Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

3 דקות לפני, car.garsia said:

אבל זה בדיוק מה שהוא אומר. אם נחזור לקיץ הזה, אז ג'ורדי לא רץ להחליף את כל הסגל מהעונה הקודמת. הביאו רכש נקודתי ומדויק, שיפרו את המשחק הגנה עם טיבי וגארסיה. ובעיקר הוציאו משחקנים שהיו פה עונה לפני הרבה יותר. אם זה אלברמן שעונה לפני היה חצי עונה ביציע, זיו שאף אחד לא יכל לראות פה, עטר שהיה שכונה בצורת שחקן וייני שגם לא הבריק. אי אפשר להחליף סגל שלם שהתבזה בקיץ אחד, גם בכר בבאר שבע ובמכבי חיפה שיפר הרבה שחקנים והוציא משחקנים קיימים שם הרבה יותר ממה שהם נתנו עונה לפני כן. ודרך אגב, גם בעונה של אוסקר גביע הטוטו היה רצוף חבלי לידה, זה הגיוני שמגיע מאמן חדש אחרי עונה זוועתית.

אניימה 

טיבי 

גארסיה

ראדי

גארסיה 

ארנשואו

זה יותר מחצי הרכב 

הבאת הקיץ 2 שחקני הרכב ואחד רוטציה 

4 דקות לפני, EranZeAvi said:

אניימה 

טיבי 

גארסיה

ראדי

גארסיה 

ארנשואו

זה יותר מחצי הרכב 

שיחקת אתמול ללא זהבי, ניר ביטון, אוסקר ובלם(שיגיע בוודאות). זה משמעותי. עם פארפה ואובריים, זה יותר מחצי קבוצה. הקיץ לא נגמר.

7 דקות לפני, EranZeAvi said:

אניימה 

טיבי 

גארסיה

ראדי

גארסיה 

ארנשואו

זה יותר מחצי הרכב 

גואיגון, ההולנדי, ביטון, זהבי, יגיע בלם זר (אני מקווה כמה שיותר מהר) ואו דסה או מגן זר במקום ג'ראלדש. זה שישה שחקנים שבאידיאל הולכים לפתוח בהרכב. לי זה מספיק האמת היא.

לפני6 שעות , elbanana said:

קוואס ישמח לגור שנה נוספת בעיר שמשית מלאת בילויים ולקבל משכורת גבוהה ובזמן, והוא כבר לימד אותנו גם שאין לו שום בעיה לשבת לנוח בספסל/יציע כל עוד לא משחקים מול פ.ס.וו. כנראה שהוא אפילו מעדיף. אז עכשיו זה הזמן לקרוע את התחת איזה שבועיים שלוש בשביל כל הטוב הזה. לא להאמין שזה עובד לו.

אתה תקוע עדיין בשנות ה2000.

נראה לך שאיביץ פראייר והוא לא לוקח בחשבון את הסיטואציה שקוואס לא יספק את הסחורה? 

לדעתי אין סיכוי שלא יגיע עוד שחקן לאגף(יוני/כנעאן).

46 דקות לפני, המכבייה said:

זה עוד אגו לחדר הלבשה ומשכורת גבוהה פלוס השתתפות בשכרו של קובאס. וזה בטח לא יהיה חוזה לעונה אחת. לא שלם עם זה. 

שוב, זה לא יקרה כי נראה שהונים על קובאס. אבל מה שכתבת נכון לכל שחקן כנף בכיר שתביא כתחליף לקובאס.

15 דקות לפני, car.garsia said:

גואיגון, ההולנדי, ביטון, זהבי, יגיע בלם זר (אני מקווה כמה שיותר מהר) ואו דסה או מגן זר במקום ג'ראלדש. זה שישה שחקנים שבאידיאל הולכים לפתוח בהרכב. לי זה מספיק האמת היא.

ולפי התכנון שחקן נוסך לקישור (פרץ או כנעאן). הבעיה היא לא כמות השחקנים כי היא גדולה מאוד ועוד לא הזכרנו מושאלים נוספים שאולי ישארו כמו רביבו או שחר. הבעיה היא בחוסר האיזון בסגל. קובאס זה הימור גדול ואם הוא לא מספק את הסחורה המחליף שלו זה חוזז שלא קרוב לרמה סבירה. בצד שמאל, אין גיבוי אמיתי לגויאגון (שגם הוא לא כנף טבעי אבל מילא כי יש לו את האיכות)

3 דקות לפני, דרור שווץ said:

איפה היוזר שהבטיח רכש השבוע ואמר שאם לא יגיע אז שיחסמו אותו מהפורום

למה אתם נופלים לחרטא הזה כל הזמן?

3 דקות לפני, snufkin said:

ולפי התכנון שחקן נוסך לקישור (פרץ או כנעאן). הבעיה היא לא כמות השחקנים כי היא גדולה מאוד ועוד לא הזכרנו מושאלים נוספים שאולי ישארו כמו רביבו או שחר. הבעיה היא בחוסר האיזון בסגל. קובאס זה הימור גדול ואם הוא לא מספק את הסחורה המחליף שלו זה חוזז שלא קרוב לרמה סבירה. בצד שמאל, אין גיבוי אמיתי לגויאגון (שגם הוא לא כנף טבעי אבל מילא כי יש לו את האיכות)

אני מסכים אבל זה בעייה כי בעונה שעברה לא היה לך כנף אחד ראוי (קובאס היה היחיד עם פוטנציאל לא ממומש, מכל השאר ידעת מה תקבל) וקשה לשנות את זה בקיץ אחד. זה משהו שמאמן יצטרך לטפל בו באימון ובתבניות התקפה, לשחק הרבה דרך השיתוף פעולה של גלוך אם יישאר וגויאגון לדוגמא. בסוף גם ליריבות שלנו יש חלקים בהרכב שהם טובים יותר וטובים פחות וזה ככה תמיד. אני חושב שלמאמן יש תפקיד משמעותי ובגלל זה אני מרשה לעצמי עדיין להיות רגוע יחסית, כי אני לא יודע איך זה ייגמר, אבל הפעם אנחנו בידיים טובות.

לפני5 שעות , itanar said:

שוב אתה מדבר על עונה שעברה וזה לגיטמי כי כולנו נכוונו ממנו.

בוא נראה בחודש הקרוב, זה מספיק זמן להתרשם.

סומך על איביץ'.

זאת הפואנטה שלי, החודש הקרוב לא רלוונטי כי כרגע יש לו מוטיבציה כי יש לו מה להשיג, בדיוק כמו לפני המשחקים מול פ.ס.וו עונה שעברה, בוא נראה מה קורה אחרי שיובטח שהוא נשאר איתנו. מה ההגיון בלשכוח את העונה שעברה? בנאדם שרימה אותך תתן לו הזדמנות שווה בפעם הבאה שהוא נחמד אלייך שוב?

54 דקות לפני, hen34 said:

אתה תקוע עדיין בשנות ה2000.

נראה לך שאיביץ פראייר והוא לא לוקח בחשבון את הסיטואציה שקוואס לא יספק את הסחורה? 

לדעתי אין סיכוי שלא יגיע עוד שחקן לאגף(יוני/כנעאן).

לא יודע מה הקשר לשנות ה2000. יצחקי התנהל אותו דבר ממש לאחרונה.

איביץ אמר שלא ראה הרבה משחקים מעונה שעברה והוא רואה שחקן עם כישרון מעל הליגה ומוטיבציה. אם הוא נופל איתו זאת אשמת יצחקי ולא אשמתו.

אם קואס בספסל/יציע הפסדת מקום של זר שהיית נואש אליו, זה נזק מספיק גדול.

הלוואי שהפעם זה אמיתי ואתם לא נאיבים כמו שאני חושב.

1 hour ago, המכבייה said:

אני לא זקוק לתעודות ביטוח על תעודות ביטוח. אני מאמין באימון, אימון ועוד פעם אימון. אם איביץ מרגיש שהוא זקוק לעוד(מלבד בלם שזה מאסט), הוא יפעל בנושא. הלחץ כאן מוגזם לשלב כל כך התחלתי. לא מתקנים הכל בקיץ אחד. 

קטונתי מלקבוע מטרות לגולדהאר, אם הוא רוצה תואר אליפות העונה, זכותו.

לא מתקנים הכל בקיץ אחד= אפשר לקחת אליפות בעונה הבאה , לא חייבים העונה.

הבעיה המרכזית שלי עם הסגל זה שאני לא סומך על המנטליות של חלק לא מבוטל מהשחקנים.

זכרו מה היתה התחושה שלכם כשחלק מהם נגשו לבעוט פנדל 

53 דקות לפני, elbanana said:

זאת הפואנטה שלי, החודש הקרוב לא רלוונטי כי כרגע יש לו מוטיבציה כי יש לו מה להשיג, בדיוק כמו לפני המשחקים מול פ.ס.וו עונה שעברה, בוא נראה מה קורה אחרי שיובטח שהוא נשאר איתנו. מה ההגיון בלשכוח את העונה שעברה? בנאדם שרימה אותך תתן לו הזדמנות שווה בפעם הבאה שהוא נחמד אלייך שוב?

אתה מפספס את הנקודה. לקובאס אין אינטרס להרשים את איביץ' ואחרי שהחלון יסגר להתחיל שוב לזרוק. גם בגלל שאת החוזה השמן לעונה הבאה כבר יש לו ככה וא ככה ובעיקר בגלל שזו שנת חוזה אחרונה שלו. הוא בגיל 29 ואם הוא יסריח את הדשא דם בעונה הבאה, הוא יודע שהוא נופל לקבוצות בדרג של חדרה במקרה הטוב עם חוזים מקסימום סביב ה 100 k והוא ממש לא רוצה להיות שם.

קובאס בחור מאוד חכם, הוא יעשה הכל כדי לתת עונה גדולה לקראת החוזה הבא שלו. לכן אתה רואה שהוא הגיע עם כמעט 10 קילו פחות, שהוא רץ במשחק הזה כמו שלא רץ כמעט כל העונה ביחד, כולל לרדוף אחרי המגן שלו.

לפני3 שעות , המכבייה said:

לא רפאלוב ולא סבע. אוסקר ופארפה צריכים לשחק הרבה. זה הרבה יותר קריטי מלשלם לותרנים את החוזה האחרון. 

פארפה על אגף אחר ואוסקר באמצע

לא סותר את זה המצב

זה בהנחה שלא נצליח להביא את דסה ובכל מקרה נצטרך לשחרר זר(קוואס) בשביל להביא בלם ומגן ימני זר

1 hour ago, ClinteastwoodFan said:

קטונתי מלקבוע מטרות לגולדהאר, אם הוא רוצה תואר אליפות העונה, זכותו.

לא מתקנים הכל בקיץ אחד= אפשר לקחת אליפות בעונה הבאה , לא חייבים העונה.

אני חושב שאנחנו מאד צריכים להעריך את העובדה שיש לנו בזכות, כשרונות כמו אוסקר ופארפה. שיש לנו חוד כל כך אמין, עמוק ומוכח. כח אדם יש בקישור, אנשים שעובדים קשה כמו גלזר, אובריים, גבי, שוער שלא מפסיק להתקדם. יש פה הרבה יותר מחצי כוס מלאה. יש לנו מאמן שאנחנו בוטחים בו ואוהבים אותו. אנחנו נשבור שיא מנויים וההכנסות הטבעיות שלנו מעולם לא היו בטוחות וגבוהות יותר.

לפני9 שעות , snufkin said:

אתה מפספס את הנקודה. לקובאס אין אינטרס להרשים את איביץ' ואחרי שהחלון יסגר להתחיל שוב לזרוק. גם בגלל שאת החוזה השמן לעונה הבאה כבר יש לו ככה וא ככה ובעיקר בגלל שזו שנת חוזה אחרונה שלו. הוא בגיל 29 ואם הוא יסריח את הדשא דם בעונה הבאה, הוא יודע שהוא נופל לקבוצות בדרג של חדרה במקרה הטוב עם חוזים מקסימום סביב ה 100 k והוא ממש לא רוצה להיות שם.

קובאס בחור מאוד חכם, הוא יעשה הכל כדי לתת עונה גדולה לקראת החוזה הבא שלו. לכן אתה רואה שהוא הגיע עם כמעט 10 קילו פחות, שהוא רץ במשחק הזה כמו שלא רץ כמעט כל העונה ביחד, כולל לרדוף אחרי המגן שלו.

הנקודה מבחינתי היא שעצם זה שהוא הרשה לעצמו להסתובב פה שמן ולהשתין עלינו ולהיות טוב מתי שבא לו כי הוא לא בשנת חוזה הופכת אותו ללא לגיטימי ואותי ללא אופטימי. יכול לפחד ליפול לחדרה ולחלופין יכול לקבל הצעה לאיזה איחוד האמירויות עוד במהלך העונה ולשמור על הרגליים או מיליון סנריוס אחרים שידפקו אותנו. מי רוצה להתעסק עם מניאק כזה כשאתה סובל מכזאת מצוקת זרים וחוסר איזון בסגל?

לפני3 שעות , elbanana said:

הנקודה מבחינתי היא שעצם זה שהוא הרשה לעצמו להסתובב פה שמן ולהשתין עלינו ולהיות טוב מתי שבא לו כי הוא לא בשנת חוזה הופכת אותו ללא לגיטימי ואותי ללא אופטימי. יכול לפחד ליפול לחדרה ולחלופין יכול לקבל הצעה לאיזה איחוד האמירויות עוד במהלך העונה ולשמור על הרגליים או מיליון סנריוס אחרים שידפקו אותנו. מי רוצה להתעסק עם מניאק כזה כשאתה סובל מכזאת מצוקת זרים וחוסר איזון בסגל?

צודק לחלוטין.

לפני5 שעות , elbanana said:

אפשר לכתוב את זה על כל שחקן אצלנו בעונות טרום ג'ורדי. זוכר את הדיבורים על עטר, יצחקי וחברים.

אתה צריך מפקד טוב כדי שימצה ממך את הפוטנציאל.

עכשיו יש לנו מפקד מצויין ואני סומך עליו שיקבל את ההחלטה הנכונה.

מה עם דיאנדרה ידלין? מגן ימני ויהודי

אפשר לסדר לו פה אזרחות בקלות ופותר לנו את בעיית המגן הימני

יצחקי להביא

https://www.transfermarkt.com/deandre-yedlin/profil/spieler/255916

9 דקות לפני, פנחס שוף said:

מה עם דיאנדרה ידלין? מגן ימני ויהודי

אפשר לסדר לו פה אזרחות בקלות ופותר לנו את בעיית המגן הימני

יצחקי להביא

https://www.transfermarkt.com/deandre-yedlin/profil/spieler/255916

יצחקי ישן , לא להפריע לו.