Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

עם מצבת השחקנים בכנפיים אני חי בשלום אם יוני חוזר ופרץ ממשיך לעוד אתגר באירופה.

יש לנו אוויר באגפים אבל דור פרץ למכבי יכול לעשות את ההבדל העונה בליגה. ( לא רואה מצב שהוא חוזר )

4 דקות לפני, MTA For Ever said:

לא מסכים, ראית איך נתניה גמרה אותנו בקישור.

Just now, ClinteastwoodFan said:

לא מסכים, ראית איך נתניה גמרה אותנו בקישור.

נתניה גמרה אותך בקישור כי בצורה פשוטה.

שיחקת עם 2 בלמים שלא יכולים לצאת קדימה 5 מטר עם הכדור, לכן לא היה מי שימשוך את אחד משחקני האמצע של נתניה ולשחרר את אחד הקשרים לקבל כדור פנוי. 2 קשרי האמצע שלהם שמרו אישית את יוריס וגולסה, ולא נדרשו לעזוב את העמדה שלהם לרגע בחצי הראשון. פרץ היה תורם לך כמובן, אבל הבעיה התחילה ממרכז ההגנה ולא בשחקני הקישור.

10 דקות לפני, MTA For Ever said:

נתניה גמרה אותך בקישור כי בצורה פשוטה.

שיחקת עם 2 בלמים שלא יכולים לצאת קדימה 5 מטר עם הכדור, לכן לא היה מי שימשוך את אחד משחקני האמצע של נתניה ולשחרר את אחד הקשרים לקבל כדור פנוי. 2 קשרי האמצע שלהם שמרו אישית את יוריס וגולסה, ולא נדרשו לעזוב את העמדה שלהם לרגע בחצי הראשון. פרץ היה תורם לך כמובן, אבל הבעיה התחילה ממרכז ההגנה ולא בשחקני הקישור.

בהנחה שנשדרג את ההגנה, קישור של גלזר פרץ וההולנדי או גולסה ( בכושר) יצליח להתמודד עם חיפה, לא פחות.

1 hour ago, MTA For Ever said:

אין לנו מחליף 6 נורמלי לגלזר. פרץ זה שידרוג מטורף לקישור, בפן ההגנתי וההתקפי. כנפיים אפשר עוד להעלים ולאלתר בעבודת אימון טובה אבל שחקן קישור כמו פרץ יכל לשנות מומנטום ועונה

2 דקות לפני, snufkin said:

אין לנו מחליף 6 נורמלי לגלזר. פרץ זה שידרוג מטורף לקישור, בפן ההגנתי וההתקפי. כנפיים אפשר עוד להעלים ולאלתר בעבודת אימון טובה אבל שחקן קישור כמו פרץ יכל לשנות מומנטום ועונה

ניר ביטון ונידם יכולים להיות שם.

בנוגע לניר ביטון קשר אחורי תידרש יותר גמישות עם סאבו כבלם לצד הבלם הזר לעתים.

השתלבות ראויה של רוי רביבו תפתור לנו הרבה דברים בסגל, מקווה שזה יקרה כי אני לא בטוח בלשון המעטה שהוא פחות טוב מדוידזאדה.

לפני11 שעות , itanar said:

אפשר לכתוב את זה על כל שחקן אצלנו בעונות טרום ג'ורדי. זוכר את הדיבורים על עטר, יצחקי וחברים.

אתה צריך מפקד טוב כדי שימצה ממך את הפוטנציאל.

עכשיו יש לנו מפקד מצויין ואני סומך עליו שיקבל את ההחלטה הנכונה.

ההשוואה לעטר לא טובה. עטר תמיד רצה הרכב, כבש דו ספרתי והיה מלך השערים של הקבוצה עוד לפני ג'ורדי. אצל המפקד איביץ' אגב הוא סופסל המון כדי שנראה ממנו קצת.

יצחקי הוגלה מפה כשג'ורדי הגיע, והתנהל בסוף הקריירה די דומה לקובאס כשעלה כמו מילואימניק שמן מהספסל ונתן מספרים ואקסטרה מאמץ רק לפני חידושי חוזה. זה עדיין מסריח אבל יותר נסבל כשזה ישראלי בסוף הקריירה. על החברות שלו עם ג'ורדי אנחנו משלמים היום.

ככלל עדיף לדעתי להתמקד באישיויות סטייל זהבי, ייני, גלזר וריקן ולצמצם סוגי אישיות סטייל עטר, יצחקי, קובאס ויונתן כהן שזקוקים לסדרות חינוך כדי שנראה מהם משהו, על אחת כמה וכמה כשמדובר בזר בעמדה כ"כ חסרה וכשאתה במצוקת זרים.

המפקד שלנו כרגע רואה את הקצפת של קובאס ומי שאמור לעשות לו חפיפה לגבי החרא שמתחת זה אחד שכנראה מגלה אמפתיה לסוג השחקנים הזה.

דשנו בזה מספיק, נקווה לטוב.

4 דקות לפני, snufkin said:

חד משמעי.

עטר ואצילי כמה שהיו לפעמים מחורבנים עדין היה להם מספרים, צ'יקו (אחלה צ'יקו) גם היה שחקן שמביא מספרים

קוואס כשרון ענק אבל הוא לא שחקן של מספרים, כנ"ל גבי שאני הכי בעדו אבל כרגע רחוק מלתת את המספרים שמצופה ממנו, ביטון שחקן של מספרים אבל חרא בדומה לעטר ואצילי הבעיה אצלו שהוא נעלם הרבה

4 דקות לפני, erantheking21 said:

עטר ואצילי כמה שהיו לפעמים מחורבנים עדין היה להם מספרים, צ'יקו (אחלה צ'יקו) גם היה שחקן שמביא מספרים

קוואס כשרון ענק אבל הוא לא שחקן של מספרים, כנ"ל גבי שאני הכי בעדו אבל כרגע רחוק מלתת את המספרים שמצופה ממנו, ביטון שחקן של מספרים אבל חרא בדומה לעטר ואצילי הבעיה אצלו שהוא נעלם הרבה

אחדד, עם קוואס וביטון לא לוקחים אליפות.

4 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

ביטון לא אמור להיות שחקן הרכב, רק שחקן סגל רחב במכבי ובגלל זה צריך להביא שחקן במקום קוואס, קיצוני זר, אין ברירה

פריצה כבש לי דו ספרתי בעונה שעברה וגם שחקן עם משחק גוף טוב ועושה הרבה צרות ליריבות ובלמים, הוא לא למלם ואני לא מבין למה בכלל דורשים לוותר עליו אחרי משחק אחד בשביל קוואס, עם כל הכבוד לקוואס.

7 דקות לפני, erantheking21 said:

ביטון לא אמור להיות שחקן הרכב, רק שחקן סגל רחב במכבי ובגלל זה צריך להביא שחקן במקום קוואס, קיצוני זר, אין ברירה

פריצה כבש לי דו ספרתי בעונה שעברה וגם שחקן עם משחק גוף טוב ועושה הרבה צרות ליריבות ובלמים, הוא לא למלם ואני לא מבין למה בכלל דורשים לוותר עליו אחרי משחק אחד בשביל קוואס, עם כל הכבוד לקוואס.

מסכים, ג'ראלדש וקוואס קודם.

פרץ

סאבו ביטון זר ז'ראלדש

גלזר גולסה

אוסקר

פארפה               זר

יובא/זהבי

שמעו הרכב בן זונה מה יש לכם עם הלחץ, זה גם לא כזה רחוק מזה מבחינת מה שנשאר בעבודה על הסגל.

כמובן שהרבה יותר אידאלי אם במקום ז'ראלדש יהיה דסה ואז נביא עוד איזה זר לאגף. יש לנו בעיקר כאב ראש חיובי קישור ומעלה, כולל הרוטציה.

בלם זר טוב ישנה פה את כל התמונה בעיניי.

9 דקות לפני, אקיטה said:

פרץ

סאבו ביטון זר ז'ראלדש

גלזר גולסה

אוסקר

פארפה               זר

יובא/זהבי

שמעו הרכב בן זונה מה יש לכם עם הלחץ, זה גם לא כזה רחוק מזה מבחינת מה שנשאר בעבודה על הסגל.

כמובן שהרבה יותר אידאלי אם במקום ז'ראלדש יהיה דסה ואז נביא עוד איזה זר לאגף. יש לנו בעיקר כאב ראש חיובי קישור ומעלה, כולל הרוטציה.

גולסה שלא פוגע כבר שנה?

9 דקות לפני, אקיטה said:

פרץ

סאבו ביטון זר ז'ראלדש

גלזר גולסה

אוסקר

פארפה               זר

יובא/זהבי

בלם זר בעיני הכי דחוף.

הרוב פתיר באמצעות עבודת אימון איביצ'ית(כמובן שקצת יותר איכות גולמית לא תהרוג אף אחד אבל אימון טוב אמור לשפר את הקיים).

10 דקות לפני, אקיטה said:

פרץ

סאבו ביטון זר ז'ראלדש

גלזר גולסה

אוסקר

פארפה               זר

יובא/זהבי

ז'ראלדש לא ברמה של מכבי מצטער, האיש לא עובר את החצי הוא לא ישאר לדעתי גם ככה אם לא דסה ,יגיע זר אחר.

10 דקות לפני, אקיטה said:

פרץ

סאבו ביטון זר ז'ראלדש

גלזר גולסה

אוסקר

פארפה               זר

יובא/זהבי

ג'ראלדש לא מתאים כזר, שחקן חלש.

הקישור צריך את פרץ

לפני1 שעה , snufkin said:

פרץ אם יגיע לא ישחק 6 ב90% מהזמן אם לא 100%.

הייתי אומר שביטון תחליף נהדר לגלזר אבל אין בלמים. 

פרץ חובה בדיוק כמו דסה וגם כהן במצב שלא ינחת כאן שחקן כנף נוסף. להחתים את כנעאן למשל לא משרת אותנו אלא אם הבינו שדן ביטון בלוף.

לפני1 שעה , ClinteastwoodFan said:

שאלה, אם קוואס מסיים עם דאבל דאבל השנה, אתה מדבר אחרת? 

יש לך אנטי עקרוני מידי לשחקן ספציפי, גם אחרי משחק טוב. 

משחק שבו אייל גולסה היה אוויר, ועדיין כמה וכמה משתמשים פה מדברים רפש על קוואס.