Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

1 hour ago, המכבייה said:

חי איתה בשלום כל עוד הכל משולם. 

עד מתי אתה מוכן לסנגר על ההתנהלות? בוא נגיד עוד 3-4 אליפויות של חיפה? אולי איזה 4 הפסדים בדרבי ככה? 

שנהיה מסונכרנים. 

להצדיע להנהלה רק כי היא משלמת בזמן זה סטנדרטים מאד נמוכים לקבוצה כמו מכבי. 

הייתי בדעה שלך אם הייתי אוהד קבוצה מהלאומית. 

1 hour ago, snufkin said:

מעולם לא אמרתי שזה לא קרה בעבר. להיפך. קרה אצל כולם כולל ג'ורדי. וימשיך 

אז למה דווקא עכשיו נטפלים ככה ליצחקי, ואני מדגיש, במובן של הדלפות?

שוב, אני לא מדבר על האם הוא טוב או לא בתפקידו, אלא על זה שמתמקדים פה בזה שהוא מדליף ועושה מניפולציות בתקשורת.

44 דקות לפני, פושטק said:

עד מתי אתה מוכן לסנגר על ההתנהלות? בוא נגיד עוד 3-4 אליפויות של חיפה? אולי איזה 4 הפסדים בדרבי ככה? 

שנהיה מסונכרנים. 

הפרספקטיבה משתנה ומתרחבת כשמתבגרים. לא רק שהיא משלמת-היא משלמת הכי הרבה. ויש לה אבא. אני לא חושב שאליפות זה שלנו להפסיד(ומכאן נובע התסכול פה בכל חלון העברות). אשמח כמוך כשנצליח, ובכל מקרה אני שם גם אם לא.  

18 דקות לפני, וזה ברשת said:

אז למה דווקא עכשיו נטפלים ככה ליצחקי, ואני מדגיש, במובן של הדלפות?

שוב, אני לא מדבר על האם הוא טוב או לא בתפקידו, אלא על זה שמתמקדים פה בזה שהוא מדליף ועושה מניפולציות בתקשורת.

זה קודם כל ביקורת על מצב הסגל ועל השנתיים האחרונות. אם המצב המקצועי היה מושלם, אז באמת מעניין תתחת היחסים שלו עם עיתונאים.  

כשזה אחרי שנתיים כאלו, עמוק בתוך החלון כשלא הצליח לסגור אפילו בלם זר ואז יש איזה שם לא ריאלי שנזרק, זה מעצבן. אבל שוב, זה דווקא פחות קריטי בסוף כולם רוצים לראות את מכבי מצליחה על הדשא

49 דקות לפני, פושטק said:

שנהיה מסונכרנים. 

לא הבנתי מה אתה רוצה ממיטש. הוא משקיע פה סכומים שאף אחד מעולם לא השקיע והוא רוצה להמשיך להשקיע. זה שאמור לעשות עם הכסף הזה משהו לא עושה את העבודה שלו.

מיטש לא כמו כל הבעלים הזבל פה שמפטרים על ימין ועל שמאל. הוא נותן עוד הזדמנות ליצחקי ואם גם העונה הזאת לא תסתיים בצורה טובה אני מאמין שנראה שינוי. 

1 hour ago, המכבייה said:

הפרספקטיבה משתנה ומתרחבת כשמתבגרים. לא רק שהיא משלמת-היא משלמת הכי הרבה. ויש לה אבא. אני לא חושב שאליפות זה שלנו להפסיד(ומכאן נובע התסכול פה בכל חלון העברות). אשמח כמוך כשנצליח, ובכל מקרה אני שם גם אם לא.  

זה לא קשור לגיל. קבוצה כמו מכבי לא יכולה להתנהל בבינוניות בבניית הסגל.

זה לא שייך לאם אתה שם גם בחוסר הצלחות - זה מובן מאליו.

זה עניין של כמה מסבנים את המערכת וכמה עושים צחוק מהכסף של גולדהאר.

לא ייתכן שבכל אספקט אחר מכבי תהיה מעל לליגה ורק בבניית הסגל אנחנו נהיה כאלה מאחור. זה דרישה לגיטימית של קהל שדואג למועדון שלו.

1 hour ago, snufkin said:

זה קודם כל ביקורת על מצב הסגל ועל השנתיים האחרונות. אם המצב המקצועי היה מושלם, אז באמת מעניין תתחת היחסים שלו עם עיתונאים.  

כשזה אחרי שנתיים כאלו, עמוק בתוך החלון כשלא הצליח לסגור אפילו בלם זר ואז יש איזה שם לא ריאלי שנזרק, זה מעצבן. אבל שוב, זה דווקא פחות קריטי בסוף כולם רוצים לראות את מכבי מצליחה על הדשא

אז תלמדו לעשות את ההפרדה בין שני הדברים. אני מסכים שי הרבה ביקורת מוצדקת, גם אני שותף לה ואפילו כבר מיואש שמשהו ישתנה (וזה כבר עניין שקשור לבעלים) אבל יש הבדל בין ביקורת על יצחקי שהוא לא מתנהל טוב או נכון לבין ההודעות המגעילות על זה שהנה הוא משתמש בכתבים כדי לעשות שיראו כאילו יש מועמדים וככה לעבוד על האוהדים. 

3 דקות לפני, ת"א שלנו said:

זה לא קשור לגיל. קבוצה כמו מכבי לא יכולה להתנהל בבינוניות בבניית הסגל.

זה לא שייך לאם אתה שם גם בחוסר הצלחות - זה מובן מאליו.

זה עניין של כמה מסבנים את המערכת וכמה עושים צחוק מהכסף של גולדהאר.

לא ייתכן שבכל אספקט אחר מכבי תהיה מעל לליגה ורק בבניית הסגל אנחנו נהיה כאלה מאחור. זה דרישה לגיטימית של קהל שדואג למועדון שלו.

היא תסתפק במה שהבעלים שלה יתן לה מכיוון שהיא עדיין לא ריווחית וזקוקה להשקעה חיצונית. אני לא במקום של להגיד לאחד מעשירי העולם- חביבי, מסבנים אותך. אין לי אפילו בדל ראיה לזה וגם לא יומרה.

אין לי טענות לקהל. אני רואה את זה קצת אחרת.  

3 דקות לפני, וזה ברשת said:

אז תלמדו לעשות את ההפרדה בין שני הדברים. אני מסכים שי הרבה ביקורת מוצדקת, גם אני שותף לה ואפילו כבר מיואש שמשהו ישתנה (וזה כבר עניין שקשור לבעלים) אבל יש הבדל בין ביקורת על יצחקי שהוא לא מתנהל טוב או נכון לבין ההודעות המגעילות על זה שהנה הוא משתמש בכתבים כדי לעשות שיראו כאילו יש מועמדים וככה לעבוד על האוהדים. 

איפה הסתירה פה? 

גם אפשר לבקר אותו מקצועית וגם להגיד שהוא משתמש בכתבים. מה הבעיה?

4 דקות לפני, המכבייה said:

היא תסתפק במה שהבעלים שלה יתן לה מכיוון שהיא עדיין לא ריווחית וזקוקה להשקעה חיצונית. אני לא במקום של להגיד לאחד מעשירי העולם- חביבי, מסבנים אותך. אין לי אפילו בדל ראיה לזה וגם לא יומרה.

אין לי טענות לקהל. אני רואה את זה קצת אחרת.  

אח אתה הופך את גולדהאר לאל. אני לא שם. גולדהאר בשר ודם. מניח שהוא גאון ומבריק. אך לא מכיר את המנטליות הישראלית כמו אחד שנולד כאן ולא שוחה במיקרוטקטיקה של הרפש התקשורתי, כמונו. ולכן, יש פה פירצה, שלדעתי וטענתי, יצחקי מנצל היטב. הפירצה הזאת עוזרת ליצחקי לייצר דיאלוג בלתי פורמלי עם התקשורת כדי לא לייצר אסקלציה נגדו. אני חושב שצריך לראות את המצב כפי שהוא. גם אם יש לנו תחום עיוורון. ויש לנו כזה. עדיין, יש לנו ניסיון עבר עם התקשורת, עם פוליטיקאים כמו יצחקי ועם התרבות הישראלית שיכולה להיות מושחתת וטוב שנצביע על טעויות כשאנחנו מזהים כאלה. לא כל דבר שקול לשריפת המועדון. אפשר פשוט לבקר. לפעמים לייצר לחץ מתון. לא חושב שזה נכון להיות בפוסט טראומה של החולצות השחורות. 

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

אח אתה הופך את גולדהאר לאל. אני לא שם. גולדהאר בשר ודם. מניח שהוא גאון ומבריק. אך לא מכיר את המנטליות הישראלית כמו אחד שנולד כאן ולא שוחה במיקרוטקטיקה של הרפש התקשורתי, כמונו ולכן, יש פה פירצה, שלדעתי וטענתי, יצחקי מנצל היטב. הפירצה הזאת עוזרת ליצחקי לייצר דיאלוג בלתי פורמלי עם התקשורת כדי לא לייצר אסקלציה נגדו. אני חושב שצריך לראות את המצב כפי שהוא. גם אם יש לנו תחום עיוורון. ויש לנו כזה. עדיין, יש לנו ניסיון עבר עם התקשורת, עם פוליטיקאים כמו יצחקי ועם התרבות הישראלית שיכולה להיות מושחתת. 

ממש לא. הוא קיבל ממני בעבר ביקורת על אי סינכרון הלוז שלו ללוז כדורגל. אני כן תלוי בו כלכלית וגם מודע לחסרונות של בעלות בשלט רחוק ועדיין חושב שהיתרונות רבים יותר.  

זהבי יובא גלוך ופארפה בהרכב אחד זה הכי טוב בארץ. בטוח שיגיע בלם ולא רוצים סתם להתפשר, מה גם שאיביץ' על הקווים זה גורם לי להיות מעט רגוע. אני אופטימי מאוד.

3 דקות לפני, המכבייה said:

ממש לא. הוא קיבל ממני בעבר ביקורת על אי סינכרון הלוז שלו ללוז כדורגל. אני כן תלוי בו כלכלית וגם מודע לחסרונות של בעלות בשלט רחוק ועדיין חושב שהיתרונות רבים יותר.  

מסכים שהיתרונות רבים יותר. אבל אם אפשר לשפר (ואפשר) את הדברים החלשים אז חובתנו לעשות זאת בצורה רגישה. גם איביץ' דיבר על זה ותראה מה, הוא אפילו חזר לאותו מועדון בשכר גבוה יותר. מנהלים בכירים מעריכים גישה שמצביעה על שגיאות. יס מניות יכולה להזיק מאוד. להרגשתי הכל זה פונקציה של באיזה אופן ורגישות התגובה מתבצעת ולא עצם התגובה עצמה. יצחקי זה ביג נו נו למועדון כמו מכבי. גולדהאר צריך לדעת מזה. ותראה שהוספתי עוד כמה שורות לתגובה הקודמת. 

5 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מסכים שהיתרונות רבים יותר. אבל אם אפשר לשפר (ואפשר) את הדברים החלשים אז חובתנו לעשות זאת בצורה רגישה. גם איביץ' דיבר על זה ותראה מה, הוא אפילו חזר לאותו מועדון בשכר גבוה יותר. מנהלים בכירים מעריכים גישה שמצביעה על שגיאות. יס מניות יכולה להזיק מאוד. להרגשתי הכל זה פונקציה של באיזה אופן ורגישות התגובה מתבצעת ולא עצם התגובה עצמה. יצחקי זה ביג נו נו למועדון כמו מכבי. גולדהאר צריך לדעת מזה. ותראה שהוספתי עוד כמה שורות לתגובה הקודמת. 

אין לי שום בעיה עם ביקורת על יצחקי. יש לי בעצמי. אבל אני באמת חושב שהמצב לא כזה גרוע וכן, הוא יכול להיות יותר טוב. 

לפני3 שעות , פושטק said:

תגידו, כל האנשים כאן עם פסל של מיטש בסלון

זאת נראית לכם התנהלות ברמה גבוהה או איכשהו אירופאית? 

אני באמת שואל, לא בשביל להטריל. 

בוס טוב שרוצה את התארים שלו חזרה הופך את העולם בשביל זה, וכרגע זה מריח כמו אותו קיץ שוב ושוב בשנים האחרונות. הכל על מי מנוחות, הכל ברגע האחרון, שום דבר לא נסגר בזמן. 

אם יצחקי אשם אז זה גם משהו שבוס טוב אמור להבין ולפעול בהתאם. 

אני באמת לא מבין את השאננות כאן, אנחנו ברמה של אמצע טבלה כרגע. 

מה החלופות?

מיטש לא מתערב בדברים מקצועיים, מה אתה רוצה שיסגור עם בלם מאחורי הגב של יצחקי?

יש לו אנשים שאחראיים על הצד המקצועי, אם הם לא יספקו את התפוקה הם יעופו

מניח שיצחקי יודע מה סדר גודל הסכומים שהוא יכול להביא בלם, מפה זה תפקידו

לפני7 שעות , פושטק said:

תגידו, כל האנשים כאן עם פסל של מיטש בסלון

זאת נראית לכם התנהלות ברמה גבוהה או איכשהו אירופאית? 

אני באמת שואל, לא בשביל להטריל. 

בוס טוב שרוצה את התארים שלו חזרה הופך את העולם בשביל זה, וכרגע זה מריח כמו אותו קיץ שוב ושוב בשנים האחרונות. הכל על מי מנוחות, הכל ברגע האחרון, שום דבר לא נסגר בזמן. 

אם יצחקי אשם אז זה גם משהו שבוס טוב אמור להבין ולפעול בהתאם. 

אני באמת לא מבין את השאננות כאן, אנחנו ברמה של אמצע טבלה כרגע. 

אומר שהוא לא מטריל אבל מוסיף שאנחנו ברמה של אמצע טבלה.

יש לך את המאמן הכי טוב שדרך פה, את הווינר הכי גדול בכדורגל הישראלי ב30 השנים האחרונות, חלוץ על שלדעתי הולך לעשות קריירה ענקית, שחקן צעיר מבטיח מאוד שהנהיג את נבחרת ישראל הצעירה, שחקן צעיר זר שברור שעוד שנתיים מלהטט בליגות גדולות יותר, השוער הבא של נבחרת ישראל וכל זה בלי להזכיר את ניר ביטון, גולסה, יוריס, סאבוריט שהם גם שחקני טופ בליגה. אם זאת הרמה של אמצע טבלה פה אז כנראה שאנחנו בליגה טובה בהרבה.

7 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אומר שהוא לא מטריל אבל מוסיף שאנחנו ברמה של אמצע טבלה.

יש לך את המאמן הכי טוב שדרך פה, את הווינר הכי גדול בכדורגל הישראלי ב30 השנים האחרונות, חלוץ על שלדעתי הולך לעשות קריירה ענקית, שחקן צעיר מבטיח מאוד שהנהיג את נבחרת ישראל הצעירה, שחקן צעיר זר שברור שעוד שנתיים מלהטט בליגות גדולות יותר, השוער הבא של נבחרת ישראל וכל זה בלי להזכיר את ניר ביטון, גולסה, יוריס, סאבוריט שהם גם שחקני טופ בליגה. אם זאת הרמה של אמצע טבלה פה אז כנראה שאנחנו בליגה טובה בהרבה.

הערכת חוסר פה, זה כבר עניין שגרתי ומבאס. הלוואי והייתי טוב בעבודה שלי ב30 אחוז מהאנשים שמנהלים,מאמנים, שחקנים, את מכבי. מאחל את זה לכולם. 

לפני5 שעות , ת"א שלנו said:

איפה הסתירה פה? 

גם אפשר לבקר אותו מקצועית וגם להגיד שהוא משתמש בכתבים. מה הבעיה?

ביום שתהיה למישהו כאן הוכחה, ולא הרגשה או חוסר שביעות רצון שגורמים למחשבה, על כך שיצחקי מדליף לכתבים, אז יהיה אפשר לומר שהוא משתמש בכתבים.

עד אז תגידו עליו מה שאפשר בשורה התחתונה ומה שאפשר להסיק באמת. ביקורת מקצועית. ביקורת על התנהלות. על ביצועים. סתם להחליט שיש הדלפות כי אתם שמעתם כמה מועמדים (ממש דבר שהומצא כאן!) זה לא רציני ולא מכובד.

הבעיה שצריך לשחרר את ג'רלדש רק בשביל להביא בלם זר 1, ואז אם סבוריט ישחק בלם אז אנחנו עם מגנים ישראלים, שזה בסדר אם דסה מגיע, אם לא אנחנו בבעיה גדולה, או שנשחק עם זר + ישראלי בלמים ואז לפחות סבוריט יהיה בעמדה שלו, שני המקרים לא אידיאליים ובשני המקרים די חייבים את דסה