול?

את מי אתה מעניש שאתה מביא יותר זול ? את איביץ'? שגם הוא יברח בסוף?

תראה רז אמיר ואורן קדוש אמרו משפט נכון בפודקסט, לא בטוח שנעבור את אריס גם עם רכש, אבל לפחות נדע שעשינו הכל , מרגיש שהכל אותו דבר דברים לא השתנו במכבי

הבםל היה צריך להיות לפני 3-4 ימים והוא אולי אם יגיע זה עוד 3-4 ימים, אולי אם יגיע..

מי שם למכבי רגל במודע? העובדים שלה? הבעלים שלה? מה האינטרס? למה? בחייאת.  אתה ואני לא ברמת הדיון הזה מזמן. 

לא מסכן שום דבר עבור חריגה משמעותית בתקציב. נסתדר גם עם 90 או קצת למעלה מזה. אנחנו אפילו לא מבינים כמה זה נהדר. התרגלנו. 

לכל קבוצה יש אילוצים בשלב הזה של העונה. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

מי שם למכבי רגל במודע? העובדים שלה? הבעלים שלה? מה האינטרס? למה? בחייאת. ערן אתה ואני לא ברמת הדיון הזה מזמן. 

לא מסכן שום דבר עבור חריגה משמעותית בתקציב. נסתדר גם עם 90 או קצת למעלה מזה. 

לכל קבוצה יש אילוצים בשלב הזה של העונה. 

הבעלים שלה בטוח שלא, גם לא העובדים שלה אבל בחיאת הם הפעם הבטיחו שזה לא יקרה, לא מצליח להבין איך שוב אנחנו מגיעים למשחק חשוב בלי 2 עמדות קריטיות 

אירופה זה חלק מההכנסות 

אני לא מאשים מישהו מיוחד אבל עד כה היה לנו מזל בהגרלות אי אפשר לבנות על זה יותר, הפעם נפלנו עם הרגלה קשה, תראה גם אם יגיע רכש לא בטוח שנעבור אבל לפחות שנדע שעשינו הכל, אגב יכול להיות שעוד שעה יחתום בלם ויכול להיות שלא, אבל זה מאוחר.

5 דקות לפני, erantheking21 said:

הבעלים שלה בטוח שלא, גם לא העובדים שלה אבל בחיאת הם הפעם הבטיחו שזה לא יקרה, לא מצליח להבין איך שוב אנחנו מגיעים למשחק חשוב בלי 2 עמדות קריטיות 

אירופה זה חלק מההכנסות 

אני לא מאשים מישהו מיוחד אבל עד כה היה לנו מזל בהגרלות אי אפשר לבנות על זה יותר, הפעם נפלנו עם הרגלה קשה, תראה גם אם יגיע רכש לא בטוח שנעבור אבל לפחות שנדע שעשינו הכל, אגב יכול להיות שעוד שעה יחתום בלם ויכול להיות שלא, אבל זה מאוחר.

אני חושב שההגרלה מול אריס הפתיעה את יצחקי. עם האיטיות שלו בטח חשב יש לו זמן להביא בלם עד הפלייאוף באמצע אוגוסט.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

אירופה זה חלק מההכנסות 

אי אפשר לבנות על בתים אף פעם, לכן לא תמיד מושקעים כספים ממש גדולים בתחילת חלון. זה אנחנו וזה הגודל שלנו. כשרמון הימר שהוא עובר את פאנדורי- זה נגמר אומלל מאד. כמעט לחידלון. 

מה מאיים עליך? שתביא בלם ב200 ולא 400? שלא תשלם דמי העברה? זה אומר משהו בכלל?