Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

4 דקות לפני, snufkin said:

שיהיה בהצלחה. איביץ' הרוויח את הקרדיט לכך שנסמוך על מה שהוא אומר אפילו לגבי קוואס.

יאללה, בלם בהקדם ולנעול (בתקווה שאוסקר ישאר)

לפי איך שהם דיברו יגיע עוד שחקן בנוסף לבלם. גם ברק וגם איביץ׳ אמרו שיש כמה מו״מ עם שחקנים וכמה עמדות שהם עוד רוצים לחזק. 

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לפי איך שהם דיברו יגיע עוד שחקן בנוסף לבלם. גם ברק וגם איביץ׳ אמרו שיש כמה מו״מ עם שחקנים וכמה עמדות שהם עוד רוצים לחזק. 

להבנתי כנראה מדובר על אופציות של ישראלים (כי אין מקום לזרים אם קובאס נשאר) ומה שיש בשוק זה בעיקר בתוך הליגה: כמו זסנו לגיבוי, אולי כנעאן/גנדלמן וכו'. שחקן/ים משלימים כאלו, לא איזה משהו דרמטי. כאלו שאם תהיה אופציה לעסקה טובה יביאו ואם לא אז לא.

לכן בלם זר זה הרכש הנוסף היחיד שיגיע כשחקן מוביל. כל השאר כבר פחות קריטי

17 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מאחל לפרץ ודסה לא להיות פה בליגה המסריחה הזאת, ואנחנו צריכים להתקדם הלאה, יש עוד שחקנים בעולם.

מפחד?

48 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מאחל לפרץ ודסה לא להיות פה בליגה המסריחה הזאת, ואנחנו צריכים להתקדם הלאה, יש עוד שחקנים בעולם.

אין סיכוי שאתה אוהד מכבי.

לפני1 שעה , judymaccabi said:

נשמע שמדברים על ישראלים שהם לאו דווקא דסה ופרץ

לא מצליח לחשוב על איזה עוד ישראלי טוב יש בשוק מלבד דסה, פרץ ואולי יוני כהן בקונסטלציה כזו או אחרת.

ג׳ואל אבו חנא ?

Just now, MTA For Ever said:

לא מצליח לחשוב על איזה עוד ישראלי טוב יש בשוק מלבד דסה, פרץ ואולי יוני כהן בקונסטלציה כזו או אחרת.

ג׳ואל אבו חנא ?

אני חשבתי על רפאלוב משום מה

8 דקות לפני, MTA For Ever said:

ג׳ואל אבו חנא ?

אולי רפאלוב או כנעאן

21 דקות לפני, MTA For Ever said:

ג׳ואל אבו חנא ?

יש את סוף ההוא שנמצא באיטליה. ויש כמובן את הישראלים הטובים בליגה: כנעאן, גנדלמן. כנראה שג'ראלדש עוזב אז אולי מגן ימין לגיבוי זסנו. אבל כן, בגדול נראה שמדובר על שחקנים משלימים ולא על גיימצ'נג'ר.

לפי מה שאמר איביץ', כרגע נראה שהוא בונה על קובאס לכנף.

3 דקות לפני, דרור שווץ said:

מה רפאלוב, הבן אדם בן 36 

זה שזהבי בן 35 ויכול (וכנראה יהיה) כוכב גם פה

לרפאלוב אין יותר מידי מה למכור פה, במיוחד בעמדה כלכך עמוסה 

שמע אין לי סטטיסטיקה אבל ראיתי רפאלוב משחק לא מעט בקו. שנה שעברה הוא סיים עם 19 גולים ו6 בישולים בבלגיה, אז אולי הוא לא כזה נורא ולא מעבר לשיא.

אני דווקא זוכר שרפאלוב בבלגיה לא זז מהאמצע, בטח בגילו, מלבד העובדה שלא דרוש לנו עוד שחקן בסגנון הזה. רכישה שלו למשל תרגיש לי הכי מיותרת שיש.

4 דקות לפני, judymaccabi said:

שמע אין לי סטטיסטיקה אבל ראיתי רפאלוב משחק לא מעט בקו. שנה שעברה הוא סיים עם 19 גולים ו6 בישולים בבלגיה, אז אולי הוא לא כזה נורא ולא מעבר לשיא.

רוב המשחקים שיחק באמצע או בקו?

2 דקות לפני, Naor23 said:

רוב המשחקים שיחק באמצע או בקו?

ראיתי מעט מאוד משחקים שלו בגדול אבל הוא כן יודע לשחק בקו וגם בחיפה אני זוכרת אותו נשחק שם לפעמים

3 דקות לפני, judymaccabi said:

ראיתי מעט מאוד משחקים שלו בגדול אבל הוא כן יודע לשחק בקו וגם בחיפה אני זוכרת אותו נשחק שם לפעמים

השאלה היא איפה הוא שיחק בעונה האחרונה. רפאלוב שחקןב אין בסץזה ספק והוא יודע לתת מספרים גם בגילו אבל בכנף אצל איביץ זה לרדוף אחרי מגן ולחרוך את הקו, לא בטוח שיש לו כושר לזה

למה אנחנו נותנים את חלאילה לאשדוד ללא עלות? שמחר נרצה מהם שחקן והם ימציאו לנו תג מחיר וימכרו אותו בחצי לב"ש או לחיפה? לא למדנו לא לעשות איתם עסקאות?

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

שהוא מעדיף שישחק כמגן שמאלי מאשר בלם.

שהוא יכול לשחק בלם בשיטות מסוימות אבל הוא רואה אותו כמגן שמאלי