Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

לפני2 שעות , הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אין סיכוי שאתה אוהד מכבי.

פשוט עצוב לי לראות אותם חוזרים לליגה הזאת.

אם פרץ חוזר, הוא ישאר כאן עד סוף הקריירה והוא ירגיש פספוס, ודסה, יש לו עוד 3 שנים טובות לתת באירופה.

בכללי, אני תמיד בעד להתקדם הלאה ולא לחזור אחורה, אני פוחד בשביל זהבי גם, שאם לא ילך, אז ילכלכו עליו.

49 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אם פרץ חוזר, הוא ישאר כאן עד סוף הקריירה והוא ירגיש פספוס, ודסה, יש לו עוד 3 שנים טובות לתת באירופה.

בכללי, אני תמיד בעד להתקדם הלאה ולא לחזור אחורה, אני פוחד בשביל זהבי גם, שאם לא ילך, אז ילכלכו עליו.

אם זה לא ליגה גרמנית, איטלקית, אנגלית או הספרדית.. אין להם מה לחפש שם, די עם השקר הזה. לגבי טופ 5 של ההולנדית והצרפתית עוד גם אני יכול להבין..

1 hour ago, erantheking21 said:

למה אנחנו נותנים את חלאילה לאשדוד ללא עלות? שמחר נרצה מהם שחקן והם ימציאו לנו תג מחיר וימכרו אותו בחצי לב"ש או לחיפה? לא למדנו לא לעשות איתם עסקאות?

בושה אם זה יקרה

למה אנחנו נותנים את חלאילה לאשדוד ללא עלות? שמחר נרצה מהם שחקן והם ימציאו לנו תג מחיר וימכרו אותו בחצי לב"ש או לחיפה? לא למדנו לא לעשות איתם עסקאות?

השאלה בלי אופציה (ואם לא ישותף במנימום משחקים הם ישלמו). אנחנו כל הזמן משאילים בחינם בליגה שחקנים שלא בתוכניות, מה חדש?

1 דקה לפני, snufkin said:

השאלה בלי אופציה (ואם לא ישותף במנימום משחקים הם ישלמו). אנחנו כל הזמן משאילים בחינם בליגה שחקנים שלא בתוכניות, מה חדש?

אולי זה חלק ממהלך לטרייד, לך תדע.

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

מה להתקדם, רוצים תארים

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

או מצד שני להביא שחקנים שיקחו את מכבי צעד אחד קדימה גם מבחינת מוניטין שזה בערך היה החזון כשגולדהאר נהיה בעלים 

עם כל הכבוד לDC United או בלאקפול

7 דקות לפני, דרור שווץ said:

למה קאמבק של טיבי לא על הפרק? אפילו בתור בלם מחליף 

בטוח עדיף על נחמיאס ופיבן

אני מאמין שאם היה אופציה הוא היה חוזר

הוא עזב בגלל ואן לויבן

אבל טיבי זה לחזור אחורה עם כל האהבה והכבוד שאני אוהב

הוא לא צעיר בן 35 לא משהו שאנחנו צריכים כרגע ובאמת שאם לא ביטון היתי אומר טיבי בכל הכח.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

חזרתי הביתה מהעבודה, ישבתי לראות את הראיון עם ברק, הוא ענה יפה מאוד ונתן לי אופטמיות.

עושה רושם שאיביץ׳ אוהב את העבודה איתו. הזכיר אותו כמה פעמים. 

Just now, מכביסט לעד said:

עושה רושם שאיביץ׳ אוהב את העבודה איתו. הזכיר אותו כמה פעמים. 

ברור

הוא וואן לויבן היו אסון ביחד

אפשר להבין לפי הראיון עם טל בן חיים כמה לא היה "אבא" במכבי, לא ואן לויבן ולא ברק שהחליטו להיות סופר קשוחים בצורה קיצונית ולא שזה רע, אבל הם שניהם היו קיצונים ובעיקר פטריק שהיה מאוד חסר יחסי אנוש וברק לא שיפר את המצב, לאיביץ' יש את הקסם שלו להפוך את ברק להיות יותר מתון.

לפני5 שעות , snufkin said:

השאלה היא איפה הוא שיחק בעונה האחרונה. רפאלוב שחקןב אין בסץזה ספק והוא יודע לתת מספרים גם בגילו אבל בכנף אצל איביץ זה לרדוף אחרי מגן ולחרוך את הקו, לא בטוח שיש לו כושר לזה

רפאלוב שיחק כנף שמאל 90 דקות 46 פעמים שנה שעברה באנדרלכט וסיים כמלך שערים שם. קבוצה שסיימה מקום שלישי בבלגיה. פעם אחרונה שהיה פצוע ב2016.

אומנם ליגת העל זה לא בלגיה אבל לדעתי לא יהיה לו בעיה לחרוך את הקו ולרדוף אחרי כארם ג'יאבר ורז מאיר. 

אם יש הזדמנות להביא אותו, לא חושבים פעמים. בדיוק כמו זהבי, פרץ, ודסה.

8 דקות לפני, עדו said:

רפאלוב שיחק כנף שמאל 90 דקות 46 פעמים שנה שעברה באנדרלכט וסיים כמלך שערים שם. קבוצה שסיימה מקום שלישי בבלגיה. פעם אחרונה שהיה פצוע ב2016.

אומנם ליגת העל זה לא בלגיה אבל לדעתי לא יהיה לו בעיה לחרוך את הקו ולרדוף אחרי כארם ג'יאבר ורז מאיר. 

מרשים. להביא בהחלט

* עכשיו ראיתי שבקיץ שעבר הוא חתם שם לשנתיים. אחרי עונה מצויינת, אין סיכוי שישחררו. לא ריאלי, נקסט

לפני1 שעה , עדו said:

יש פארפה. אי אפשר כמערכת לגלות חוסר אמון למה שהאמנת בו רק לפני שניה. 

פארפה בשבילי וילחמו מולו. לא הפוך. 

לפני5 שעות , המכבייה said:

יש פארפה. אי אפשר כמערכת לגלות חוסר אמון למה שהאמנת בו רק לפני שניה. 

פארפה בשבילי וילחמו מולו. לא הפוך. 

יש גם תורגמן והבאנו את זהבי. יש גם שחר ונידם אבל רוצים את פרץ והביאו את ואן אוברים. 

עם כל האהבה והרצון לראות צעירים נראה שכמערכת הולכים לכיוון אחר מהלך הרוח בפורום. 

הכסף ששמו על יובאנביץ, זהבי ואיביץ והסכומים שמדברים עליהם כדאי להביא בלם, דסה ופרץ מעידים על זה שרוצים לבנות קבוצה שתשיג הישגים מיידים ולבנות בסיס לכמה שנים הבאות, קצת כמו בעונה הראשונה של גולדהר.

אני אופתע אם יותר מאחד מהצעירים יצליח להטביע חותם בהרכב השנה.

לפני4 שעות , turgi said:

לא מאמין שחושבים בכיוון של רפאלוב.

הישראלים הבכירים זה דסה ופרץ לדעתי.

שאלו את יצחקי על זה שמחכים לפרץ ודסה ולא מתקדמים וזה תוקע את ההכנות, הוא ענה "שכל אחד יעשה מה שטוב לצד שלו, יש לנו תוכנית ב,ג,ד" בגלל זה הספקולציות שרצות. אני גם לא חושב שיהיו ישראלים בכירים אם לא הם. 

בספרד טוענים שהבריז לנו בלם מקאדיס

לא מאמין שהבריז בגלל 35 אלף יורו, חרטא. כנראה משהו אחר. בעבר היה מועמד לסכנין, עבר לאנורטוזיס, לא נשמע מציאה גדולה.