Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

אני לא מבין איך הגעתם למסקנה שאנחנו צריכים חיזוק בהתקפה. צריך להתמקד בבלם זר (ומן הסתם, אם דסה/דור פרץ ירצו לבוא זה תוספת משמעותית) ואפשר לסגור קיץ מכובד.

הקיץ התחיל טוב מאוד אבל נתקע בשלב מסויים וחבל. בלם היה צריך להיות כאן לפני מחנה האימון. אין לנו 6 מחליף ראוי לגלזר, שלו יש לקויות גדולות בפן ההתקפי. הפלונטר בעמדת המגן הימני לא קרוב להיפטר ועם כל הכבוד לקוואס, אי אפשר לבנות עליו ככנף מוביל ולצפות שיתפוצץ זה לא יקרה. עדין אפשר לתקן ואני שמח שאיביץ' מודע לכך ולא מורח.

סבע שחקן מצויין וגם חבר טוב של ערן.

אבל לא נראה שמכבי בכיוון שלו ויש לו גם כמה הצעות גבוהות מטורקיה, לא נראה שהוא בכיוון שלנו.

לפי רז אמיר, מכבי תנסה להביא בלם זר ומגן ימיני זר במקום ג'ראלדש (אלא אם יקרה נס ודסה יחזור). בנוסף, מכבי תמשיך לנסות להביא את פרץ ואם הוא לא יבוא, יביאו את כנעאן. אלו אופציות גיבוי לפי רז אמיר, אין כנף על הפרק כי בונים על קובאס וגויאגון

5 דקות לפני, המכבייה said:

לא רפאלוב ולא סבע. אוסקר ופארפה צריכים לשחק הרבה. זה הרבה יותר קריטי מלשלם לותרנים את החוזה האחרון. 

סבע לא יגיע אבל סתם בשביל הדיון, אוסקר אם ישאר יהיה ה 10 הפותח של מכבי כל עוד הוא כשיר ונושם. כנ"ל פארפרה באגף שמאל.

מדובר על שחקן לאגף ימין (של קוואס היום)

8 דקות לפני, snufkin said:

סבע שחקן מצויין וגם חבר טוב של ערן.

אבל לא נראה שמכבי בכיוון שלו ויש לו גם כמה הצעות גבוהות מטורקיה, לא נראה שהוא בכיוון שלנו.

לפי רז אמיר, מכבי תנסה להביא בלם זר ומגן ימיני זר במקום ג'ראלדש (אלא אם יקרה נס ודסה יחזור). בנוסף, מכבי תמשיך לנסות להביא את פרץ ואם הוא לא יבוא, יביאו את כנעאן. אלו אופציות גיבוי לפי רז אמיר, אין כנף על הפרק כי בונים על קובאס וגויאגון

מזעזע

מכבי צריכה בלם זר ומגן במקום ג׳ראלדש ללא שום ספק. אבל במקרה שקוואס נשאר, פריצה הולך ?

דסה זו ההחתמה הכי קריטית של מכבי וצריכים להתאבד עליו פשוט. 

4 דקות לפני, MTA For Ever said:

מזעזע

מכבי צריכה בלם זר ומגן במקום ג׳ראלדש ללא שום ספק. אבל במקרה שקוואס נשאר, פריצה הולך ?

דסה זו ההחתמה הכי קריטית של מכבי וצריכים להתאבד עליו פשוט. 

כן לפי רז אמיר. במקרה ההגיוני שדסה לא יגיע זרים יהיו:

בלם,מגן ימין, סבוריט, קןבאס,גויאגון,יובאנוביץ

בנוסף מכבי מחפשת חיסוק לקישור: פרץ ואם לא אז כנעאן

* בערבון מוגבל, זה הכל לפי רז אמיר כמובן

12 דקות לפני, המכבייה said:

לא רפאלוב ולא סבע. אוסקר ופארפה צריכים לשחק הרבה. זה הרבה יותר קריטי מלשלם לותרנים את החוזה האחרון. 

אוסקר 10 פארפה אגף שמאל סבע אגף ימין. לא צריך להתעקש להיות עיוור כשיש אלטרנטיבה, במידה והיא זמינה.

1 דקה לפני, snufkin said:

לא, פריצה נשאר. במקרה ההגיוני שדסה לא יגיע זרים יהיו:

בלם,מגן ימין,קןבאס,גויאגון,יובאנוביץ,פריצה

מכבי מחפשת חיסוק לקישור, פרץ ואם לא אז כנעאן

* בערבון מוגבל, זה הכל לפי רז אמיר כמובן

ואיפה סבוריט???

יהיו 7 זרים - מישהו יהיה חייב לעזוב

13 דקות לפני, snufkin said:

סבע לא יגיע אבל סתם בשביל הדיון, אוסקר אם ישאר יהיה ה 10 הפותח של מכבי כל עוד הוא כשיר ונושם. כנ"ל פארפרה באגף שמאל.

מדובר על שחקן לאגף ימין (של קוואס היום)

זה עוד אגו לחדר הלבשה ומשכורת גבוהה פלוס השתתפות בשכרו של קובאס. וזה בטח לא יהיה חוזה לעונה אחת. לא שלם עם זה. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

זה עוד אגו לחדר הלבשה ומשכורת גבוהה פלוס השתתפות בשכרו של קובאס. וזה בטח לא יהיה חוזה לעונה אחת. לא שלם עם זה. 

לא רלוונטי מה שכתבת, כי הבעלים רוצה אליפות ומוכן לשפוך כסף עבור זה. רק המאמן יכול להגיע למיליון יורו, זה אומר משהו. במועדון כמו מכבי לא מאמין ששחקן כזה או אחר 

יבוא לעשות פוזה עם אגו אצל איביץ' וזהבי, לא יקרה.

לדעתי אי אפשר להחליף את כל הסגל בפעימה אחת. מנסים לעשות לסגל ניתוח רציני אבל במצבת הזרים שתקועים איתנו ובישראלים הבינוניים שיש בשוק זה לא פשוט. לכן, שחקן כמו קובאס שיש עליו כדורגל והצליח במקומות אחרים והוא פה בחוזה, שווה לקחת עליו הימור של עוד שנה לפחות.

מת על ייני, ספורטאי ענק ומודל לצעירים, סמל של המועדון, אבל הוא לא צריך לפתוח בהרכב, צריך להיות סותם חורים לשעת חירום בספסל.

תנו לו כבוד.

2 דקות לפני, car.garsia said:

לדעתי אי אפשר להחליף את כל הסגל בפעימה אחת. מנסים לעשות לסגל ניתוח רציני אבל במצבת הזרים שתקועים איתנו ובישראלים הבינוניים שיש בשוק זה לא פשוט. לכן, שחקן כמו קובאס שיש עליו כדורגל והצליח במקומות אחרים והוא פה בחוזה, שווה לקחת עליו הימור של עוד שנה לפחות.

גם במחיר אובדן אליפות?

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא רלוונטי מה שכתבת, כי הבעלים רוצה אליפות ומוכן לשפוך כסף עבור זה. רק המאמן יכול להגיע למיליון יורו, זה אומר משהו. במועדון כמו מכבי לא מאמין ששחקן כזה או אחר 

יבוא לעשות פוזה עם אגו אצל איביץ' וזהבי, לא יקרה.

אני לא זקוק לתעודות ביטוח על תעודות ביטוח. אני מאמין באימון, אימון ועוד פעם אימון. אם איביץ מרגיש שהוא זקוק לעוד(מלבד בלם שזה מאסט), הוא יפעל בנושא. הלחץ כאן מוגזם לשלב כל כך התחלתי. לא מתקנים הכל בקיץ אחד. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא זקוק לתעודות ביטוח על תעודות ביטוח. אני מאמין באימון, אימון ועוד פעם אימון. אם איביץ מרגיש שהוא זקוק לעוד(מלבד בלם שזה מאסט), הוא יפעל בנושא. הלחץ כאן מוגזם לשלב כל כך התחלתי. לא מתקנים הכל בקיץ אחד. 

אם תיקח את האליפויות הראשונות שבאו אחרי שנים שחונות(אוסקר ואיביץ׳ הראשונה) 

אז זאת טענה לא נכונה שאי אפשר לתקן הכל בקיץ אחד

6 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

גם במחיר אובדן אליפות?

אולי זה רק אני, אבל זה לא בא אחד על חשבון השני. זה שנביא את דיא סבא ויונתן כהן על חשבון קובאס לא יבטיח לנו אליפות ולדעתי גם לא ישפר את הסיכויים. אני מאמין שאפשר להגיע להישגים גם מעבודת אימון ואני מצפה כבר באירופה לראות קבוצה שמתגוננת הרבה יותר טוב (ובהגנה אין ספק שאנחנו צריכים חיזוק ודחוף), משחק לחץ מסודת ותבניות התקפה. וזה אפשר לעשות בלי להביא עוד ועוד אולסטארים. אפשר לשפר את הסגל הנוכחי, את גלזר ששווה הרבה יותר ממה שהציג שנה שעברה, להכניס את ההולנדי לעניינים, את קובאס את גבי, אפילו את דן ביטון הפרווה. אם זה יספיק לאליפות? אני חושב שזה יכול להספיק ואני באמת מאמין בזה אבל אני בעיקר רוצה לראות קבוצת כדורגל הרבה יותר טובה ובריאה מהעונה ההזויה שראינו בשנה שעברה. 38 גולים ספגנו עונה שעברה, זה משהו שייקח קצת עד שנראה בו שיפור אז כרגע אני לא מתרגש.

Just now, EranZeAvi said:

זה תוקן הרבה בזכות אימון. זה לא מיד התחיל לעבוד. שרן וזיו היו יעילים אבל שניהם לא היו מדהימים לפני שאוסקר בא. אני מזכיר שרפי דהן ועומר ורד שיחקו מול חיפה במחזור הפתיחה של 13. גם ההתחלה של איביץ לא היתה משכנעת למרות תוצאות טובות(והדחה אירופית צורבת). זה הלך והשתפר והבום היה 3- 0 מול בש בסיבוב השני. 

זה לא ריאלי להחליף סגל שלם ועוד שיש לו חוזים. 

5 דקות לפני, EranZeAvi said:

אבל זה בדיוק מה שהוא אומר. אם נחזור לקיץ הזה, אז ג'ורדי לא רץ להחליף את כל הסגל מהעונה הקודמת. הביאו רכש נקודתי ומדויק, שיפרו את המשחק הגנה עם טיבי וגארסיה. ובעיקר הוציאו משחקנים שהיו פה עונה לפני הרבה יותר. אם זה אלברמן שעונה לפני היה חצי עונה ביציע, זיו שאף אחד לא יכל לראות פה, עטר שהיה שכונה בצורת שחקן וייני שגם לא הבריק. אי אפשר להחליף סגל שלם שהתבזה בקיץ אחד, גם בכר בבאר שבע ובמכבי חיפה שיפר הרבה שחקנים והוציא משחקנים קיימים שם הרבה יותר ממה שהם נתנו עונה לפני כן. ודרך אגב, גם בעונה של אוסקר גביע הטוטו היה רצוף חבלי לידה, זה הגיוני שמגיע מאמן חדש אחרי עונה זוועתית.