Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

אם מדובר בסכומים האלו אני מקווה שמכירה כזו תצא לפועל,גם יתן לנו סכום כסף גבוה מאוד וגם הממוצע הכספי של מכירות השחקנים שלנו בשנים האחרונות(זהבי,יהונתן) יעלה וגם המוניטין שלנו

בתור קבוצה שמוציאה שחקנים לחו''ל בטווח הרחוק זו מכירה שיכולה לשדרג אותנו 

אחרי שמתפזרת באופוריה מהחתמת איביץ וזהבי, שוב אנחנו מבינים שאנחנו זזים לאט מאוד ועם סגל בעייתי. איך אנחנו הולכים להיתקע עם קובאס ששמה שעברה הסריח את המגרש ובסוף ישחררו את פריצה כשזהבי בכלל לא יכול לשחק... 

שוב מוכרים לנו את הלוקש שקשה למצוא שחקנים ,לא בלם ולא כנף שטוב מקובאס, רק למכבי קשה.

ועוד דבר, אם אוסקר נמכר לדעתי יש לנו בור יפה מאוד בקשר האמצעי, ביטון וקניקובסקי לא מספקים את הסחורה שם ובטח לא ביציבות ואת פארפה צריך בקו.

17 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

אני חושב על אירופה אחרי איך שהוא זרק את האנגלים שם בגול

לא דיברתי על אליפות (למרות שלא בטוח חיפה עדיין בסגל שלא נופל משלנו)

עם כל הכבוד למה שהוא עשה לאנגלים זה עדיין ילדים…

אם מכבי תקום ותיפול על גלוך זה מראה שאנחנו בבעיה. 

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

אחרי שמתפזרת באופוריה מהחתמת איביץ וזהבי, שוב אנחנו מבינים שאנחנו זזים לאט מאוד ועם סגל בעייתי. איך אנחנו הולכים להיתקע עם קובאס ששמה שעברה הסריח את המגרש ובסוף ישחררו את פריצה כשזהבי בכלל לא יכול לשחק... 

שוב מוכרים לנו את הלוקש שקשה למצוא שחקנים ,לא בלם ולא כנף שטוב מקובאס, רק למכבי קשה.

ועוד דבר, אם אוסקר נמכר לדעתי יש לנו בור יפה מאוד בקשר האמצעי, ביטון וקניקובסקי לא מספקים את הסחורה שם ובטח לא ביציבות ואת פארפה צריך בקו.

מי אמר שישחררו את פריצה? 

גם אם זה יקרה, לפתוח עונה עם אחד החלוצים הכי טובים בהולנד בשנתיים האחרונות ועם חלוץ נבחרת סרביה זה הרבה יותר טוב משהיה לנו או לכל קבוצה אחרת בארץ כבר שנים. 

בעונה שעברה פתחנו עם פריצה וחלאיילה וחיפה עם דין דוד, דוניו ושהר. עונה לפני זה עם פשיץ׳, בלקמן ושכטר וחיפה עם רוקאביצה ודוניו. בעונות האליפות עם איביץ׳ היינו עם שכטר, צ׳יקו ושוינפלד. לפני זה וידאר ושוינפלד. 

בקיצור אם נהיה פה עם יובאנוביץ׳, זהבי ותורג׳מן זה הרבה יותר ממספיק. 

אם אוסקר נמכר יש לנו בור בקישור? העמדה הכי עמוסה שלנו? יש שם את גלזר, ואן אובריים, גולסה, ריקן, שחר, קניקובסקי וביטון ועוד יש מצב שדור פרץ מגיע. 

אגב מה קרה שפתאום קניקובסקי וביטון זה לא מספיק? עונה שעברה כולם התלהבו ששנים לא היה לנו שני שחקנים כאלה בעמדה הזאת. קניקובסקי היה החלום הרטוב של כולם פה וביטון כבר שנתיים מלך הבישולים של הקבוצה ובטופ של הליגה (ומי יודע מה היה קורה ללא הפציעה בעונה שעברה). 

אם נחזור גם פה למקרי עבר נראה שלפני שנתיים ביטון היה ה10 היחיד, באליפויות עם איביץ׳ היינו עם מיכה בלבד (כולל עונה חלשה מאוד שלו ב2020). 

בקיצור אם חוזרים אחורה רואים שמתלוננים פה על דברים שבמצב הרבה יותר טוב ממה שהם היו בעבר כולל בשנים בהן לקחנו אליפות.

אם להסתכל על הבעיות האמיתיות זה על הבלם הזר שלא מגיע ואגף ימין הבעייתי. מקווה מאוד שנתקדם שם כי בלי זה לא נקח אליפות. 

אנשים פה בעיקר מזינים את ההיסטריה של עצמם.

כבר קבעו שאכלנו אותה עם זהבי, פריצה נמכר, גלוך נמכר, קובאס נשאר וכל שאר הפנינים, אפילו הסוכן של מקסו אנטישמי.

בנתיים כלום מזה לא קרה ואתם שוב, למרבה ההפתעה, מאמינים לכל מיני זונות רחוב ע"ש פשכצקי. לא לשכוח עוד מעט להגיב במושא התקשורת כמה הם שקרנים רק 

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עם כל הכבוד למה שהוא עשה לאנגלים זה עדיין ילדים…

אם מכבי תקום ותיפול על גלוך זה מראה שאנחנו בבעיה. 

מי אמר שישחררו את פריצה? 

גם אם זה יקרה, לפתוח עונה עם אחד החלוצים הכי טובים בהולנד בשנתיים האחרונות ועם חלוץ נבחרת סרביה זה הרבה יותר טוב משהיה לנו או לכל קבוצה אחרת בארץ כבר שנים. 

בעונה שעברה פתחנו עם פריצה וחלאיילה וחיפה עם דין דוד, דוניו ושהר. עונה לפני זה עם פשיץ׳, בלקמן ושכטר וחיפה עם רוקאביצה ודוניו. בעונות האליפות עם איביץ׳ היינו עם שכטר, צ׳יקו ושוינפלד. לפני זה וידאר ושוינפלד. 

בקיצור אם נהיה פה עם יובאנוביץ׳, זהבי ותורג׳מן זה הרבה יותר ממספיק. 

אם אוסקר נמכר יש לנו בור בקישור? העמדה הכי עמוסה שלנו? יש שם את גלזר, ואן אובריים, גולסה, ריקן, שחר, קניקובסקי וביטון ועוד יש מצב שדור פרץ מגיע. 

אגב מה קרה שפתאום קניקובסקי וביטון זה לא מספיק? עונה שעברה כולם התלהבו ששנים לא היה לנו שני שחקנים כאלה בעמדה הזאת. קניקובסקי היה החלום הרטוב של כולם פה וביטון כבר שנתיים מלך הבישולים של הקבוצה ובטופ של הליגה (ומי יודע מה היה קורה ללא הפציעה בעונה שעברה). 

אם נחזור גם פה למקרי עבר נראה שלפני שנתיים ביטון היה ה10 היחיד, באליפויות עם איביץ׳ היינו עם מיכה בלבד (כולל עונה חלשה מאוד שלו ב2020). 

בקיצור אם חוזרים אחורה רואים שמתלוננים פה על דברים שבמצב הרבה יותר טוב ממה שהם היו בעבר כולל בשנים בהן לקחנו אליפות.

אם להסתכל על הבעיות האמיתיות זה על הבלם הזר שלא מגיע ואגף ימין הבעייתי. מקווה מאוד שנתקדם שם כי בלי זה לא נקח אליפות. 

הפסקה הראשונה על החלוצים נכונה, אבל בהתחשב בזה שאנחנו לא יודעים מה מצב הכשירות של ערן, שגם ככה אני מאמין שלא ישחק יותר מ25-30 משחקים בכל המסגרות העונה, אתה נשאר רק עם יובאנוביץ' שהוא מדהים ועם חלוץ מאוד מוכשר שנתן 2 שערים עונה שעברה בליגה הלאומית.

אז זה יותר טוב ממה שהיה בעונות הקודמות, אבל לא בטוח שזה מספיק.

אחרי שאנחנו מבינים שערן כנראה לא יהיה כשיר לפתיחת העונה, ניר ביטון גם לא בכיוון, אין ספק שדסה, פרץ, יונתן/כנף זר, ומקסו/בלם זר אחר הם מאסט פה וחייבים את כולם.

אני מציע לכולם פה לא לאכול כל שטות שמאכילים אותם בתקשורת הפח שיש כאן.

כל כותרת עכשיו זה משחקי לחץ של סוכנים, וענייני משא ומתן - קחו את הכל בערבון מוגבל.

אני מאמין שמכבי לא סיימה להתחזק. צריך סבלנות.

3 דקות לפני, Lahav8 said:

אני מציע לכולם פה לא לאכול כל שטות שמאכילים אותם בתקשורת הפח שיש כאן.

כל כותרת עכשיו זה משחקי לחץ של סוכנים, וענייני משא ומתן - קחו את הכל בערבון מוגבל.

אני מאמין שמכבי לא סיימה להתחזק. צריך סבלנות.

לי אישית יש סיוטים מברך אז כל פליצה שהם מוציאים לתקשורת קל לי יותר להאמין במיוחד שמישהו פה באחד הנושאים על ערן כתב שהוא התאמן חזק מידי יומיים אחרי הניתוח, מאוד מקווה שהכל שטויות וזה לא נכון ובעה הוא יחזור במהרה לקרוע רשתות

7 דקות לפני, EranZeAvi said:

הפסקה הראשונה על החלוצים נכונה, אבל בהתחשב בזה שאנחנו לא יודעים מה מצב הכשירות של ערן, שגם ככה אני מאמין שלא ישחק יותר מ25-30 משחקים בכל המסגרות העונה, אתה נשאר רק עם יובאנוביץ' שהוא מדהים ועם חלוץ מאוד מוכשר שנתן 2 שערים עונה שעברה בליגה הלאומית.

אז זה יותר טוב ממה שהיה בעונות הקודמות, אבל לא בטוח שזה מספיק.

אתה חושב שזהבי גמר את הקריירה? הבן אדם התאמן כמו מטורף אחרי הניתוח ואז חתם. מניח שראו שהוא מגזים אז אמרו לו להוריד הילוך בגלל הניתוח. טבעי שבגיל 35 יקח לו קצת יותר זמן לחזור מניתוח, אבל זה לא אומר שצריך להתייחס אליו כמו זקן שעבר זמנו וצריך לשמור עליו. 

כרגע אין שום הוכחה שפריצה יעזוב, אבל גם אם כן המצב שלנו בעמדה הזאת נהדר.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אתה חושב שזהבי גמר את הקריירה? הבן אדם התאמן כמו מטורף אחרי הניתוח ואז חתם. מניח שראו שהוא מגזים אז אמרו לו להוריד הילוך בגלל הניתוח. טבעי שבגיל 35 יקח לו קצת יותר זמן לחזור מניתוח, אבל זה לא אומר שצריך להתייחס אליו כמו זקן שעבר זמנו וצריך לשמור עליו. 

כרגע אין שום הוכחה שפריצה יעזוב, אבל גם אם כן המצב שלנו בעמדה הזאת נהדר.

בטח שלא גמר את הקריירה, אבל בוא נגיד ואני ממש פסימי ואני אומר שהוא בחוץ(חס וחלילה) עד ספטמבר/אוקטובר

עד שהוא יחזור הליגה יכולה לברוח בגלל חודש אוקטובר המשוגע הזה. 

לא פוסל את זה גם שמשאירים את פריצה לפחות עד שידעו מה המצב של ערן ואולי בינואר הוא יעזוב 

22 דקות לפני, EranZeAvi said:

בטח שלא גמר את הקריירה, אבל בוא נגיד ואני ממש פסימי ואני אומר שהוא בחוץ(חס וחלילה) עד ספטמבר/אוקטובר

עד שהוא יחזור הליגה יכולה לברוח בגלל חודש אוקטובר המשוגע הזה. 

לא פוסל את זה גם שמשאירים את פריצה לפחות עד שידעו מה המצב של ערן ואולי בינואר הוא יעזוב 

לדעתי ישאירו את פריצה בלי קשר לזהבי, אבל גם אם לא בספטמבר יש פגרת נבחרות ועד אז מאמין שהוא יחזור גם בתסריט הפסימי ואפשר להסתדר עם יובאנוביץ׳. 

13 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

נגיד וטוטנהאם תחתים אותו, הוא בכלל ישחק?

סביר להניח שיושאל, או ישחק בליגת המילואים, חבל עליו, חייב לתת עונה אחת אצלנו.

אני לא חושב שלהגיד חבל עליו זה נכון, לדעתי גם ליגת המילואים שם היא ברמה הרבה יותר גבוהה ממה שיש לכדורגל הישראלי להציע.

אני חושב שהוא ולפחות עוד 2-3 שחקנים שהיו ביורו האחרון צריכים לצאת לחו״ל ולהתחיל לקבל סטנדרט של הרמות הגבוהות, רק כך נעלה את הרמה של הכדורגל הישאלי.

עוד שנה במכבי אולי תתרום לנו כאוהדים מבחינת החיבור הרגשי אבל זה יעכב את השחקן שיכול גם ליפול לעונה פחות טובה מה שיוביל לזה שלא יקבל שוב הצעות בחו״ל.

לפני1 שעה , רן יעקובי said:

אני לא חושב שלהגיד חבל עליו זה נכון, לדעתי גם ליגת המילואים שם היא ברמה הרבה יותר גבוהה ממה שיש לכדורגל הישראלי להציע.

אני חושב שהוא ולפחות עוד 2-3 שחקנים שהיו ביורו האחרון צריכים לצאת לחו״ל ולהתחיל לקבל סטנדרט של הרמות הגבוהות, רק כך נעלה את הרמה של הכדורגל הישאלי.

עוד שנה במכבי אולי תתרום לנו כאוהדים מבחינת החיבור הרגשי אבל זה יעכב את השחקן שיכול גם ליפול לעונה פחות טובה מה שיוביל לזה שלא יקבל שוב הצעות בחו״ל.

מכבי לא צריכה לדאוג מה יהיה עם אוסקר גלוך בעתיד מכבי צריכה לדאוג לאינטרסים שלה. 

בנוסף, רמת הכדורזבל הישראלי על הזין שלי ולא ברור לי ממתי אמורים להתחשב בזה לפני מכבי עצמה.

אם יש אופציה שאוסקר נשאר פה העונה (אם בהשאלה, אם מכירה רק בינואר/עונה הבאה) אז זה צריך לקרות.

כשזה הצעירים של מכבי פתאום כולם חסידי אומות עולם וכמה רמת הכדורזבל הישראלי כקולקטיב חשוב. כשזה צעירים אחרים חס וחלילה למכור יש מטרות למועדון.

אני שוב חוזר על מה שאני טוען.

לדעתי בעניין הזרים, יגיע רק אחד - בלם וזהו.

קובאס יישאר, זה נראה שלכיוון הזה זה הולך.

אנחנו נהיה פחות או יותר עם אותם אגפים של העונה האחרונה, זה רע מאוד.

חבל

לפני2 שעות , רן יעקובי said:

מעבר לזה שהליגה תדרדר עוד יותר ורמת הליגה זה מה שחשוב (לא רק לנו אלא לכל הענף כאן) כי את זה אנחנו חווים כל השנה ולא חודשיים בשנה גג

גם אם כל כמה שנים מיטש/ לוזון/ ג'קי יצליחו לגדל דור כזה ו2-3 שחקנים יעברו לחו"ל עדיין הנבחרת תהיה לא מאוזנת עם שחקנים טובים ושחקנים גרועים בעקבות שהליגה חלשה

לפני5 שעות , אקיטה said:

אנשים פה בעיקר מזינים את ההיסטריה של עצמם.

כבר קבעו שאכלנו אותה עם זהבי, פריצה נמכר, גלוך נמכר, קובאס נשאר וכל שאר הפנינים, אפילו הסוכן של מקסו אנטישמי.

בנתיים כלום מזה לא קרה ואתם שוב, למרבה ההפתעה, מאמינים לכל מיני זונות רחוב ע"ש פשכצקי. לא לשכוח עוד מעט להגיב במושא התקשורת כמה הם שקרנים רק 

מה שרשום בתקשורת לא מעניין אפילו קצת.

מה שמעניין הוא שהאגפים וההגנה שלנו במצב תת רמה לעומת הציפיות (שלי לפחות) ואנחנו שוב בפיגור רציני מבחינת לוח הזמנים. 

13 דקות לפני, elbanana said:

מה שרשום בתקשורת לא מעניין אפילו קצת.

מה שמעניין הוא שהאגפים וההגנה שלנו במצב תת רמה לעומת הציפיות (שלי לפחות) ואנחנו שוב בפיגור רציני מבחינת לוח הזמנים. 

באופן אישי אני חושב שבלם זר עד סוף החודש ואנחנו בטיימליין טוב מאוד.

לפני3 שעות , רן יעקובי said:

לא יכול אפילו לתאר לך כמה זה לא מעניין (וכן לא שאלת, סתם מתערב)